INSIDE INSIGHTS - קלפי הרייקי של חלי

113

מקדמים

15,475

52% מתקציב יעד של 30,000 ₪

0

ימים נותרו

הפרוייקט מומן בהצלחה

יום ראשון 19 מרץ 2017

קלפי מסרים עמוקי רבדים, המתאימים למתקדמים בדרך של התפתחות אישית. הם מסייעים לך להתכוון מחדש לנתיב הנכון והמדויק עבורך. מיועדים הן לשימוש אישי והן לשימוש מקצועי.

מה המתנה שברצונך לקבל?

קידום של 35

27 מקדמים   נותרו 20 מתוך 50

שלושה מגנטים עם קלפי מסר מיוחדים (מתוך הקלפים), יישלחו אליך בדואר (גודל המגנט 8*12 ס"מ). מתנה מיוחדת ומעצימה לעצמך ו/ או לאדם יקר לך... ניתן להדביק את המגנט עם המסר על המקרר, דלת הבית/העסק, לוח חזון וכו'...

מועד אספקה משוער:  מאי 2017

קידום של 55

9 מקדמים   נותרו 41 מתוך 50

חמישה מגנטים עם קלפי מסר מיוחדים (מתוך הקלפים), יישלחו אליך בדואר (גודל המגנט 8*12 ס"מ). מתנה מיוחדת ומעצימה לעצמך ו/ או לאדם יקר לך... ניתן להדביק את המגנט עם המסר על המקרר, דלת הבית/העסק, לוח חזון וכו'...

מועד אספקה משוער:  מאי 2017

קידום של 75

8 מקדמים   נותרו 42 מתוך 50

שבעה מגנטים עם קלפי מסר מיוחדים (מתוך הקלפים), יישלחו אליך בדואר (גודל המגנט 8*12 ס"מ). מתנה מיוחדת ומעצימה לעצמך ו/ או לאדם יקר לך... ניתן להדביק את המגנט עם המסר על המקרר, דלת הבית/העסק, לוח חזון וכו'...

מועד אספקה משוער:  מאי 2017

קידום של 99

7 מקדמים

נתינה ללא תנאי :-) אם בא לך לתמוך בקמפיין כמחוות הערכה ואהבה אליי ולדרך שלי... ואין ברצונך לקבל תשורה כלשהי, פה בדיוק באפשרותך לעשות זאת :-) אני מודה לך מקרב לב, מעריכה את התמיכה והחיזוק שלך! זה מרגש אותי ולא מובן מאליו עבורי... love you

מועד אספקה משוער:  מרץ 2017

קידום של 140

16 מקדמים   נותרו 1 מתוך 18

חבילת קלפים במחיר השקה מוזל במיוחד - לשותפים לדרך, למשתתפים בסדנת טרום-השקה ולמהירי החלטה. החבילה תישלח אליך בדואר. (מחיר בתום הקמפיין - 189 ש"ח)

מועד אספקה משוער:  מאי 2017

קידום של 150

6 מקדמים

טיפול רייקי אחד מרחוק, במחיר מיוחדדדד לרגל הקמפיין. ניתן לממש את הטיפול מיידית החל מן ההצטרפות לקמפיין, ובכל עת... בתאום איתי ועם יומני. הטיפול מסייע בהקלה, איזון, חיזוק וריפוי בכל הרבדים (פיזי, רגשי, נפשי ורוחני). נשלח בהסכמת המטופל/ת ובתאום עמו/ה, לכל מקום בארץ ובעולם. אידיאלי בזמן מצבים מאתגרים פיזית/רגשית/נפשית כגון: ראיון, מבחן, טסט, טיפולי הפרייה, לקראת/לאחר לידה/ניתוח, טיפולי כימותרפיה/הקרנות ועוד. (במסגרת הקמפיין, ניתן לרכוש גם מס. טיפולים במחיר מבצע זה. שווה...)

