הסוד הקדמון של נשים גברים ומה ​שביניהם

183

מקדמים

25,080

100% מתקציב יעד של 25,000 ₪

0

ימים נותרו

הפרוייקט מומן בהצלחה

יום שלישי 14 יולי 2015

כשאלוהים היתה אישה וסקס היה פולחן – סיפור אהבה החושף סודות על ההעוצמות והמסתורין שהאם הגדולה העניקה לנו.

המתנות לבחירתך

קידום של 19

2 מקדמים

אם אתם רוצים לתמוך אבל אין לכם את הרצון או הזמן לקרוא. אשמח לשלוח לכם הודעת תודה ב- SMS ישירות ממני אל הסלולרי שלכם

מועד אספקה משוער:  אוגוסט 2015

קידום של 30

22 מקדמים

הספר בפורמט דיגיטלי, מתאים לקריאה בסמארטפון, טאבלט, קינדל או מחשב אישי.

מועד אספקה משוער:  יולי 2016

קידום של 55

101 מקדמים

עותק מודפס חתום של הספר במהדורה מיוחדת, כולל משלוח ומכתב תודה

מועד אספקה משוער:  יולי 2016

קידום של 80

28 מקדמים

עותק עם הקדשה אישית. עותק מודפס חתום במהדורה מיוחדת, כולל משלוח ומכתב תודה עם הקדשה אישית אליך על תמיכתך.

מועד אספקה משוער:  יולי 2016

קידום של 120

11 מקדמים

עותק חתום + מאחורי הקלעים. עותק חתום של הספר עם הקדשה אישית ובנוסף התקן נייד למחשב (דיסק און קי) ועליו קבצי תיעוד מתהליך כתיבת הספר והסיפורים שמאחורי הקלעים, עם משלוח ומכתב תודה

מועד אספקה משוער:  יולי 2016

קידום של 200

2 מקדמים

עותק עם הקדשה וכרטיס לאירוע השקה מרגש של הספר! כל כך מודה על כל שקורה עכשיו, על עזרה בקנה מידה שלא שיערתי. מתרגשת איתכם, מכל מי שהגיבו בהתלהבות ועינים נוצצות ששמעו על הספר, ממי ששלחה לי הודעה בפייסבוק ואמרה "אני מרגישה שחיכיתי לספר הזה מאז ומעולם" מגבר שקרא טיוטות ראשונות ואמר לי "דרך הספר אני מבין משהו שלא ידעתי על נשים, כאילו שפעם ראשונה שאני באמת מבין מה זאת אישה". אירוע ההשקה הוא לכל מי שמרגישים יחד איתי כמה הספר הזה משמעותי, אתם מעגל השותפות והשותפים שלי שמוזמנים באהבה מכל הלב לחגוג איתי את ההגשמה שהשותפות הזו יוצרת.

מועד אספקה משוער:  יולי 2016

קידום של 350

1 מקדמים

תמונה מודפסת על קנבס הציור המופיע על עטיפת הספר. -תמונה בגודל של 50X40 ס"מ מודפסת על קנבס, ובנוסף הספר חתום כולל משלוח ומכתב תודה.

מועד אספקה משוער:  אוקטובר 2015

קידום של 1200

2 מקדמים

מפגש והרצאת סלון פרטית אצלכם בבית הקראת קטעים ושיחה על זכרונות מתקופת האם הגדולה, על מיניות מקודשת, על מה שהיה, מה שישנו ומה שאפשרי עבורנו נשים וגברים , וגם שיחה על אהבה, עוצמות נשיות והגשמת חלומות המפגשים באיזור המרכז . בנוסף - 8 עותקים של הספר עם הקדשה אישית ישלחו אליכם עם הוצאת הספר לאור

מועד אספקה משוער:  מאי 2015

קידום של 5000

0 מקדמים

תודה לכם, על תמיכה מעל ומעבר! אם תרצו בכך, יהיה לי לכבוד להודות לכם על התמיכה בעמודים הראשונים של הספר.

