ספרי ילדים גם בערבית

758

מקדמים

161,011

107% מתקציב יעד של 150,000 ₪

0

ימים נותרו

הפרוייקט מומן בהצלחה

שבת 21 יולי 2018

لأن أدبُ الأطفالِ الجيد هو حقٌ للجميع כי ספרות ילדים טובה מגיעה לכולם

מה המתנה שברצונך לקבל?

קידום של 50

22 מקדמים   נותרו 474 מתוך 500

גם אני תמכתי מכל הלב במיזם למען ספרות ילדים איכותית שווה בערבית ובעברית
כל הדרך עד שהמיזם יגיע ליעד הגיוס ! תמכו 50 ש"ח או כמה פעמים שתרצו עד שנחצה את קו היעד ! לתומכים תשלח גלוית תודה אישית בערבית ובעברית .

מועד אספקה משוער:  אוקטובר 2018

קידום של 100

176 מקדמים

החבילה הקלאסית
הקטר הכחול שיכול + צפרדי וקרפד חברים בערבית
كتابي الأطفال الشهيرين والناجحين للمرة الأولى بترجمة عربية. بإمكانكم شراء الكتب لأنفسكم أو اهدائها لروضة أطفال عربية أو ثنائية اللغة.
שתי הקלאסיקות המפורסמות והמצליחות, לראשונה בעולם בתרגום לערבית. ניתן לרכוש את הספרים עבורכם או כמתנה לגן ילדים ערבי או דו לשוני.

מועד אספקה משוער:  אוקטובר 2018

קידום של 110

100 מקדמים

החבילה האיטלקית
אגתה הילדה המתעופפת+ההרפתקה של לאו ופלו עברית/ערבית
كتابي أطفال ايطاليين جديدين مباشرةً من معرض الكتب الدولي في بولونيا 2018، سيصدران بالعبرية والعربية للمرة الأولى في العالم. رجاءً اذكروا لغة الكتاب المطلوبة.
הישר מיריד הספרים העולמי בבולוניה 2018 .ספרים איטלקיים נפלאים. יש לציין את שפת הספר המבוקשת. ניתן לרכוש את הספרים עבורכם או כמתנה לגן ילדים ערבי או דו לשוני.

מועד אספקה משוער:  אוקטובר 2018

קידום של 140

97 מקדמים

3 ספרים ב 140
אחת החבילות לבחירתכם + איילת מטיילת בערבית
احدى الرزم وفق اختياركم + رحلة ريما بالعربية. بإمكانكم شراء الكتب لأنفسكم أو اهدائها لروضة أطفال عربية أو ثنائية اللغة. אחת החבילות לבחירתכם + איילת מטיילת בערבית. ניתן לרכוש את הספרים עבורכם או כמתנה לגן ילדים ערבי או דו לשוני.

מועד אספקה משוער:  אוקטובר 2018

קידום של 190

31 מקדמים

החבילה האיטלקית + החבילה הקלאסית + תיק בד מתנה
"The little engine that could" + ضفدوع وعلجوم" بالعربية + "أجاتا- الفتاة المحلقة" + "مغامرات ليو وفلو" بلغتكم المفضلة. بإمكانكم شراء الكتب لأنفسكم أو اهدائها لروضة أطفال عربية أو ثنائية اللغة. הקטר הכחול שיכול + צפרדי וקרפד חברים בערבית + אגתה המתעופפת + ההרפתקה של לאו ופלו בשפה מועדפת. ניתן לרכוש את הספרים עבורכם או כמתנה לגן ילדים ערבי או דו לשוני.

מועד אספקה משוער:  אוקטובר 2018

קידום של 200

130 מקדמים

התמיכה הכי יפה !
קונים שניים, תורמים שניים. שני ספרים בשפה שלכם ושני ספרים שניתן מתנה בשמכם לגן ילדים בשפה השנייה ואתם מקבלים גם תיק בד תודה מתנה מאתנו.
شراء كتابين والتبرع بكتابين. كتابين بلغتكم/ن، كتابين سنقوم بإهدائهم باسمكم/ن لروضة أطفال باللغة الثانية وستحصلون على شنطة قماش هدية منا لكم/ن

מועד אספקה משוער:  אוקטובר 2018

קידום של 225

32 מקדמים

5 ספרים + תיק בד "תודה" במתנה
الرزمتين + "رحلة ريما" + شنطة قماش هدية. رجاءً اذكروا لغة الكتاب المطلوبة بالرزمة الايطالية. بإمكانكم شراء الكتب لأنفسكم أو اهدائها لروضة أطفال عربية أو ثنائية اللغة. 2 החבילות + איילת מטיילת בערבית + תיק בד מתנה. יש לציין את שפת הספר המבוקשת בחבילה האיטלקית. ניתן לרכוש את הספרים עבורכם או כמתנה לגן ילדים ערבי או דו לשוני.