מועד אספקה משוער:  מרץ 2017

קידום של 168

22 מקדמים   נותרו 78 מתוך 100

חבילת קלפים אחת במחיר השקה, שתישלח אליך בדואר. (מחיר בתום הקמפיין - 189 ש"ח)

מועד אספקה משוער:  מאי 2017

קידום של 190

0 מקדמים   נותרו 4 מתוך 4

סדנת "לפתוח את הלב" - סדנה מרגשת ומיוחדת במינה, שתסייע לך להסיר משקולת מלבך ולגלות מחדש את עוצמתך. בעזרת כלים פשוטים שנלמד בסדנה, ניתן לשחרר משקעים שרובצים על לבך, גוזלים ממך ים של אנרגיה, פוגמים באיכות חייך ולעיתים גם מזיקים לך מבחינה בריאותית. הסדנה היא חוויתית ומתקיימת בקבוצה קטנה, אינטימית, קשובה, מכילה ובטוחה. הסדנה מונחית תוך שימוש במגוון כלים יצירתיים, כגון: קלפי מסרים, דמיון מודרך ועוד. משך הסדנה: כ-4 שעות. ניתן יהיה לבחור בין סדנת בוקר / ערב, שתתקיים ביקנעם בחודשים מאי/יוני.

מועד אספקה משוער:  מאי 2017

קידום של 250

5 מקדמים   נותרו 10 מתוך 15

טיפול רייקי אחד מרחוק (במחיר סמלי ביותר...) + חבילת קלפים שתישלח אליך בדואר. (מחיר הקלפים בתום הקמפיין - 189 ש"ח). את הטיפול מרחוק ניתן לממש בכל עת, החל מרגע התמיכה בקמפיין ועד בכלל (אין תאריך תפוגה... הזכות תישמר לך לעת הצורך), בתאום עמי.

מועד אספקה משוער:  מאי 2017

קידום של 318

1 מקדמים   נותרו 19 מתוך 20

משתלם במיוחד :-) 2 חבילות קלפים שתישלחנה אליך בדואר, במחיר השקה מוזל של 159 ש"ח לחבילה אחת. (מחיר בתום הקמפיין - 189 ש"ח לחבילה). נפלא כמתנה לעצמך ולאדם נוסף שיקר ללבך...

מועד אספקה משוער:  מאי 2017

קידום של 380

0 מקדמים   נותרו 4 מתוך 4

פגישה של שעתיים איתי, הכוללת: טיפול רייקי בן 60 דקות (על גבי מיטת טיפולים) וכן ייעוץ אישי ממני בשילוב הקלפים. כל זאת במחיר מיוחד לרגל הקמפיין. ניתן לממש מסוף הקמפיין, והלאה בכל עת, בתאום איתי ועם יומני. הרייקי מסייע בהקלה, איזון, חיזוק וריפוי בכל הרבדים (פיזי, רגשי, נפשי ורוחני), ומשתלב עם כל טיפול אחר - קונבנציונלי או משלים. אידאלי כמתנה לפסח... הפגישה תתקיים ביקנעם - במחיר מיוחד לרגל הקמפיין (במקום 430 ש"ח). ניתן לרכוש את הפגישה במסגרת הקמפיין, ולממשה בעת הצורך. בונוס-טיפול מרחוק במתנה ממני.

מועד אספקה משוער:  מרץ 2017

קידום של 404

1 מקדמים   נותרו 3 מתוך 4

Just you and me :-) חשקה נפשך גם בקלפים וגם בייעוץ אישי ממני? ניפגש בשמחה לשיחת ייעוץ אישי, במועד שיהיה נוח לך ולי, ובנוסף תקבל/י גם חבילת קלפים אחת במתנה (משך הפגישה - עד שעתיים). הפגישה תתקיים ביקנעם, או בסביבתה (לב המפרץ, זכרון יעקב, קרית טבעון). ניתן לקיים את הפגישה גם טלפונית או בסקייפ. ** מחיר מיוחד לתקופת הקמפיין ** את מועד הפגישה ניתן לתאם איתי כבר עתה, והקלפים יישלחו אליך לאחר הדפסתם.

