ניגון בערת הלב - לקראת אלבום הבכורה

298

מקדמים

62,172

101% מתקציב יעד של 61,000 ₪

0

ימים נותרו

הפרוייקט מומן בהצלחה

יום ראשון 11 יוני 2017

אלבום בכורה מוזיקלי רוחני, בסגנון סופט רוק ישראלי מקורי ומרגש. עם מילים ולחן החודרים היישר אל מעמקי הנשמה ונוגעים באמת הכמוסה של הלב, לפעום, את ניגון בערת ליבך.

המתנות לבחירתך

קידום של 65

63 מקדמים

אלבום הבכורה- ניגון בערת ה- ♥. אלבום מוזיקלי רוחני, בסגנון סופט רוק ישראלי מקורי ומרגש. עם מילים ולחן החודרים היישר אל מעמקי הנשמה, ומערסלים באינטימיות מדיטטיבית את הלב, לנגן את בערתו. פורטים על הרגש בדיוק בדיוק במקום בו מרפה האחיזה ונפתחים השערים, שערי הנשמה (במסירה אישית או במשלוח לביתך).

מועד אספקה משוער:  אוקטובר 2017

קידום של 100

51 מקדמים

אלבום הבכורה- ניגון בערת ה-♥ + הקדשה אישית ממני אליך. אלבום מוזיקלי רוחני, בסגנון סופט רוק ישראלי מקורי ומרגש (במסירה אישית או במשלוח לביתך).

מועד אספקה משוער:  אוקטובר 2017

קידום של 110

16 מקדמים

אלבום הבכורה + אלבום בפורמט דיגיטלי. אלבום הבכורה- ניגון בערת ה- ♥. אלבום מוזיקלי רוחני, בסגנון סופט רוק ישראלי מקורי ומרגש (במסירה אישית או במשלוח לביתך).

מועד אספקה משוער:  אוקטובר 2017

קידום של 118

5 מקדמים   נותרו 5 מתוך 10

לצאת מהמטריקס- לשנות את התודעה- בוקר שלם מרתק תודעות עם פריידי ואלימור- מרחב מודעות. מפגש שישי משנה חיים- בבית בכפר, כפר סבא. באירוע תחשף תודעתך, למהי התודעה וכיצד היא מנהלת את הבחירות שלנו. מדוע הצלחה היא לא עניין של מזל או גורל. מהו תדר? התנסות בתדר מלכות. מצב תודעתי של בטחון עצמי ותחושת מלכות. ולכלי "ברומטר" לפענוח מידי של המציאות ע"פ שיטת מטא פסיכולוגיה. וכמובן- אלבום הבכורה. מחיר רגיל של הסדנא בלבד- 149 ש"ח.

מועד אספקה משוער:  אוגוסט 2017

קידום של 120

11 מקדמים   נותרו 88 מתוך 100

הופעה בת"א- ניגון בערת הלב לפתיחת שערי הנשמה. הופעה מצמררת הלב, באורך מלא. עם שירים מתוך האלבום, ונוספים חדשים וישנים, 2 מוכרים, ואחד- עלה בן אדם ♥. ואלבום הבכורה בהקדשה אישית ♥.

מועד אספקה משוער:  יולי 2017

קידום של 120

3 מקדמים   נותרו 14 מתוך 20

"זיהוי וגילוי רצון הנשמה"- מפגש יוצא דופן של הגשמת רצונות במציאות, בהנחייה משותפת של יוסי דותן ושלי. 3 שעות של מסע ער למחוזות הגבוהים של נשמתך. של חשיפת האמת באשר להגעתך לעולם. בליווי מעטפת שירים מתוך האלבום. להעיר את החלום מנדודיו. המפגש ייתקיים בסטודיו בת"א. פרטי הגעה מפורטים יועברו לנרשמים.

מועד אספקה משוער:  יולי 2017

קידום של 121

3 מקדמים   נותרו 1 מתוך 4

כנס בוקר עוצמתי ויוצא דופן- "לחצות את נהר השינוי" עם ו'איט פדר ואורי נצר האגדיים. בצירוף אלבום הבכורה. שיאפשר לך ליצור את השינוי שביקשת ילמד אותך כיצד להזרים יותר שפע ואהבה לחייך ויגרום לך להתחבר לעוצמה הפנימית שלך. הכנס מלווה בצלילים מרפאים שחוצים את המיינד וסוללים דרך ישירה ומואצת לתקשורת עם הלב והנשמה. (מחיר רגיל ללא האלבום- 129 ש"ח). https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.whiteori.com%2Fkeneshefa&h=ATOFsHMXjZmqZ37BV8HTlkkR0sKXkAoJvMnt5YD6xLPWjhXmfTMY2vmp_c2loQlE06jSwk2E0q-TC99Tb4yms

מועד אספקה משוער:  יוני 2017

קידום של 150

41 מקדמים   נותרו 56 מתוך 100

אירוע השקת האלבום (ת"א) + מסיבה בסוף + אלבום חתום בהקדשה אישית הוקרה עצומה וחיבוקים אינסופיים, חלוקת האלבום בידיים רועדות. סיפור המסע, חוויות מאחורי הקלעים, תודות מיוחדות למלווי הדרך, שירים מתוך אלבום הבכורה וחדשים שיושמעו לראשונה לאוזניכם. בסיומו- מסיבת התרגשות וחיבוקים עם כלל היוצרים, ומלאכי השלום שליוו את הגשמת החלום. לכל משתתף יינתן אלבום הבכורה חתום בנשיקת נשמה.