מועד אספקה משוער:  יולי 2016

קידום של 2500

1 מקדמים   המתנה אזלה

מיועד רק לדודתי האהובה לאה שליוותה כיוצרת ויועצת אותי ואת הספר. שמה יהיה חלק משמי החתום על הספר: סיגל לאה. מוקדש באהבה לדודה לאה ולסבתא לייקה זכרונה לברכה. בספר זה לא ניתן לי להופיע בשם המשפחה שהעניק לי גבר, גם אם הוא אבא שלי האהוב או האיש שלי, אהבת חיי. תודתי לנשים המופלאות של משפחתי: אמא שלי, דודה לאה וסבתא לייקה שלולא הן לא יכולתי להתחיל את הגשמת החלום הזה - של יציאת הספר לאוויר העולם.

מועד אספקה משוער:  יולי 2016
 
 

ענבר דימה כהן

לפני 6 שנים

מקדם 1 פרויקטים

רויטל רביב

לפני 6 שנים

מקדם 6 פרויקטים

Shanni Profesorsky

לפני 6 שנים

מקדם 1 פרויקטים

גליה ברטוב

לפני 6 שנים

מקדם 1 פרויקטים

אלין אור סוירפמן

לפני 6 שנים

מקדם 1 פרויקטים

DeAnna DeAnna

לפני 6 שנים

מקדם 1 פרויקטים

עופר כץ

לפני 6 שנים

מקדם 1 פרויקטים

יעל שיינפלד

לפני 6 שנים

מקדם 1 פרויקטים

מיכל אמדין

לפני 6 שנים

מקדם 1 פרויקטים

יוליה אור לב

לפני 6 שנים

מקדם 2 פרויקטים

קטי קמחי

לפני 6 שנים

מקדם 1 פרויקטים

אורלי ליברמן

לפני 6 שנים

מקדם 1 פרויקטים

אילי קפלן

לפני 6 שנים

מקדם 2 פרויקטים

אוריין קורן

לפני 6 שנים

מקדם 3 פרויקטים

אסף גרי

לפני 6 שנים

מקדם 2 פרויקטים

רותם בר אילן

לפני 6 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Ofri Chervenka

לפני 6 שנים

מקדם 2 פרויקטים

סמדר הרוש

לפני 6 שנים

מקדם 3 פרויקטים

נירית שפירא

לפני 6 שנים

מקדם 2 פרויקטים

Yael Mey Ora

לפני 6 שנים

מקדם 2 פרויקטים

טוען עמוד...
 

מערכת התגובות מיועדת למקדמים בלבד. את תגובתך האישית ניתן לשלוח ישירות אל היוצר: שלח הודעה

סיגל רוה לפני 6 שנים

הי DeAnna DeAnna דיאנה שמחתי מאוד להכיר אותך דרך פייסבוק , ואשמח כמו שאמרנו - לשלוח לך את הספר הזה לחו"ל. תודה יקרה על הפרגון. סיגל

סיגל רוה לפני 6 שנים

הי Claire Macias קלייר, כל כך כיף לקרוא את המילים שלך תודה יקרה על כל הפרגון הזה. גם ני מחכה לחוות ולשתף את כל מה שהספר יאפשר בעולם :-)

DeAnna DeAnna לפני 6 שנים

B'Hatzlaha :-)

סיגל רוה לפני 6 שנים

עופר תודה, "קראתי בנשימה אחת" זה משהו שכל כך כיף לשמוע !

עופר כץ לפני 6 שנים

קראתי בנשימה אחת את הפרק הראשון, וואוו-מחכה בקוצר רוח להמשך. שמח לתמוך בפרויקט הזה

Claire Macias לפני 6 שנים

סיגל אהובה! אני מתרגשת לראות את הספר מקבל חיים ואת הוצאותו לאור רק מתקרבת הוא מבורך ואני מחכה לחוות ולשתף את מה שהוא יאפשר בעולם מחזקת ומחבקת אותך!

