הצידה

הפרויקט של: יוכי כהן

הצידה

0

מקדמים

0

0% מתקציב יעד של 80,000 ₪

5

ימים נותרו

מסלול גיוס גמיש:   הפרויקט ימומן ביום שני 04 אוקטובר 2021

הספר ה"צידה" מציע לקורא דרך מעניינת לשינוי תפיסות והחדרת אמונות מועילות לחיים טובים יותר, מה שיאפשר לו שמחה גדולה יותר ומימוש עצמו וחלומותיו.

המתנות לבחירתך

בחר מתנה זו

קידום של 65

0 מקדמים

רכישת ה"צידה" במחיר השקה ותמיכה בהוצאתו לאור- כי "לאנשים הכי מאושרים לא בהכרח יש את הכי טוב מכל דבר, הם פשוט עושים את הכי טוב מכל דבר" ספר זה אינו מציג אוסף גדול של מילים, של תפיסות, של הצהרות ואמרות, אלא מסתפק במשפטים ממוקדים, קצרים למדי ומכווני מטרה, ובכך היתרון הגדול שלו. קריאת משפט מה"צידה" מאפשר לכם לבחור לשנות את המצב הרגשי בכל רגע או סתם לקבל עוד נקודת מבט או בוסט לאהבה עצמית. הרשו לעצמכם להתפנק ולעשות משהו טוב עבור עצמכם.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2022
בחר מתנה זו

קידום של 120

0 מקדמים

"לי ולך" שני ספרים במחיר השקה כי אם יש לך משהו טוב אז כדאי לחלוק בו - "אם אפשר היה להיות באותו זמן בשני מקומות, בטוח הייתי איתך פעמיים" משפט זה מתוך "הצידה" - יכול להפרש כאהבה בין בני זוג אך יכול גם להתפרש כאהבה לילד, למקצוע, להורה. קריאת משפט והתעמקות בו תאפשר למקד את המחשבה במה שחיובי, במה שחשוב.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2022
בחר מתנה זו

קידום של 220

0 מקדמים

"מועדון הספר" - 4 ספרים לך ולשלוש חברים נוספים במחיר השקה - כך תכלו להנות יחד ולחלוק חוויות מהקריאה בספר. "אנשים יכולים לשכוח מה אמרנו או מה עשינו, אבל הם בחיים לא ישכחו איך גרמנו להם להרגיש." מתוך "הצידה"

מועד אספקה משוער:  ינואר 2022
בחר מתנה זו

קידום של 500

0 מקדמים

משפט אישי, שיחה וספרים למשפחה - במסגרת מתנה זו נאפשר לעצמנו שיחה טלפונית אישית שלך ושלי ובה נדבר על נושא שמעסיק אותך. בהמשך לשיחה, אשלח אלייך משפט אישי שילווה אותך בנושא אותו בחרת. בנוסף, תקבל.י 5 ספרים לך ולמשפחתך.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2022
בחר מתנה זו

קידום של 1000

0 מקדמים

פגישה אישית איתי ו-10 עותקים של "הצידה" - חברים שקראו את המשפטים שמרכיבים את "הצידה" העידו בהתרגשות שקריאתם שיפרה את מצב רוחם או סייעה להם בהתמודדות עם שאלות ומצבים בחיים. חלקם פנו אלי גם בכדי שאייעץ להם מניסיוני. ברכישת מתנה זו, תאפשר.י לי את העונג שבפגישה אישית ובה נדבר על החיים ומה שביניהם בראי המשפטים שמרכיבים את "הצידה". בנוסף, אשאיר לך 10 עותקים של הספר לך ולכל מי שיזכה לחלוק איתך את "הצידה" לדרך.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2022
בחר מתנה זו

קידום של 2200

0 מקדמים

לצייד את העובדים ב"צידה" טובה - 50 ספרים של "הצידה" עם לוגו החברה שלכם - לפני מספר שנים איבדתי את ביתי האהובה, מה שגרם לי להרהר רבות על חיי ולאחר זמן מה הבנתי שלמרות כל הכאב והאתגרים, אני חייבת לייצר וליצור כדי להרגיש שאני חיה כי החיים יפים. כתיבת המשפטים של "הצידה" וקריאתם עזרו לי להתמודד ולשמור על עצמי בתוך הכאב שחשתי, העצימו אותי והזכירו לי את האדם האופטימי שאני - יוכי. במתנה זו תכלו לשתף 50 מהאנשים שמרכיבים את פסיפס החברה שלכם, לחזק ולשמח אותם.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2022
בחר מתנה זו

קידום של 5000

0 מקדמים

"הרמת תדר חברתי" - ברכישת מתנה זו תקבלו 100 ספרים של "הצידה" אותם תכלו לתת במתנה לעובדי החברה בימי הולדת וזמנים טובים. ניתן להוסיף לוגו חברה לספרים שירכשו במסגרת מתנה זו. בנוסף, תינתן אפשרות לשבעה עובדים שתבחרו ולי לשוחח על עניינים שבלב, בכל נושא ובכל זמן שיהיה נוח. השיחה יכולה להיות טלפונית או אישית לבחירתם ולאחריה אשלח משפט אישי לכל אחד מהם שילווה אותו בדרכו, בנושא שבחר.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2022
בחר מתנה זו

קידום של 10000

0 מקדמים

"הצידה" על הקיר - בעבור סכום זה תוכלו לבחור עד 10 משפטים מהספר ולהדביק אותם על קירות המשרד שלכם. המשפטים עוסקים בהצלחה ובכישלון, ביהירות ובצניעות, באהבה – הן אהבה עצמית והן אהבה לאחרים, בדימוי עצמי, בגישה ובתפיסה חיוביות ועוד ועוד. קריאת המשפטים מסייעת, תומכת ודוחפת את מי שקורא אותם קדימה. זוהי דרך מעניינת להחדרת אמונות ולשינוי תפיסות, אשר יביאו להעצמה ולהעלאת הביטחון העצמי.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2022
 
 
טוען עמוד...
 

מערכת התגובות מיועדת למקדמים בלבד. את תגובתך האישית ניתן לשלוח ישירות אל היוצר: שלח הודעה