כולנו חולמים על עולם טוב יותר. עולם עם שיוויון הזדמנויות לכולם. עולם בו כל אחד יכול להצליח ואינו תלוי בדבר פרט למאמציו הכנים לעשות זאת.
מימון המון משנה את העולם כפי שהכרנו אותו עד כה. מימון המון זה הרבה יותר מכסף!

מה זה מימון המון?
מימון המון, באנגלית Crowd Funding - שיטה פיננסית לגיוס כספים שהתפתחה בעשור האחרון לגיוס מימון לפרויקטים מתחומי האמנות, התרבות, הטכנולוגיה ושינוי חברתי.
השיטה מובנית על שיתוף פעולה, תשומת לב ואמון של אנשים המחוברים בקהילות בעלות במכנה משותף, ומוכנים לקדם בכספם, זמנם ומשאבי הידע והניסיון שלהם, פרויקטים ורעיונות של אחרים.
גיוס מימון המון מבוסס על צבירת סכומי כסף שונים המופקדים על ידי מספר רב של אנשים פרטיים, לכדי סכום המאפשר את מימוש הפרויקט והוצאתו לאור.

ברוכים הבאים ל-JUMPSTARTER
JUMPSTARTER היא מקום המפגש הייחודי של יזמים ויוצרים עם הקהל הרחב. במה אינטרנטית איכותית לחשיפת קמפיינים לגיוס מימון עבור פרויקטים מקוריים בתחומי האמנות, התרבות, טכנולוגיה ושינוי חברתי. הקמפיינים חושפים את הפרוייקטים לפני שהם יוצאים לאור. זהו מרחב של שיח חדש וישיר בין יוצר/יזם, יצירה והקהל שיוצר הזדמנות לגייס את התקציב הנדרש למימוש הפרויקט.

הפלטפורמה שלנו פתוחה עבור יזמים, ממציאים, אמנים ויוצרים המעוניינים להציג פרויקטים מעולמות האומנות, התרבות, הטכנולוגיה והקהילה בתחומי יצירה רחבים,
ביניהם: אמנות פלסטית, אופנה, אפליקציות, וידאו וקולנוע, טכנולוגיה, כתיבה ומו"לות, מוסיקה, מחול, משחקים, פיתוח ותכנות, עיצוב מוצר, עיצוב גרפי, צילום, קולינריה, קומיקס, שינוי חברתי ותיאטרון.

איך זה עובד?
JUMPSTARTER מאפשרת לכל אחד ואחת למצוא את הדרך להגשים ולממש רעיונות מדליקים, מטורפים, יוצאים מהכלל ומקוריים.
כל אחד יכול להשתמש בה, גם לפני שהפך סלבריטאי, מפורסם, מוכר, או מוערך. אמנים, יוצרים ויזמים עסקיים או חברתיים,
יכולים להשתמש בפלטפורמה עבור פרויקטים שחשוב להם להביא לעולם ולהוציא לאור.

  1. היוצר/יזם חושף בפני הקהל את הפרויקט בעמוד הקמפיין שלו עוד לפני שהשלים את היצירה.
  2. קהל הגולשים נחשפים אל הפרויקט ומחליטים את לקדם את המימון שלו.
  3. בתמורה לכספם מקבלים המקדמים מתנה או מתנות שבחרו בעת הקידום.

כסף אוהב, שאיננו מדלל
במימון המון כל מי שמקדם מימון של פרויקט עושה זאת כי הוא "אוהב" את הרעיון והערך של הפרויקט. זהו ה"קרדיט-לייק", לייק עם כרטיס אשראי שמקדם את מימון הפרויקט והופך את המקדם לחלק מקהילה של מקדמים שהיא הרוח הגבית של יוצר הפרויקט והפרויקט עצמו. המחויבות המסחרית של יוצרי הקמפיינים אל מול המקדמים מסתכמת במתן התמורה לסכום שהפקידו, זה יכול להיות מוצר, שירות או חוויה כפי שמפורסם בעמוד הקמפיין.

סכום הכסף שמגוייס בתקופת הקמפיין, משמש למינוף ומימוש הפרויקט, ואינו מדלל את אחזקותיו או זכויותיו של היוצר במיזם שלו.

רוח גבית של קהילה
כאשר מעלים וחושפים פרויקט בקמפיין מימון המון נהנים מהכוח הוויראלי שמביאה איתה קהילה. ההזדמנות לחלוק את הרעיון של הפרויקט עם ההמון מקדמת אותו לא רק במימון אלא גם מעניקה לו מנוף שיווקי עוצמתי לטווח ארוך. קהילה שמבקשת להיות מעורבת בתהליך היצירה ובמימוש הפרויקט, ממשיכה להפיץ אותו גם אחרי שיצא לאור.

עבור רוב המקדמים זו הזדמנות חד פעמית להיות חלק מהצלחה של מיזם שלא היו יוזמים מעולם. המעורבות שלהם במימון יכולה להיות בסכומים קטנים אך המעורבות שלהם בשיח על הפרויקט יכולה להניב תוצאות משמעותיות.

הקהל שלך ב-JUMPSTARTER
אנחנו מעודדים את יוצרי הקמפיינים לשמור על קשר ישיר ורציף עם הקהל שלהם, קהילת המקדמים וכל מי שמתעניין ביצירה.
לקהל יש הזדמנות יוצאת מהכלל להיות בקשר ישיר עם היוצר. להביע דעה, להשתתף ביצירה, ובעיקר, לקדם ולממן את הפרויקט, ולהיות שותף להצלחתו.

הקהל שגולש בפלטפורמה נחשף להזדמנויות מסחריות שלא יימצא במקומות אחרים. האמנים והיוצרים המעלים פרויקטים ב-JUMPSTARTER, משקיעים את מיטב תשומת הלב והמאמץ שלהם ביצירת מתנות ייחודיות, מקוריות ומדליקות. ביניהן ניתן למצוא מהדורות מיוחדות, או ממוספרות של יצירות מקור, עותקים יחידים, או גישה ישירה אל היוצר ואל סביבת היצירה שלו. כל אלה ייחודיים למרחב החדש שיצרנו, בו היוצר הוא "בעל הבית", ויכול לגמול לקהל שלו בנדיבות.

רוצה להזניק קמפיין? לחץ/י כאן

לקידום פרויקטים יצירתיים, לחץ'י כאן