יצירתיות עם "סבתא טה דאם" - ספר ילדים

349

מקדמים

47,692

101% מתקציב יעד של 47,000 ₪

0

ימים נותרו

הפרוייקט מומן בהצלחה

יום חמישי 07 מרץ 2019

בואו נהפוך את העולם ליצירתי יותר! בעזרת יצירתיות סבתא טה דאם יכולה להפוך כל רעיון למציאות. כל אתגר בדרך הוא הזדמנות והכל אפשרי. טה דאם- זה כל הקסם!

המתנות לבחירתך

קידום של 69

10 מקדמים   נותרו 10 מתוך 20

הדרכה להכנת מגנטים ״טה דאם״ ספר+ סרטון הדרכה והוראות מודפסות לפעילות בלתי נשכחת לכל המשפחה: יצירה עם מגנטים ממוחזרים שיש לכולנו בבית ויכולים להפוך ברגע לברכה מקורית לחג (לסבתא וסבא או לשאר בני המשפחה) וגם סרטון הוראות מודפסות להכנת מגנטים מעוצבים מפקקים ממוחזרים. זה שיתוף פעולה מיוחד במינו בין ״סבתא טה דאם״ לסטודנטית יצירתית מאוד להוראה טל כהן, בעלת העמוד ברכה לנד, עיצוב בנייר סדנאות והדרכות.

מועד אספקה משוער:  מאי 2019

קידום של 84

9 מקדמים   נותרו 11 מתוך 20

מתנה לשוות! ספר סבתא טה דאם + 3 גלויות+ פוסטר a4 לתליה בחדר הילדים מאיוריה המופלאים והקסומים של האמנית ג׳ני מיליכוב. במחיר סופר מיוחד לבנות השוות של תל אביב. כל הקודמת זוכה!

מועד אספקה משוער:  יוני 2019

קידום של 85

20 מקדמים   נותרו 4 מתוך 25

חבילת טה דאם! ספר + מדבקות + דפי צביעה + סימניה! אפשר לקרוא את הסיפור ואח״כ לגזור ולהדביק את הדמויות, לצבוע בדפי הצביעה ובנוסף קבלו סימניה מעוצבת של סבתא טה דאם. צרו לכם זמן איכות יחד, גזרו והדביקו את המדבקות וצבעו בכיף את דפי הצביעה. חוויות, הן המתנות השוות באמת.

מועד אספקה משוער:  יוני 2019

קידום של 87

5 מקדמים   נותרו 35 מתוך 40

מתנה יצירתית לקבוצות של יובל אברמוביץ׳ הספר + דמויות הספר לתיאטרון בובות+ פוסטר למסגור ותליה לחדר הילדים מאיור בעבודת היד (של ג׳ני מייליכוב) מתוך הספר. משלוח עד הבית!

מועד אספקה משוער:  יוני 2019

קידום של 88

8 מקדמים

ספר+ 3 גלויות עם האיורים המדהימים של המאיירת והציירת ג׳ני מייליכוב מתוך הספר. הגלויות מיועדות למסגור ותליה בחדר הילדים ויהפכו כל חדר לחדר טה-דאם! האיורים מקוריים מתוך הספר. **משלוח עד הבית**

מועד אספקה משוער:  יוני 2019

קידום של 94

12 מקדמים   נותרו 28 מתוך 40

הספר+ טרקטור מיוחד בתלת מימד להרכבה חווייתית! הילדים מרכיבים את הטרקטור מתוך הסיפור. אפשר עם סבתא, סבא או ההורים. מתנה שהיא חוויה יצירתית בפני עצמה. **הטרקטור החווייתי בתלת מימד מוגבל ל-40 יחידות. משלוח עד הבית**

מועד אספקה משוער:  יוני 2019

קידום של 95

1 מקדמים   נותרו 49 מתוך 50

ספר+הדפס a4 של הסבתא ויותם מתוך איוריה המופלאים של האמנית והציירת ג׳ני מייליכוב לספר ,סבתא טה דאם,. האיורים של ג׳ני מלאי דמיון, צבעוניות, קומפוזיציה ודמויות מופלאות. פשוט יצירת אמנות בפני עצמה. כך תוכלו לתלות אותם כיצירה בחדר, ולא תוכלו להוריד מהם את החיוך:) משלוח עד הבית.

