'אהבותיה של אמה'-רומן רומנטי לא שגרתי

119

מקדמים

18,059

60% מתקציב יעד של 30,000 ₪

0

ימים נותרו

הפרוייקט מומן בהצלחה

יום חמישי 07 ספטמבר 2017

הרפתקה סוערת על אישה אחת, שני גברים ושלוש ערים. משולש אהבה סוחף, לוהט, ומרגש על גילוי עצמי והכוחות הטמונים בנו, על בחירה והזדמנות שנייה ושבכל גיל צריך זמן לאושר

המתנות לבחירתך

קידום של 55

4 מקדמים   נותרו 1 מתוך 5

"היינו יכולות לנסוע", מתנתה של מעין רוגל. ספרה המרגש והייחודי של מעין רוגל, "היינו יכולות לנסוע", הוצאת כרמל, 2011. העתק מודפס כולל הקדשה אישית, משלוח או מסירה אישית.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2018

קידום של 68

37 מקדמים

ספר והקדשה. הספר "אהבותיה של אמה" בעותק מודפס כולל הקדשה אישית ומשלוח או מסירה אישית במחיר מופחת המיוחד לקמפיין זה. (המחיר בחנויות יעמוד על 88 ש"ח)

מועד אספקה משוער:  ינואר 2018

קידום של 74

19 מקדמים

ספר, הקדשה וסימניה. הספר "אהבותיה של אמה" בעותק מודפס כולל הקדשה אישית וסימניה יוקרתית ומהודרת בעיצוב הספר- פריט שתנצרו. התשורה כוללת משלוח או מסירה אישית. (מחיר הספר בחנויות, ללא סימניה, יעמוד על 88 ש"ח)

מועד אספקה משוער:  ינואר 2018

קידום של 150

9 מקדמים

ספר, סימניה, חולצה. הספר "אהבותיה של אמה" בעותק מודפס, הקדשה אישית, סימניה יוקרתית ומהודרת בעיצוב הספר - פריט שתנצרו וחולצת "אהבותיה של אמה" שלא תרצו להסיר. המידות- S-XL. התומכים בחולצה יוזמנו להצטלם לתמונה קבוצתית שתעלה באתר הספר. התשורה כוללת משלוח או מסירה אישית. (מחיר הספר בלבד בחנויות, ללא סימניה וחולצה, יעמוד על 88 ש"ח)

מועד אספקה משוער:  ינואר 2018

קידום של 160

5 מקדמים   נותרו 44 מתוך 50

ספר, סימניה, דיסק מוזיקלי. אהבתם את הסרטון? הפסנתרן אותו שמעתם ברקע הוא איתמר ציון. ספר מודפס "אהבותיה של אמה" בליווי הקדשה אישית, סימניה יוקרתית ומהודרת- פריט שתנצרו ודיסק מוזיקלי - סטנדרטים ושירי ג'אז שאמה אוהבת במיוחד בביצוע איתמר ציון - פסנתר וכינור וחברים בהקלטה חיה

מועד אספקה משוער:  פברואר 2018

קידום של 180

1 מקדמים   נותרו 49 מתוך 50

רפרודוקציית הציור "אהבותיה של אמה". פוסטר בהקדשה אישית. האמן: איתמר ציון. 50 יחידות ממוספרות בחתימת האמן ובהקדשת הסופרת. הרפרודוקציה תימסר באופן אישי. הספר "אהבותיה של אמה" בפורמט דיגיטלי הספר ישלח בלינק במייל. (מחיר הספר הדיגיטלי בלבד יהיה לאחר הקמפיין 42 ש"ח בחנויות המקוונות)

מועד אספקה משוער:  ינואר 2018

קידום של 200

4 מקדמים   נותרו 16 מתוך 20

הצעיף הצהוב של אמה. הצעיף הצהוב של אמה (הופיע בסצנה אהובה עלי במיוחד) מתנה שתהפוך עד מהרה לפריט אספנים. שיתוף פעולה עם מעצבת

מועד אספקה משוער:  ינואר 2018

קידום של 210

0 מקדמים   נותרו 10 מתוך 10

רפרודוקציית הציור "אהבותיה של אמה". פוסטר בהקדשה אישית. האמן: איתמר ציון. 10 יחידות ממוספרות בחתימת האמן ובהקדשת הסופרת. הספר "אהבותיה של אמה" מודפס עם הקדשה אישית. (מחיר הספר בלבד בחנויות יעמוד על 88 שח). הציור והספר ימסרו באופן אישי.