סיגל רוה לפני 6 שנים

קטי כיף ענקי התגובה שלך , מאוד שמחה שאהבת :-) :-) :-)

קטי קמחי לפני 6 שנים

קראתי ואהבתי אני איתך

סיגל רוה לפני 6 שנים

רונן, מאוד שמחה לשמוע. אני מודה שגם לי הספר גרם לראות דברים בפרספקטיבה חדשה :-) כיף שנהנת. סיגל

רונן בן דוד לפני 6 שנים

ממש נהנתי הספר הצליח לגרום לי לדמיין את הסיטואציה, נגרפתי פנימה לתוך עולם קסום הבנתי הרבה דברים. הספר גרם לי לראות מחדש בפרספקטיבה אחרת את המציאות ואת מה שאפרי לנשים ולגברים. שאפו!

סיגל רוה לפני 6 שנים

נירית יקרה, את מחוללת מסביבך מרחב של הגשמה שמאפשר לדברים לקרות. היציאה לדרך של הספר הזה היתה בזכות התהליכים שאת מובילה וקבוצת הנשים המופלאה שהתקבצה סביבך תודה יקרה על התמיכה ועל הפרגון מאוד משמח ומרגש אותי. סיגל

נירית שפירא לפני 6 שנים

את הפרק הראשון גמעתי בשקיקה: תרבות נשית, אפשרות של מיניות אחרת. תודה יקרה, על ההתמסרות שלך לספר ולסיפור. שמחה לתמוך בספר - מצפה לו!

סיגל רוה לפני 6 שנים

אפרת יקרה, כל כך מודה לך על הפרגון העצום הזה שלך. מודה לך על "מעגל הכוהנות" שעשית אצלך בבית עם כל הנשים הנפלאות האלו נטע אלוני, נירית שפירא, מיכל עוגני, עשר נשים שכל אחת מהן היא מתנה נפלא. היה לי נהדר להקשיב לכן ולחשוב איתכן יחד על הספר שלי. כל כך מודה לך יקרה על מעגל התמיכה ועל החשיבה המעולה ועל האהבה הזו. ככה צריך ילד לבוא לעולם - מוקף באהבה וככה צריך ספר לבוא לעולם. תודה יקרה בזכותך דברים קורים כל כך נכון

אפרת בנור לפני 6 שנים

סיגל יקרה, אני רוצה להתחיל עם "מפעים"! מהרגע שנחו עיניי על הטקסט לא יכולתי לעזוב אותו. קראתי בנשימה אחת וכל כך נהנתי לחוות את מסע הגיבורה(: התאורים, השיח הפנימי של הדמויות, התרבות והמנהגים העולים דרך עיניהם. מסע מופלא ומענג בזמן. אני כבר מחכה לשים ידיי ועיניי על הספר כולו!! הספר הזה, שהוא משנה חיים, תפיסות ואמונות- הספר הזה ראוי שיצא לעולם ב25 שפות!!

סיגל רוה לפני 6 שנים

דורית יקרה, מתרגשת ממך ומהפרגון האדיר שלך. מהשיתופים שלך בפייסבוק, מהדברים שכתבת לי. את אישה מעוררת השראה , תענוג לראות את העבודה הברוכה שלך בנושא העצמת נשים ומיניות מודעת. הפרגון הזה שלך מאוד מאוד ממעותי עבורי.

סיגל רוה לפני 6 שנים

אוהב- כל כך כיף לי בזכות הספר הזה לגלות עוד ועוד גברים כמוך מודעים, מפרגנים, מחוללי שינוי . מאוד שמחה ומודה לך על הפרגון הזה .

דורית בר לפני 6 שנים

קראתי את הפרק הראשון בספר, נפלא ומרגש, מזכיר לי את הקריאה הראשונה שלי את הספר 'מעגל אבנים' מזכיר נשכחות, מחזיר לידיעות עמוקות שחבויות בתוך הגוף של ידע קדום ועצום שקיים בתוך כל אישה ובתוך כל אדם. יופי של פרויקט סיגל, המון בהצלחה בהמשך היצירה.

