עת התבונה - הגיל החדש בחיי האדם

99

מקדמים

25,165

100% מתקציב יעד של 25,000 ₪

0

ימים נותרו

הפרוייקט מומן בהצלחה

יום שלישי 21 נובמבר 2017

הספר שיגרום לכם לחשוב אחרת על האתגרים הצפויים לכם בחלק השני של חייכם וילמד אתכם כיצד לחוות בצורה הטובה ביותר את תקופת החיים החדשה בחיי האדם - 'תקופת התבונה'.

המתנות לבחירתך

קידום של 70

21 מקדמים

* עותק חתום במחיר מוזל עם הקדשה * המחיר הקטלוגי של הספר הוא 88 שקלים הספר יימסר לכם באחד המפגשים בהם תשתתפו או שישלח אליכם בדואר רשום.

מועד אספקה משוער:  דצמבר 2017

קידום של 120

11 מקדמים   נותרו 59 מתוך 70

* בואו לחגוג איתי באירוע השקה אקסקלוסיבי! * עותק חתום של הספר והזמנה לאירוע ההשקה שלו (האירוע יתקיים בתל אביב).

מועד אספקה משוער:  דצמבר 2017

קידום של 140

5 מקדמים   נותרו 25 מתוך 30

* רוצים עוד? קבלו גם חולצה * ספר חתום + חולצה מעוצבת עם הכיתוב 'Never too old to be young'

מועד אספקה משוער:  דצמבר 2017

קידום של 155

4 מקדמים

*** TRIPL*** יש מתנות שאנחנו מביאים משום שנהוג להביא מתנות ויש מתנות שאנחנו מפתיעים בהם ואלה הם המתנות המרגשות והמשמעותיות יותר הן לנותן המתנה ולמקבל המתנה. יש לכם עתה הזדמנות להעניק מתנות כאלה לחברים, להורים או לשכנים בדלת ממול...אם תחשבו על כך תגלו שכמעט לכל אחד מכם יש מישהו שהמתנה הזו היא רלוונטית לו אישית והוא ישמח לכך שהוא חשוב לכם או שאכפת לכם ממנו. ועל מנת לעודד אתכם לכך יצרתי את ה'TRIPL' – שלושה ספרים במחיר נמוך במיוחד – 145 ₪.

מועד אספקה משוער:  דצמבר 2017

קידום של 220

0 מקדמים   נותרו 50 מתוך 50

*** הזמנה זוגית! *** מה דעתך להזמין את בן\בת זוגך לערב משותף של הרצאה שתעורר בכם מחשבות ורעיונות חדשים על חייכם המשותפים בחלק השני של החיים?. זוג כרטיסים למפגש - הרצאה שלי על כיצד ניתן למצות את הפוטנציאל של מהפכת העליה הדרמטית בתוחלת החיים לסבב חדש של חיים משותפים, פעילים, מאוזנים ומספקים לאחר היציאה לפנסיה. וכמובן שתקבלו גם שני עותקים של הספר. עותק לכל אחד מכם על מנת שתוכלו להעלות את המחשבות האישיות שלכם ולכתוב אותם בשולי העמודים.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2018

קידום של 300

0 מקדמים   נותרו 7 מתוך 7

***שיחת רעים אל מול הים. עם ארוחת בוקר מפנקת. לא תבואו? *** נקיים אותה באווירה חברתית אינטימית מול הים, במסעדה בנמל תל אביב המצטיינת בארוחות בוקר מפנקות. תתרווחו... כי אנחנו לא מתכוונים להיות לחוצים בזמן. התכוננו לשיחת רעים שתימשך ככל שתימשך (לפחות שעתיים)... כל אחד מהמשתתפים יקבל בנוסף לספר גם חולצה מעוצבת עם הכיתוב Never to old to feel young. על מנת לאפשר שיח נעים והכרות הדדית ישתתפו בכל מפגש כזה מקסימום 8 אנשים. המועד יתואם אישית עם הזוכים.