מועד אספקה משוער:  אוקטובר 2017

קידום של 600

1 מקדמים   נותרו 1 מתוך 2

ברכה אישית ♥ שאכתוב בחריזת ריקמה לאירוע מיוחד. נערוך שיחה פרטנית לחשיפת רזי הנמשל, ואחבר מילה למילה, בכוונתן העמוקה. יועבר אליך על גבי קלף. ו-2 אלבומי הבכורה בהקדשה אישית (במסירה אישית).

מועד אספקה משוער:  ינואר 2018

קידום של 801

2 מקדמים   נותרו 22 מתוך 24

כנס בוטיק- "כניסה מעשית לגן עדן". יום שלם עם ערן שטרן, אליה אלון הכהן, ואיתי. ל- 24 משתתפים בלבד. חזרה לכוונה השורשית לשמה באת. זיהוי ממוקד של מאגרי השפע שלך. הפנמת השפעת קיום שליחותך בעולם. פתיחת מרחב תודעתך אל היש, הממתין לפקודת בקשתך. סיעור מוחות קבוצתי ממוקד להכוונה, פתרונות, הפניות וקשרים ועוד- לבערה מרכזית המבקשת להתקיים במציאות. היום ילווה בשירים פותחי שערי נשמה מתוך האלבום. כל משתתף יקבל ערכה אישית- עם חוברת עבודה, אלבום הבכורה בהקדשה אישית והפתעות בוערות נוספות. ממחר- 1000 שוויה- 1600

מועד אספקה משוער:  ספטמבר 2017

קידום של 900

0 מקדמים   נותרו 2 מתוך 2

שיר באירוע פרטי- שלושה שירים מוכרים או מקוריים מתוך האלבום שתבחר- שאקדיש בקולי ללוות רגעים משמעותיים באירוע. ו-2 אלבומי בכורה בהקדשה אישית ♥.

מועד אספקה משוער:  אוגוסט 2017

קידום של 1200

1 מקדמים   נותרו 1 מתוך 2

מעגל שירה מקודשת בביתך- ע"פ נושא לבחירתך. ערב מרגש ומחבר של יחד, לאירוע מיוחד או סתם כך, לקבוצות הנפגשות מזה זמן מה, או ליחידים המעוניינים לחבור יחד, ולשיר. בליווי חוברות מילים עם שירים נבחרים- מקוריים ומוכרים שנבחר יחד, להעצמת הכוונה. (עד 20 איש). ו-3 אלבומי הבכורה בהקדשה אישית ♥.

מועד אספקה משוער:  אוגוסט 2017

קידום של 1500

0 מקדמים   נותרו 1 מתוך 1

לאירועים מיוחדים ומרגשים ! שיר מזמור- שיר אישי שאכתוב ואלחין במיוחד עליך, או על אהובייך. נערוך שיחה פרטנית לחשיפת פניני נשמתך, בה אלקט ניגונים ואחבר לצלילים. יישלח אליך על גבי קלף וקובץ מצולם- להקרנה או כשיר שישירו משתתפי האירוע. ו-5 אלבומי בכורה בהקדשה אישית ♥.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2018

קידום של 1500

0 מקדמים   נותרו 1 מתוך 1

מה החלום שלך ? אם באמת באמת בוער לך בלב, ואתה מרגיש מוכן- אז זה זה ! סדנת ״דגת הזהב״ סדנה בת יומיים וחצי, חוויה בלתי נשכחת של תהליך עוצמתי המבוסס על נוסחת דגת הזהב בה תלמד להפוך חלומותיך למציאות, באופן פעיל. מהגדרתו, ועד תוכנית מעשית אישית למימוש החלום. כל חלום ניתן להגשים, כל משבר ניתן לפתור והבלתי אפשרי הוא אפשרי ! מה שדרוש הוא תעוזה, אמונה, יצירתיות ולדעת לבקש. ספטמבר. מושב עולש. שווי המתנה- 1800 ש"ח !

