WOW - הספר החדש של גיל פרץ

467

מקדמים

413,690

1241% מתקציב יעד של 33,333 ₪

0

ימים נותרו

הפרוייקט מומן בהצלחה

יום ראשון 15 ינואר 2017

הספר הראשון בעולם שממוקד ב"רגע הקסם", ה-WOW שעושה את ההבדל בהעברת מסרים. עשרות טכניקות ודוגמאות, כולל שיתוף רעיונות מחוכמת ההמונים של חלק מהתומכים.

מה המתנה שברצונך לקבל?

קידום של 95

313 מקדמים

ספר + הופעה ברשימת התומכים: אני שמח להעניק לך ולשלוח אליך עותק "חם מהתנור" של הספר החדש שלי, WOW, במהדורת השקה מיוחדת לתומכים. בנוסף - אשלב אותך ברשימת התומכים בהשקה בישראל, שתופיע בספר. הספר WOW הוא ספר ראשון מסוגו בעולם, הכולל עשרות רעיונות, דוגמאות וטכניקות איך להפוך מסר רגיל ל"מסר בולט באופן בלתי רגיל" בקלות ובמהירות כדי לרתק אנשים, לרגש, להשפיע, ללמד, למכור ולהניע לפעולה. ניתן להשתמש ברעיונות בעבודה ובבית, ובכלל בחיים. (ניתן להוסיף 38 ש"ח למשלוח לחו"ל)

מועד אספקה משוער:  יוני 2017

קידום של 477

7 מקדמים

ספר + אתר למקצוענים + הופעה ברשימת התומכים: אני מזמין אותך לנצל את ההשקה ולהצטרף בהנחה משמעותית כחבר מייסד באתר Wow-Wow-We-Wow שאני מקים עבור קהילת ה-WOW בישראל כהרחבה לספר (שווי החברות 1875 ש"ח). באתר יהיו קטעי וידיאו והדרכות מתקדמות שלי כדי לתת עוד ערך ורעיונות באופן שוטף, דוגמאות ורעיונות שהחברים בקהילה ישתפו + הרחבות לספר. בנוסף לחברות תקבל עותק מ"מהדורת ההשקה" של הספר WOW , וכמובן הופעה ב"רשימה התומכים" שתופיע בספר. נתראה בקרוב באתר קהילת מקצועני ה-WOW!

מועד אספקה משוער:  יוני 2017

קידום של 495

5 מקדמים

אלוף החשבון - איך לגרום לילדיך לאהוב מתמטיקה ולהצליח בלימודים? נילי ואני נשתף במפגש-ערב להורים (4 שעות), איך לפתח מיומנויות למידה כדי לסייע לילדיך לאהוב ללמוד, לאהוב מדעים ואתגרי חשיבה ולהצליח. נלמד גישות לפתרון בעיות חשיבה, איך להתמודד עם טעויות ו"כשלונות" שלהם, או אמונות שגויות כמו "אני לא טוב בחשבון". נחלוק "סודות משפחתיים" וידע נרחב מתחום האימון, ה-NLP, ומחקרים חדשים מתחום מדעי המוח, וניתן כלים שמונעים תסכולים ובעיות בכיתות הגבוהות. כמובן, תקבלו את הספר WOW, כי תוכלו להשתמש בו גם בבית!

מועד אספקה משוער:  יוני 2017

קידום של 595

2 מקדמים

כרטיס זוגי למפגש-ערב "אלוף החשבון - איך לגרום לילדיך לאהוב מתמטיקה ולהצליח בלימודים?" אתם מקבלים שני כרטיסים למפגש (4 שעות) + עותק של הספר WOW במתנה. מתאים במיוחד לזוג הורים ששניהם מחוייבים להצלחה בלימודים של הילדים. בין אם יש לכם ילדים בתחילת בית הספר היסודי, ובין אם הם כבר בחטיבה או בתיכון, תקבלו "טונות" של תובנות וכלים להתמודד עם מצבים שונים, מתוך מטרה אחת: לסייע להם להצליח במיוחד במקצועות שנחשבים "קשים" יותר. ואם לא הצטיינתם בעצמכם במתימטיקה, אל תפספסו את ההזדמנות הזו. יהיה WOW!

מועד אספקה משוער:  יוני 2017

קידום של 647

48 מקדמים   המתנה אזלה

"WOW כפול 4": אני מזמין אותך להשתתף בסמינר LIVE WOW שלי בתל-אביב + לקבל חברות באתר קהילת ה-WOW + עותק של הספר מ"מהדורת ההשקה" + הופעתך ברשימת התומכים בספר. בונוס: יש לך הזדמנות להציע דוגמת WOW שלך לספר או לאתר הקהילה, וזו ההזדמנות שלך לחשיפה אישית ושדרוג של המותג האישי שלך! כל דוגמא שתשולב כוללת קרדיט מלא! חלק מהדוגמאות יופיעו גם במהדורה באנגלית! כפוף לשיקולי העורך/עורכת.