מועד אספקה משוער:  פברואר 2018

קידום של 420

1 מקדמים   נותרו 39 מתוך 40

* מיני סדנה אינטימית לתרגול התובנות שבספר * עותק חתום של הספר והשתתפות במיני סדנה של 5 שעות שבה תתרגלו הלכה למעשה כיצד ליישם את כל מה שלמדתם עליו בספר. הסדנה תתקיים במסגרת של קבוצה קטנה שתאפשר התייחסות אישית לכל אחד מהמשתתפים (עד 12 משתתפים בכל סדנה). הסדנה תתקיים בתל אביב ויוצעו 4 מועדים לבחירה.

מועד אספקה משוער:  פברואר 2018

קידום של 600

0 מקדמים   נותרו 20 מתוך 20

*** פגישה אישית איתי *** פגישה אישית או זוגית איתי להתייעצות אישית בארבע עיניים שתימשך כשעתיים. הפגישה תערך במשרדי בתל אביב, ואם תחפצו בכך ניתן יהיה לקיים אותה בכל מקום אחר שנתאם בינינו בתל אביב - בביתכם או בבית קפה האהוב עליכם. המחיר הרגיל של פגישה אישית כזו הוא כ- 900 ש. מקום ומועד הפגישה יתואם אישית.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2018

קידום של 1700

0 מקדמים   נותרו 6 מתוך 6

***אצלך בסלון או במשרד *** – מפגש כיפי שאליו אני אגיע עם ספר והקדשה לכל אחד\ת מהמשתתפים\ות. (עד 15 משתתפים ומשתתפות. להרצאה ושיחה על כיצד ליישם את נפלאות תקופת התבונה. על מנת לתאם את המקום והמועד מציע שתצרו קשר דרך "צור גשר" ואתאים גם את החליפה לצרכים המיוחדים שלכם. מחיר מיוחד מאוד לתקופת הקמפיין 1700₪ במקום ₪ 4000

מועד אספקה משוער:  ינואר 2020

קידום של 4000

1 מקדמים   נותרו 4 מתוך 5

* חבילה ארגונית * חבילה לחברות ארגונים וועדי עובדים. החבילה כוללת:- 1. הרצאה מיוחדת המותאמת ומכוונת לצורכי החברה, הארגון או וועד העובדים . בהרצאה זו תוכלו לחשוף את הארגון שלכם לחזית הידע על האופציות החדשות לקידום קריירות של בני הגילאים המתקדמים, ולדון בתועלות שניתן יהיה להפיק מכך בעולם העבודה והעסקים העתידי. 2. 50 ספרים שיחולקו לכל אחד מהמשתתפים! (אם יגיעו להרצאה יותר מ-50 משתתפים ניתן יהיה לרכוש את הספרים נוספים במחיר מוזל של 50 ש"ח).

מועד אספקה משוער:  מרץ 2018

קידום של 10000

1 מקדמים   נותרו 1 מתוך 2

*** ליחידי סגולה שמוכנים להשקיע בעצמם את הכי טוב שיש*** הדרכה, תרגול וליווי אישי שוטף במשך שנה שלמה של תהליכי הטרנספורמציה הגופניים, החשיבתיים, הרגשיים והחברתיים הקובעים את גילו התפקודי של האדם ובכך משפרים את איכות החיים ותוחלת החיים האישית שלו בגילים המתקדמים, מאפשרים לו למצות את תקופת התבונה ולדחוק את הזקנה לסוף החיים. מספר המפגשים והשעורים הפרטיים לפחות פעמיים בשבוע שיבוצעו בביתו של המקדם ובנוסף לכך ליווי טלפוני ככל ומתי שיידרש וכמובן גם הספר והשתתפות חינם בכל הפעילויות האחרות שאקיים.

מועד אספקה משוער:  דצמבר 2017

קידום של 18000

0 מקדמים   נותרו 3 מתוך 3

*** חבילה ארגונית מורחבת *** חבילה לחברה או ארגון . החבילה הכוללת:- 1. פגישת הכנה עם הנהלת הארגון. 2. הרצאת מליאה, 3. סדנה להנהלת הארגון על פיתוח מדיניות חדשה ומסלולי קרירה חדשים לבני הגילים המתקדמים בארגון. 4. שלוש סדנאות מתואמות עם הנהלות הארגון לחברי הארגון המתקרבים לגיל הפרישה. 5. ייעוץ למשאבי האנוש בארגון בעיצוב יישום מסלולי הקריירה החדש ל בני הגילאים המתקדמים בארגון. הכוונה היא לתפור את החבילה לפי הצרכים הספציפיים של הארגון. מציע שלפני שתבחרו בה תקיימו איתי שיחת התייעצות - 0507285640