מועד אספקה משוער:  אוקטובר 2019

קידום של 280

65 מקדמים

כל הקטלוג שלנו + תיק בד "תודה" במתנה
كتالوج الكتب الكامل + شنطة قماش "شكرًا" هدية. احصلوا على جميع الكتب، 5 كتب باللغة العربية وكتابين باللغة العبرية، أو تبرعوا بها. رجاءً قوموا باعلامنا أيها نرسل لكم/ن داخل شنطة القماش وأيها نرسل كهدية لروضة أطفال. כל הקטלוג שלנו + תיק בד "תודה" במתנה . קבלו או תרמו את כל ספרי הקטלוג שלנו, 5 בערבית ו 2 בעברית. ועדכנו אותנו מה לשלוח אליכם בתיק הבד ומה להעניק לגן ילדים.

מועד אספקה משוער:  אוקטובר 2018

קידום של 1000

12 מקדמים

ספר בערבית מתנה לתלמידי כתה א' שלמה
كتاب هدية لكل طالب في صف كامل يصعد الى الصف الاول الإبتدائي. اختاروا الكتاب ونحن سنقوم بإرساله كهدية لصف اول إبتادئي بمدرسة عربية او ثنائية اللغة. بطاقة شكر شخصية ستصلكم من أولاد الصف. ספר במתנה לתלמיד לכתה שלמה שנכנסת לכתה א' אתם תבחרו את הספר ואנחנו נעניק אותו במתנה לכתה א' שלמה ערבית או דו לשונית. גלוית תודה אישית מילדי הכתה תשלח אליכם.

מועד אספקה משוער:  ספטמבר 2019

קידום של 1500

5 מקדמים   נותרו 5 מתוך 10

50 ספרים בערבית מתנה לספריות ציבוריות
اختاروا كتاب من الكتب المعروضة ونحن سنقوم بتوزيع 50 نسخة منه على مكاتب عامة في بلدات عربية. ستصلكم بطاقة شكر شخصية مني + ثلاثة كتب. אתם תבחרו ספר מהמבחר שלנו ואנחנו נחלק 50 עותקים לספריות ציבוריות בישובים ערבים. גלוית תודה אישית ממני + 3 ספרים ישלחו אליכם.

מועד אספקה משוער:  נובמבר 2018

קידום של 2500

1 מקדמים   נותרו 9 מתוך 10

הדפסת שמכם על כריכת הספר כאות תודה
تقديم شكر مع ذكر اسمكم الشخصي على جهة الغلاف الداخلية لأية كتاب تقومون باختياره لقاء دعمكم لصدورالدفعة الاولى من الكتاب بكمية 1000-نسخة + 10 كتب هدية لكم/ن. حتى داعمين اثنين فقط لكل واحد من الكتب المعروضة بالكتالوج. קרדיט תודה אישית עם שמכם אשר יופיע בכריכה הפנימית של ספר שתבחרו כאות תרומתכם ליציאת הספר לאור ב 1000 עותקים ראשונים + 10 ספרים מתנה עבורכם. מוגבל לשני תורמים לכל ספר מתוך הקטלוג.

מועד אספקה משוער:  אוקטובר 2018

קידום של 2750

0 מקדמים   נותרו 7 מתוך 7

הענקת 100 ספרים בערבית לספריות ציבוריות
اختاروا كتاب من الكتب المعروضة ونحن سنقوم بتوزيع 100 نسخة منه على مكاتب عامة في بلدات عربية. ستصلكم بطاقة شكر شخصية مني + ثلاثة كتب. אתם תבחרו ספר מהמבחר שלנו ואנחנו נחלק 100 עותקים לספריות ציבוריות בישובים ערבים. גלוית תודה אישית ממני + 3 ספרים ישלחו אליכם.

מועד אספקה משוער:  נובמבר 2018

קידום של 5000

1 מקדמים   נותרו 3 מתוך 4

תודה אישית עם שמכם בכריכה הפנימית של הקטר הכחול שיכול
سنقوم بذكر اسمكم الشخصي على جهة الغلاف الداخلية للكتاب الرائج والشهير "The little engine that could"، الذي سيُترجم للعربية للمرة الأولى بالعالم، في جميع طبعاته التي ستصدر بالعربية في إسرائيل، وسنرسل لكم 10 نسخ كهدية. קרדיט אישי עם שמכם בכריכה הפנימית של רב המכר המפורסם "הקטר הכחול שיכול" שיוצא בערבית לראשונה בעולם, בכל ההדפסות אי פעם בערבית בישראל ונשלח אליך 10 עותקים מתנה.

מועד אספקה משוער:  אוקטובר 2018
 

ימים אחרונים לקמפיין מימון המונים לקידום שווין בתחום ספרות ילדים בערבית ועברית בישראל - ככה נראה החזון ואיך עוד לא מאוחר לקחת חלק

לפני 11 חודשים

 ככה נראה חזון : 

  ככה תיראה בעוד פחות משנה עמדת ספרי הילדים בחנות ספרים של צומת ספרים או סטימצקי או חנות עצמאית. בחיפה,כרמיאל,נצרת,כפר סבא, ואינשאללה בהמשך גם תהיה אחת כזו בתוך טייבה,ירכא ודיר אל אסד. כותרים בשפה הערבית יעמדו ליד כותרים בשפה הערבית, אותו התוכן, אותו הסטנדרט, שתי שפות.   