מועד אספקה משוער:  יוני 2019

קידום של 105

0 מקדמים   נותרו 10 מתוך 10

סדנת הכנת קשתות מעוצבות+ ספר סבתא טה דאם במחיר מיוחד! הסדנה מלאת חוויה ויצירה היא מתנה בלתי נשכחת לחג, והספר מעודד חשיבה יצירתית ופעילות משותפת. אל תפספסו. זו מתנה בעלת ערך שהילדים לא ישכחו. תאריך הסדנה:11.3 17:00-18:30 מתאים לילדים מגיל 4 ומעלה עם הורים. ילדים מגיל 8 יכולים להשתתף ללא ליווי. המקום מוגבל ל10 משתתפים. מאחר והסדנה מתץקיימת בקרוב, הספר ישלח בנפרד עד הבית בעת הוצאת הספר לאור.

מועד אספקה משוער:  יוני 2019

קידום של 112

2 מקדמים   נותרו 3 מתוך 5

וו חיה מעוצב לתליה על הקיר או כידית לדלת או למגירה+ הספר סבתא טה דאם. משלוח חינם עד הבית! יש רק 5 יחידות מחיר מיוחד למימון המון שלא יחזור!

מועד אספקה משוער:  יוני 2019

קידום של 115

4 מקדמים   נותרו 15 מתוך 20

מתנה שהיא חויה! שיתוף פעולה עם סולאנדפייפר: ספר+ ערכה ליצירת DIY מחברת מעוצבת ייחודית של המותג סולאנדפייפר. ֿ רעיון מעולה ל״זמן ביחד״ עם סבתא, סבא או עם ההורים, זמן של יצירה, של חוויות וכיף. סולאנדפייפר הוא מותג מוצרי הנייר הכי קול שיש. אתם מוזמנים לרכוש את החבילה במחיר מוזל בלעדי לפרוייקט וליהנות גם מהספר וגם מהכנת מחברת רעיונות מעוצבת בעצמכם. משלוח עד הבית!

מועד אספקה משוער:  יוני 2019

קידום של 120

21 מקדמים   נותרו 2 מתוך 25

הספר ״סבתא טה דאם״+ הרצאת קריאייטיב לעסקים עצמאיים ״איך לבלוט מעל כל הרעש ברשתות החברתיות״. יש לכם עסק? בואו ללמוד איך ליצור תוכן בולט ויצירתי שמחובר למסר שלכם ומדבר את הבידול שלכם, איך לחשוב כמו מותג ולבלוט מעל כל הרעש. ההרצאה תתקיים בבית אמא מאמנת, בין חודש אפריל למאי, בשעות הבוקר, תאריך מדוייק ימסר בהמשך. יש חניה.

מועד אספקה משוער:  מאי 2019

קידום של 120

4 מקדמים   נותרו 2 מתוך 6

פגישת ייעוץ עיצוב גראפי לעסק שלך +הספר סבתא טה דאם! רכשו את הספר וקבלו פגישת ייעוץ ליצירת שפה גרפית או גראפיקה עם מעצבת הגרפית מעיין לוין -קאלו והבעלים של הסטודיו לעיצוב "THE LUL STUDIO". אם יש לכם עסק ועוד אין לכם עיצוב, אתם ממש תאהבו את המתנה הזו! שימו לב! לבחירתכם: ניתן לרכוש את הספר+הפגישה ולקבוע עם מעיין פגישה בקרוב ולאסוף את הספר כשיצא לאור בסביבות חודש מאי. בהצלחה!