מועד אספקה משוער:  אוקטובר 2017

קידום של 2200

0 מקדמים   נותרו 1 מתוך 1

לאירועים מיוחדים ומרגשים במיוחד ! שיר אישי שאכתוב ואלחין במיוחד עליך, או על אהובייך. נערוך שיחה פרטנית לחשיפת פניני נשמתך, בה אלקט ניגונים ואחבר לצלילים. יוקלט באולפן, ויועבר אליך ע"ג דיסק. ו-5 אלבומי הבכורה בהקדשה אישית (במסירה אישית ♥).

מועד אספקה משוער:  אפריל 2018

קידום של 2500

0 מקדמים   נותרו 2 מתוך 2

סדנת ריפוי לקבוצות- תהליך עוצמתי בן שלוש שעות המלווה בחוברת עבודת עומק אל מצולות בערת נשמתך בליווי שירים החודרים אל מקור נביעת תשובתם של שאלות נשמתך. מומלץ לקבוצות של עד 10 אנשים- מתקבצות עצמאית ו/או לארגונים. מומלץ במיוחד לקראת ראש השנה. ו-5 אלבומי בכורה בהקדשה אישית ♥.

מועד אספקה משוער:  ספטמבר 2017

קידום של 55

29 מקדמים   המתנה אזלה

אלבום הבכורה- ניגון בערת ה- ♥. מחיר מיוחד ל- 33 הראשונים ! אלבום מוזיקלי רוחני, בסגנון סופט רוק ישראלי מקורי ומרגש. עם מילים ולחן החודרים היישר אל מעמקי הנשמה, ומערסלים באינטימיות מדיטטיבית את הלב. לנגן את בערתו. פורטים על הרגש בדיוק בדיוק במקום בו מרפה האחיזה ונפתחים השערים, שערי הנשמה (במסירה אישית או במשלוח לביתך).

מועד אספקה משוער:  אוקטובר 2017

קידום של 180

5 מקדמים   המתנה אזלה

הקלפים של חנה אורה- מודעות להקשבה פנימית. קלפי שליפה יומית שנהגו מתמצית ליבה השלם, ע"מ לפתוח את ליבך לרצון האמיתי שלך. מומלץ כמתנה לעצמך, למישהי שיקרה לליבך. מרגש במיוחד כמתנה לקראת ראש השנה. תשובות משמיים. ואלבום הבכורה חתום בהקדשה אישית ♥. (עלות הקלפים לבד- 200 ש"ח !) (במסירה אישית או במשלוח לביתך).

מועד אספקה משוער:  יולי 2017

קידום של 300

2 מקדמים   המתנה אזלה

שיר מצולם בהפתעה- רוצה להפתיע מישהו שיקר לך, בהצעה מיוחדת, או תאריך ראוי לציון ? נבחר יחד שיר מוכר או מקורי מתוך האלבום, והוא יגיע אליו כסרטון עם הקדשה מיוחדת. ואלבום בכורה בהקדשה אישית ♥ (במסירה אישית או במשלוח לביתך).

מועד אספקה משוער:  פברואר 2018

קידום של 400

3 מקדמים   המתנה אזלה

קרדיט על גבי האלבום- ניגון בערת ה- ♥. שמך יופיע בהוקרה מיוחדת כרוח משמעותית ללידת האלבום. + תוזמן כאורח כבוד להשקת האלבום. + אלבום הבכורה עם הקדשה אישית ממני אליך (במסירה אישית או במשלוח לביתך).

מועד אספקה משוער:  אוקטובר 2017

קידום של 496

7 מקדמים   המתנה אזלה

בוקר עסקי אינטימי- עם המנטור- ערן שטרן ! ה-מנטור האישי שלי. ואיתי. במפגש חד פעמי, ובמחיר חסר תקדים בעליל ! קבוצת פסגה קטנה ואיכותית לארוחת בוקר של יעוץ ממוקד וסיעור מוחות עוצמתי על הדילמה העסקית החשובה ביותר שלך, בהתאם לשליחותך. משך המפגש כ- 3 שעות. בנוסף אלבום הבכורה שלי בהקדשה אישית ו-ספר רב המכר "להגשים" של ערן בחתימה אישית. המפגש יתקיים ב- 17/7/17 במרכז הארץ (פרטים לנרשמים). כל משתתף ייקבל שאלון הכנה מדייק לשם זיקוק הדילמה. פרטים נוספים על ערן- http://www.eranstern.co.il/

מועד אספקה משוער:  אוגוסט 2017

קידום של 500

5 מקדמים   המתנה אזלה

השתתפות בסדנת מעגל הצבעים האינדיאני- סדנת עומק אינטימית בת יום לחשיפת תעודת הזהות של נשמתך. ע"פ האינדיאנים, כל אדם ירד לעולם עם 7 מתנות גלויות, ו- 5 מתנות סמויות. שמספרות את דרכו המזוהה בעולם. ובהתאם לתאריך לידתו, ייחשף לכוחות העומדים לרשותו ולרוחות הנושבות בטובתו. התהליך מלווה בקלסר עבודה אישי. ואלבום הבכורה בהקדשה אישית ♥ לכל משתתף.