 ערבית ועברית. 

 דבר שעד היום היה נראה כבלתי אפשרי או הגיוני יהפוף להיות טבעי ומובן מאליו.
ערבית תהיה שפה טבעית ושגורה במרחב הציבורי שלנו, שפה שקשורה לילדים ולחיים כפי שראוי שתהיה.

 מה שהיום עשוי בפוטושופ יהפוך להיות תמונה מציאותית. 

 את הדברים האלו אני אומר היום בביטחון מלא, אחרי שבחודש האחרון פגשתי כל כך הרבה אנשים שכולם ללא יוצא מן הכלל שותפים לרצון הזה, שפשוט ברור לי שזה ייקרה. 

 זה ייקרה  כי כמות ההורים הערבים אתם דיברתי בחודש האחרון, שרכשו חבילות ספרים באתר, ששלחו הודעות תומכות, שהפיצו והעבירו את הרעיון הזה לכל פינה בארץ, היא קודם כל הוכחה ניצחת שיש כאן שוק מאד מאד צמא. 

 זה ייקרה כי אנשים בכירים מאד ברשתות הספרים בישראל אתם נפגשתי, הבטיחו לעזור ולתת מקום מכובד לספרים בערבית בחנויות שלהם. 

 זה ייקרה כי העבודה המדהימה של מיזמים כמו מכתבאת אל פאנוס  مشروع مكتبة الفانوس ו מרכז הספר והספריות בישראל בשנים האחרונות, פרצו את הדרך, העלו את המודעות באופן עצום וגידלו כאן בשנים האחרונות דור של יוצרים חדשים ומוכשרים ודור של ילדים והורים שצמאים לעוד ועוד ספרים וסיפורים בעלי תפיסת איכות נהדרת. 

 זה ייקרה כי כל כך הרבה אנשים מוכשרים בתחום נרתמים כל יום למעשה במלוא המרץ והכישרון בתרגומים, הגהות, עריכות,עיצובים, והמון עצות חשובות. 

 זה ייקרה כי חברי כנסת ואנשי מקצוע ברמה הארצית שפגשתי בחודש האחרון מכירים כולם בחשיבות המעשה לצמצום פערים חברתיים ולקידום ושיפור לימודי השפה הערבית ולקידום האוריינות בחברה הערבית. ובשבועות הקרובים אני מתחיל מפגשים בעניין עם נציגי משרד החינוך, המשרד לענייני מיעוטים ומשרדים נוספים רלוונטיים. 

 זה ייקרה כי כמות ההודעות והפניות שקיבלתי מאנשי/ות מקצוע בתחום השפה, החינוך, קלינאיות התקשורת וכו' שסיפרו לי כמה ספרי ילדים הם כלי טיפולי ומקדם בכל התחומים האלו וכמה הן זקוקות לספרי ילדים טובים בשפה הערבית. 

 ובסופו של דבר זה ייקרה כי זה הדבר הנכון... 

 זה ייקרה כי כשאני יושב לקפה עם אחלאם מכפר מכר ונילי מנהריה ואנחנו מדברים שעות על ספרות ילדים ומחליפים חוויות על ספרים אהובים ותוך כדי נכנסות  לחנות של נילי אמהות ערביות ומחפשות ספרים לילדים אני יודע שזה ייקרה.

 זה ייקרה כי כשאני מקריא סיפור ילדים טוב לילדים שלי ולחברים שלהם מהגן, אין שום הבדל בין עומר,נטע וזיו ,לסלים, נלי מונא או יוסף. 

 זה ייקרה כי ילדים הם ילדים הם ילדים. וכולם אוהבים וזכאים לסיפורים טובים.באנגלית ובסינית, בצרפתית ובפורטוגזית, בעברית וגם בערבית .

וזה ייקרה בזכות כל אחת ואחד שתמך, והפיץ וסייע . ועכשיו נשאר הפוש האחרון. 

אז כנסו עכשיו ללינק כאן ותמכו גם אתם את חלקכם בחזון. 

וגם ... תעבירו את המייל הזה הלאה לעוד חברים ומכרים שישמחו לעזור, ואפילו כאלו שכבר שלחתם להם, תתפלאו כמה אנשים מאד רוצים לתמוך ופשוט שכחו . אז עכשיו, נשארו 5 ימים , זה הזמן להזכיר לכולללללם !!!!

יחד, נסגור את הפער השקוף ונאפשר לכל הילדים שלנו להינות מאותה הנגישות, האיכות ובעיקר הקסם המופלא שנקרא ספרות ילדים . 