מועד אספקה משוער:  פברואר 2018

קידום של 60

28 מקדמים   המתנה אזלה

* סיפתח - מחיר מיוחד ל-30 הראשונים * עותק חתום עם הקדשה אישית שיימסר לכם באחד המפגשים שהם תשתתפו או ישלח אליכם בדואר רשום. מחיר מיוחד ל-30 המקדמים הראשונים!. המחיר הקטלוגי של הספר הוא 88 שקלים.

מועד אספקה משוער:  דצמבר 2017
 
 

עמית אשכנזי

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

moshik hershcovitch

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Or Sason

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

שי הראל

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

אפרים קורן

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

יונתן ווינברג

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

ארי גוטמרק

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Mili Hayman

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Inbar Scheck

לפני 3 שנים

מקדם 0 פרויקטים

Haim Taler

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

תלמה ארמן

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Noah Kaplan

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Sofi Shuts

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Israel Doron

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Elinor Praizler

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Yossi Mairovich

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

יצחק בריק

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

tikva buchman

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

tehila stern lerner

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

זהבי גולדמן

לפני 3 שנים

מקדם 1 פרויקטים

ועוד 14 מקדמים אנונימיים...
טוען עמוד...
 

מערכת התגובות מיועדת למקדמים בלבד. את תגובתך האישית ניתן לשלוח ישירות אל היוצר: שלח הודעה

עמית אשכנזי לפני 3 שנים

ציפיתי לפרסום הספר הזה זמן רב! קריאה הכרחית לעידן חדש לחלוטין בחיינו.

צבי גוטוטר לפני 3 שנים

אין שום "מהפכה דרמטית" בתוחלת החיים!!! בגילים המבוגרים!!!

Haim Taler לפני 3 שנים

בהצלחה !!!!!!

תלמה ארמן לפני 3 שנים

שמחה על הופעת הספר. נראה לי כיוון מאוד בונה ומקדם איכות חיים בגיל המבוגר, שיש בו פוטנציאל להייטיב עם מגוון הדורות.

Israel Doron לפני 3 שנים

עוד נדבך חשוב לשינוי חברתי.

זהבי גולדמן לפני 3 שנים

בהצלחה

פילו פילוסוף לפני 3 שנים

פרוייקט חשוב, פורץ דרך, מציב מילון מונחים רלוונטי, אחריו אי אפשר יהיה להתעלם מהמושג הגיל השלישי. יישר כוח ובהצלחה!

Masha Lavrov לפני 3 שנים

פרויקט מבורך כל הכבוד

pinchas tsalmon לפני 3 שנים

נראה לי שהנושא חשוב ביותר - שמעתי בענין רב את ההרצאה אך טרם קראתי את הספר

Adi Ettinger לפני 3 שנים

צבי והספר שלו הם אוצר חדשני, מתוחכם ואנרגטי. אני ממליצה לכולם לקרוא את הספר ולהכיר את האדם העומד מאחוריו- למען הרחבה והעמקה אישיים וכן לשם קידום יצירת חברה מדויקת ופרודוקטיבית יותר.

בשמת כרמון הדני לפני 3 שנים

נשמע מאוד מעניין, חדשני ורלוונטי. בהצלחה!

Bari Bar-Ilan לפני 3 שנים

יישר כוח לידידי צבי לניר על החזון וקידומו

אבישי לנדאו לפני 3 שנים

ברכות על ההעזה והחדשנות-ד"ש חמה לפרופ' אילן משולם היקר אשר נמצא בקשרי עבודה ורעות עם אחי-פרופ' שמעון דולן בחו"ל, ודרכו התוודעתי לספר. הואיל ואני השנה על "צומת 67" ועסוק מאוד בהמשך פיתוח מוצרים חדשים, נדמה לי שאין מתאים יותר ממשפטו של מר שמעון פרס ז"ל לנושא: "A man is as old as his Dreams". אבישי לנדאו, מנהל המרכז למנהיגות, ניהול ואימון על פי ערכים www.equity-mds.com יישר כוח!