מועד אספקה משוער:  פברואר 2018

קידום של 300

0 מקדמים   נותרו 3 מתוך 3

מפגש ליווי וייעוץ לכתיבה עם העורכת שלומית ליקה שליוותה אותי בכתיבת הספר. המפגש יארך שעה וחצי המחיר 300 ש"ח במקום 450 ש"ח האתר של שלומית ליקה- "ספר משלך"- http://shlomitlica.co.il/

מועד אספקה משוער:  אוקטובר 2017

קידום של 350

5 מקדמים   נותרו 15 מתוך 20

השרשרת של אמה. השרשרת של אמה- אביזר אופנה שיהפוך עד מהרה לפריט אספנים (הגיבורה שלנו פאשיניסטה) שרשרת חוליות פליז מוזהב ופנינים מתורבתות בעיצובה של המעצבת הישראלית, בעלת השם הבינ"ל, אילן אורבך. לבחירה מתוך שלושה דגמים.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2018

קידום של 580

0 מקדמים   נותרו 2 מתוך 2

ביקור זוגי במוזיאון, ספר מודפס עם הקדשה, שיחה על קפה ומאפה. נפלא לזוג, לשתי חברות או לאורחים עסקיים. ביקור חוויתי חד פעמי בן שלוש שעות בליווי הסברים על ידי הסופרת (בוגרת החוג לתולדות האומנות) בתערוכה במוזיאון תל אביב או במוזיאון ארץ ישראל או במוזיאון ישראל. ספר "אהבותיה של אמה" מודפס עם הקדשה לכל משתתף. שיחה על קפה ומאפה עם הסופרת בתום הסיור בקפה המוזיאון.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2018

קידום של 3000

0 מקדמים   נותרו 1 מתוך 1

קונצרט בהופעה חיה. קלאסי, ג'אז ומה שביניהם ביצירות ושירים שאמה אוהבת במיוחד. ביצוע: שירה ציון, איתמר ציון וחברים. התומך יקבל חמישה עותקים של הספר "אהבותיה של אמה" בעותק מודפס כולל הקדשה אישית וסימניה יוקרתית מהודרת בעיצוב הספר. המיקום יתואם עם התומך- רוכש המתנה. המתנה אינה כוללת שכירות מקום.

מועד אספקה משוער:  מרץ 2018

קידום של 55

19 מקדמים   המתנה אזלה

ספר והקדשה לתומכים הראשונים. הספר "אהבותיה של אמה" בעותק מודפס לשלושים התומכים הראשונים כולל הקדשה אישית, משלוח או מסירה אישית. המחיר מיוחד, חסר תקדים לתומכים הנאמנים הראשונים. (המחיר בחנויות יעמוד על 88 ש"ח)

מועד אספקה משוער:  ינואר 2018

קידום של 1000

1 מקדמים   המתנה אזלה

הציור האורגינלי "אהבותיה של אמה" האמן: איתמר ציון פחם ואקוורלים על נייר ממוסגר גודל 50 על 70 ס"מ יינתן במסירה אישית