שוקראן ותודה רבה 


עודד 

מערכת התגובות מיועדת למקדמים בלבד. את תגובתך האישית ניתן לשלוח ישירות אל היוצר: שלח הודעה

 

itay dafni

לפני 11 חודשים

מקדם 1 פרויקטים

Asma Asaad

לפני 11 חודשים

מקדם 1 פרויקטים

ahmad hindawi

לפני 11 חודשים

מקדם 1 פרויקטים

Dima Taya

לפני 11 חודשים

מקדם 1 פרויקטים

Avi Halevi

לפני 11 חודשים

מקדם 1 פרויקטים

עולא מוראד

לפני 11 חודשים

מקדם 1 פרויקטים

מנשה סעד

לפני 11 חודשים

מקדם 2 פרויקטים

מנאל חווא

לפני 11 חודשים

מקדם 1 פרויקטים

Neta Efroni

לפני 11 חודשים

מקדם 2 פרויקטים

Rula Diab

לפני 11 חודשים

מקדם 1 פרויקטים

Murad Saabna

לפני 11 חודשים

מקדם 1 פרויקטים

Jawnaa Zuabi

לפני 11 חודשים

מקדם 1 פרויקטים

Dov Ninveh

לפני 11 חודשים

מקדם 2 פרויקטים

גרייס מטר

לפני 11 חודשים

מקדם 1 פרויקטים

סאמיה עבדאלראזק

לפני 11 חודשים

מקדם 1 פרויקטים

Avital Santo

לפני 11 חודשים

מקדם 1 פרויקטים

Talya Shemer

לפני 11 חודשים

מקדם 2 פרויקטים

נועה פרג

לפני 11 חודשים

מקדם 1 פרויקטים

טלי נאמן סבו

לפני 11 חודשים

מקדם 2 פרויקטים

מיכאל ריטוב

לפני 11 חודשים

מקדם 1 פרויקטים

ועוד 94 מקדמים אנונימיים...
טוען עמוד...
 

מערכת התגובות מיועדת למקדמים בלבד. את תגובתך האישית ניתן לשלוח ישירות אל היוצר: שלח הודעה

itay dafni לפני 11 חודשים

בהצלחה, במיוחד בימים טרופים אלו.

Jawnaa Zuabi לפני 11 חודשים

יוזמה מבורכת!! יישר כוח!! מחזיקה לכם אצבעות ואשמח לעזור ולתרום בכל דרך אפשרית (גם מבחינה מקצועית, אני קלינאית תקשורת ותכף יוצאת לחופשת לידה :) ) כקלינאית שעובדת הן במסגרות ערביות והן במסגרות יהודיות במקבל אני רואה וחווה באופן יומיומי את הפער הגדול.. שמחה שמישהו פקח עיניים והחליט לנסות לשנות זאת, תודה עודד!

Gal Becker לפני 11 חודשים

יוזמה מקסימה, כל הכבוד!

גל שוקרון לפני 11 חודשים

אנשים כמוך משמחים את העולם (:

ענת לרנר לפני 11 חודשים

כל הכבוד על המיזם!

ילנה לנדה לפני 11 חודשים

בהצלחה!

Gil Gutkin לפני 11 חודשים

פרוייקט מהמם ומדהים בדיוק כמו עודד שיזם אותו. כבוד גדול להשתתף בו.

Yossi Elkrief (MaTriXy) לפני 11 חודשים

השפה הערבית והשפה העברית הן השפות בהן אנו מדברים ומתקשרים. אצלנו בבית השפות הן חלק מרכזי בחיים, השפות בהן גדלנו והתחנכנו. השפות בהן אנו משוחחים עם הסביבה בכל יום ויום. אנו שמחים לתרום לפרוייקט כל כך חשוב . תודה.

Samara Jalal לפני 11 חודשים

פרויקט מבורך !! כן ירבו

ליאת ברגמן לפני 11 חודשים

הלוואי ויקרה

מיקה הרי לפני 11 חודשים

בהצלחה!!!!!!

אליק אדלר לפני 11 חודשים

עלו והצליחו, יזמה ברוכה!

Or Factor לפני 11 חודשים

יוצרים מציאות חדשה ! מרגש

Nisreen Salameh Shahbari לפני 11 חודשים

כל הכבוד ! מעורר גאווה. סוף סוף ספרות ילדים משובחת בערבית !

טל ברייר בן מוחה לפני 11 חודשים

בשמי - טל ברייר בן מוחה ובשם קהילת "ספרות שווה" יישר כח על היוזמה והעשייה החשובה הזו- באמצעות ספרות שווה נבנה יחד חברת עתיד שוויונית ואיכותית יותר.

Afaf Aqul לפני 11 חודשים

מחמם את הלב לראות אנושיות כזאת.. תודה על הפרוקיט ..

שי רובינשטיין לפני 11 חודשים

בהצלחה!!

הילה וייל לפני 11 חודשים

בהצלחה

Michael Katz לפני 11 חודשים

שיהיה המון ב צלחה

אלמוג בהר לפני 11 חודשים

כל הכבוד! בהצלחה!

אילת יגיל לפני 11 חודשים

בהצלחה!

רונית ורד לפני 11 חודשים

הספרים שהקריאו לי, ושקראתי בעצמי בילדותי, הם הספרים שהשפיעו ביותר על חיי. פרויקט מקסים.