מאור אסולין לפני 3 שנים

אני מאחל בהצלחה גדולה לפרויקט וליוצר. אני רוכש את הספר עבור אימי שיוצאת לגמלאות לאחר 4 עשורים כאחות בבית חולים - ומקווה שהספר ייתן לה כלים להצלחות בשלב השני בחייה.

מוטי מרדכי מירוני לפני 3 שנים

חכם וחדשני במידה יוצאת דופן

נחמה אביראש לפני 3 שנים

צבי היקר עברו הרבה שנים מהמפגש המקרי בברצלונה עת התוודתי לקסמך האישי ולסיפורייך המרתקים. תמיד אתה בלב המון הצלחה נחמה אילה אביראש

ליאור שוחט לפני 3 שנים

מתפעל מאד מהיוזמה והחדשנות של ד"ר צבי לניר!

אורית רונאל לפני 3 שנים

בהצלחה צבי

ליעד אורתר לפני 3 שנים

בהצלחה לצבי! מחכה בצפייה רבה לקרוא את הספר!

Moshe Dayan לפני 3 שנים

הרעיון מצויין וחשוב לבני הגיל השלישי וחשוב שבעתיים לבני משפחותיהם. בנים או בנות להורים שמגיעים או שעתידים להגיע בקרוב לגיל הפנסיה, יהנו וישמחו עם אושרם של ההורים.

עלס דוברונסקי לפני 3 שנים

שם הספר "עת התבונה" יאה לו ונאה לו לכותבו. פעם אחר פעם, בספריו ומאמריו, בכל סוגיה בה עסק, הביא עמו ידידי צבי לניר תובנות עמוקות ורחבות היקף. כך גם בסוגיה שהונחה לפתחו בהגיעו לגיל שיבה, הניח צבי גם לפתחנו את ראייתו העמוקה והמקיפה אשר כל בר דעת ובעל תבונה ראוי לו שיעיין בה ויפיק ממנה לקחים. אריכות חיים היא ברכה תנכית ("למען יאריכון ימיך"). כיצד לנהוג עם ברכה זו, זהו הספר עת התבונה - התבוננות על ידי מי שדעתם כבר התיישבה עליהם ויוכלו מתוך העיון בספר להפיק את המירב מברכה זו.

Tamar Lanir לפני 3 שנים

אני רוצה להמליץ על הספר (כיוון שקראתי אותו בשלבי עריכה שונים) לא רק כספר חובה לבני 60-80 אלא כספר מעורר השראה לבני 40-50. בגילאים האלו אנו כבר מתכוננים לתקופת התבונה של חיינו ואפילו מתחילים לתרגל חלק מהעקרונות שלה. לא סתם אנחנו חכמים יותר משהיינו בגילאי 20-30! הספר עזר לי לחדד את אותם דברים שאני כבר עושה ואת אותם דברים שעלי לתרגל ולאמן יותר (כמו הנשימה למשל) ולהבין הרבה דברים על עצמי ועל בני גילי וכמובן על הורי ובני גילם. בגילאי 40-50 עלינו לפתח הרבה כישורים, שיעזרו לנו להיות במיטבנו בתקופת התבונה וגם, אם אפשר, לתמוך בהורינו בהתפתחות שלהם בעת התבונה.

דר' אראלה למדן לפני 3 שנים

I will be very happy to use this materials in my workshops with people

הלל אפרת לפני 3 שנים

שלם רב מדובר בספר פורץ דרך שישנה גישות ותפישות רבות שנים ביחס לקבוצת הגיל המכונה כיום הגיל השלישי ולמצבה בחברה, קבוצה שהספר מכנה "דור התבונה" ולא לחינם. המסרים שהספר מביא יכולים להתבטא מצד אחד ברמה האישית כגון בשיפור איכות ואריכות החיים של האוכלוסיה המבוגרת ומצד שני בהבטים לאומיים כגון שיפור בכלכלה וביכלת המדינה לקיים אוכלוסיות מזדקנות הולכות וגדילות. הספר מיועד לאנשים פרטיים כמו גם למעצבי מדינות. לאנשי כלכלה ולאנשי חברה.