מועד אספקה משוער:  ינואר 2018
 

כשחגיגה אחת נגמרת, מתחילה חגיגה אחרת

לפני 3 שנים

119 מקדמים

18,059 שקלים

הקמפיין גייס בהצלחה 60%כשחגיגה אחת נגמרת, מתחילה חגיגה אחרת 

עם רדת המסך על קמפיין ארוך ואינטנסיבי בן ששים יום, בו הרגשות סוערים, הלחצים כבדים ואין רגע אחד של שפיות, זמן בו ממציאים את הגלגל מדי יום מחדש, מנסים גם לצחוק ומגיעים לדרגת יצירה מעבר לכל דמיון. זמן שהוא שעון חול- קפסולה והכול בו אינטנסיבי- הטוב מרגש עד דמעות, האכזבות מקשיחות את הלב. לפני שמתחילה את הפרק הבא של הפקת הספר זהו זמן לעצור לאתנחתא קצרה, להרים כוסית ולהוקיר תודה לאנשים הטובים סביבי:

הילדים האהובים שלי- שירה, העוזרת, התומכת והמייעצת לענייני הכול ואיתמר, הנשמה, הפסנתרן והמעבד של הדיסק המוזיקלי של "אהבותיה של אמה" וצייר הספר. אתם הכישרון האמתי!

שלומית ליקה המלווה והעורכת הלשונית ושירה סובל, מנהלת מועדון קוראות תל אביב, אתן האימהות והאבות של הפרויקט. חברות והשקעה יום ולילה, שעה- שעה, מעודדות, משתפות ברחבי הרשת, מייעצות, מפיצות את הבשורה ונותנות את ההרגשה שזהו לא פחות הילד שלהן מאשר שלי.

דפנה לנגרמן, חברתי מגיל  12 שלא חסכה אף הערה ופגם בסרטון ועוד מיליון פעילויות, מירי חיון (וגלאי תקשורת) היח"צ האישית, וורד קימל אס – אתן *מגה חברות* וזהו מונח שרשמתי עליו פטנט! אחיותיי למסע: תמיכתכן העצומה, האכפתיות והשקעה מכל הלב, האמון המלא בפרויקט ובהצלחתו,  הטלפונים וה- "איך אפשר עוד לעזור"?  ורד קימל אס, האם זה  זמן טוב לגלות מי הניחה בידיי את הרומן הרומנטי הראשון ושינתה את חיי לעולמי עד?

דורית תמיר, שי סנדיק מתמיר- סנדיק ספרים, מאירה ברנע גולדברג העורכת שלי הנפלאה שכל כך מאמינה בי (ולא חוסכת הערות), ענת לב אדלר שכותבת ומוחקת אהבה, לילך סיגן שרק הכרנו וכבר התחברנו, דורית מנו טיילור ואתר סוויט דולי שהמציאה מתכון לאמה עוד לפני שיצאה לאור, מעיין רוגל שהעניקה את ספריה ולא חסכה זמן ומילים און ואוף ליין, גל ברקן ואתר אמור, הילה קומם ו'אוצר תרבות', צבי חזנוב הפרנקופיל האנונימי, יונתן ילון ומקווה שלא שכחתי עוד- מילותיכם הנפלאות ברחבי הרשת הדהדו וחלחלו ונתנו ל'אהבותיה של אמה' את דריסת הרגל הראשונה בתקשורת החברתית ומחוצה לה.

קוראות הבטא המדהימות, הסופרות והחברות ציונית קופרווסר פתאל, לימור מויאל וטלי שחטר שפירא שהביעו אמון מלא בסיפור ונתנו הערות מעולות לצד אהבה ענקית ותמיכה עוד בימים בהם כתב היד היה בתולי לגמרי והדיו בו טרם יבש.

חברותיי הנהדרות שלומית רוב וענת קון אמן - 28 שנה חולפות ביעף, הא?

אפרת שני, נועה ערבות גולדברג (שרק עתה חזרה לחיי אחרי 28 שנה ובאיזה צונמי), רבקה כהן המפיצה מספר 1 בגני תקווה, הילה הלוי חברתי הנפלאה , דליה עזר מלימובסקה: על בלי סוף מילים מרגשות, אכפתיות ואינסוף שיתופים ותמיכה.

