הגעת אל הפלטפורמה המתקדמת לקידום ומימון פרויקטים יצירתיים, טכנולוגיים וקהילתיים בשיטת Crowd Funding

JUMPSTARTER היא מקום המפגש הייחודי של אנשים יצירתיים עם הקהל הרחב. הבמה האינטרנטית האיכותית ביותר להצגת פרויקטים מקוריים בתחומי האמנות והתרבות, הרבה לפני שייראו אור. מרחב של שיח ישיר עם בין יוצר, יצירה והקהל והזדמנות לגייס את התקציב הנדרש למימוש היצירה.

הפלטפורמה שלנו פתוחה עבור יזמים, ממציאים, אמנים ויוצרים המעוניינים להציג פרויקטים מעולמות האומנות, התרבות, הטכנולוגיה והקהילה בתחומי יצירה רחבים, ביניהם: אמנות פלסטית, אופנה, אפליקציות, וידאו וקולנוע, טכנולוגיה, כתיבה ומו"לות, מוסיקה, מחול, משחקים, פיתוח ותכנות, עיצוב מוצר, עיצוב גרפי, צילום, קולינריה, קומיקס, שינוי חברתי ותיאטרון.

איך זה עובד?
JUMPSTARTER מאפשרת לכל אחד ואחת למצוא את הדרך להגשים ולממש רעיונות מדליקים, מטורפים, יוצאים מהכלל ומקוריים. כל אחד יכול להשתמש בה, גם לפני שהפך סלבריטאי, מפורסם, מוכר, או מוערך. אמנים ויוצרים יכולים להשתמש בשיטת המימון עבור פרויקטים שיושבים אצלם במגירה ולא תמיד הצליחו להיתפס "מסחריים", כך שאף אחד לא הסכים לממן אותם, אך במקרה כזה, בשיטה שלנו הקהל הרחב יחליט אם היצירה ראויה לצאת לאור, אצלנו אם הקהל יריע, היצירה תופיע.

היוצר/יזם חושף את הפרויקט שלו בפני הקהל לפני שהשלים את היצירה, ומזמין אותו לקדם את המימון שלו. תהליך גיוס המימון בשיטת ה-crowd funding, משאירה בידי היוצר את מלוא זכויות היוצרים ואת חופש היצירה.

ב-JUMPSTARTER מתהווה קהילה סביב הפרויקט והיא מלווה אותו הרבה אחרי שתקופת גיוס המימון הסתיימה. הקהילה הזו משמשת "סביבת מוטיבציה והגשמה" עבור האמן או היוצר.

הקהל שלך ב-JUMPSTARTER
אנחנו מעודדים את יוצרי הפרויקטים לשמור על קשר ישיר עם הקהל שלהם, עם המעריצים, האוהדים, עם כל מי שמתעניין ביצירה. לקהל יש הזדמנות יוצאת מהכלל להיות בקשר ישיר עם היוצר. להביע דעה, ואפילו להשתתף ביצירה, ובעיקר לקדם ולממן את הפרויקט, ולהיות שותף להצלחתו.

הקהל שגולש בפלטפורמה נחשף להזדמנויות מסחריות שלא יימצא במקומות אחרים. האמנים והיוצרים המעלים פרויקטים ב-JUMPSTARTER, משקיעים את מיטב תשומת הלב והמאמץ שלהם ביצירת מתנות ייחודיות, מקוריות ומדליקות. ביניהן ניתן למצוא מהדורות מיוחדות, או ממוספרות של יצירות מקור, עותקים יחידים, או גישה ישירה אל היוצר ואל סביבת היצירה שלו. כל אלה ייחודיים למרחב החדש שיצרנו, בו היוצר הוא "בעל הבית", ויכול לגמול לקהל שלו בנדיבות.