מועד אספקה משוער:  מאי 2019

קידום של 120

1 מקדמים   נותרו 1 מתוך 2

עיצוב פנים מחוץ לקופסה! ספר+ פגישת יעוץ טלפונית של שעה לעיצוב חדר ילדים יצירתי המתאים לסגנון שלכם ומותאם לכל לתקציב עם המעצבת היצירתית הדר פולופ. איך לקנות ואיפה, ומה מתאים למה, מה תוכלו לשפץ ומה סתם מיותר. הספר ישלח אליכם בנפרד בסביבות חודש מאי.

מועד אספקה משוער:  מרץ 2019

קידום של 134

2 מקדמים   נותרו 8 מתוך 10

2 ספרים+ עטיפת מתנה+ והקדשה מהסופרת לשתי הסבתות! יש לכם סבתות טה דאם במשפחה? תעניקו להן מתנה קסומה מהנכדים! עם הקדשה מיוחדת מהסופרת. מתנה מרגשת מאוד, שתעניק בנוסף גם חוויה: זמן איכות עם סבתא :)

מועד אספקה משוער:  יוני 2019

קידום של 139

14 מקדמים   נותרו 86 מתוך 100

ספר+ מינגלינג יצירתי בהשקה מיוחדת של ספר הילדים סבתא טה דאם, על הסבתא היצירתית בעולם! וגם הפתעות סודיות שיתגלו רק לרוכשים כרטיס... מספר המקומות מוגבל.

מועד אספקה משוער:  יוני 2019

קידום של 140

0 מקדמים   נותרו 5 מתוך 5

הורים ואנשי חינוך המתנה הזו בשבילכם! שרון צאיג מזעקי קלינאית תקשורת ומומחית בהתפתחות הילד, תקדיש לכם שעה של שיחה טלפונית להיוועצות בשאלות התפתחותיות שמטרידות אתכם ותעזור לכם להבין מה הצעד הבא הנכון עבורכם. וכמובן שתקבלו גם את הספר במשלוח עד הבית. השיחות יתקיימו בתקופה של שלושת החודשים הקרובים. הספר ישלח אליכם עם צאתו עד חודש יוני.

מועד אספקה משוער:  יוני 2019

קידום של 150

0 מקדמים   נותרו 3 מתוך 3

מתנה חדשה!!! הספר+ פגישת הדרכת הורים אישית עם עדי סגיר, מדריכת הורים. זה הזמן שהוא כולו שלך, להעלות דילמה ממוקדת בנושא שמעסיק ומאתגר אותך כיום בהתנהלות המשפחתית. מטרת הפגישה לקבל דרך להתמודד עם הקושי בהתאם לערכים שחשובים לך. בשיחת ייעוץ אישי יהיו עצות מועילות וכלים פרקטיים שמתאימים לך. המחיר מיוחד לפרוייקט סבתא טה דאם בלבד! זו פגישה טלפונית, חד פעמית של שעה בזמן שנוח לך בשעות הבוקר או הערב לבחירתך. השיחה תתקיים בתקופה הקרובה בתיאום עם עדי, הספר יישלח אליך בדואר עד חודש יוני.

מועד אספקה משוער:  יוני 2019

קידום של 250

4 מקדמים   נותרו 1 מתוך 5

ספר+שעת הקראה קסומה בגן הילדים! מתנה יצירתית. הסופרת תגיע לספר לילדים על הסבתא היצירתית בעולם. בואו נפיץ את מסר היצירתיות גם לילדי הגן (מומלץ גם לילדי כיתות א׳). המתנה מיועדת לגני ילדים באזור תל אביב והמרכז.