דניאלה נפתלי: תודה על יצירת הקשר עם המעצבות הישראליות עדי בקשי ואילן אורבך, איתן יצרתי שיתופי פעולה שהעניקו זוהר וקלאסה לספר ולדמות הגיבורה. תודה לעדי בקשי ולאילן אורבך על ההתלהבות מהפרויקט והעיצובים המרהיבים לצעיף ולשרשרת של אמה. בטוחה שזוהי רק תחילתה של ידידות מופלאה.

הסופרת איילת סווטיצקי: על עצותייך הנפלאות והאכפתיות הרבה.

שי סנדיק שקרא את הפרקים הראשונים והתייצב ביוזמתו לבצע תעתיקים למנוחים בשפות הזרות בספר. ולא רק... בלי ספויילרים!

יפעת כץ מג'אמפסטארטר על הליווי האישי

הבלוגריות המופלאות והתומכות הראשונות! - מאיה רענן, יעל כרמי, חן סיוון, תמר וויינברג, לי-את הלר, בת שבע רוזנפלד, קרן מירב, ליטל ירון, רונית יצחקי רובין, ענת נתי שפירא, ענת שפירא לביא, יעל ברזילאי, אורנה פילץ, רונית יובל, רבקה קופלר, מירב גת, גיל מרטנס, דלית פז, אורית יפרח, אורית רובינשטיין, אורית דיגמי. אתן משפחת "אהבותיה של אמה"!

ומועדון קוראות תל אביב המחבק שנתן לי את הבמה הראשונה: רותי שקד, בת עמי עבודי,  גלית סלע, ליאורה רודן, מירי פורת, אנדריאה בר יקר

למשפחתי הקטנה והאהובה, תודה על אמון ללא עוררין בי ובספר:

דודי הפרופ' אמנון קבצ'ניק מארה"ב

Prof. Amnon Kabatchnik from Los Angeles

אדי ורחל שרייבר 

ליאורה וצביקה קייזלר

אסנת דגני

אבי וחני בקר

מואיז בקר ואלן בקר ממקסיקו

Moises Becker and Alan Becker from Mexico

בריאן ליפסק מארה"ב

Brian Lifsec from the New York

ליאת אלוש ציון


החברות התומכות מצדו השני של העולם:

רונית נצר מניו זילנד

מיטל גולן מסן פרנציסקו

שירי מור אייזן- אחרי כזו תמיכה הצעד הבא להקים אתר אינטרנט לספר!

מנהלות קהילות הרומנטיקה באינטרנט וברשת החברתית שנתנו לי במה חופשית להפיץ את הקמפיין בהרבה אהבה:

רינת בן-אור, הלוחשות לספרים

סיגל בריידס, עולם הספרים- קוראים ספרים וממליצים

גלית גודלי- רומנטיקה ישראלית, הזמן לרומן רומנטי

אריאלה באום, אורית פטקין- כתוב באהבה

לירון רבסקי, קוראות בסטייל

אביבית לוי- Only love and books

גל ברקן- אתר אמור

יעל ובלוג אונו

אמה יראל וספריית גני תקווה

אתר 'סלונה' בחיבור לג'אמפסטרטר, הדרכת טרום- קמפיין וקידומי המערכת

והרשימה המלאה של 119 התומכים והתומכות ( לפי א'-ב'):

אבי בקר

אבי קאסוטו

אבי קסטרו

אביבית לוי

אדי ורחל שרייבר

אודליה סבר אליעזרוב

אורית יגר

אורית יפרח

אורית צמח

אורית רובינשטיין

אורלי לוי

אורנה הררי

אורנה פילץ

אילנה אורן (גמזה)

