אסתר בוטביקה

שמי אסתר בוטביקה
מזה שנים רבות אני עוסקת באימון אישי מורה מטפלת "בחיבור למודעות על", ומנחה קבוצות וסדנאות. בעיסוקי הקודם ניהלתי חברת השמה גדולה במשך 17 שנים.
אני מכירה מקרוב את הרצון של כולנו לפרוץ דרך ולצאת ממעגל הקסמים והשחיקה היומיומית של חיינו, תוך שימור או שינוי הקיים. בתהליך האימון אני עוזרת למאומן למצוא את האיזון בין עולם הרוח לבין הפרקטיקה, וליישם זאת במציאות היומיומית.
במרוץ החיים כולנו עובדים ופעילים, אבל אנו גם זקוקים לשקט, לאנרגיה חיובית ולתהליכים שיעצימו אותנו ויביאו לצמיחה. אני צועדת עם המאומנים שלי לתהליך שמבחינתם הוא חדש ומעורר לא מעט חששות, אך הם מוכנים לצאת עמי למסע. ואני, כאחת שחוותה את אותן התחבטויות והגיעה לאותם צמתים – מלווה אותם ומאירה להם את הדרך, והכי חשוב – מכבדת את בחירותיהם.
אני רואה בכל תחום הגוף והנפש מקשה אחת. לכן אני משלבת בין שיטות שונות שלמדתי - "חיבור למודעות על", גרפולוגיה, הנחיית קבוצות, אימון אישי, גישור ועוד. כל השיטות יחד - מסייעות בתהליך.
עבודה עם אנשים היא אהבתי הגדולה. מה גדול הסיפוק שלי כשאני רואה את המאומנים מסיימים טיפול ואימון, והם חיוניים ומועצמים. המוטו שלי הוא לעזור לכל אדם באשר הוא, ולהביא אותו לנקודה טובה יותר בחייו, שבה הוא יראה ויפעל עם המשקפיים הנכונים לו. כשהמאומן מחויב לתהליך ומקפיד על אבני הדרך, אט אט נפתח אצלו צוהר קטן שהולך וגדל עם ההתקדמות, וההרגשה פשוט נפלאה.