מועד אספקה משוער:  מאי 2017

קידום של 410

2 מקדמים   נותרו 14 מתוך 16

סדנה אינטימית חוויתית למיקוד והעצמה אישית - בהרכב של עד 8 משתתפים. במועד לבחירה מתוך מספר אפשרויות שתוצענה (הסדנה תתקיים ביקנעם, וניתן יהיה לבחור סדנת בוקר/ ערב). משך הסדנה - כ 4 שעות. צפו לחוויה מחזקת, מרגשת ומעצימה... ולחבילת קלפים שיקבל במתנה גם כל אחד מן המשתתפים בסדנה :-) ** מחיר מיוחד לתקופת הקמפיין **

מועד אספקה משוער:  מאי 2017

קידום של 490

0 מקדמים   נותרו 5 מתוך 5

טיפול רייקי אחד מרחוק + סדנה אינטימית חוויתית למיקוד והעצמה אישית - בהרכב של עד 8 משתתפים. במועד לבחירה מתוך מספר אפשרויות שתוצענה (הסדנה תתקיים ביקנעם, וניתן יהיה לבחור סדנת בוקר/ ערב). משך הסדנה - כ 4 שעות. צפו לחוויה מחזקת, מרגשת ומעצימה... ולחבילת קלפים שיקבל במתנה גם כל אחד מן המשתתפים בסדנה :-) ** מחיר מיוחד לתקופת הקמפיין ** את מועד הטיפול מרחוק - ניתן לתאם איתי ולממש החל מרגע התמיכה בקמפיין.

מועד אספקה משוער:  מאי 2017

קידום של 550

2 מקדמים   נותרו 4 מתוך 6

"כי הקלף זה אני?" - סדנה מקצועית מיוחדת למטפלים, מאמנים, יועצים ומנחי סדנאות. סדנה לימודית וחוויתית בת 5 שעות, שתיתן כלים ודגשים לעבודה עם קלפים, ייעודית לאנשי מקצוע, בשילוב קלפי הרייקי וסוגים נוספים של קלפים. כ"א מן המשתתפים גם יקבל במתנה חבילה של קלפי הרייקי. תתקיים ביום שישי 2.6 בבוקר ביקנעם (8.30-13.30). במבצע מיוחד לרגל ההשקה, למס. מקומות מוגבל ואינטימי במכוון. בונוס נוסף במתנה ממני - חצי שעת ייעוץ אישי טלפוני באמצעות הקלפים/ טיפול רייקי מרחוק, למימוש בעת הצורך

מועד אספקה משוער:  יוני 2017

קידום של 560

1 מקדמים   נותרו 1 מתוך 2

ארבע חבילות... מרגש :-) רוצה להעניק את הקלפים כמתנה מיוחדת לחברים, קולגות, אנשים שיקרים ללבך...? 5 חבילות קלפים, במחיר השקה מוזללללל במיוחד תישלחנה אליך באהבה בדואר... 140 ש"ח בלבד לחבילה. (מחיר בתום הקמפיין - 189 ש"ח).

מועד אספקה משוער:  מאי 2017

קידום של 1300

0 מקדמים   נותרו 2 מתוך 2

דברים טובים כיף לשתף :-) רוצה להעניק את הקלפים כמתנה מיוחדת לחברים, קולגות, אנשים שיקרים ללבך...? 10 חבילות קלפים, במחיר השקה מוזללללל במיוחד תישלחנה אליך באהבה בדואר... 130 ש"ח בלבד לחבילה. (מחיר בתום הקמפיין - 189 ש"ח).

מועד אספקה משוער:  מאי 2017

קידום של 2000

0 מקדמים   נותרו 2 מתוך 2

"להעיר את האור" - הרצאה מרגשת, מעצימה ומעוררת השראה שלי בפני קהל, בכל מקום בארץ ובזמן שתקבעו (בתאום עם היומן שלי). אני פותחת את לבי וחולקת באותנטיות ובאומץ את השיעורים שלמדתי על בשרי מתוך חוויות חיי, ואשר עיצבו את מי שאני... המשתתפים ייצאו עם תובנות משמעותיות לחייהם. כי לכולנו יש זכות לסלוח, לצמוח ולהגשים חלומות... המזמין/ה יקבלו ממני במתנה גם 2 חבילות קלפים. משך ההרצאה - כשעתיים. (הסדרת, ארגון ותשלום עבור המקום שייקבע, באחריות המזמין/ה.)

