דגל ישראל בתחרות איש הברזל הקשה בעולם

137

מקדמים

33,549

41% מתקציב יעד של 80,000 ₪

0

ימים נותרו

הפרוייקט מומן בהצלחה

יום רביעי 09 מאי 2018

אני הישראלית הראשונה שתתחרה בתחרות איש הברזל הקשה ביותר בעולם - Norseman בנורווגיה. יחד אתכם אזכה לעמוד על קו הזינוק מוכנה לכבוש את ההר ולזכות בחולצה השחורה!

המתנות לבחירתך

קידום של 59

3 מקדמים   נותרו 1 מתוך 4

עיצוב גבות מקצועי על ידי דקלה אלמגור. דקלה, דרמתרפיסטית ופדיקוריסטית פרא - רפואית בכירה, מורה לשעבר בביה"ס איב סנטר,מורה לפדיקור, מניקור,בניית ציפורניים עיצוב גבות ושעוות. בעלת 14 שנות ניסיון. הקליניקה שוכנת במושב שדה ורבורג בשרון, בין עצים ופרחים במקום קסום, עם יחס אישי וחם. בקליניקה דקלה משתמשת במוצרים היוקרתיים והמקצועיים ביותר הקיימים בתחום הפרא - רפואי והאלטרנטיבי כגון: חברת ביופור,דרמלוגיקה,קוסמודרם.

מועד אספקה משוער:  מאי 2018

קידום של 59

15 מקדמים   נותרו 23 מתוך 50

ספר הילדים "איפה את דבש?", נכתב על ידי גל ברקן . בספר הילדים מספרת נעה את הסיפור מנקודת ראות המחפשים, ואילו דבש מספרת אותו מנקודת הראות המיוחדת שלה. למה ברחה? איפה היתה? איך נשארה בחיים? למה ברחה אפילו מאייזיק? הספרים שירכשו, ייתרמו למחלקות ילדים בבתי חולים וילדים בסיכון

מועד אספקה משוער:  ספטמבר 2018

קידום של 69

3 מקדמים

מכתב תודה אישי, עם חוויות מהתחרות, יישלח אליך במייל

מועד אספקה משוער:  ספטמבר 2018

קידום של 70

2 מקדמים   נותרו 18 מתוך 20

תאי אב, ספרו של יובל קדוש. סיפור המסע האישי, האנושי והמטלטל שלו ושל משפחתו להצלת ביתו עמית, שתחילתו ברגע אחד אפל של אבחון המחלה. ספר מרגש ומרתק של מאבק חסר פשרות, המאפשר הצצה נדירה לתוך הנימים, התאים והחלקיקים הכי עדינים ומורכבים של משפחה הנמצאת תחת מתקפת סרטן.

מועד אספקה משוער:  ספטמבר 2018

קידום של 79

12 מקדמים

חמאת שיאה טהורה - 50 גרם. חמאת שיאה היא מזון על לעור הגוף המגיעה מזרעיו של פרי עץ השיאה. חמאה זו עשירה בויטמין A, E ו-F. היא נותנת לנו הגנה מפני קרני ה-UV ומספקת לעור חומצות שומן חיוניות ורכיבים מזינים הנחוצים לייצור קולגן. עיקר שימושיה הינם: הענקת לחות,טיפול בהפחתת דלקוח, טיפול בעקיצות ופצעונים והחלקת העור.

מועד אספקה משוער:  ספטמבר 2018

קידום של 89

15 מקדמים   נותרו 4 מתוך 20

קרם ארניקה טהור - 50 גרם. הארניקה הינו צמח רב שנתי שמקורו מההרי אירופה וסיביר. הארניקה משמש לטיפול מקומי במגוון נרחב של מצבים, כולל חבלות, נקעים, כאבי שרירים, ריפוי פצעים, דלקת ורידים, כאבי מפרקים, דלקת מעקיצות חרקים, הגנה מפני זיהומים, ונפיחות משבירת עצמות.

מועד אספקה משוער:  ספטמבר 2018

קידום של 100

24 מקדמים   נותרו 9 מתוך 33

שלישיית בקבוקים לרכיבה / ריצה 750 מ"ל+ מכתב תודה אישית ממני

מועד אספקה משוער:  מאי 2018

קידום של 130

4 מקדמים

המדריך המקיף לניהול ההון הפנסיוני. כל הסודות שחשוב לדעת על מנת למקסם את התיק הפנסיוני ולהמנע מטעויות קלאסיות שעולות לנו המון כסף. "הנכס הגדול ביותר שלך הוא מה שאתה יודע. מה שאתה יודע מניב לך כסף, מה שאינך יודע עולה לך כסף" המדריך ישלח אליכם לאימייל האישי.