אוהב שחר לפני 6 שנים

באמת ספר חשוב ומקסים! קולח ומרתק, נוגע בעצבים הכי חשופים של כולנו ונושא מרפא מיוחד במינו: סוג של איתחול מחדש - ריסט, ליחסים בין המינים. הוא עושה זאת ע״י חזרה 38,000 שנה לאחור, לפני שהתרבות הפטריאכלית השתלטה על המרחב. תקופה בה הנשיות קודשה ונערצה כנושאת מתנת החיים, כמאפשרת את החיבור לאמא הגדולה, כשער לעונג והתעלות שאין למעלה ממנה

סיגל רוה לפני 6 שנים

יואב תודה לך על הליווי החכם, יש אמרה שכדי לגדל ילד - צריך כפר שלם. כך זה גם בקשר לספר תודה לך יקר שהיית חלק מהכפר הזה!

יואב בר-ישראל לפני 6 שנים

שמח וגאה לתמוך בפרוייקט מיוחד זה,במיוחד כגבר הייתי בקשר ממושך עם סיגל ,התכתבות והתייעצות משותפת לגבי אופי העיצוב הגרפי של הכריכה,וא'כ לגבי עריכת הפרק הראשון של הספר,התלבטות משותפת,גילוי לב,השתתפות הדדית בכל האספקטים,מעקב מתמיד שלי בשלבי העריכה היישום ההתקדמות ההפקה והמימוש . זכיתי לתגובות חמות ומרגשות ממך סיגל,נחשפתי לעולם שלא הייתי מודע לו,קסמה לי החזרה לאחור לפרה-היסטוריה , (וגם בהשפעת ספריה של ג'ין אואל, שכתבה את "שבט דוב המערות"), סיגל יקרה, אני מעריך מאד את התמדתך ועמלך הממושכים רבי השנים,בסבלנות,צמיחה, באהבה ובכשרון . לגברים שבינינו - בואו בראש פתוח וסקרן ללא שיפוט מוקדם,ללא כותרות,ללא דעות,הרשו נא לעצמכם לצלול לחוויה אחרת ומכילה,כך אני ייעצתי לעצמי וכך נשאר תבורכי סיגל מקווה שנצליח במימון והשלמת הפרוייקט . יואב

סיגל רוה לפני 6 שנים

שרון תענוג לקרוא את דבריך מאוד שמחה שאהבת ונהנת מהספר. אמיר, תודה על על העידוד והפרגון בעבר בהווה ובעתיד. שוב ושוב אני מדברת בטלפון , נפגשת ומקבלת מיילים מאנשים שרוצים "לתת יד, רגל, וכל מה שנדרש" כדי שהפרויקט יצליח זה נותן המון המון כוחות להמשך הדרך. תודה!

אמיר שחר לפני 6 שנים

הספר הזה נולד לפני הרבה שנים, או כפי שנהוג לומר, עוד במאה הקודמת. תחילה היה רעיון שהלך והבשיל עד שהצמיח שורשים קטנים והחל לצמוח כלפי מעלה, כלפי מטה, לצדדים.. היו תקופות בהן התפתח יפה בתקופות אחרות נעצר במקום, קפא. לפרקים קלט והטמיע לתוכו לתוכו בדרך מאוד מיוחדת את חוויות החיים של הכותבת ולעתים התפתח מתוך עצמו עצמו, כי ככה הן יצירות אמנות, לפעמים הן מתפתחות מעצמן. היה לי (ויש לי בהווה, ומי יתן שגם בעתיד), הכבוד והעונג ללוות את הכותבת לאורך שנים בחייה האישיים והמקצועיים ומי כמוני יודע עד כמה הספר הזה הבשיל עד שהגיע לשלב בו הוא צריך לצאת לאור. נעים היות חלק מהמעגל ההולך ומתעבה של ציבור אנשים מוקירים ואוהבים שרוצים לא רק לעודד, אלא גם לתת יד, ורגל ובעצם כל מה שידרש כדי שהפרויקט יצליח. כדי שהיעד יושג, הספר יצא לאור ויהפוך לרב מכר ראשון בסדרה... מחזיק אצבעות, מחייך, נהנה ומאחל בהצלחה :) המון בהצלחה.