מועד אספקה משוער:  אוקטובר 2017

קידום של 900

1 מקדמים   המתנה אזלה

ארוחה גורמה זוגית מפנקת לאור נרות- במסעדת הדרל'ה- ביסטרו צרפתי, אגם מונפורט. הארוחה כוללת 2 מנות ראשונות (לבחירתכם), 2 מנות עיקריות (לבחירתכם), מתוך התפריט המגוון, קנקן שתייה (לימונדה), קינוח זוגי מטריף חושים ו-2 כוסות יין. ושיר שאבצע בהופעת הפתעה , לציון אירוע מיוחד במיוחד. ייבחר יחד. ושני אלבומי בכורה בהקדשה אישית. מדהים !

מועד אספקה משוער:  יולי 2017

קידום של 1000

1 מקדמים   המתנה אזלה

להופיע בקליפ של אחד משירי האלבום. בנוסף, תוזמן לאירוע ההשקה כאורח כבוד, יצוין שמך בקרדיט האלבום. ואלבום בכורה עם הקדשה אישית ♥ וחיבוק ע נ ק.

מועד אספקה משוער:  אוקטובר 2018

קידום של 1000

1 מקדמים   המתנה אזלה

מתנה ייחודית וחד פעמית בהחלט! לשיר איתי דואט בהופעה. שיר שנבחר יחד. בנוסף, תוזמן לאירוע ההשקה, כאורח כבוד. ושמך יוזכר בקרדיט האלבום. וכמובן- אלבום הבכורה חתום בצלילי אהבה.

מועד אספקה משוער:  אוגוסט 2017

קידום של 1500

1 מקדמים   המתנה אזלה

סדנא זוגית- מעגל הצבעים האינדיאני. אישית איתי. ע"פ 13 האמהות, זוהי מפת הנשמה של האדם. כל נשמה ירדה לעולם עם 7 מתנות גלויות, 5 סמויות. ומהות אחת. ושלכל חודש בחודשו כוחות משלו, וכוחות ייחודיים לאותה נשמה, שמספרים לו על נתיבי ייעודו בעולם, ושימוש נכון בכוחות אלו. מפגש תודעתי מעמיק ומפתיע. המאפשר לכל צד להפנים את דרך התנהלות נשמתו שלו ושל האחר (וכלל בני האדם). ולהשלים את החיסרון אותו נועד באמת. בנוסף- מפגש אישי לכל צד ביחידות. וכמובן- 2 אלבומי בכורה בהקדשה אישית. במקום- 1900 ש"ח.

מועד אספקה משוער:  אוגוסט 2017

קידום של 15350

1 מקדמים   המתנה אזלה

מקדמת הזהב שלי! המשלימה לשלם... את. שרואה אותי כבר שם. הרחק מעבר לחלום. מעבר לים. את נביעת כוונתי הפנימית הכנה. לרפא. לחבר. לאהוב. לאחד. שרוצה לראות את האלבום יוצא לאור. שמאמינה בו. ובאלו שאחריו. שמאמינה בי. שתמיד תהיי - זו שהפכה את הבלתי סביר, להסבר מהיר. אוהבת אותך מראש. ותודה שנפגשנו. שומרת לך שורה שלמה באירוע ההשקה, והפתעה מיוחדת ממני. אבוא להופיע במאורע שחשוב לך. ובנוסף, 12 אלבומי בכורה עם הקדשה אישית למי שתבחרי. שפע ברכה והצלחה לך. הודיה.

מועד אספקה משוער:  נובמבר 2017
 
 

יוכי אהבה

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

אפרת ציק

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

יונית גבע

לפני 4 שנים

מקדם 0 פרויקטים

איילת סגל

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

הדס שהם

לפני 4 שנים

מקדם 3 פרויקטים

Liat Ishay

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Asaf Aloni

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

נתן עטיה

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

רחל גיאת

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Aya Ovadya

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

אלי כהן

לפני 4 שנים

מקדם 3 פרויקטים

שרון דורי

לפני 4 שנים

מקדם 2 פרויקטים

Racheli Arbel

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

שמואל משען

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

רונן ג'אר

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Riki Ghindes

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Ifat Drori

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

מירב סארמילי

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Keren Kaduri-Yaniv

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

liliana oria

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

ועוד 16 מקדמים אנונימיים...
טוען עמוד...
 

מערכת התגובות מיועדת למקדמים בלבד. את תגובתך האישית ניתן לשלוח ישירות אל היוצר: שלח הודעה

Asaf Aloni לפני 4 שנים

זה לא חלום מותק את יוצרת מדהימה ומרגשת :)

Aya Ovadya לפני 4 שנים

בהצלחה אהובה!