איריס מושלי

אירית דיגמי

אלי אורן

אלן בקר

אמה יראל

אמיר פרי

אמנון קבצניק

אנדריאה בר יקר

אסנת דגני

אסנת רובין

אסתי לוי מיכאלי

אפרת אשד

בלה ברסטנו

בריאן ליפסק

בת עמי עבודי

בת שבע רוזנפלד

גבי פרקש

גיל מרטנס

גל ברקן

גל יערי

גלי כהן

גלית דיאמנט

גלית דניאל

גלית מור

גלית סלע

ד"ר ליאת אדרי

דורית אורן

דורית מנו טיילור

דורית תמיר

דליה עזר מלימובסקה  

דלית פז

דניאלה נפתלי

דפנה לנגרמן

הילה הלוי

ורד קימל אס

ורד רבינוביץ'

חן סיוון

חנהל'ה אטינגר

טל אבנון

טלי שחטר שפירא

יהודה ניב

יובל פרידן

יעל ברזילאי

יעל כרמי

יפעת קידר

לי-את הלר

ליאורה מלמד רביב

ליאורה קייזלר

ליאורה רודן

ליאת אלוש

ליטל ירון

ליליה פורר

לילך סיגן

מאיה רענן

מואיז בקר (משה בקר)

מיטל גולן

מיכל צנחני אקשטיין

מירב גת

מירי חיון

מירי פורת

מירי פסקוביץ

מעין רוגל

משה ברון

נועה ערבות גולדברג

נילי קימל

נירי שאול

נתי שפירא

סיגל שחור

עדה אופיר

עדי אברהם

עינת להט

ענת בן נתן

ענת לב אדלר

ענת קון- אמן

ענת שפירא לביא

פזית קידר

פנינה עזר

צוקי גלאי

ציונית קופרווסר פתאל

קובי אשכנזי

קרן מירב

רבקה כהו

רבקה קופלר

רובי שובל

רויטל חכמוב שפירא

רויטל רובינשטיין

רונית נצר

רונית רובין

רותי שקד

רינת חמיש

ריקי כץ

שוש מגורי כהן

שי סנדיק

שירה סובל

שירי מור אייזן

שירלי בן דרור

שירלי זלצמן

שלומית ליקה

שלומית ליקה

שלומית רוב

שרולי גנור

שרון דוד

תמר וויינברג

תמרי סלונים ליבס

אור קריבוס

ולבסוף, יהודהל'ה (שיש לו כמה קרדיטים חשובים בספר למרות שקורא בעצמו רק היסטוריה ואף לקח לו זמן להבין "למה את צריכה ספר???") ותמרהל'ה- אמי, אהובתי הנצחית ששואלת כל יום "איך הולך עם הספר, רויתקל'ה" ו "למה לא משלמים לך עבורו??" -  וואלה שניהם צודקים

דברנו על כל כך הרבה נושאים בחודשיים האחרונים, מלונדון ועד פריז, מג'יין אוסטן ועד יום הבסטיל, על גיל חמישים שהוא רק ההתחלה וקיבלנו מאפה אנגלי לתה של אחר הצהרים בהומאז' לבתי הקפה.

אני יודעת שאתם צריכים קצת חופש 

מדי פעם אצוץ לעדכן אתכם על סטטוס ההפקה וכולי תקווה שבקרוב נפגש ונעשה לספר מסיבה.

לכולכם מכול הלב,

תודה, תודה, תודה  


רוית 

מערכת התגובות מיועדת למקדמים בלבד. את תגובתך האישית ניתן לשלוח ישירות אל היוצר: שלח הודעה

 

פזית קידר

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Sigal Shachor

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Osnat Rubin

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

אור קריבוס

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

יהודה ניב

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

רויטל חכמוב שפירא

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Sruli Ganor

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Rivka Kofler

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Yael Barzilai

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Ira Cohen

לפני 3 שנים

מקדם 2 פרויקטים

Vera Triger

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

שירלי בן דרור

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

שרית חיים

לפני 3 שנים

מקדם 2 פרויקטים

Andreea Bar Yakar

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Orit Zemach

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

NOA ARAVOT

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

ליאורה רודן

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

אורנה הררי

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

טל אבנון

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

עדה אופיר

לפני 3 שנים

מקדם 5 פרויקטים

ועוד 12 מקדמים אנונימיים...
טוען עמוד...
 