מועד אספקה משוער:  אוקטובר 2018

קידום של 149

1 מקדמים   נותרו 9 מתוך 10

גינת התבלינים שלי קורס דיגיטלי מאת ענבר בן חור,שמלמד כיצד ליצור גינת תבלינים אצלכם במרפסת בפחות משעה עבודה. בקורס, הדרכות המפרטות: כיצד להקים גינת תבלינים מטריפה אצלכם במרפסת בפחות משעה עבודה? (כייפית כבר אמרתי?) באילו מיכלי שתילה אפשר להשתמש? דברים שלא חשבתם עליהם, שיכולים לחסוך לכם הרבה כסף ולייצר לכם משהו ייחודי שאין לאחרים. איזו צמחיה לבחור לשלב כדי שיהיה לכם צבעוני אך לא עמוס בעיניים? כיצד לשתול את הצמחיה בכלים כדי שהם יחזיקו מעמד ולא תצטרכו להחליפם לעיתים קרובות? קורס מדליק במחיר מצחיק.

מועד אספקה משוער:  יוני 2018

קידום של 180

0 מקדמים

My picture from the finish line of the NORSEMAN will be sent to your personal email.

מועד אספקה משוער:  אוקטובר 2018

קידום של 250

4 מקדמים

סרטון תודה אישית + מכתב תודה אישי ממני שישלח אליכם בוואטס אפ או במייל

מועד אספקה משוער:  אוקטובר 2018

קידום של 250

1 מקדמים

A personal thank you video + a personal thank you letter from me will be sent to you by email or What'sUp

מועד אספקה משוער:  אוקטובר 2018

קידום של 250

2 מקדמים   נותרו 8 מתוך 10

כרטיס לסדנת "פיסבוק תאכלס" בהנחיית אלונה אלמן. בסדנה זו תלמדו כיצד לייצר פרופיל פיסבוק משפיע עם קהל עוקבים רב. , תלמדו על מה לכתוב בפייסבוק מבלי להרגיש "לא בנוח" וכיצד לכתוב בצורה כזו שהקהל שלכם יקרא אתכם עד הסוף וירגיש צורך להגיב לכם.

מועד אספקה משוער:  ספטמבר 2018

קידום של 350

2 מקדמים

שובר בשווי 700 ש"ח למימוש במסגרת ייעוץ פנסיוני מקיף שעלותו 3,000 ש"ח. ייעוץ פנסיוני נטול זיקה המבוצע על ידי. זהו תהליך מקיף, הוליסטי ומעמיק אשר מטרתו לקבל בהירות על החיסכון הקיים ועל השינויים הנדרשים, ליצור אופטימיזציה של כל התיק הפנסיוני שיש ברשותך בהתייחס לכיסויים הנדרשים למקרה של פרישה או חו"ח של נכות, אובדן כושר עבודה או מוות בטרם עת. בסוף היעוץ יהיה לך שיקוף מצב קיים, הנחיות מסודרות לביצוע על מנת ליצור ולבנות תיק פנסיוני אולטימטיבי.

מועד אספקה משוער:  אוקטובר 2018

קידום של 500

0 מקדמים   נותרו 1 מתוך 1

שובר הנחה לשירות ייעוץ מימון לדיור שיוענק על ידי חברת אומנה, בראשם יוסי סולניק. השירות יינתן לרוכשי השירות במחיר ייחודי בסך 7,000 ₪ .

מועד אספקה משוער:  אוקטובר 2018

קידום של 650

1 מקדמים   נותרו 4 מתוך 5

ייעוץ אסטרולוגי אישי על כל תחומי החיים ופגישה של שעתיים עם אביטל לוביא-כהן, יועצת פאנג שווי ואסטרולוגית לפי השיטה הסינית. בעשור האחרון אביטל מייעצת לבתים, לעסקים ולאנשים,מעבירה סדנאות והרצאות ובעיקר עוזרת לפתור בעיות ולהגשים מטרות. אביטל:"אני תמיד אומרת שהכל צפוי והרשות נתונה אבל, אני מבטיחה שאני אמצא את הסיבה לכל בעיה ואתן גם פתרונות ודרכים להתמודד איתה."