מועד אספקה משוער:  מאי 2017

קידום של 2800

0 מקדמים   נותרו 2 מתוך 2

סדנה אינטימית חוויתית למיקוד והעצמה אישית, מותאמת וייעודית -ל 8 משתתפים, במועד שתרצו (בתאום איתי ועם יומני), ולאנשים לבחירתכם. משך הסדנה - כ 4 שעות. הסדנה מהווה חוויה מרגשת, מחזקת ומעצימה הן אישית, והן מקרבת ומגבשת בין המשתתפים. * העלות היא עבור כלל המשתתפים גם יחד. בתום הסדנה, כ"א מן המשתתפים מקבל במתנה חבילת קלפים אחת * הסדנה תתקיים בביתכם/משרדכם, בכל אזור בארץ * מארח/ת הסדנה יקבלו ממני בונוס - שיחת ייעוץ אישית טלפונית/בסקייפ בת כשעתיים * מחיר מיוחד לתקופת הקמפיין * (עלות פר משתתף: 350 ש"ח)

מועד אספקה משוער:  מאי 2017

קידום של 4000

0 מקדמים   נותרו 2 מתוך 2

"להתניע את שנת 2017" - הרצאה מעוררת ומאירה של רוני שלס - מנטורית להתנעה עסקית, "סוד העסק". ההרצאה תתקיים במקום לבחירתכם בפני קהל (עד 200 איש), ובמועד שיתואם עם רוני ישירות. (האחריות לתאום, ארגון ועלות מקום להרצאה - על המזמין.)

מועד אספקה משוער:  מאי 2017

קידום של 140

2 מקדמים   המתנה אזלה

לאיריס סמליאן ותמר טקאץ בלבד, שהשתתפו בסדנת טרום-השקה, חבילת קלפים במחיר השקה מוזל במיוחד - החבילה תישלח אליכן בדואר. (מחיר בתום הקמפיין - 189 ש"ח)

מועד אספקה משוער:  מאי 2017
 

תודה שאתם פה... באש ובמים... וממש בישורת האחרונה!!!

לפני 2 שנים

בוקר אור ושבוע שפע יקירותיי ויקיריי,


... לפני הכל: צפירת הרגעה מקדימה :-)

יש מצב שהלילה בחצות תקבלו מייל שהקמפיין שלי הסתיים,
ושהוא נכשל כי לא זכה ל-100% תמיכה. 

אני מבקשת להרגיע אתכם מראש שהכל ב-ס-ד-ר...
בחרתי במכוון בקמפיין גמיש, משמע: 
גם אם לא נגיע למלוא הסכום שרשמתי כיעד של הקמפיין -
עדיין אממש את הפרויקט, ואקיים את כל מה שהבטחתי במסגרתו.

מודה לכל אחת ואחד מכם אישית... 
התברכתי, וזה ממש מרגש אותי ולא מובן מאליו!

משתפת אתכם שאת הבוקר והשבוע החדש -
פתחתי בטיפול רייקי מרחוק לילדים ונוער שחולים בסרטן ובמחלות קשות,
משהו שאני עושה כבר כ-5 שנים פעמיים בשבוע, בראשון וברביעי בין 5.45-6.00 בבוקר.
הטיפול נשלח במתנה ובאהבה מכל הלב, בהסכמת ההורים והילדים עצמם.

כאשר לקחתי על על עצמי את השליחות הזאת -
זה נבע ראש ובראשונה מתוך הצורך שלי להרגיש שאני עוזרת ותורמת, ולו במשהו....
אי אפשר הרי לעזור לכל מי שזקוק.... 
מניחה שאף פעם לא יהיה לי מספיק כסף לתרום לכל מי שחולה 
וזקוק לעזרה ממשית כדי לממן טיפולים יקרים ותרופות שאינן בסל הבריאות.
לכן, בחרתי בדרך שאני כן יכולה לעזור ולתרום כמיטב יכולתי באמצעותה... ואפילו לרבים בו-זמנית. 
(טיפול מרחוק ניתן לשלוח להרבה אנשים באופן סימולטני,
וזה עדיין תורם לכולם - כל אחד על פי צרכיו).
עצם הנתינה - כבר משאירה אותי עם תחושה טובה,
בניגוד לחוסר אונים שהוא תחושה טבעית ומובנת - שרבים חשים במצב דומה.