מערכת התגובות מיועדת למקדמים בלבד. את תגובתך האישית ניתן לשלוח ישירות אל היוצר: שלח הודעה

Osnat Rubin לפני 3 שנים

נשמע מעניין ומרתק. ממש מחכה לקרוא. הכריכה מדהימה. התקציר מעניין. דרישת שלום לאיתמר ובהצלחה רבה.

Sruli Ganor לפני 3 שנים

בהצלחה רווית ולחיי האהבות!

Yael Barzilai לפני 3 שנים

בהצלחה בהגשמת חלומות!

Ira Cohen לפני 3 שנים

בהצלחה רוית!!!!

שרית חיים לפני 3 שנים

בהצלחה !!!

Andreea Bar Yakar לפני 3 שנים

מאמינה בך רווית!!!!

NOA ARAVOT לפני 3 שנים

בהצלחה!♡♡♡♡

אורנה הררי לפני 3 שנים

בהצלחה רבה. מחכה לספר!

אמנון קבצניק לפני 3 שנים

בהצלחה רבה לאחייניתי המוכשרת. מחכה לספר

עדה אופיר לפני 3 שנים

בהצלחה ענקית. מאמינה בך ובספר שלך.

Iris Mochly לפני 3 שנים

מאחלת בהצלחה גדולה לכותבת המדהימה ביותר

hana ettinger לפני 3 שנים

בהצלח רויתה לא טעית!

ענת קון-אמן לפני 3 שנים

אני מחכה ומצפה לשוטט עם אמה, אוצרת האמנות הפאשניסטה בתל-אביב, פריז ולונדון וסקרנית לדעת מה תהיה בחירתה. בהצלחה לאמה גיבורת הרומן ולרוית!

Shosh Megouri-Cohen לפני 3 שנים

בהצלחה רבה! מחכה לעותק חתום על ידך

אבי בקר לפני 3 שנים

בהצלחה רבה! מחכים לקרוא

בתעמי עבודי לפני 3 שנים

רומנטי. מסקרן, מושקע וקסום.

רויטל רובינשטיין לפני 3 שנים

בהצלחה וכל הכבוד על האומץ בתהליך.אושר ושמחה בדרכך החדשה.

Amir Peri לפני 3 שנים

בהצלחה, מאמין בך

Gali Cohen לפני 3 שנים

בהצלחה לאישה הכי אצילית ואיכותית שאני מכירה

שירי מור אייזן לפני 3 שנים

רוית יקרה, מאמינה בך ובפרויקט. מחכה לקרוא את הספר שירי

תמרי סלונים ליבס לפני 3 שנים

רוית יקרה, מרגש לקרוא אותך. מרגש שאת מגשימה חלום! גאה בך על החזון, על הכתיבה ועל היותך רומנטית אמיתית ללא תקנה... כמו בספרים....

Avi Kasuto לפני 3 שנים

בהצלחה!

שרון דוד לפני 3 שנים

בהצלחה רבה . מחכה לקרוא....

Yuval Pridan לפני 3 שנים

תמיד ידעתי שיש לך השראה אחרת רווית.. כול הכבוד על הדרישה והאומץ והרבה בהצלחה!

ענת לב-אדלר לפני 3 שנים

גם אחרי 12 ספרים שכתבתי וראו אור, אני יודעת שאין כמו ההתרגשות של הספר הראשון, לכן תמיכה בספר ביכורים היא עבורי סוג של שליחות. מאחלת לך את כל ההצלחה שבעולם, רוית היקרה, ובטוחה שכתבת ספר שיהיה כיף לקרוא ולחבק. כל הכבוד לך

בלה ברסטנו לפני 3 שנים

רוית יקרה. בהצלחה ברוכה !!! מחכה לקרוא אותך ולהיות חלק מהגשמת חלומך הקסום. שניפגש תמיד בשמחות הלב והנפש.