שרון גלעדי לפני 6 שנים

סיגל היקרה את סופרת נדירה וכותבת בחן ורגישות. נהנתי והתרגשתי לקרוא את הפרק הראשון וממתינה בצפייה לצאת הספר. בהצלחה:)

סיגל רוה לפני 6 שנים

עופר יקר, מאוד שמחה שאהבת את הפרק. באמת תענוג גדול עבורי לשמוע את זה. תודה על התמיכה שלך בקידום הספר. סיגל

עופר בנדט לפני 6 שנים

קראתי בנשימה אחת את הפרק הראשון, מחכה ומצפה להמשך.

סיגל רוה לפני 6 שנים

הי רות. תענוג אמיתי לקבל את הפרגון הזה ממך. זה היה באמת הריון ארוך מאוד. יש לי חברה מעוררת השראה, מהסוג שאנשים מכל הארץ מגיעים אליה, ובמפגש שהיה לנו לא מזמן היא אמרה שעכשיו היא מבינה למה זה לקח את הזמן הזה, ואמרה לי "את היית מוכנה מזמן, אך צריך היה להמתין כדי שהעולם יהיה מוכן לקבל את הספר הזה". אז כמה טוב שבאמת הגיע הרגע הנכון.

רןת פחימה לפני 6 שנים

סיגל יקרה, שמחה לברך על המוגמר. לאחר הריון ארוך ,שיחררת אלינו את יצירתך.ניחנת בכשרונות מרובים ואין לי ספק שחלקם לפחות באו לידי ביטוי כאן.מאמינה בך בכל ליבי. מזל טוב, רות.

סיגל רוה לפני 6 שנים

הי נירית, ממש כיף לשמוע את הציפייה וההתרגשות. לגבי השאלה האם ניתן יהיה להשיג את הספר בחנויות הספרים: נראה בשלבים הבאים של התקדמות הפרוייקט , ואבדוק אם כן או לא מתאים לספר. המון תודה על התמיכה שלכם, כיף שאתם עוזרים לספר לצאת לאוויר העולם.

נירית שפירא לפני 6 שנים

מחכים בהתרגשות לצאת הספר. שאלה שעלתה - האם אפשר יהה להשיגו גם דרך חנויות ספרים?

סיגל רוה לפני 6 שנים

מאיר יקר, כל כך חשוב לי לשמוע את מילותיך. כל כך משמעותי לי לשמוע ממך ומגברים אחרים שהספר, מעבר לחוויה מרגשת - יצר אצלם הבנה חדשה על נשים ונשיות. אחד הגברים שקרא אמר לי שהוא מרגיש כאילו סוף סוף קיבל "חוברת הוראות הפעלה" אל הטבע הנשי והמיניות הנשית. ובקשר למה שאמרת על שיתוף הפעולה הנשי - אני מביטה לרגע, כמו מבחוץ, על תהליך יצירת הסרט וההתגיסות המדהימה של נשים מיוחדות כל כך, שאת רובן לא הכרתי קודם לכן. ומאמינה שבאמת יש לנו הנשים מאז ומעולם יכולת כבירה של פעולה משותפת, ולספר שלי כנראה יש חלק בהחזרת העוצמות האלו חזרה למודעות ולנוכחות בחיי היום יום.

מאיר ליברמן לפני 6 שנים

סיגל היקרה שלום, ריגשתי אותי בכתיבתך הרגישה והאנושית. תהליך של יצירת הסרט וההתגיסות של נשים רבות לעזור לך מלמדת יותר מעל הוכחה אחרת שהכוח ,האחווה ושיתוף הפעולה הנשי נוכחים ומעוצמים דרך היצירה שלך . קראתי בצמאון רב את הפרק הראשון של הספר ולמרות שלכאורה הציר המרכזי שמסביבו מתפתחת העלילה הוא נשי הרי שיש מקום רב ויותר מכך חשוב מאוד שכל גבר יקרא את ספרך ,להבנה טובה יותר של עולם התשוקה הנשי עוד משחר התהוות ההיסטוריה. לכבוד לי להיות מקדם של הספר שלך ומקווה שרבים ירכשו עבורם את הזכות הגדולה לקרוא את ספרך.