מועד אספקה משוער:  יולי 2018

קידום של 950

0 מקדמים   נותרו 3 מתוך 3

חבילת אימון לדיבור מול קהל. החבילה בנוייה מ-3 מפגשים וירטואלים (דרך המחשב) של 40 דק' כל אחד. מפגש ראשון- תוכן, מה חשוב למרצה לומר. מפגש שני-מצגת, איך בונים מצגת עם רצף מעניין. מפגש שלישי - כיצד מדברים מול קהל, עם דגש על שפת הגוף. סידרה בשווי של 1200₪, מוצעת ב-950₪.

מועד אספקה משוער:  ספטמבר 2018

קידום של 1000

1 מקדמים   נותרו 4 מתוך 5

פגישת הכוונה פנסיונית איתי, יועצת פנסיונית נטולת זיקה פגישה שתעשה לך סדר ושיקוף של התיק הפנסיוני הפעיל כיום בהתייחס לקרן הפנסיה/ביטוח מנהלים/קרן השתלמות/קופות גמל. תקבל/י אינפוטים מה לשנות, את מה לסלק, מה להשאיר, את מה אפשר להוזיל ועוד...

מועד אספקה משוער:  אוקטובר 2018

קידום של 1000

0 מקדמים   נותרו 2 מתוך 2

חושב/ת על פרוייקט מימון המון? לפני שתצא/י לדרך מומלץ להתייעץ עם מלוות פרוייקטים במימון המון. ענת לרנר, בוגרת האקדמיה למימון המון, אשר סיימה בהצלחה פרוייקט מימון המון בעצמה, מזמינה אותך לפגישת מיקוד בת שעתיים. ניתן לממש את התשורה במהלך 2018 בתל אביב, בתיאום מראש.

מועד אספקה משוער:  יוני 2018

קידום של 1200

0 מקדמים   נותרו 3 מתוך 3

לנגן גיטרה ב-6 מפגשים בשיטת ה"כפתור". גישה ייחודית ומוכחת בה כל אחד יכול ללמוד לנגן גיטרה בזמן קצר. שיטה שעוזרת להתגבר על כל המחסומים והעכבות שיש לאנשים מלנגן. בעוד 6 שבועות תשבו על המרפסת ותנגנו שירים אהובים... (שובי התשורה 1,780 ש"ח)

מועד אספקה משוער:  יוני 2018

קידום של 1500

0 מקדמים   נותרו 5 מתוך 5

כיצד ליצור סדנא ממוצר קיים (או מרעיון למוצר). פגישת ייעוץ ראשונית של שעתיים עם מריאן גלפרין במהלכה נמפה את כל האפשרויות לשימוש במוצר ואת כל סוגי הלקוחות האפשריים .נבנה מפת דרכים לשירות שנותן ערך מוסף לשימוש במוצר. ינתנו הכלים לבניה של סדנה ורטואלית או פרונטאלית.

מועד אספקה משוער:  ספטמבר 2018

קידום של 2500

0 מקדמים   נותרו 1 מתוך 1

ייעוץ פנסיוני נטול זיקה המבוצע על ידי. זהו תהליך מקיף, הוליסטי ומעמיק אשר מטרתו לקבל בהירות על החיסכון הקיים , הפעיל והמוקפא ועל השינויים הנדרשים על מנת ליצור אופטימיזציה של כל התיק הפנסיוני שיש ברשותך בהתייחס לכיסויים הנדרשים למקרה של פרישה או חו"ח של נכות, אובדן כושר עבודה או מוות בטרם עת. בסוף היעוץ יהיה לך שיקוף מצב קיים, הנחיות מסודרות לביצוע על מנת ליצור ולבנות תיק פנסיוני אולטימטיבי. שווי המתנה 3,000 ש"ח.

מועד אספקה משוער:  אוקטובר 2018

קידום של 2900

0 מקדמים   נותרו 3 מתוך 3

קורס עיצוב התדמית של אורלי שי. נקורס נועד להקנותאתהכלים הבסיסיים בעיצוב תדמית אישית ועסקית. בקורס נלמדים העקרונות המאפשרים שידרוג המראה החיצוני בעזרת הבנה מהי הבחירה הנכונה של מערכות הלבוש , עקרונות בניית מלתחה נכונה , הלבשה תחתונה ועוד. הקורס כולל ארבע סדנאות וליווי און ליין. הסדנאות כוללות הסברים, הדגמות וייעוצים אישיים. *הצטרפות על בסיס מקום פנוי