טלי שחטר לפני 3 שנים

הכותבת מוכשרת במיוחד, והרומנטיקה גואה, והיופי כובש, והצלילים המלווים- הוו- הצלילים היפים של הלב והפסנתר, וביחד חוויה מרגשת. אני יודעת את זה...בזכות האהבה שעוטפת את הרומן, כי אי אפשר אחרת כשמדובר בכותבת שהיא ילדת אהבה אמיתית. בהצלחה גדולה רוויתי.

מיטל גולן לפני 3 שנים

בהצלחה יקירתי!!! כל כך מרגש!!! Also, so inspiring!!

גל יערי לפני 3 שנים

רוית ליפשיץ ברוכת הכישרון-רומנטיקנית חסרת תקנה....

Liat Alush Zion לפני 3 שנים

כותבת מוכשרת ! המון בהצלחה

ליאורה מלמד רביב לפני 3 שנים

רוית חברת ילדות❤️ ואני מתרגשת ושמחה בשבילה , מוכשרת ביותר! אני שמחה לקחת חלק בפרויקט נפלא כזה

Shai Sendik לפני 3 שנים

בהצלחה רוית היקרה!

ilana oren לפני 3 שנים

בהצלחה!! מחכה לקרוא

Adi Avrham לפני 3 שנים

בהצלחה!

Daniella Naftali לפני 3 שנים

מחכה כבר לספר

Riki Katz לפני 3 שנים

רוית יקרה אני שמחה בשבילך ומאחלת להצלחתך.

יהודה ציון לפני 3 שנים

בהצלחה לרוית. מחכה לספר. באהבה, אוסנתי

לפני 3 שנים

המון הצלחה!

Merav Gat לפני 3 שנים

בהצלחה!

Orit Yefrach לפני 3 שנים

רווית היקרה, מאחלת לך שתגשימי את חלומך להוציא את הספר לאור. בהצלחה! אורית יפרח

גל ברקן לפני 3 שנים

בהצלחה, יקירה!

nati shapira לפני 3 שנים

רוית היקרה, מאמינה בך ומאחלת הצלחה רבה!

Dalit Paz לפני 3 שנים

מחכה לקרוא :)

נילי קימל לפני 3 שנים

שיהיה לך בהצלחה רוית יקרה. את מוכשרת מאוד ואשמח לקרוא אץ ספרך

ורד קימל אס לפני 3 שנים

בהצלחה, חברה אהובה!

Dorit Oren לפני 3 שנים

מסקרן לקרוא

Yael Karmi לפני 3 שנים

רוית יקרה, הנה הגיע הרגע. אני יודעת שחיכית לו הרבה זמן. שמחה לתמוך בהוצאת הספר שלך ומחכה לראות אותו יוצא לאור. בהצלחה רבה.

Michal Tzanhany-ekshtein לפני 3 שנים

שמחה לקחת חלק בתמיכה בפרוייקט. בהצלחה ☆☆☆

Chen Sivan לפני 3 שנים

מאחלת לך ים של הצלחה, רוית הגשמת חלומות זו הדרך!

הילה הלוי לפני 3 שנים

לחברה האלופה והאמיצה שלי שיהיה המון בהצלחה.

ציונית קופרווסר לפני 3 שנים

בהצלחה רבה רוית יקירתי. הגשמה מהנה ומבורכת.

Shlomit Lica לפני 3 שנים

מקווה להמשיך וללוות את הספר גם בעריכה הלשונית, בהצלחה

Dafna Langerman לפני 3 שנים

אין לי ספק ש"אהבותיה של אמה" יהיה רב מכר שיכבוש את מצעד הספרות הישראלית כרוח סערה. מהר מאד , אמה, תרכוש סוללה של עוקבים אדוקים שיצפו להמשך עלילותיה.

Miri Hayon לפני 3 שנים

מחכה בקוצר רוח!! עם אפס סבלנות לצאת הרומן הזה.

Li-at Heller לפני 3 שנים

בהצלחה רבה רוית.

מאיה רענן לפני 3 שנים

בהצלחה אהובה!