אלי כהן לפני 4 שנים

אוהב אותך איילת יקרה ושמח לקחת חלק באלבום. בקרוב גם אני מוציא אלבום ודי בהשראתך :)

שרון דורי לפני 4 שנים

סוף סוף :-)

Riki Ghindes לפני 4 שנים

בהצלחה רבה !!!!

מירב סארמילי לפני 4 שנים

בהצלחה יקירתי

liliana oria לפני 4 שנים

פרויקת מבורך!

שרית ברגר לפני 4 שנים

באהבה❤️

Moran Broza לפני 4 שנים

פרויקט מרגש, מעצים וממלא באהבה!

Yana Meltz לפני 4 שנים

בהצלחה יקירתי ! השמים הם הגבול

חגית זלגן לפני 4 שנים

המון הצלחה, אוהבת חגית!

Tamir Friedmann לפני 4 שנים

את מקסימה!

לאה סמדג'ה לפני 4 שנים

בהצלחהההה

דולי וולמן לפני 4 שנים

מאמינה באמונה שלך בהצלחה דולי

Magi Eden לפני 4 שנים

הצלחה מרובה

Mia Haviv-Sofer לפני 4 שנים

אין דבר העומד בפני הרצון

ענת כהן לפני 4 שנים

בהצלחה

ירון זיג לפני 4 שנים

בהצלחה ואהבה רבה

יוספה שמואל לפני 4 שנים

הרבה הרבה הצלחה !!!!

יאיר אנקרי לפני 4 שנים

רק אהבה....והנדיבות... יאיר אנקרי

זינה ליבשיץ לפני 4 שנים

מדהים! לא ידעתי על הכישרון המוזיקלי הנפלא של איילת! מחכה לאלבום!

Itsik Sonsino לפני 4 שנים

בהצלחה חמודה :)

Osnat Sofer Kisus לפני 4 שנים

איילת מתוקה מאחלים לך הצלחה !!!! אין ספק שאת הדוגמה לאין דבר בעומד בפני הרצון .. אוהבת

דניאל לופו לפני 4 שנים

מדהימה!!

תם סלוצקי לפני 4 שנים

כיף גדול ! מחכה בקוצר רוח לשמוע כבר ! המון בהצלחה

Alex Zalmanovich לפני 4 שנים

עלי והצליחי נשמה ענקית

Shmoel Lerman לפני 4 שנים

איילת בהצלחה

גידי גילדה לפני 4 שנים

בהצלחה איילת המוכשרת. באהבה גדולה :)

תומר סבח לפני 4 שנים

המון הצלחה

חן אוסיפוב לפני 4 שנים

תודה על השירים שלך שמגיעים ישר ללב! המון בהצלחה!

תמה רז לפני 4 שנים

אילת היקרה בהצלחה המון אוהבת אותך (:

Shady Ablasi לפני 4 שנים

בהצלחה נשמה אהובה

שמרית פויכטונגר לפני 4 שנים

איילת אהובה! שיהיה בהצלחה רבה. אין על המילים הנוגעות והחודרות מליבך הבוער. מחכה כבר לשמוע את הניגון שלך מקרוב :)

איילת רוזנפלד לפני 4 שנים

מהממת ומוכשרת שכמוך. המון הצלחה אהובה

נדב עטיה לפני 4 שנים

אוהב אותך אילת שיהיה בהצלחה!

Rozit Gelberg Lavian לפני 4 שנים

בהצלחה אהובה

מירב עטיה לפני 4 שנים

כל כך מאמינה בך !

הילה פרץ-ביטון לפני 4 שנים

בהצלחה

רלי לימן לפני 4 שנים

בהצלחה....המשיכי להיות אמיצה ולתת את הנשמה!

אלה הררי לפני 4 שנים

בהצלחה!!!

נטליה לינצקי לפני 4 שנים

שיהיה ים בברך.

חגיתה גרינברג לפני 4 שנים

רק אהבה מביאה אהבה !

Irit Ran-houja לפני 4 שנים

כמה כישרון, יופי ואומץ!! אל תעצרי לרגע

אורי גאון לפני 4 שנים

את יודעת... אז זה.

Tami Ben-David לפני 4 שנים

בהצלחה ותודה לעדי (באסל-טנא) שהביאה אותך לידיעתי

איל ארציאלי לפני 4 שנים

כוכבת מוכשרת.. יצירה מעוררת השראה!

אבי יפת לפני 4 שנים

איילת יקרה , עברת את כל מה שהיית צריכה לעבור בכדי להגיע לרגע המקודש הזה. שמח שהייתי שם ולו להנד עפעף במרחבי הזמן והיקום.. אוהב תמיד אבי

מתן פחימה לפני 4 שנים

בהצלחה רבה איילת יקרה !

גבי ורבקה סופר לפני 4 שנים

בהצלחה אילת יקרה שלנו. גאים בך ! ואיתך ומאחורייך כל הדרך.

