תמהיל המתנות בכל פרויקט הוא אחד ממפתחות המאסטר להצלחתו. תמהיל נכול מאוזן פונה אל מגוון קהלי היעד שלו, ומעניק אפשרות בחירה בין סכומים שונים של קידום המימון. הבאנו לכם כאן גישות חדשות והצעות מקוריות למתנות לפרויקטים של וידאו וקולנוע.

Frame By Frame
האחת המתנות המדליקות בעיני היא לאפשר לקהל לקדם את הסרט שלך בפריימים, אפשר לנסח את זה כך:

"תודה שאפשרת לנו ליצור 5 פריימים! בתום הקמפיין יישלח אלייך קליפ ייחודי של חמישה פריימים. מצידנו יש לך רשות מלאה להפוך אותו לשומר המסך שלך, לשתף בפייסבוק או להדפיס ולתלות על הקיר"

אחרי שקבעתם לעצמכם את סכום הקידום שתקבלו בעבור חמישה פריימים, אתם יכולים ליצור מתנות נוספות של 10, 20 או יותר פריימים, ולהעניק זכויות בהתאם לרצונכם.

היצירה בפורמטים שונים
מתנה נוספת ומלאת קסם היא לאפשר לקהל שלך לקבל את הסרט לפני כולם, ישירות אל המחשב שלהם. אם אתה מתכוון ליצור אירוע השקה רשמי, אתה יכול לשקול להגביל את המתנה הזו במספר העותקים שתפיץ. (יש לך אפשרות לעשות זאת בעמדת העבודה שלך).
המתנה הבאה אחרי ההטענה של הסרט אל המחשב, המתנה הקלאסית, הרשמית והנוסטלגית תהיה עותק DVD עם הסרט וקטעים בלעדיים של מאחורי הקלעים או making of.

מרצ'נדייז
המתנות האינטואיטיביות הן אלה של מסחור תכנים ביצירה, אז אחרי פריימים ועותקים של היצירה עצמה, המתנות המדליקות ביותר שתוכל להעניק לקהל שלך, הן מוצרים הקשרוים ביצירה או בתכנים שלה, ואשר יכולים להפוך למוצר בר קיימא. מתנות מהסוג הזה, שהן לרוב, חולצות עם הדפס או פוסטר הסרט, או מוטיבים שחוזרים בו, הן מתנות אש יש להם עלות נפרדת שאינה כלולה בתקציב שאתם מתכוונים לבקש כתקציב היעד.

אירועים
בתהליך היצירה, כמו גם בתהליך השיווק, ההשקה וההפצה, תוכל להפוך כל אירוע למתנה.המתנה יכולה להיות כרטיס זוגי להקרנת בכורה או למסיבת העתונאים. כניסה לחדר העריכה, הצטרפות לצילומי ההשלמה או להפקת הטריילר. השתתפות בכל אחד מהאירועים הללו, יכול להיות מתנה מדליקה עבור הקהל המעוניין לקדם את יצירתך.

תודות
קיים מגוון גדול של מתנות אשר מסתכמות באמירת תודה, כן, כזו שנשארת ומלווה את היצירה לנצח, או כזו שמה
ווה חוויה בלתי רגילה עבור המקדם, או המקדמת. זו יכולה להיות שורת תודה באתר הסרט, או ברולר, או למשל, תודה אישית מהשחקנית הראשית, בווידאו, שנשלח במייל. תודה יקרה במיוחד יכולה להיות תודה מיוחדת שתופיע בתחילת הסרט, ומוגבלת , למשל, לשלושה מקדמים מומלץ להגביל את הכמות. אפשר גם להיות מאוד אישיים בתודות, לצרף חיבוק וירטואלי או נשיקה וירטואלית, זה עניין של סגנון אישי כמובן.

מתנות מהיוצרים
ליוצרים עצמם יש את היכולת ליצור מתנות ייחודיות ואישיות, במהדורות מוגבלות, אשר תהיינה מתנות שלא ניתן יהיה לרכוש אותן בשום מקום אחר! כמו למשל, פגישה אישית או ארוחת בוקר עם אחד היוצרים. מתנה מקורית נוספת יכולה להיות השתתפות בסצנה כניצב או השתתפות כוללת טקסט והופעה בקרדיטים. לצד כל אלה אתם יכולים להעניק יצירות קודמות שלהם, שתהיינה משולבות בחבילת מתנות