מועד אספקה משוער:  יוני 2018

קידום של 3000

1 מקדמים   נותרו 4 מתוך 5

הרצאה: "לכבוש את ההר הפרטי שלך" - הרצאה על נחישות ואומץ. כיצד מוציאים חלום לכדי מציאות, כיצד מתמודדים עם סביבה לא תומכת והתנגדויות? שרון אלמגור, הישראלית הראשונה המתחרה בתחרות טריאתלון אקסטרים מספרת את סיפורה כיצד הגשימה חלום, עם מה התמודדה בדרך? אלו הפתעות ציפו לה, מי הפתיע לטובה ומי פחות? כיצד למרות כל הקשיים שניצבו בפניה, הצליחה לעמוד על קו הזינוק, וכיצד הסתיימה התחרות...

מועד אספקה משוער:  אוקטובר 2018

קידום של 120

3 מקדמים   המתנה אזלה

פח שמן זית אורגני משובח של סבא דודו 3 ליטר של שמן זית שהופק מזיתים מסוג ברנע וגודלו עם הרבה אהבה וללא מדבירים וכימיקליים

מועד אספקה משוער:  מאי 2018

קידום של 129

3 מקדמים   המתנה אזלה

שובר למניקור + ג'ל לק איכותי מבית OPI/CMD שיוענק על ידי דקלה אלמגור, דרמתרפיסטית ופדיקוריסטית פרא - רפואית בכירה, מורה לשעבר בביה"ס איב סנטר,מורה לפדיקור, מניקור,בניית ציפורניים עיצוב גבות ושעוות. בעלת 14 שנות ניסיון. הקליניקה שוכנת במושב שדה ורבורג בשרון, בין עצים ופרחים במקום קסום, עם יחס אישי וחם. בקליניקה דקלה משתמשת במוצרים היוקרתיים והמקצועיים ביותר הקיימים בתחום הפרא - רפואי והאלטרנטיבי כגון: חברת ביופור,דרמלוגיקה,קוסמודרם.

מועד אספקה משוער:  יוני 2018

קידום של 150

5 מקדמים   המתנה אזלה

אימון אישי לשיפור טכניקת ריצה – אימון של שעה ורבע במהלכו נלמד טכניקות ריצה נכונה. האימון מוענק על ידי שרון אלמגור, מרטוניסטית וטריאתלטית בכירה , בעלת ניסיון וותק של אלפי קילומטרים על הרגליים. נושאת תעודה של מדריכת ריצות ארוכות .

מועד אספקה משוער:  אוקטובר 2018

קידום של 200

2 מקדמים   המתנה אזלה

פח שמן זית אורגני משובח של סבא דודו. 5 ליטרים של שמן זית שהופק מזיתי ברנע שגודלו עם הרבה אהבה וללא מדבירים וכימיקליים

מועד אספקה משוער:  מאי 2018

קידום של 490

1 מקדמים   המתנה אזלה

חבילה של 10 ספרים של ג'וש הפרעוש שירכשו כתרומה לילדים במחלקה אונקולוגית. ליאור עקירב הוא יועץ אסטרטגי ומאמן עסקי שכתב ספר ילדים שמספר לילדים על ניפוץ תקרות זכוכית דרך עיניים של פרעוש שנעזר בטרמפולינה הנמלה כדי להגשים את החלום שכולם מפחדים אפילו לחלום עליו. ליאור בריא כבר מספר שנים, אבל הספר נכתב אחרי שליאור החלים מסרטן והוא נשאר כמזכרת לילדיו בהנחה שהוא יסיים את חייו... המסר של הספר הוא: do your best and the universe will do the rest. where there is a will there must be a way!

מועד אספקה משוער:  יוני 2018

קידום של 680

1 מקדמים   המתנה אזלה

ארוחה בבית. אין לכם זמן או ידע כיצד לבשל או סתם בא לכם להתפנק? שפית קסומה תכין אצלכם במטבח ארוחה שלמה לבני הבית. יפעת אלמגור, בשלנית , קונדיטורית ובעלת ניסיון של מעל 20 שנה בתחום המסעדנות , האירוח, הבישול והאפיה תגיע אליכם למטבח הבייתי ל-4 שעות ותבשל אוכל על פי טעמכם האישי. * לכם נשאר רק לרכוש את הפרודוקטים...