אילן משולם לפני 3 שנים

אני מכיר את דר' צבי לניר זה שנים רבות. תמיד ענינו אותו נושאים עתידניים להם השפעה חזקה על חיינו. עבודה זו גם היא במסגרת זו. נושא הזדקנות האוכלוסיה והשנויים הדמוגרפיים לה השלכות מרחיקות לכת על חיינו וחיי הדורות שאחרינו. צבי מאיר את ענינו ופותח את ראשנו למשמעות העצומה שיש להבינה במעבר לגיל המבוגר יותר והשלכותיו . ספרו החדש שופך אור על התופעות החדשות וישפיע על גישת כל אחד מאתנו לתופעות אלו, מבוגרים כצעירים. אני מאד! ממליץ לקרוא ולהתעמק בספרו של צבי אשר יאיר לכל אחד מאתנו זווית שונה של מציאות חדשה.

Amir Kfir לפני 3 שנים

Very happy to see my dear friend Sharing his wisdom with the world allowing us all to prepare for a time in life but hopefully we will be healthy And engage with life around us.I'm sure this is going to be an amazing book an amazing learning.

moshik hershcovitch לפני 3 שנים

אני מאמין שספר זה עוסק בנושא חשוב וראוי שיהיה בביתו של כל אדם לפני, תוך כדי ואחרי היצאה לפנסיה. אני שמח שצביקה שם זרקור על הגיל הזה ואני מקווה שהספר יוכל לסייע לאנשים רבים. נחשפתי לחלק מהתכנים בספר ואני חושב שהם מאד מענינים וחשובים לכל גיל. אקרא דבר ראשון את הספר בעצמי על מנת לראות אם יש טכניקות אותם אוכל ליישםכבר עכשיו ובנוסף אני קונה עותק של הספר לאימי. קראתי מספר ספרים של ד"ר לניר ואני מאמין שספר זה יהיה מענין כמו הספרים הקודמים בניהם הספר המרתק שלו על מלחמת יום הכיפורים : ההפתעה הבסיסית.

אורי לניר לפני 3 שנים

בתקופה הרומית תוחלת החיים הממוצעת הייתה 25 שנה , היא נמצאת בעלייה מתמדת , וכיום היא כבר עברה את ה 80 שנה . תוחלת החיים גדלה כל הזמן ועולה כל 10 שנים בערך בשנתיים וחצי נוספות . הגורם העיקרי שמשפיע על תוחלת החיים זה איכות החיים ולכן חשוב להפוך את העלייה בתוחלת החיים לנכס אישי חברתי כלכלי ואיכותי . אני חושב שהרעיון של ״ הגיל החדש בחיי האדם ״ צריך לעניין לא רק את בני ה 65 ומעלה , אלא גם את היותר צעירים שתוחלת החיים שלהם תהיה גדולה אף יותר . לכן אני תומך ומפרגן

בנימין דאון לפני 3 שנים

עת התובנה - מי יתן ואהיה מברי המזל שיגיעו אליו

Ron Landenberg לפני 3 שנים

נושא מעורר חשיבה כוללת על השינוי האבולוציוני בחיינו והדרכים לנצל באיכות טובה את מתנת השנים הנוספות שקיבלנו. הדרך שבה ממצה ד"ר צבי לניר את הנושא לא מותירה מקום לספקות

Roy Koren לפני 3 שנים

בהצלחה!!

Raphael Eppler לפני 3 שנים

עלה לי רעיון, לרשום על החולצה את הכיתוב "עת התבונה" כדי שאנשים ישאלו אותי מה זה ואז אוכל לפתח איתם שיח על הנושא... ולהסביר להם במה מדובר :)

Raphael Eppler לפני 3 שנים

צבי היקר, זכיתי להכירך כמנטור נפלא ואדם מעורר השראה, חכם וצנוע שמביא בשורה חשובה לעולם. בזכותך בחרתי בדרך חדשה בחיי המקצועיים, בלימודי הדוקטורט בגרונטולוגיה. מאחל לנו עוד שנים רבות של עשייה מבורכת ונחוצה בתחום. שלך, רפאל (רפי) אפלר