דניאלה בוכניק לפני 4 שנים

בהצלחה לאישה מלאת אהבה לכל מי שנפגש איתה. אוהבת אותך אילת היקרה לליבי !

מירבי סלקובסקי לפני 4 שנים

בהצלחה איילולה. מאמינה בך !

ניקי פיקובסקי לפני 4 שנים

כששעתה של עוצמה להתפרץ מגיעה אף אחד לא יעמוד בדרכה ואור גדול יופץ לעולם. כי זוהי עוצמתה של תשוקה... ללא ספק אצילית ואמיתית. המון הצלחה בהפצת האור הזה. מחכה כבר להולדת הדיסק המהמם.

אילנה יחיאלי לפני 4 שנים

בהצלחה אילת. את גדולה.

פנינה סופר לפני 4 שנים

בהצלחה איילת מיוחדת ויקרה

רנדא חלבי לפני 4 שנים

אילת יקירתי, כל כך גאה בך על מי שאת, על הדרך שאת עושה, על התעוזה ללכת אחרי הלב שלך ולחיות את היעוד שלך. את דוגמא אישית במלוא מובן המילה ואת אישה נדירה בקולה, יופיה ובערת ליבה. אוהבת המון ומאחלת הצלחה בכל צעד וצעד. רנדא.

רעיה-עדי בן יעקב לפני 4 שנים

בהצלחה ובאהבה ♥

ליהיא כהן לפני 4 שנים

נשמע מסקרן! בהצלחה בדרך לשם!

אוהב אותך לפני 4 שנים

זה יבוא, את תראי...

Mommy Deutsch לפני 4 שנים

בהצלחה רבה רבה.

בן עמי מוסק לפני 4 שנים

אוהב אותך, איילת!

פאניה גרינשפון לפני 4 שנים

המון הצלחה אילת אהובה! את האור והנשמה ולכן הכל יהיה לפי הרצון שלך. חיבוק יקרה!

גיל פרץ לפני 4 שנים

בהצלחה, אילת יקרה. אלבום הבכורה הוא עוד שלב במסע להשמעת קולך בעולם!

נעמה מאירסדורף לפני 4 שנים

אילת , שיהיה בהצלחה עם מימון הפרויקט והפצת הדיסק

אשרת קדוש לפני 4 שנים

הקול הזה, המחוספס ושנוי במחלוקות מביא את עצמו מהמקום הכי מדוייק. מן האמת, ויש לו את הכוח הזה שיכול לנצח הכל, לשבר חומות, לקרב לבבות לגעת שם, במעיין החיים הנצחי. וואווו! זה וואוו אחד גדול!! את וואאוו גדול! מעוררת אמת בין הקליפות ומביאה אותה עד לשערי הלב שיבחר בעצמו.. ואז, הוא בוחר בה מפני שהיא המפתח לשלום וזאת את! איילת אהובה, תבורכי מפי עליון, הקשבתי קשב רב לקולך, למילותייך, לשירתך. את אישה שיודעת. אני מזמינה אותך להתכנס איתנו תחת כנפי השכינה ״אהיה שלום״ ולהשפיע נשיות ואור, לסייע לרפא, לחדש ולבנות מחדש את קוי דמות הנקבה ברוכה את! אשרת קדוש ״אהיה שלום״ תודעת-על מקודשת

צילה שנהר לפני 4 שנים

באהבה

דורית קשמיין לפני 4 שנים

לאשה המדהימה שהיא גדולה מהחיים, מאחלת להגשים את החלום הנוכחי במלואו ובזמן ! אוהבת ומעריצה אותך !!!

ידידה חסון לפני 4 שנים

אילת יקירתי, היה מרגש לפגוש אותך. הרגשתי הכרת תודה. שירייך העלו בי זכרונות משמעותיים. המשך נפלא.

אביבה זוהר לפני 4 שנים

אילת החמודה, יש בך כל כך הרבה נתינה ואהבה. בהצלחה !!!!!

יפעת שטרית לפני 4 שנים

כל צליל, כל תנועה, כל תו מתרגש בגרון. כל שיתוף אהבה והערכה לקמע שלי- אילת עוז.

נתי שיינפלד לפני 4 שנים

אילת עוז המדהימה. משלנו. כפר ורדים. המון בהצלחה !

Zehava Cohen לפני 4 שנים

בהצלחה רבה

Adi Vaanunu לפני 4 שנים

באהבה רבה!

אלה מירום לפני 4 שנים

איילת מופלאה.. תודה על היותך

לילך גביש לפני 4 שנים

נרכש באהבה, התרגשות וציפייה לשמוע ולחוש. בהצלחה לאילת המדהימה שתרומתה לי חקוקה בליבי והוקרתה אליי יצאה מפי אנשים אחרים.

יפעת נטע כץ לפני 4 שנים

בהצלחה, אהובה!

