כי כבר לא צריך לחפש משקיע אחד שידלל אתכם. כי כסף גדול מגיע במנות קטנות ומביא איתו קהילה חזקה, ובעיקר כי אתם תוכלו להביא את הפרויקט שלכם למימוש מהר יותר, באיכות ובסטנדרטים שלכם.

שלוש שיטות ישנות, ואחת חדשה ומדהימה!
עבור יזמים מכל התחומים קיימות שלוש שיטות מסורתיות לגיוס מימון לטובת הפרויקטים היצירתיים שלהם:

  1. לקחת הלוואה מהבנק או ההורים
  2. להתאים את המיזם לקרנות ולאג'נדה שלהן
  3. לממן באופן עצמאי וממקורות פרטיים

השיטות הישנות משאירות הרבה מאוד פרויקטים במגירות. מיזמים מצוינים ומקוריים, אינם יוצאים לאור.

אנחנו ב-JUMPSTARTER מאמינים שיזמים שבוערת בהם תשוקת היצירה והמימוש, צריכים כסף בשביל זה, לכן אתר JUMPSTARTER מביא את השיטה הרביעית, ויוצר מרחב פעולה חדש עבור יזמים מכל התחומים: פלטפורמה למימון בשיטת: "מימון המון" (crowd funding).

יתרונות השיטה:
JUMPSTARTER משמשת זירת מסחר חדשה, מקום מפגש בין יזמים, יוצרים ואנשי עסקים ובין קהל הלקוחות שלהם.

זירה בה ניתן לחשוף את המיזם בפני הקהל לפני שהושלם. להזמין את הקהל לקדם אותו בכספו.

השיטה מאפשרת לכל אחד ואחת למצוא את הדרך להגשים ולממש רעיונות מדליקים, מטורפים, יוצאים מהכלל ומקוריים. כל אחד יכול להשתמש בה, גם לפני שהפך סלבריטאי, מפורסם, מוכר או מוערך. כולם יכולים להשתמש בשיטת המימון עבור פרויקטים שיושבים להם במגירה ולא תמיד הצליחו להיתפס "מסחריים", כך שאף אחד לא הסכים לממן אותם, בשיטת "מימון המון" אנחנו יודעים שאם הקהל יריע, המיזם יופיע!

סביב המיזם מתגבשת קהילה כבר בשלבי היצירה. כל מי שמקדם את היצירה בכספו, יכול להתעדכן בהתקדמות היצירה, ממתין להתהוותה על מנת לקבל את המתנות, ומשמש "סביבת מוטיבציה" עבור היזם.

ומה עם הקהל?
אנחנו ב-JUMPSTARTER מעודדים את היזמים של הפרויקטים לשמור על קשר ישיר עם הקהל שלהם, עם המעריצים, האוהדים, עם כל מי שמתעניין ביצירה. להרחיב את החשיפה אל קבלים חדשים ולהעניק להם את ההזדמנות הגדולה להיות איתם בקשר ישיר.

הקהל נחשף להזדמנויות מסחריות שלא יימצא במקומות אחרים. בכל פרויקט מושקעת תשומת לב רבה ביצירת מתנות ייחודיות, מקוריות ומדליקות. אפשר למצוא מהדורות מיוחדות, או ממוספרות של יצירות מקור, עותקים יחידים, או גישה ישירה אל היזם ואל סביבת העשייה שלו. כל זה אפשרי כי היזם הוא "בעל הבית", ויכול לנהוג בקהל שלו בנדיבות.

jumpstarter להתחיל פרויקט חדש