מועד אספקה משוער:  יוני 2019

קידום של 340

6 מקדמים   נותרו 1 מתוך 7

ספר+ סדנת קריאייטיב לעצמאיים ״איך לבלוט מעל כל רעש׳ בואי ללמוד בסדנה מעשית איך מותג צריך לדבר ב-2019 ברשת החברתית, כדי לבלוט מעל כל הרעש. רמז: הוא צריך להיות יצירתי ומגוון. הסדנא תיערך בשעות הבוקר, בתל אביב, הסדנה מעשית באורך 3 שעות. תאריך הסדנה ישלח מראש, בשעות הבוקר, בתל אביב (יש חניה!) בין החודשים מרץ-אפריל.

מועד אספקה משוער:  יוני 2019

קידום של 340

2 מקדמים   נותרו 3 מתוך 5

ספר+ מפגש קריאייטיב ליצירת פוסטים יצירתיים לעסק שיתקיים ב-13.3. מפגש הקריאייטיב החודשי של סלון קריאייטיב ליצירת פוסטים יצירתיים עם כלים מעולם הפרסום. 3.5 שעות של יצירת רעיונות ובריינסטורמינג, בהם ניצור גאנט רעיונות מסודר (מתווה) תוכן לחודש אפריל. מיועד לבעלי עסקים פרטיים או מנהלי רשתות של עסקים שרוצים לבוא ולעבוד על התוכן במרוכז ביחד איתי. והפעם תצטרף אלינו מעצבת גרפית שתיתן טיפים וכלים לנראות של הפיד ושל המותג ברשת החברתית. המפגש בתל אביב, יש חניה. הספר ינתן אחרי ההדפסה במאי.

מועד אספקה משוער:  מרץ 2019

קידום של 600

1 מקדמים   נותרו 11 מתוך 12

6 ספרים במחיר מיוחד לג׳אק קוסטאנט, וקהילת היהודים בטולוז

מועד אספקה משוער:  יוני 2019

קידום של 650

0 מקדמים   נותרו 1 מתוך 1

הספר+ייעוץ שינה קצר וקולע עם יועצת השינה המוסמכת הודיה טייבר. בפגישה הודיה תלמד אתכם את כל סודות השינה הנכונה לתינוק. המתנה מתאימה לתינוקות מגיל 4 חודשים ועד שנתיים. הפגישה כוללת: אבחון מוטורי של התינוק ותוכנית שינה כתובה במייל שמסבירה בפירוט איך אתם צריכים לעבוד כדי שהתינוק יתחיל לישון כמו שצריך. בנוסף תקבלו שיחת טלפון נוספת להתייעצות והכוונה. שימו לב: תכנית השינה ״קצר וקולע״ תנתן בתאום עם הודיה בתקופה הקרובה והספר ישלח אליכם עד חודש מאי בדואר.

מועד אספקה משוער:  מרץ 2019

קידום של 1000

3 מקדמים   נותרו 4 מתוך 7

הספר+ קרדיט בתודות לתומכים מיוחדים בתוך הספר עצמו.

מועד אספקה משוער:  יוני 2019

קידום של 67

48 מקדמים   המתנה אזלה

הספר+ הקדשה אישית מפתיעה עד הבית! הסיפור הקסום על סבתא טה דאם באיורים המדהימים של הציירת והאמנית ג׳ני מייליכוב. חמישים הראשונים יהנו ממחיר מיוחד של 67 שקלים בלבד שלא יחזור. **משלוח עד הבית**

מועד אספקה משוער:  יוני 2019

קידום של 67

50 מקדמים   המתנה אזלה

ספר הילדים סבתא טה דאם + 3 דפי צביעה מתוך הספר ל״זמן ביחד״, כדי שתוכלו לצבוע חוויות משותפות עם כל המשפחה:)