Suha Rabah לפני 11 חודשים

פרוייקט מבורך וחשוב

Noga Porat לפני 11 חודשים

היא עדיין מאמינה שתצליח לשכנע את איילת לאפשר לה להמשיך בהיקפים האלה

Sukaina Samhat-Darawshi לפני 11 חודשים

בהצלחה

Fauzeya Ghaben לפני 11 חודשים

תודה רבה לך עודד מכל הלב כל הכבוד על היוזמה המבורכת

Yuval Zorn לפני 11 חודשים

כל הכבוד על המיזם החשוב, كل الاحترام وبنجاح!

בני הרי לפני 11 חודשים

בהצלחה רבה למיזם חשוב זה! بالنجاح والسلامة!

Regev Schweber לפני 11 חודשים

יוזמה מאוד מבורכת והרבה בהצלחה

עירית קינן לפני 11 חודשים

מיזם נפלא!! כל הכבוד!! שמחה לתמוך!!

נורית ינאי לפני 11 חודשים

בהצלחה

Smadar Vardi לפני 11 חודשים

כל הכבוד! יוזמה מבורכת!

Erga Netz לפני 11 חודשים

Great initiative! Wishing you much success!

אילנה עבו-גולן לפני 11 חודשים

פרויקט של תיקון עולם. בהצלחה

עינת שפירא לפני 11 חודשים

חשוב! כל הכבוד ובהצלחה!

Yael Adler Nathan לפני 11 חודשים

בהצלחה! יוזמה מבורכת

עידו ויסמן לפני 11 חודשים

איזה יופי של פרוייקט בהצלחה :)

Hadir Horany-Naamnih לפני 11 חודשים

יוזמה מבורכת מחכה בקוצר רוח לקבל את הספרים ולהקריא אותם לבת שלי יישר כוח

רואן סמארה יוסף לפני 11 חודשים

יוזמה מבורכת כל הכבוד ובהצלחה

אביבית משמרי לפני 11 חודשים

בהצלחה רבה!

Ofek Ravid לפני 11 חודשים

רעיון מדהים! חשוב גם לדרוש תקצוב נאות של התחום על ידי ממשלת ישראל, ולהשקיע השקעה ציבורית בתחום החשוב הזה!

שני הררי לפני 11 חודשים

פרויקט חשוב ומבורך כל הכבוד

Gilad Sevitt לפני 11 חודשים

כל הכבוד - עבודה חשובה ביותר לקראת חברה שיוויונית יותר.

עדי כהן לפני 11 חודשים

המון המון בהצלחה

Ruti Keren לפני 11 חודשים

יוזמה יפה. כל הכבוד

עדי גזונדהייט לפני 11 חודשים

פרוייקט חשוב ומדהים. מהפכה ממש.

Hila Yeshayahu לפני 11 חודשים

מעורר השראה!!

yulie khromchenco לפני 11 חודשים

פרויקט נהדר ונחוץ!

נטע פרי לפני 11 חודשים

פרויקט חשוב! כל הכבוד! תודה על ההזדמנות לקחת חלק

לאה קורן זילברשץ לפני 11 חודשים

עשייה. ככ חשובה! בהצלחה!

Galia Becker לפני 11 חודשים

רעיון מקסים. אלו המעשים הקטנים שמשנים את המציאות

Mona Zaher לפני 11 חודשים

חבילה קלאסית 1 ואיילת מטיילת

מרים ארזי לפני 11 חודשים

יישר כוח גדול על היוזמה!! היא כל כך נחוצה!

נגוא זרייק לפני 11 חודשים

תודה וכל הכבוד

יעל שדה לפני 11 חודשים

בהצלחה!!

Lina Haj לפני 11 חודשים

פרויקט מאוד חשוב ומבורך. איילת מטיילת הינו ספר שאני משתמשת בו הרבה לטיפולים ואני שמחה כי הוא ייצא בשפה הערבית.

Areen Nassra לפני 11 חודשים

גיל הילדה שנתיים וחצי בערבית

Hesen Saef לפני 11 חודשים

יוזמה מבורכת

רן לוצקי לפני 11 חודשים

בהצלחה רבה!

Sireen Issaq לפני 11 חודשים

שירבו אנשים כמוך עודד ואולי בכל זאת נראה קצת אור בזמנים קשים אלה ....

Maya Lahat-Kerman לפני 11 חודשים

בהצלחה לחולמים והמגשימים שסוללים לנו תלמים, ולכולנו שהולכים לצדם.

דותן ברום לפני 11 חודשים

פרויקט מקסים וחשוב!

Boaz Coster לפני 11 חודשים

מברוק וסחטיין והמון הצלחה !

רגדה עבדאללה אסלן לפני 11 חודשים

כל הכבוד ותודה על יוזמה מבורכת זו!

ענבל בר סלע לפני 11 חודשים

בהצלחה בפרויקט המקסים עודד!

Marianne Galperin לפני 11 חודשים

תודה לכך על פרוייקט מרומם נשמה!

ענבר אשכנזי לפני 11 חודשים

אני שבויה של הרעיון והחלום ! בהצלחה !!

הילה קרויזר לפני שנה

כל הכבוד! משימה חשובה, ובעיני בחשיבות עליונה גם תרגום ספרים ערביים לעברית. בהצלחה רבה!