סיגל רוה לפני 6 שנים

הי אביטל, כל כך התרגשתי בזמנו שסיפרת לי את התגובה שלך כשקראת את הפרק הראשון. הספר הזה דורש סבלנות קודם כל ממני, במשך 28 שנה אני כותבת אותו. והיה לא מעט זמן של תהליך של מחקר ובדיקות, כי הד הרציונלי של המוח שלי היה חייב לבדוק את כל מה שהצד השני הראה לו. ורק ששוב ושוב מצתי הוכחות התחלתי להאמין שזה באמת ידע על משהו ממשי שהיה - והבנתי כמה חשוב לכולנו לדעת את הדברים האלו. וגם קלטתי שהדרך היחידה שזה יזכה להגיע למעגלים רחבים - זה אם הסיפור יהיה כתוב ממש כמו שצריך. ג'ין אואל, שכתבה את "שבט דוב המערות" שהתרחש גם הוא באותה התקופה אמרה באחד הראיונות איתה " it's not the writing is the rewriting" זה תהליך של לקחת את עצמי עד הסוף - כדי שהתוצאה תהיה כמו מה שקראת. כל כך מתרגשת לקרוא את התגובה שלך יקרה. תודה!!!

אביטל ינובסקי לפני 6 שנים

סיגל יקרה, כמה שמחה שיצאת לדרך!!! מחכה כבר כמה חודשים להמשך... מהלילה שבו קראתי בנשימה אחת את הפרק הראשון. מבינה שצריכה עוד"קצת" סבלנות ובטוחה שהסבלנות תשתלם! בהצלחה!

סיגל רוה לפני 6 שנים

וואו אפרת, מתרגשת כל כך מהתגובה הזו שלך! מרגישה שהפקידו בידי את הסיפור הזה. כל פעם שכתבתי צללתי פנימה אל מקומות וידיעה על מנהגים, וכל מה שהיה שם, וראיתי מחדש והבנתי מחדש דברים על כאן ועכשיו. זכות כל כך גדולה להיות זאת שמעבירה את זה הלאה. יודעת שיש בדפים האלו סוד שזמנו הגיע עכשיו לצאת ולהאיר עבורנו דברים באור חדש. זה לא סתם שעכשיו הספר יוצא. תודה יקרה על הפרגון העצום הזה. "מפעים" זאת המילה. פועם בי בתוכי , בגופי, ומתרגשת כך גם הגיע אליך.

אפרת בנור לפני 6 שנים

סיגל יקרה, אני רוצה להתחיל עם "מפעים"! מהרגע שנחו עיניי על הטקסט לא יכולתי לעזוב אותו. קראתי בנשימה אחת וכל כך נהנתי לחוות את מסע הגיבורה(: התאורים, השיח הפנימי של הדמויות, התרבות והמנהגים העולים דרך עיניהם. מסע מופלא ומענג בזמן. אני כבר מחכה לשים ידיי ועיניי על הספר כולו!!

סיגל רוה לפני 6 שנים

ציפי, כמה כיף לראות אותך כאן ואת התגובה שלך. כל כך כיף לשמוע את המילים האלו "מצפה בקוצר רוח" גם אני מצפה כל כך למימוש של הפרויקט החשוב הזה. ציפי הליווי שלך לאורך כל התקופה בפיסבוק ובכלל היה מאוד חשוב ומשמעותי עבורי. המון תודה לך יקרה. מאוד מעריכה זאת. סיגל

סיגל רוה לפני 6 שנים

הי אורנה מקסימה, תודה , אני באמת מאוד מאוד מתרגשת. כל כך שמחה לראות את הפרגון שלך והתגובה שלך כאן בקמפיין. ובקשר ל"תקצרי הצלחה" מרגישה שמדובר בהצלחה של הספר לעשות את מה שהוא נועד לעשות בעולם,

אורנה שמואל לפני 6 שנים

סיגל אהובה, סוף סוף זה קורה אני מתרגשת בשבילך מאמינה בך ובטוחה שתקצרי הצלחה!

Tzippy Sayag לפני 6 שנים

בהצלחה! בטוחה שיהיה מעולה ומחכה בקוצר רוח!