מועד אספקה משוער:  יוני 2019

קידום של 76

4 מקדמים   המתנה אזלה

הרצאה של ׳הפוזיטיבית׳ במתנה! ברכישת הספר סבתא טה דאם תקבלו כרטיס להרצאה של הפוזיטיבית, שירי אנקונה טוביאס, במתנה! מסר יצירתיות של סבתא טה דאם מאפשר לנו להאמין באופטימיות שהכל אפשרי, ולגישה הפוזיטיבית ערכים דומים ומשלימים. דרך ההרצאה על הגישה הפוזיטיבית של שירי תקבלו כלים לגידול ילדים פוזיטיביים מגיל צעיר, תגלו איך ניתן להחזיר את השליטה לידיים שלכם גם במצבים שנראים בלתי אפשריים, לפתח חוסן לקשיים ולקחת אחריות על האושר שלכם. ההרצאה תתקיים ב27.3 והספר ישלח אליכם עד הבית בנפרד בסביבות חודש מאי.

מועד אספקה משוער:  מרץ 2019

קידום של 85

41 מקדמים   המתנה אזלה

הספר+ טרקטור מיוחד בתלת מימד להרכבה חווייתית! הילדים מרכיבים את הטרקטור מתוך הסיפור. אפשר עם סבתא, סבא או ההורים. מתנה שהיא חוויה יצירתית בפני עצמה. **הטרקטור החווייתי בתלת מימד מוגבל ל-50 יחידות במחיר המיוחד הזה ל-50 המזמינים המהירים ביותר!** ומשלוח עד הבית.

מועד אספקה משוער:  יוני 2019

קידום של 88

46 מקדמים   המתנה אזלה

ספר+דמויות הספר ליצירת תיאטרון בובות יצירתי! רעיון לחוויית זמן סבתא- מקריאים את הספר ויוצרים תיאטרון בובות יצירתי מהסיפור! **מהדורה מוגבלת במחיר מיוחד ומוגבל ל-50 המזמינים הראשונים!**

מועד אספקה משוער:  יוני 2019

קידום של 145

5 מקדמים   המתנה אזלה

2 ספרים במחיר מיוחד: הספר סבתא טה דאם+ הספר של אפרת לקט ״אמא מאמנת״ בהזדמנות! מוזמנים ליהנות מהכלים של אמא מאמנת ומהעולם היצירתי של ״סבתא טה דאם״ עכשיו במחיר מיוחד לפרוייקט מימון המון. איסוף עצמי מתל אביב.

מועד אספקה משוער:  יוני 2019

קידום של 250

3 מקדמים   המתנה אזלה

ספר+שעת הקראה קסומה בגן הילדים! מתנה יצירתית. הסופרת תגיע לספר לילדים על הסבתא היצירתית בעולם. בואו נפיץ את מסר היצירתיות גם לילדי הגן (מומלץ גם לילדי כיתות א׳).

מועד אספקה משוער:  ספטמבר 2019

קידום של 250

1 מקדמים   המתנה אזלה

מתנה לגנים של קרן שעת סיפור +הספר במתנה+דפי צביעה לכל הגן.

מועד אספקה משוער:  מאי 2019

קידום של 500

5 מקדמים   המתנה אזלה

ספר+מפגש ליווי וייעוץ אישי עם מורן רוזנבאום, לשיווק קריאטיבי לעסק שלך. המטרה: ליצור קריאייטיב פרסומי בולט ואפקטיבי לעסק שלך. המפגש יתקיים בסמוך למועד הוצאת הספר ביוני. תאריכים ושעות יתואמו בהמשך.

מועד אספקה משוער:  יוני 2019

קידום של 500

2 מקדמים   המתנה אזלה

ספר+מפגש ליווי וייעוץ אישי עם מורן רוזנבאום, לשיווק קריאטיבי לעסק שלך. המטרה: ליצור קריאייטיב פרסומי בולט ואפקטיבי לעסק שלך. המפגש יתקיים בסמוך למועד הוצאת הספר ביוני. תאריכים ושעות יתואמו בהמשך.