Revi Tal Yonai לפני שנה

תודה לכןם!

יפעת הראבן לפני שנה

יוזמה מבורכת. בהצלחה.

מיכל ש לפני שנה

מעריכה עד מאוד את יוזמתך הברוכה. לא הייתי מודעת למצב העגום של ספרות הילדים בערבית.

יעל אורנן-גרמי לפני שנה

פרויקט מקסים וחשוב! בהצלחה!

בהסכם של ה 200 ש הסיפורים הנבחרים לא מוזכרים את שני הספרים שאני מעוניינת להשיג בשביל הילדים שלי הם: הקטר הכחול שיכול, ספרדי וקרפד חברים. לא יודעת מה הפרוצדורה של שני הספרים האחרים שיינתנו כמתנה בשמי!

irit schenker לפני שנה

בהצלחה !

אור סגל לפני שנה

פרוייקט מדהים! כל הכבוד!!

יעל זלינגר לפני שנה

כל הכבוד!!

orit oren kristal לפני שנה

היוזמה הזו ריגשה אותי. בהצלחה!

Or Alterman-Barnea לפני שנה

פרויקט מבורך ומתבקש והלוואי ותצליח!

יזיד חמיס לפני שנה

תודה רבה על היוזמה המבורכת.

Yosefa Reuveni לפני שנה

שיהיה בהצלחה

Orli Theys לפני שנה

אחד הפרוייקטים שהכי משמח לתרום להם. בהצלחה.

Lilach Benjaminy-Coorsh לפני שנה

תודה!

Shallev Kellerman לפני שנה

פרוייקט מקסים - בהצלחה!

כל הכבוד!!! מה עם לייבא ספרי ילדים מארצות דוברות-ערבית???

נורית שחר לפני שנה

בהצלחה!

ענת או לפני שנה

פרויקט נהדר. נקווה שיהיו יותר תרגומים לעברית של ספרי ילדים בערבית. וספרים בשתי השפות יחד.

עטרה אופק לפני שנה

הלוואי שנצליח, אמן ואינשאללה!

מיכל בת אור לפני שנה

יוזמה ברוכה וחשובה.

Rula Daher לפני שנה

תמיד יש מי שיתלונן, אבל מעטים לוקחים יוזמה! בהצלחה!

Saar Dar לפני שנה

יוזמה מבורכת! משהו כל קטן כמו ספר, שיוביל את הקירוב, במקום הכי תמים אך גם הכי משפיע. בהצלחה לכם ולנו !

Iris Fry לפני שנה

פרוייקט נפלא!

rafi magnagi לפני שנה

פרוייקט מבורך , הלוואי ויהיו עוד מייזמים כאלו כדי לקרב וגשר על הפערים

לירון טורקניץ׳ לפני שנה

עברית. תודה עודד!

בהצלחה!!!!

Sagy Bronstein לפני שנה

פרויקט מבורך , תודה לכל העוסקים בנושא .

שגיא שלו לפני שנה

פרויקט מדהים. הספרים שהזמנו מיועדים לגן דו לשוני שיפתח בקיבוץ עברון בפטמבר 2018. תודה.

מיכל שקולניקוב לפני שנה

הרבה הצלחה! נתרום זאת לגן שלנו, שאינו דו לשוני בהגדרה, אך ראוי לילדים בו לקבל זכות שווה. תודה!

אסתר בן זקן לפני שנה

פרוייקט מבורך, רעיון נהדר, ישר כוח!

Adi Silberstein לפני שנה

יופי של פרויקט!

שי קורן לפני שנה

אתם נהדרים! בהצלחה!

Anat Rafaeli לפני שנה

כל הכבוד! ובהצלחה!

Tuvik Beker לפני שנה

פרויקט נהדר. כן ירבו.

Leeat Shpak לפני שנה

בהצלחה עודדי!!! יוזמה מדהימה!

ארנון שומר לפני שנה

מקסים וחשוב!!

פאתן ג'רוס לפני שנה

יוזמה מבורכת ורעיון מרגש. כל הכבוד ובהצלחה!

Tamar Shtaierman לפני שנה

שמחים וגאים לתמוך בפרויקט חשוב ונחוץ שכזה!

עביר ארשיד לפני שנה

פרויקט מדהים יוזמה מבורכת תודה

ניבה עמלי מעוז לפני שנה

אחלה יוזמה מברוק

ענת אסיף גיל לפני שנה

פרויקט מקסים וחשוב. יישר כוח.

Robert Gal לפני שנה

בהצלחה! רוברט ופאולה

רוני רט לפני שנה

אחלה מן אחלה של פרוייקט. כול איחתיראם!

רוני רט לפני שנה

אחלה מן אחלה של פרוייקט. כול איחתיראם!

רוני רט לפני שנה

אחלה מן אחלה של פרוייקט. כול איחתיראם!

אורי זילברשטיין לפני 1 שנים

שיהיה בהצלחה

ran eyal לפני 1 שנים

פרויקט מבורך. יישר כוח. שמחים מאוד לעזור ולו במעט.

