עכשיו אתם יכולים למכור ללקוחות שלכם שוברים של הטבות והנחות, ולתת להם שירות כשתחזרו לפעילות.

ברוכים הבאים ל-JUMPSTARTER, הפלטפורמה לגיוס מימון המון לעסק שלכם.
בימים אלו, של קורונה, אי וודאות, משבר כלכלי וכותרות נוספות, פתחנו את הפלטפורמה שלנו לגיוס מימון לעסקים כך שתוכלו לעבור את התקופה הזו ולחזור לפעילות באופן המהיר והיציב ביותר.


למה עכשיו?
כי לתקופה הזו יש הרבה פנים ואחד מהם, שגילינו דווקא מתוך האירועים הוא שהקהילה רוצה לעזור לעסקים ולמיזמים שמוכנים לעזור לעצמם. שמוכנים לצאת לפעולה, שמגלים מוטיבציה ואחריות. וגם... ששומרים איתם על קשר. זו תקופה שנושבת בה רוח חזקה של ערבות הדדית, וקהל הלקוחות של העסק שלכם יכול להיות בדיוק הרוח הגבית הזו שתעזור לצלוח את התקופה ולחזור ולהעניק להם שירות עם הטבות ביום שאחרי.למי זה מתאים?
אם העסק שלכם סגור או פועל במתכונת מצומצמת וברצונכם להבטיח תזרים מזומנים נוסף לעסק וקהל לקוחות ב"יום שאחרי".
וגם... אם יש בכם אופטימיות ואמונה שיכול להיות שיהיה פה טוב ב"יום שאחרי" וכדאי לקחת את ההזדמנות להעמיק את הקשר עם קהילת הלקוחות הקיימת ולהגיע אל לקוחות חדשים. קמפיין גיוס מימון זו התשובה הטובה ביותר לעסק שלכם, עכשיו!

איך זה עובד?
אתם מזניקים קמפיין גיוס מימון המון בפלטפורמה בו אתם מעניקים לקהל הלקוחות שלכם (ויבואו גם לקוחות חדשים) הטבות והנחות שיוכלו לממש כשאתם תחזרו לפעילות. כך ב"יום שאחרי" הם יוכלו לחזור לבלות, ליהנות ולהתפנק, ואתם תוכלו לפתוח את העסק ללקוחות שכבר ממש, ממש מחכים לבוא אליכם.

רוצים להזניק קמפיין מימון לעסק? מתחילים כאן
אנחנו נלווה אתכם בתהליך בניית הקמפיין ובתקופת הגיוס

 
  • יוסף כהן כהן לפני 1 שנים

  • יוסף כהן כהן לפני 1 שנים

  • יוסף כהן כהן לפני 1 שנים

    היי אני נער בן 17 בעיות קשב וריכוז אני רוצה ליתגייס ולא רוצים לגייס אותי בגלל בעיות רפואיות ואני רוצה לפתוח חנות פלאפל יש לי את הנסיון. הייתי רוצה לשמוע איך אני מוציא מהכוח אל הפועל דרככם.