מאז שהתחלתי בשליחות הזאת - 
אני מבצעת אותה בהתמדה - "באש ובמים",
לא רלוונטי בכלל עד כמה אני עייפה, עמוסה
או איזו תקופה מאתגרת במיוחד אני עוברת באופן אישי...
אם אני בארץ או בכלל בחופשה במקום כלשהו בארץ או בחו"ל. 
מבחינתי זה יימשך כל זמן שאהיה בחיים ואהיה מסוגלת פיזית לעמוד בכך... 
מאחלת לעצמי עוד הרבה שנים רבות - 
בהן אוכל לתרום את זמני באהבה למטרה חשובה זו.
אגב, לא תאמינו קשה לקבל את ההסכמה לשלוח את הטיפול הזה -
על אף שהוא ללא תמורה כספית מצד המקבלים... 
לא פעם אני מרגישה שיותר מאשר "העגל רוצה לינוק,
הפרה רוצה להיניק". 
למדתי לקבל את הל"לא באהבה"...
ואפילו הקדשתי לו את אחד הקלפים :-) 

זה מחבר אותי למשפט שאני תמיד אומרת:
"שנזכה תמיד לתת באהבה מכל הלב...
ונשכיל גם לקבל בכיף, בעת הצורך".


אצלי - כמו שאני מאמינה גם אצל רובכם -
נתינה באה באופן טבעי...
לעומת זאת, לקבל - למדתי רק בשלב מאוחר הרבה יותר במסע שלי בחיים.
אני מאושרת שלמדתי, כי זה חשוב לא פחות גם לדעת לקבל. 


וזה מוביל אותי לנקודת הזמן הנוכחית:
אנחנו ממש בישורת האחרונה של הקמפיין...
נותרו 13 שעות בלבד עד שהוא מסתיים - הלילה בחצות.
(חשבתי במקור שהוא מסתיים במוצ"ש בחצות...
ורק בשישי בלילה הסתבר לי שטעות בידי.
שמחתי לגלות ש"נולד" לו יום נוסף). 

מודה לכל אחת ואחד מכם אישית -
על הנתינה, החיזוקים, התמיכה והדחיפה...
על האהבה והעובדה שהייתם ועודכם פה בשבילי. 
קשה לי לתאר כמה זה מרגש באמת עבורי... 

אשמח שתשתפו את הקמפיין עם אנשים שיקרים לכם,
עם אנשים שאתם אוהבים,
וגם עם תפוצה רחבה יותר של חבריכם הרבים ברשת החברתית -
שלא עם כולם יש היכרות אישית,
כי מי יודע את מי מהם זה יפגוש בעיתוי המדויק שהוא זקוק לשמוע את הדברים הללו...?

אני מאמינה באמת ובתמים ש"כולנו ריקמה אנושית אחת וחיה".
"כל המקיים נפש אחת בעולם 
מעלין עליו כאילו קיים עולם מלא" (הרמב"ם).

מבחינתי, הקמפיין הוא כבר הצלחה עצומה.
תודה שאתם שותפים... 
ותודה שאתם גם משתפים וחולקים את הטוב עם אנשים נוספים...
קישור ישירות לקמפיין עצמו:
https://www.jumpstarter.co.il/projects/1008/

הארה אחרונה לפני סיום - מתוך עניין טכני שאני אישית גיליתי רק הבוקר:
אם החלטתם לתמוך בתשורה נוספת מעבר לזו שרכשתם במקור,
היכנסו בבקשה שוב לקמפיין וודאו שמסומנות כל התשורות גם יחד
(למשל: 
"טיפול רייקי אחד מרחוק..." 

"משתלם במיוחד :-) 2 חבילות קלפים..."

זאת שכן, אצל אלו שעשו זאת עד כה - מה שקרה בפועל, 
הוא שמתנה מאוחרת יותר שנרכשה מבלי שהקודמת הייתה מסומנת ב +
למעשה נשמטה מן התמיכה הכללית,
ונקלטה רק המתנה המאוחרת יותר שלחצתם עליה.

אל דאגה, בכל מקרה טרם חויבתם על כל סכום שהוא,
והחיוב הכולל יבוצע רק לאחר שאאשר טכנית שאני מאשרת את מימוש הקמפין לאחר סיומו. 
לכל שאלה, אנא תרגישו חופשי גם להתקשר אליי, 
או לכתוב לי ווצאפ / מסרון לטל': 054-5256509.

שוב תודה על הכל, 
מעריכה, מוקירה ומתרגשת...