איריס אלמקייס לפני 4 שנים

בהצלחה אהובה. את מלאך שהגיע ישירות משמיים. מרפאת מעצם נוכחותך. אוהבת אותך ומאמינה בך אישה קסומה. ומיוחדת. האל יברכך בדרכך.

Yoni Sappir לפני 4 שנים

איחולי הצלחה ממעמקי לבי 3>

Doris Lilling לפני 4 שנים

איילת אהובה ומדהימה שכמוך, מדהימה המתנה שאת מביאה כאן לעולם הזה, איזה כיף שהאלבום המהמם שלך יוצא, התרגשות שיא. יהיה בהצלחה רבה.

Rakefet Fleck לפני 4 שנים

בהצלחה ובאהבה גדולה

hila feld לפני 4 שנים

בהצלחה איילת

dror wismman לפני 4 שנים

בהצלחה!!!

רויטל חדד לפני 4 שנים

שתקבלי את ברכך השם. שישמור על הקול שלך והטוהר שבך. זה הכלי שלך.

רונית קול לפני 4 שנים

את מהממת איילת הפכת להיות פסקול בבית שלנו עם אייכה❤❤

רמי וכוכבה מימון לפני 4 שנים

אילת שלנו היקרה, אוהבים אותך עד בלי סוף. גאים בך ומאחלים לך הצלחה בדרך הטובה. שאלוהים יאיר לך את הדרך. אבא ואמא.

מירב הראל לפני 4 שנים

שירה אלוהית ייעודה לראות אוויר עולם להישמע להרטיט לבבות להפעים להשפיע להדהד לפתוח את הלב... מי יתן ותזכי להדהד אורך על העולם...

Leonardo Daniel לפני 4 שנים

המון הצלחה ביציאת האלבום החדש, מאחל לך שיפתחו לך שערי שמיים להרבה שפע, אושר, הגשמה והעצמה.

מיכל ואילת שרגא לפני 4 שנים

בהצלחה רבה יקרה ואהובה!

שרון בריין לפני 4 שנים

מאחלת לך הצלחה ותומכת באהבה רבה

adina haim לפני 4 שנים

בהצלחה איילת אהובה

גאיה לורן לפני 4 שנים

איילת היפה, מחבקת ומאחלת הגשמת החלומות! את ראויה לכל אחד ואחד מהם !! 3> 3> 3>

Riki Levisman לפני 4 שנים

נפלאה ומרגשת, שמחה לעוף איתך (;

עופר וקנין לפני 4 שנים

בהצלחה גדולה . מאחל לך הרמוניה פנימית וחיצונית של מאווייך והגשמתם !!!

יוסיפיה פורת לפני 4 שנים

את נפלאה! שמחה להיות שותפה להצלחה. :)

Alona Shaikevich לפני 4 שנים

איילת עוז שרה מדהים

Dotan Bashary לפני 4 שנים

מדהים !! בהצלחה :)

‫אחיה שרביט‬‎ לפני 4 שנים

אילת את שרה מדהים! מרגשת! ומעוררת השראה לחשוף את השיר שבלב של כל אחד מאיתנו... תודה!

יעל שלו לפני 4 שנים

מקורי ומרגש. בהצלחה ( :

ירון מימון לפני 4 שנים

אוהב אותך

אפרת סוראקי לפני 4 שנים

בהצלחה אישה אהובה, בהפצת אור נגוהות ליבך ונועם קולך :)

אורית פיינגולד לפני 4 שנים

בהצלחה אילת אוהבת אותך ומאמינה בהצלחתך. המשיכי להאיר ולהנעים בהוויתך

שולי בוק לפני 4 שנים

איילת מהממת! תמשיכי להפיץ אור ואהבה! מוכשרת בטירוף - ב ה צ ל ח ה !! אוהבת

אלימור הניג לפני 4 שנים

אהובה שלנו, אנחנו גאות בך ומאמינות בך. אוהבות אותך אהבת אמת! פריידי ואלימור

אורן מידן לפני 4 שנים

בהצלחה!

לינור איצקוביץ לפני 4 שנים

בהצלחה!!!

שמעתי את איילת, שרה פשוט מדהים, ומעבר לזה משוררת אמיתית, מוזיקה מקורית. בקיצור מוכשרת מאוד!!

Yael Barlev לפני 4 שנים

פרויקט מקסים. איזה כייף שיש לנו אנשים כאלה בכפר. ב ה צ ל ח ה !!!!

אריאל גלילי לפני 4 שנים

איזה כיף להיות חלק מההגשמה של נשמה מדהימה כמוך!

חנה אורה עובדיה לפני 4 שנים

בהצלחה מהממת!!!