מועד אספקה משוער:  ספטמבר 2018
 
 

מאיה אבירן

לפני 4 שנים

מקדם 7 פרויקטים

Yair Yunji

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

דויד טל

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

דסי לייבל

לפני 4 שנים

מקדם 5 פרויקטים

שרון רותם

לפני 4 שנים

מקדם 4 פרויקטים

Shlomo Peller

לפני 4 שנים

מקדם 2 פרויקטים

einav vered

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

מיה דקל

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Eyal Attar

לפני 4 שנים

מקדם 2 פרויקטים

יצחק לוי

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

לי בלאו

לפני 4 שנים

מקדם 2 פרויקטים

יסמין לרנר

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

משה רינגר

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

אורי מנוס

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

דן שרמן

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

אורית בן שושן

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

אלונה גיטלין

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Orit Gordon

לפני 4 שנים

מקדם 3 פרויקטים

Golan Ben-Shoshan

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

שירי שינברג

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

ועוד 15 מקדמים אנונימיים...
טוען עמוד...
 

מערכת התגובות מיועדת למקדמים בלבד. את תגובתך האישית ניתן לשלוח ישירות אל היוצר: שלח הודעה

דסי לייבל לפני 4 שנים

בהצלחה!!!

שרון רותם לפני 4 שנים

שרון, שיהיה לך בהצלחה!! רוצי לכבוש פסגות!!

מיה דקל לפני 4 שנים

בהצלחה!

Eyal Attar לפני 4 שנים

בהחלט מטרה ראוייה! בהצלחה!

רוני אילוז לפני 4 שנים

בהצלחה רבה!!!

אורי מנוס לפני 4 שנים

שרון את המיוחדת לייצג את מדינת ישראל בתחרותל אנחנו איתך לאורך כל הדרך

דן שרמן לפני 4 שנים

שרון מחזיק אצבעות המון המון הצלחה !!!

אורית בן שושן לפני 4 שנים

בהצלחה שרון

אלונה גיטלין לפני 4 שנים

בהצלחה!

Orit Gordon לפני 4 שנים

אני איתך על ההר

Efrat Danieli לפני 4 שנים

כל הכבוד על הנחישות והחוזק הפיזי והנפשי! המון בהצלחה אפרת

אורן מונטקיו לפני 4 שנים

שרון, הרבה בהצלחה. תייצגי אותנו בכבוד. מאמינים בך. אורן מונטקיו.

קובי דורנשטיין לפני 4 שנים

בהצלחה גדולה, קובי

חנה בר חיים לפני 4 שנים

בהצלחה

Marco Bohbot לפני 4 שנים

מאוד התרשמתי מהרצון והנכונות של שרון לעמוד באתגר. מאחל הצלחה רבה ואני בטוח שהיא תצליח .

רויטל דור-וילק לפני 4 שנים

שרון את מדהימה. גאווה לישראל !!!

יהודה גסטון גראוס לפני 4 שנים

כל הכבוד לך!!! בהצלחה!!

Erez Azaria לפני 4 שנים

אחלה פרוייקט. גאים בך.

רונית זיגלשטיין לפני 4 שנים

אנחנו לא מכירות, אבל - אהבתי את הרעיון ואת הנחישות ובעיקר את אומץ הלב, בשבילי את כבר אשת ברזל. בהצלחה!!!!

Noa Kariv לפני 4 שנים

שרון, בתור בנקאית מסתכלת עליך ואת מעוררת השראה שלפני ייעוץ פיננסי את משקיעה בנכס המניב ביותר בגוף שלך אשמח לשמוע חוויות מהמסע!

מאי חננאל לפני 4 שנים

המון הצלחה! כמו שאמרתי לך מלאאא פעמים: את פשוט השראה! מציבה לעצמך מטרה ומשיגה אותה

ארי גוטמרק לפני 4 שנים

בהצלחה שרון

אסנת דקל לפני 4 שנים

בהצלחה גדולה לשרון

מגי הלפרין לפני 4 שנים

בהצלחה ולא יודעת מה הקשר שלך לנורית אביטן אבל בזכותה אני פה

Yaron Shaham לפני 4 שנים

שיהיה המון בהצלחה בתחרות - מאמינים בך!

שי ליפשיץ לפני 4 שנים

בהצלחה לשרון המדהימה

Adi Glasman לפני 4 שנים

שרון אלמגור - ספורטאית בדם ובנשמה. מהיכרותי הקצרה עם שרון יצא לי להכיר מקרוב כמה שרון מחוברת לספורט. מוקדם בבוקר, מאוחר בלילה ואפילו גם בשעת צהריים, ככה מתי בדיוק שכולם דופקים שנץ, שרון תהיה בחוץ על האספלט. חרכה אותו בטבריה, חרכה בת"א ואפילו בהרי ירושלים. מוצלחת שכמותך, בטוח שתצלחי את הנורסמן עד סופו. בהצלחה!!