מועד אספקה משוער:  יוני 2019

קידום של 500

5 מקדמים   המתנה אזלה

ספר+מפגש ליווי וייעוץ אישי עם מורן רוזנבאום, לשיווק קריאטיבי לעסק שלך. המטרה: ליצור קריאייטיב פרסומי בולט ואפקטיבי לעסק שלך. המפגש יתקיים בחודש מרץ/ אפריל. הספר יוצא בחודש מאי. איסוף מפנקס תל אביב.

מועד אספקה משוער:  יוני 2019

קידום של 500

3 מקדמים   המתנה אזלה

ספר+מפגש ליווי וייעוץ אישי עם מורן רוזנבאום, לשיווק קריאטיבי לעסק שלך. המטרה: ליצור קריאייטיב פרסומי בולט ומבודל. המפגש יתקיים בחודש אפריל. הספר יוצא בחודש מאי. איסוף מפנקס תל אביב.

מועד אספקה משוער:  אפריל 2019

קידום של 1000

1 מקדמים   המתנה אזלה

שתי פגישות ליווי קריאייטיב אישיות + 2 ספרים על שם נירית יפה

מועד אספקה משוער:  יוני 2019
 
 

Ofer Yaar

לפני 2 שנים

מקדם 0 פרויקטים

גיל גולדשטיין

לפני 2 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Shay Shezifi

לפני 2 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Eynat Rosenthal

לפני 2 שנים

מקדם 2 פרויקטים

Yael Ore

לפני 2 שנים

מקדם 1 פרויקטים

אסף גון

לפני 2 שנים

מקדם 1 פרויקטים

יעל רזון

לפני 2 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Inbal Parvin Boxman

לפני 2 שנים

מקדם 2 פרויקטים

רוני דגני

לפני 2 שנים

מקדם 1 פרויקטים

מיכאל קופלוביץ

לפני 2 שנים

מקדם 1 פרויקטים

קרן רביב

לפני 2 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Mazal Tahar

לפני 2 שנים

מקדם 1 פרויקטים

טל קריג

לפני 2 שנים

מקדם 1 פרויקטים

אלברט בן חמו

לפני 2 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Moran Jacuel

לפני 2 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Diti Goldstein

לפני 2 שנים

מקדם 1 פרויקטים

חני סער

לפני 2 שנים

מקדם 6 פרויקטים

נועה מונדשיין

לפני 2 שנים

מקדם 2 פרויקטים

Anat Sambal

לפני 2 שנים

מקדם 2 פרויקטים

Noa Itzhaki

לפני 2 שנים

מקדם 1 פרויקטים

ועוד 32 מקדמים אנונימיים...
טוען עמוד...
 

מערכת התגובות מיועדת למקדמים בלבד. את תגובתך האישית ניתן לשלוח ישירות אל היוצר: שלח הודעה

Mazal Tahar לפני 2 שנים

יצרתי בהחלט

אלברט בן חמו לפני 2 שנים

GOOD LUCK!

Malkiel Malayev לפני 2 שנים

כל הכבוד על הפרוייקט היפיפה שהרמת והקמפיין המרשים שליווה אותו :) בהצלחה!

Merav Katzman לפני 2 שנים

אחד הפרויקטים השווים!

Michal Paz Rozen לפני 2 שנים

בהצלחה בפרוייקט המקסים והחשוב הזה!!!

עדי רמבה ארז לפני 2 שנים

בהצלחה

ANDRE BENHAMOU לפני 2 שנים

KOL HAKAVOD MORAN

שירלי טמיר לפני 2 שנים

כיף לקחת חלק בפרוייקט הזה

קרן נתנזון לפני 2 שנים

המון הצלחה מורן. כל הכבוד על היוזמה והעשיה. אתה הכי טאדאם שיש

Alon Weigenfeld לפני 2 שנים

בהצלחה

קרן סיניצה לפני 2 שנים

בהצלחה רבה בקמפיין שלך!