Ilona Lev לפני 1 שנים

פריקט נפלא ומבורך.

Avigail Erenkrantz Hotzen לפני 1 שנים

בהצלחה

רוני בריל לפני 1 שנים

פרויקט מקסים. בהצלחה!

נואית דה מלאך לפני 1 שנים

כל הכבוד!

Amit Mauthner לפני 1 שנים

ישר כוח על היוזמה החשובה הזו!

Martha Wieseltier לפני 1 שנים

פרוייקט נהדר ונחוץ כל-כך

פידא ברהום דכוור לפני 1 שנים

בהצלחה

איריס גל לפני 1 שנים

יוזמה מבורכת נשמח גם לספר בערברית (השפה המהממת שפיתחה לירון)

Lior Dagan לפני 1 שנים

כל הכבוד עודד! התקווה שלי היא שיום יבוא והבנות שלי וכולנו נהנה מספריה בבית ומחוצה לו בשתי השפות :)

Dafna Gal Greenberg לפני 1 שנים

רעיון מקסים, בהצלחה!

שירית קדר לפני 1 שנים

סחתיין זיוי. פרוייקט יפה וחשוב. בהצלחה רבה.

דני אלעזר לפני 1 שנים

מיזם נפלא. בהצלחה רבה!

סוזן פראנש עבוד לפני 1 שנים

פרוייקט חשוב מאין כמותו. שמחה על ההזדמנות לתרום!

Jumana Nassour לפני 1 שנים

כל הכבוד! יוזמה מבורכת.

רנא בראנסה עלימי לפני 1 שנים

רעיון מדהים, בהצלחה.

יעל אגמון לפני 1 שנים

פרויקט נפלא, העברתי לכל חברי ומכרי

הנד עודה לפני 1 שנים

פרויקט נהדר, תבורכו, מחכים ומתרגשים :)

ראחיל מעיקי לפני 1 שנים

מאוד חסר לילדים שלנו! כל הכבוד

ורדי בנש-רביב לפני 1 שנים

הגיע הזמן שמישהו ירים את הפרוייקט החשוב הזה, עודד הוא האדם! אוהבים אותך.

אליק ערב לפני 1 שנים

יוזמה מבורכת, המון הצלחה!

Salam Hallumi לפני 1 שנים

אחלה רעיון!

ענת היבל אברהם לפני 1 שנים

בהצלחה ! פרויקט מדהים ומרגש

מיקה וולוב לפני 1 שנים

יוזמה נהדרת וחשובה, רכשתי והפצתי בשמחה!

אריז שהלא לפני 1 שנים

גילי מייזלר לפני 1 שנים

בהצלחה

אבראהים סתיתיה לפני 1 שנים

בהצלחה רבה! מיזם חשוב ביותר

Kmay M לפני 1 שנים

פרויקט נהדר וחשוב ביותר שיהיה המון בהצלחה

Daniel Monterescu לפני 1 שנים

בהצלחה! פרוייקט חשוב ביותר.

Aviv Gros-Allon לפני 1 שנים

מקסים. בהצלחה !

Tsufit Ayal Smikt לפני 1 שנים

מבינה שאקבל שני ספרים. מבקשת את אותו הספר בעברית ובערבית. תודה רבה ובהצלחה בפרוייקט הנפלא!!

Oded Ovadia לפני 1 שנים

יוזמה נהדרת. נשמח מאד לקרוא את הספרים האהובים בערבית, יחד עם ילדינו.

רים הרדל נאסר לפני 1 שנים

תבורכו... הדרך הטובה ביותר לדו קיים, היא ללמוד ולהכיר את התרבות והשפה של העם השני...

Raneen Hashoul לפני 1 שנים

יוזמה מבורכת

נגה וילן לפני 1 שנים

כל הכבוד לך! פרויקט מקסים, עלה והצלח

Ramiz Swaid לפני 1 שנים

פרוייקט חשוב מאוד לדור הבא... הצעה למדיית אודיו מוקלטת שתספר את הסיפור בשתי השפות

פאתנה דיראוי ח'ליל לפני 1 שנים

مبادره مباركه.. آمل كل التوفيق لما فيها خير ونجاعه لأطفالنا

Ruthy Rosenblum לפני 1 שנים

פרויקט נפלא! רק ככה יגיע השלום דרך שפה-תרבות-חינוך ואהבת הבריות. יישר כוח

or tom לפני 1 שנים

פרויקט מבורך, אשמח לשמוע פרטים נוספים

עומר רותם לפני 1 שנים

אחד הפרויקטים המקסימים. כל הכבוד!

Ophir Auslaender לפני 1 שנים

פרויקט מבורך!

roni peles לפני 1 שנים

פרוייקט מבורך!!

Ramy Katz לפני 1 שנים

מיזם מדהים. אני אישית קניתי שני ספרים לנכדים של חבר טוב מירכא. בהצלחה!

עדית שמר לפני 1 שנים

יוזמה מבורכת מאוד, הרבה בהצלחה.