עומרי Vered101 לפני 4 שנים

שרון התותחית. בהצלחה בגיוס כספים ובתחרות מאחל עומרי בכור

עמיחמצני חמצני לפני 4 שנים

מאמינים בך!

ירון ארצי לפני 4 שנים

בהצלחה

shay Goldlust לפני 4 שנים

בהצלחה גדולה השראה

Adi Scope Karmon לפני 4 שנים

כל אדם שיודע מהו החלום שלו, זו זכות עבורנו לעזור לו להגשים אותו. ושרון, את השראה ואור עבור נשים וגברים כאחד, על טיבו של כוח רצון, התמדה ואמונה בדרך. אין לי ספק שאת תרתמי את הקהילה שלך וחבריהם כדי שתוכלי לעמוד על הפסגה ולהשלים עוד חוויה בשק החוויות שמרכיב את חייך. בהצלחה, בהערכה גדולה! עדי

סיגל לביא קריגר לפני 4 שנים

ב ה צ ל ח ה !

דורון בירן לפני 4 שנים

המון בהצלחה !!!

Tal Hamburg לפני 4 שנים

בהצלחה אלופה!!!

ליאת אלון לפני 4 שנים

בהצלחה שרון!!

חוה שגיב לפני 4 שנים

בהצלחה! גאווה גדולה את.

Gabi Weissman לפני 4 שנים

בהצלחה אלופה,אוהבים אתך

Jonathan Levi לפני 4 שנים

בהצלחה מותק!!!

אסנת כחלון לפני 4 שנים

בהצלחחה אהובה! את הכי אלופפפהה שיש וכבר ניצחת!

Benny Cohen לפני 4 שנים

בהצלחה שרוני

דלית דורון לפני 4 שנים

בהצלחה!

אורה בועז לפני 4 שנים

ב ה צ ל ח ה!!!!!

Dikla Almagor לפני 4 שנים

תרומה מאת חיים איטקיס.

קרן מזר לפני 4 שנים

משפחה של אלופים

Liron levy לפני 4 שנים

פגשנו אותך בהרצאה שהעברת אצלנו בארגון, השארת רושם טוב והעשרת אותנו רבות על כן קבלי את ברכתנו אין לנו ספק שתצליחי ותיצגי אותנו בכבוד

Alex Meitis לפני 4 שנים

מתרגש בשבילך ומאחל לך ים של הצלחה

Zeev Zohar לפני 4 שנים

בהצלחה רבה שרון !

Efrat Even Chen לפני 4 שנים

שרון התותחית! שיהיה בהצלחה... מאמינה בך!

Ronit Pinto Hazan לפני 4 שנים

בהצלחה אלופה!

לימור טרלובסקי לפני 4 שנים

שרון, מאחלים לך בהצלחה בכיבוש ההר!!!

Daniel Ilani לפני 4 שנים

בהצלחה שרון.... כבוד גדול למדינת ישראל

גיא שובל לפני 4 שנים

בהצלחה!

Eitan Dan לפני 4 שנים

בהצלחה אלופה שלנו.

Vinner Ido לפני 4 שנים

תכבשי את ההר!

רואי דינוביץ לפני 4 שנים

‏בהצלחה אנחנו מאמינים בך

דורית מוטולה לפני 4 שנים

גאווה למין הנשי!!!

Alona Sinai לפני 4 שנים

אלופה שאת! מתרגשת בשבילך וממך.

Elon Ohevya לפני 4 שנים

שו"ק

מונה מירון לפני 4 שנים

שרון היקרה, היה לי לעונג להכיר אותך במסגרת המכביוומן במכביה האחרונה. אני בטוחה שתצליחי! את פייטרית וכובשת. המון בהצלחה! מונה

רן אמיר לפני 4 שנים

אלופה היית ואלופה נשארת! תזכרי שלעולם לא תרוצי לבד! רן

איילת וינוקור לפני 4 שנים

שרון..את פצצת אנרגיה ללא מעצורים...בהצלחה

בהצלחה אלופה

Guy Shapira לפני 4 שנים

בהצלחה אלופה מרגשת שכמותך אין הר שלא תצליחי לכבוש , אין אבן שתעצור אותך מחזיק אצבעות!

Vered Bechor לפני 4 שנים

באהבה !