שמעון בן שטרית לפני 4 שנים

איילת מרגשת ונוגעת בנימי הנשמה

מלכה פלדשטיין לפני 4 שנים

איילת יקרה שירתך נוגעת בנימי הלב ופורטת על מיתריהם. המון הצלחה אהובה וחיבוק ענק

Ety Wells-Peled לפני 4 שנים

אילת הנהדרת את זמרת מהנשמה לנשמה- תחיי את החזון שלך- כולנו נהנה ממנו. אתי

אורטל איטח לפני 4 שנים

אין עלייך!!!! מלכה

גליה שכטר לפני 4 שנים

בהצלחה אילת יקרה, וכל הכבוד על האומץ להגשים (סוף סוף) את החלום, ולהוציא את עצמך אל האור.

טלילה מור לפני 4 שנים

איילת יקרה. התרגשתי כשקראתי על האלבום שמתחיל להתהוות. מחכה כבר לשמוע. טלילה

לאה הלפגוט לפני 4 שנים

פרוייקט נהדר! מאחלת שנישמע את איילת ועל איילת הרבה שנים!

אהרון גלברג לפני 4 שנים

בהצלחה

ליאת משען לפני 4 שנים

אילת האחת היחידה, הקול שלך נדיר ומיוחד, כל פעם שאני שומעת אותך, הגוף ברטט, הנשמה נעצרת, רוצה רק לבלוע ממך עוד ועוד. איזה מזל שיצאת לדרך הזו ואת מאפשרת לכולנו להנות מהמתנה הקסומה הזו שקבלת. אין לי ספק שתצליחי בענק, העולם מחכה לך.

גיא מסד לפני 4 שנים

כל הכבוד לאילת, שליחה של אור ואהבה. שיהיה בהצלחה.

עירית יונה לפני 4 שנים

בהצלחה אילת אהובה על היצירתיות, הדרך והיופי, בהצלחה רבה, אין כמו הגשמת חלומות , חיבוק אוהב

‫אלי יפת‬‎ לפני 4 שנים

מוזיקה ושירה נדירה ! שחודרת את כל הקליפות ומלטפת את הלב והנשמה ❤ פשוט תודה לאל ❤

דלית גור לפני 4 שנים

בהצלחה רבה

הניה ליכטר לפני 4 שנים

איילת את מדהימה - מחזון להגשמה. המון המון הצלחה. אוהבת אותך כל כך.

יפה רוזנטל לפני 4 שנים

יוצרת מחוננת המחוברת בלב אל עולמות האור משם מגיעות המילים המרגשות בתדר המקורות, והלחנים המרטיטים המושרים בפיה. שירים מרפאים!

ערן שטרן לפני 4 שנים

איילת אהובה, הגיע הזמן להוציא את עצמך ואת הקול שלך לאור! בהצלחה!

איריס שביט לפני 4 שנים

איילת אהובה, המילים הנפלאות שלך נכנסות ללב וחודרות לנשמה. מחכה באהבה גדולה לדיסק <3

Ofek Ashkenazy לפני 4 שנים

השם עוז לעמו ייתן השם יברך את עמו בשלום. תודה שבאת אלינו נשמה יפה ועתיקת חוכמה

tsipi raz לפני 4 שנים

אין כמו שירה מהלב וכמיהה לנשגב

עדי באסל-תנא לפני 4 שנים

איילת אהובה. רציתי להגיד לך תודה על מי שאת אישה ויוצרת מטריפה. השירים שלך חודרים הישר ללב ועוטפים אותו באהבה אינסופית. מחכה כבר להחזיק את האלבום ויודעת שכל מי שירכוש אותו יהנה ממנו. אוהבת אותך❤ שלך, עדי באסל-תנא

רחל מולא נצר לפני 4 שנים

איילת יקירתי, את כל כך ראויה! המילים שלך הם מזור ומרפא וחליל מנגן לנשמה, המנגינות שאת יוצרת באורח פלא נוגעות בבטן ובלב ובראש, השירים שלך עוטפים ומובילים את כל מהותנו אל אמת אחת ברורה של יופי, אהבה, נדיבות, שקט ושמחה פנימית. אוהבת אותך, אוהבת את היצירה המופלאה שלך, את היצירה המופלאה שאת. נתראה במסיבה, אני כבר חסרת סבלנות... המון הצלחה!

Nadia Ornstein לפני 4 שנים

פרוייקט מקסים וחשוב!!! שיהיה המון בהצלחה❤️❤️❤️

גלית בנגלס לפני 4 שנים

מחכה לאלבום כאלו עברו חיים שלמים, גאה בך ומאושרת. זו רק ההתחלה

משה ודורית עווז לפני 4 שנים

שירים מהנשמה בהצלחה

שרון קורן לפני 4 שנים

גאה ומאושרת לתמוך ביוצרת מופלאה ומוכשרת, שקולה, מילותיה ומנגינת ליבה מציתה את בערת הלב ופותחת את שערי הנשמה.

חגית בן חמו לפני 4 שנים

ההצלחה כבר כאן אהובה תבורכי מפי עליון !