שבוע מיטיב ומגשים חלומות לכולנו!
חיבוק גדול ואוהב ממני,
חלי

 

מערכת התגובות מיועדת למקדמים בלבד. את תגובתך האישית ניתן לשלוח ישירות אל היוצר: שלח הודעה

 

הדר שוורץ

לפני 2 שנים

מקדם 2 פרויקטים

עידית שוורץ

לפני 2 שנים

מקדם 1 פרויקטים

מירי רווה

לפני 2 שנים

מקדם 1 פרויקטים

יעל סלע

לפני 2 שנים

מקדם 2 פרויקטים

שרית אונגר

לפני 2 שנים

מקדם 5 פרויקטים

שולמית סניור

לפני 2 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Dror Adler

לפני 2 שנים

מקדם 1 פרויקטים

חגית איילון

לפני 2 שנים

מקדם 2 פרויקטים

קרן-אור כספי

לפני 2 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Keren Gendler

לפני 2 שנים

מקדם 1 פרויקטים

מקדם 4 פרויקטים

מיכל עובדיה

לפני 2 שנים

מקדם 3 פרויקטים

Ronit Valfer

לפני 2 שנים

מקדם 2 פרויקטים

מיכאלה מנדה ינקו

לפני 2 שנים

מקדם 5 פרויקטים

גיא אילון

לפני 2 שנים

מקדם 4 פרויקטים

פנינה מילוא

לפני 2 שנים

מקדם 1 פרויקטים

מקדם 1 פרויקטים

ענבר גלנץ מילכמן

לפני 2 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Carmela Tal

לפני 2 שנים

מקדם 2 פרויקטים

Jack Cohen

לפני 2 שנים

מקדם 2 פרויקטים

ועוד 8 מקדמים אנונימיים...
טוען עמוד...
 

מערכת התגובות מיועדת למקדמים בלבד. את תגובתך האישית ניתן לשלוח ישירות אל היוצר: שלח הודעה

הדר שוורץ לפני 2 שנים

בהצלחה!!!

עידית שוורץ לפני 2 שנים

חלי יקרה המון בהצלחה ובאהבה רבה.

שולמית סניור לפני 2 שנים

פרוייקט מבורך מאמינה בו יישר כח חלי.

Dror Adler לפני 2 שנים

המשך הצלחה חלי וכל טוב שפרויקט יצליח

חגית איילון לפני 2 שנים

לחלי, אהובה! בהצלחה רבה בפרוייקט. מאחלת לך להמשיך ללכת אחרי ליבך ולעשות טוב לעצמך, ובהרבה מכך גם לאחרים! חגית איילון - מנטורית לאיכות חיים משווקת מוצרי אלוורה של forever

כל הכבוד על היוזמה חלי.

Ronit Sagie לפני 2 שנים

בהצלחה חלי יקרה !! הקלפים מדהימים וזה כבר מתוך ניסיון עבודה אתם :)

מיכאלה מנדה ינקו לפני 2 שנים

בהצלחה חלי יקרה.

פנינה מילוא לפני 2 שנים

בהצלחה לך ובהצלחה למי שקונה :-)

בטוחה שתצליחי בגדול!

Carmela Tal לפני 2 שנים

מאחלת הצלחה רבה חלי!

Jack Cohen לפני 2 שנים

תודה לך חלי על המיזם המרגש הזה. בהצלחה רבה ז'ק

מירה עוז לפני 2 שנים

בהצלחה בדרך. קלפי השראה עם המון נתינה ואהבה.

אלי בלא לפני 2 שנים

לחלי היקרה בהצלחה אוהב מאוד .

Nechama Moskovich לפני 2 שנים

לחלי היקרה והמקסימה עם הלב הענק ויכולת הנתינה המדהימה, שולחת לך את אהבתי וברכת הצלחה רבה במיזם המשמעותי הזה ובכל מה שתעשי בהמשך הדרך. מעריכה ואוהבת אותך מאוד! יישר כח!

יוסיפיה פורת לפני 2 שנים

בהצלחה!

תודה על חיזוק מדהים והתרוממות נפש שלא ניתן לתאר במילים, כל פעם מחדש!

Zohar Kappel לפני 2 שנים

באהבה והצלחה חלי מקסימה.

עופרה יעקב לפני 2 שנים

חלי יקרה, עוצמת הקלפים היא בפשטותם וביכולתם להביא לכל אחד תשובה עם מסר מתוך עצמו. בהצלחה.

יעל במברגר לפני 2 שנים

בהצלחה רבה!