Netanel Baruch לפני 2 שנים

בהצלחה!

אורטל דיגמל לפני 2 שנים

פרוייקט מקסים! שמחתי לקחת חלק♥️

דקלה לפידות הראש לפני 2 שנים

פרוייקט מהמם , אנחנו כבר מעריצים שלך (תמשיכי לחשוב יצירתי) . דיקלה ועמית לפידות

סופיה נסאר לפני 2 שנים

כבוד גדול נפל בחלקו,תעלי ותצליחי בדרכך

ליאת דביר לפני 2 שנים

בהצלחה נשמה את הכי ראוייה שיש מלאת שפע של יצירתיות.

מיקי אלטרמן לפני 2 שנים

בהצלחה. נשמע מדליק! הילד כבר מתלהב שנקריא לו את הספר.

אהובי גלפנד לפני 2 שנים

בהצלחה!

Shira Ann לפני 2 שנים

כל כך מאמינה בדרכך את אדירה יישר כוח

עדי סגיר רותדנש לפני 2 שנים

מורן איזה כיף להגשים חלומות! הלוואי שהיצירתיות שלך שרקמת במילים לספר ילדים עם הרעיון מופלא של סבתא טה דאם תגיע לכל בית בישראל

דרורית טיגר לפני 2 שנים

מחכה לספר בקוצר רוח! הלוואי וכמה שיותר אנשים יידבקו באנרגיה המדהימה והיצירתית שלך מורן!! מסר החשיבה היצירתית חשוב מאד ואת מציגה אותו בדרך הכי יפה, חכמה ויצירתית!!

Merav Ifergan Nachum לפני 2 שנים

רעיון יצירתי שיהיה בהצלחה!

סיון ליבנה חכים לפני 2 שנים

יצירתית אחת בעצמך, הרעיון פשוט משגע, האיורים מדהימים ואני מחכה להחזיק את הספר כבר בידי. בהצלחה ענקית אלופה!

רעות גרובלה יסדה לפני 2 שנים

בהצלחה נשמע גאוני

מיה שטיינהרדט זיו לפני 2 שנים

אוהבת אותך וגאה בך מאוד!

Yohi Ben Shushan לפני 2 שנים

כל הכבוד לך. נוגעת בנקודה חשובה שצריך להאיר באופן יצירתי בכדי ליצור לה אופק.

נינט בן אליהו לפני 2 שנים

יצירתיות תוביל אותנו למקומות מופלאים! בהצלחה!

Ayala Barak לפני 2 שנים

כל הכבוד על האומץ לצאת לפרויקט כזה לשפוך את ליבך ולצעוק את חלומותייך!!! כבר הצלחת!

Tal Chen לפני 2 שנים

בהצלחה!

Ann Langer לפני 2 שנים

צפיתי בך ואני מחכה לקרוא אותך. נשמע נפלא, אין כמו יצירתיות במשפחה!

Liat Karpel Gurwicz לפני 2 שנים

המון בהצלחה - מקסים!

שירה אורן קינן לפני 2 שנים

מקסים! שיהיה בהצלחה!

מיכל ארקין לפני 2 שנים

בהצלחה!

JACQUES CONSTANT POUEYO לפני 2 שנים

Good luck Moran! I really enjoyed our meeting in Israel. I look forward to receiving the book!

טל מרסיאנו לפני 2 שנים

בהצלחה

יובל אברמוביץ' לפני 2 שנים

המון בהצלחה עם הספר. את עושה את אחד הקמפיינים המעולים שראיתי!

שירן שלו לפני 2 שנים

המון בהצלחה, רעיון מקסים!

Yael Muchnik לפני 2 שנים

בהצלחה!

רעיון מקסים, המון בהצלחה!

ארז ברנהולץ לפני 2 שנים

הספר הזה נראה לי מטריף!! אהבתי את המסר של יצירתיות במקום חומריות! המון בהצלחה

תמר בנין לפני 2 שנים

נראה שהולך להיות ספר מדהים! מחכה בהתרגשות לקבל אותו בדואר...