Sivan Kudlash לפני 1 שנים

פרויקט מקסים. בהצלחה

Osnat Amit לפני 1 שנים

כל הכבוד על היוזמה!

יסמין לוטן לפני 1 שנים

פרוייקט מעורר השראה.

ליאור קליין לפני 1 שנים

עודד כל הכבוד, איזה פרויקט מקסים שמעודד☺ פתיחות, תקשורת והכרת האחר.

הגיע הזמן לפרוייקט כזה!!! בהצלחה!

חנאן בחוס לפני 1 שנים

"طريق الالف ميل تبدأ بخطوه واحده" תבורך עודד על היוזמה הגאונית כתבתי לך פתגם בערבית, כבר התחלת את המסע שלך מאחלת לך הרבה הצלחה ספר זה החבר הטוב לבן אדם (אני מורה במקצועי לגילאי כיתה ב ,מבטיחה לך לפרסם את האתר שלך בכל בית הספר)

דן ערב לפני 1 שנים

בהצלחה

אודליה בנאי לפני 1 שנים

אוהבת את הבייבי החדש שלך, ובטוחה שתצליח.

Reem Jahshan לפני 1 שנים

יוזמה חשובה ומבורכת! בהצלחה!

בהייה זנד לפני 1 שנים

פרויקט מדהים! תודה רבה!

Niv Sarig לפני 1 שנים

וואוו בהצלחה!

מיכל אבירם לפני 1 שנים

פרוייקט מקסים וחשוב !

Amos Sion לפני 1 שנים

פרוייקט מקסים וחשוב ונדרש, כל הכבוד

Nasrin Oun לפני 1 שנים

מאחלת את כל ההצלחה עודד עם המון תקווה להגיע לשוויון בספרים בערבית!! ושירבו אנשים שיש להם את הרצון לקדם את הספרות הערבית

שרון וסרטיל לפני 1 שנים

פרוייקט מרגש!! כל הכבוד על היוזמה

נועה מעוז לפני 1 שנים

מרגש וחשוב!

אילן פרון לפני 1 שנים

תהיה השינוי שאתה רוצה לראות בעולם

איקי ריין לפני 1 שנים

מרגש! תומכת בכל ליבי.

Bilal Karaman לפני 1 שנים

Dear Oded, May you be blessed for such a project, and may you find success. Big thanks for what you are doing!!

Tali Mayer-Chissick לפני 1 שנים

שאו ברכת הצלחה!

יותם כהן לפני 1 שנים

יש לנו עוד(ד) תקווה

Maria Portnoy לפני 1 שנים

יוזמה מדהימה, מרגשת וכלכך חשובה! מתרגשת לקחת חלק ומקווה שיחד נצליח לחולל שינוי כלכך חשוב ומהותי למציאות טובה יותר לכל ילדנו :)

Chen Milrod לפני 1 שנים

פרויקט מדהים וחשוב במיוחד בישראל. עודד,כמו באוכל ככה בחיים, יודע לחלום את הדבר הנכון ולהוציא אותו לפועל באופן מושלם

נועה נוף רייו לפני 1 שנים

מיזם מאוד מרגש!!! הלוואי ויצליח גם בגיוס אבל בעיקר בישראל לעוד הרבה שנים!

Oded Kam לפני 1 שנים

פרויקט מדהים וחשוב לבריות... בהצלחה!

muli michal yuval or לפני 1 שנים

בהצלחה!!! פרוייקט תרבותי חשוב והכרחי

שי שניידר לפני 1 שנים

כמה יפה וחשוב ואיזה חזון נפלא של עודד ככל שיותר ילדים יקראו יחד עם הוריהם ובעצמם, כך הקשר המשפחתי יעמיק ויתחזק ועימו תחושת השייכות למשפחה ובהמשך לחברה. וילדים יוכלו לגדול להיות מבוגרים עם עולם פנימי עשיר יותר, שמחים יותק ומאושרים יותר.

מנאר חנא מח'ול לפני 1 שנים

יוזמה מבורכת עודד:)המון המון הצלחה

אליה אפרת לפני 1 שנים

פרויקט נהדר!

מריה חורי לפני 1 שנים

כל הכבוד עודד על המיזם הגאוני !

מיכאל פרג'ון לפני 1 שנים

מרגש מאוד בהצלחה רבה!

Areen Salman-Mattar לפני 1 שנים

מתרגשת מאוד וכולי ציפייה לקבלת הספרים!

עמר לביא לפני 1 שנים

מדהים

Adir Gal לפני 1 שנים

פרוייקט מעניין, מרגש ונכון! כל הכבוד ושיהיה בהצלחה. מאיה ואדיר

שולי דיכטר לפני 1 שנים

כל הכבוד עודד

שולמית זיו לפני 1 שנים

סוף סוף! חינוך זו הדרך הנכונה. יישר כוח!

אודי לדרגור לפני 1 שנים

פרויקט חשוב מאין כמותו שיהפוך את סיר הלחץ שאנחנו חיים בו למקום טיפה יותר נעים ושפוי וצודק.

Inbal Ketzef לפני 1 שנים

כפרעליך עודד. השמיים הם הגבול!