סמדר הרוש לפני 2 שנים

חלי יקרה, כל הכבוד על תרומתך לעולם הטיפול והאנושיות המקרבת. אני בטוחה שקלפייך ישמשו בענק אותנו המטפלים. באהבה גדולה, סמדרוש

אפרת טולדנו לפני 2 שנים

חלי אהובה !!! מאחלת לך שכל האור שאת יוצרת ומעניקה סביבך, יעטוף אותך באהבה, ויעזור לך להגשים את החלום העכשיו ! ומי ייתן... ותגשימי עוד ועוד חלומות ! חיבוק ענק ותודה על מי שאת !

Zehava Shefer לפני 2 שנים

הקלפים עם מסרים חיוביים המניעים לפעולה ולתובנות עמוקות. בהצלחה

לימור שמריהו לפני 2 שנים

מעריכה את פועלך בהצלחה גדולה

כרמית סעדד לפני 2 שנים

בשמחה ובהצלחה רבה חלי יקרה :-)

Jenya Gashinov לפני 2 שנים

באהבה גדולה! בהצלחה! מחכה למשלוח.

איריס סמליאן לפני 2 שנים

לא יכולה לחכות כבר עד שהקלפים המופלאים האלה יהיו אצלי! בכל פעם שהוצאתי לעצמי קלף אחד או יותר, הם דייקו את המסר שלהם בשבילי. תודה חלי!!!

איריס ארגש לפני 2 שנים

חלי יקירה, שתצלח דרכך ככל שתבחרי ותרצי. אני אוהבת אותך מאוד. איריס

שרית אשרוב לפני 2 שנים

המון המון הצלחה

עסק פרטי לפני 2 שנים

בהצלחה!!

אסנת רובין לפני 2 שנים

חלי אלופה שכמותך אהבתי את הרעיון ואת המיזם שלקחת, את הידע המטורף שלך ויכולות הריפוי שלך מאמינה שכל מי שייעזר בך יתקדם ויתפתח

אילן וקנין לפני 2 שנים

המון הצלחה רעיון מקסים

גיל קסטל לפני 2 שנים

בהצלחה !!!

חגית בן-שחר לפני 2 שנים

חלי אהובה, סמל לנתינה, מתרגשת לתמוך בפרויקט שהוא כולו שלך. בהצלחה רבה

אילנית מסינגר לפני 2 שנים

תודה לך חלי אהובה ויקרה. ממליצה בחום

Noa Harish לפני 2 שנים

חלי פודה...האישה והרייקי :) הרבה הרבה הצלחה.

שירה סבאג לפני 2 שנים

פרוייקט מבורך...מעורר השראה ומחבר אותנו לכוחות הריפוי של עצמנו

מיכל בינשטוק לפני 2 שנים

כל הכבוד חלי על הדרך שלך!

אחינעם נמר לפני 2 שנים

פרויקט מדהים מחכה כבר לקלפים :)

אילן גולדנברג לפני 2 שנים

בהצלחה לחלי פודה היקרה במיזם הנהדר שלה אשמח ליטול חלק בסדנה אינטימית וללמוד על הקלפים המעצימים בברכה חמה אילן גולדנברג, עו"ד 050-5677791

אנה מרמילב לפני 2 שנים

חלי פודה מסטר רייקי ביינלאומית,כי היא טיפלה מרחוק בכלתי שגרה בניו יורק (שכמטיסיטית וסקפטית לכל מה שלא מוחשי:-) ! חלי,היא אישיות מעניינת שמתפתחת כל הזמן ומשמשת עבורי כהשראה לעשיה ממוקדת יוצאת דופן. חלי ,את הדוגמא בשבילי של לדעת לאן ואיך ללכת!

מאיה פניני לפני 2 שנים

אין כמו מתנה לעצמי... תודה חלי על חלון ההזדמנות!

זוהר יעקב לפני 2 שנים

הקלפים נראים מעולה!בהצלחה!

Marina Pustilnik לפני 2 שנים

בהצלחה

יהודית טל לפני 2 שנים

שמחה לתמוך בפרויקט המיוחד הזה. הקלפים פותחים דלת לזויות שונות של התבוננות פנימית.