בהצלחה.

Karina Rabin לפני 2 שנים

כפסיכולוגית התפתחותית שעוסקת בתחום של קידום חשיבה יצירתית בגיל הרך, ומעריצה של איורייה של ג'ני, התרשמתי! מצפה!

Idit Ronen לפני 2 שנים

מורן יקירתי, עוקבת אחרייך בעניין ובאהבה...את נותנת לי השראה ודוגמא חיה לאהבת החיים, לכח נשי, ליצירתיות אין קץ ולאומץ. תזכורות חשובות שתמיד נחוצות בחיים...בהצלחה ותמשיכי להנות מהדרך ♡

Ravit Huri לפני 2 שנים

כ״כ שמחה ומאושרת לקחת חלק בפרויקט הקסום הזה.

Lida Elkon לפני 2 שנים

מורן המהממת והמוכשרת! המון בהצלחה! וטוב שקפצת!

נעמי פודהיצר לפני 2 שנים

מחכים בכיליון עיניים לספר!

Dana Yahav Bar לפני 2 שנים

בהצלחה

Eliav Alaluf לפני 2 שנים

בהצלחה לך, אישה מוכשרת ומדהימה!

feldman elisabeth לפני 2 שנים

בהצלחה

קרין זפרני לי לפני 2 שנים

אנחנו מחכות לקרא כבר את הספר הוא מרגיש קסום ומיוחד בדיוק כמוך! נשיקות מלאן

Liron Ben Hur-gabay לפני 2 שנים

בהצלחה מורני

Liran Bani לפני 2 שנים

כל הכבוד על היוזמה וההתמדה. שיהיה המון בהצלחה

Hila Cohen לפני 2 שנים

את מופלאה ואיזה כייף ליישם ככ הרבה טיפים יצירתיים שאת מפרסמת בעמוד! תודה!

נגה יהודאי לפני 2 שנים

מורן כמה כיף לראות יוזמות ישראליות מהסוג המשובח! תמכתי באהבה ומאחלת בהצלחה.

רן לוי לפני 2 שנים

בהצלחה!

לימור בשן בשן לפני 2 שנים

ב ה צ ל ח ה !!!! אהבה .

Rona Rotstein לפני 2 שנים

מתנה מושלמת לימי הולדת של החברים מהגן

Mali Lisha Edri לפני 2 שנים

בבצלחה מהממת

ראומה שרון לפני 2 שנים

זכיתי לשמוע את הסיפור הזה עוד בחיתוליו! ספר נגיש מצחיק ויצירתי! כגננת שיודעת מה תופס ילדים- ממליצה בחום

Shiran Abekasis לפני 2 שנים

בהצלחה יקירה!!

Maryan Bani לפני 2 שנים

הילדים ואני מחכים בהתרגשות לספר!

רעןת אשכנזי לפני 2 שנים

מחכה כבר!! כל הכבוד על הרעיון המופלא!

משה קידר לפני 2 שנים

בהצלחה למורן !

Maayan caloo levin לפני 2 שנים

מחכה בכיליון עיניים!!

עדי ארקליס לפני 2 שנים

בהצלחה ותהיה!!! איזה מתנה את מורני!

הדס קוסוביצר לפני 2 שנים

פרוייקט מלא השראה יצירתיות ומעוף! בהצלחה!!!

Ronald Rosenbaum לפני 2 שנים

התרגשות מוחלטת

אפרת לקט לפני 2 שנים

יצירתיות היא דרך חיים. אין לי ספק שאיך שגדלת הפך אותך לאישה המיוחדת שהיא את היום. אוהבתותך מליונים

אורן כהן לפני 2 שנים

בהצלחה!

Alex Rosenbaum לפני 2 שנים

חלום שמתגשם