ניר קרמר לפני 2 שנים

חלי, תודה רבה לך על האפשרות לקחת חלק במימוש חלומך. את מקסימה ותומכת, אני שמח שאנחנו מכירים כל השנים. בהצלחה בפרויקט החשוב והמעצים הזה, ניר קרמר

Galit Ober לפני 2 שנים

בהצלחה חלי אין לי ספק שהפרוייקט יצליח. באהבה רבה גלית

Uniquepics Tzachi Elgai לפני 2 שנים

את פשוט מדהימה חלינק'ה. יודע שהפרוייקט יצליח בענק. ממליץ בחום רב ! צחי

Miri Lissak לפני 2 שנים

חלי יקרה, מחכה בקוצר רוח. שיהיה בהצלחה.

איילת קציר קונטס לפני 2 שנים

המון בהצלחה אחותיתי! אוהבת אותך ומאמינה בך!

רות לן לפני 2 שנים

קלפי הרייקי של חלי מעולים וראויים לראות אור ולהיות בידי רבבות אנשים שימצאו בהם מענה חכם ומקדם. תרמו בעין יפה למימוש הקלפים בפועל ותצאו נשכרים.

מיכל קנדל לפני 2 שנים

אחרי שהתנסתי וחוויתי את הסדנא עם הקלפים אני מבינה את הכוח שלהם ושלך. את אישה מיוחדת וכל סדנא שעברתי אצלך היתה עמוקה ומרגשת עם אווירה מיוחדת שאת יודעת להשרות בין אנשים גם זרים אלו לאלו. הקלפים עצמם מלאים רוך, עוצמה ודיוק ואכן מתחברים למסרים של הרייקי. בהצלחה יקירה

אריה כהן לפני 2 שנים

בהצלחה למדהימה מכולן

רותי'לה אטל לפני 2 שנים

בהצלחה מכל הלב והנשמה, את נהדרת !

שלומית לוי לפני 2 שנים

בהצלחה חלי האלופה!!! אני בטוחה שהקלפים ישמשו אותי רבות...נשיקות וחיבוק גדול

מריאן שטינמץ לפני 2 שנים

נפלה בחלקי זכות גדולה לקחת חלק בפרויקט היצירתי המדהים של חלי פודה מאסטר רייקי, אישה של נתינה אינסופית. אני גאה להיות הרוכשת/המקדמת הראשונה של חבילת הקלפים!

Dave Vidal לפני 2 שנים

מאמין שהפרויקט יצליח מאמין בחלי

RONIT SHELAS לפני 2 שנים

כל כך כייף לראות חלום וחזון מתגשם ! - הקלפים הם שיקוף של מי שאת ,פייה שכולה טוב ! רוני שלס מנטורית להתנעה עסקית ואירגונית מנהלת מחוז צפון עסקים עושים עסקים 058.682.682.8

שולמית רונן לפני 2 שנים

חלי יקרה שמחתי המון לראות את עשייתך הנפלאה. המפגש היה מרגש בגלל האנשים הנפלאים שאספת לחיקייך. אהבתי את הקלפים ואת ביטויים הנוגע ברבדים מאד עמוקים בפנימיות האדם. כל משפט הוא חוויה קסומה לטפס לגבהים. הצבעים שבחרת חיצוני נפלאים מלאי תנועה זורמת ועוטפת. הצבעים הפנימיים עם המשפט בהם נוגעים בתודעה גבוהה מאד ומאפשרים להתחבר בחמלה וחסד מתוך השראה של שלווה פנימית ומוכנות להתגלות לעצמנו. אהבתי מאד ובטוחני שבהמשך תמצאי שפע דרכים למפגשים מקרבים מלאי תובנות. באהבה גדולה לעשייתך ואין לי ספק שהקלפים יגיעו להרבה אנשים ומטפלים כאחד. בתודה ובהערכה רבה מלאת אהבה ד"ר שולמית רונן

שחר שמרת לפני 2 שנים

את חלי אני מכיר ומוקיר לא מעט זמן ולאחרונה השתתפתי בסדנת רייקי 1 שהכירה לי יכולות חדשות שאני פשוט מתאהב בהן בכל יום מחדש. אין לי ספק שהקלפים הללו יהוו כלי אדיר ליום יום תודה לך חלי יקירה

חיים קציר לפני 2 שנים

בטוחים בהצלחת המיזם

Einav Cohen לפני 2 שנים

הקלפים מדהימים , חוויתי , ואחווה בהמשך. בהצלחה גדולה !