מועד אספקה משוער:  אפריל 2017

קידום של 997

13 מקדמים   נותרו 33 מתוך 45

"WOW כפול 5": האם כדאי להשתמש בהומור בהרצאות? רק אם תרצה שיזמינו אותך שוב! קבל גישה מיידית (מייד בתום ההשקה) לקורס הדיגיטלי “50 גוונים של הומור: כיצד לשלב הומור בהרצאות, מצגות והדרכות”. הקורס שפותח על ידי ביחד עם נילי, כולל יותר מ-50 דרכים לגרום לקהל לצחוק, מבלי לספר בדיחות :) בהמשך תקבל גם את כל ה"חבילה" הקודמת: כרטיס לסמינר WOW שלי + חברות באתר ה-WOW + עותק מהספר שלי ב"מהדורת ההשקה" + הופעה ברשימת התומכים + הזדמנות לשלב דוגמת WOW שלך בספר או באתר ה-WOW. בקיצור - 5 מתנות והטבות בבת אחת.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 1458

8 מקדמים   נותרו 2 מתוך 10

"הסודות של הכרישים": איך לחדור עם השירותים שלך לארגונים ולעסקים הגדולים בישראל וליצור זרם הכנסות קבוע ורווחי במיוחד, אפילו אם אינך אוהב למכור. מומלץ למנחי סדנאות, מרצים, מאמנים עסקיים, יועצים ארגוניים, עצמאים ועוד. קורס אינטרנטי החושף ב-7 מודולים את השיטה לפיצוח הדרך לעבוד עם כל ארגון, כי ארגונים יכולים לשלם יותר והפוטנציאל אדיר. סודות שלי ושל יועצים ו"מומחים-כרישים" מובילים בעולם, כדי שתוכל להרוויח יותר. (50% הנחה בהשקה, במקום 2995 ש"ח)+הספר+כרטיס לסמינר WOW. (עד 3 תשלומים)

מועד אספקה משוער:  מרץ 2017

קידום של 1497

2 מקדמים   נותרו 22 מתוך 24

רוצה להתייעץ איתי באופן מיידי? יש לך מצגת חשובה, ראיון עבודה, מו"מ על שכר או מטרה אחרת? קבל שיחת ייעוץ איתי, ברבע מהעלות הרגילה שלי. 45 דקות בטלפון או Skype. אני מעניק לך גם מתנה אישית להשתתף בסמינר WOW שלי בישראל + חברות בחינם באתר קהילת ה-WOW + עותק של הספר ממהדורת ההשקה + הופעתך ברשימת "תומכי הזהב" שבספר וגם באתר ה-WOW. יש לך גם זכות להגיש הצעה לשילוב סיפור/דוגמה של WOW שלך בספר או באתר, ולקבל קרדיט כמובן. ניתן לחלק ל-3 תשלומים.

מועד אספקה משוער:  יוני 2017

קידום של 1997

15 מקדמים   נותרו 49 מתוך 64

סמינר למקצוענים: "איך להכין הרצאה מרתקת בסגנון TED תוך יום אחד" (בשווי 2945 ש"ח) שיערך בקיץ 2017. בסיום הסמינר תצא עם כל הכלים לתכנון מדויק של הרצאה מרתקת שלך "בסגנון TED" כדי שתוכל להרצות בשיטות של המרצים הטובים ביותר. בנוסף, אני מעניק לך כרטיס לסמינר WOW שלי + חברות באתר ה-WOW + הספר + הופעה ב"רשימת תומכי הזהב" + הזדמנות להציע דוגמת WOW שלך לספר ולאתר. (עד 3 תשלומים)

מועד אספקה משוער:  אפריל 2017

קידום של 2017

4 מקדמים   נותרו 8 מתוך 12

Power Breakfast: אני מזמין אותך למפגש בוקר עוצמתי ואקסקלוסיבי ל-12 משתתפים בלבד, עם נילי ואיתי בתל אביב (9:00-13:00). נפתח בארוחת בוקר בקומת העסקים במלון הרודס, ונעבור להתייעצות בשיטת MASTERMIND כדי לתת למשתתפים פתרונות חכמים, ללמוד אחד מהשני, ולפתח שיתופי פעולה. בונוסים נוספים: מילגה ל"50 גוונים של הומור" + השתתפות שלך בסמינר WOW + חברות באתר ה-WOW + הספר עם הקדשה + הופעת שמך ב"רשימת תומכי הזהב" של הספר + הזדמנות להגיש הצעה לשלב דוגמת WOW שלך בספר או באתר. (3 תשלומים)

מועד אספקה משוער:  יוני 2017

קידום של 2499

5 מקדמים

חבילת חיסכון למקצוענים שרוצים לנפץ השנה את תקרת הזכוכית המקצועית שלהם: השתתפות בסמינר "איך להכין הרצאה מרתקת בסגנון TED תוך יום אחד" + השתתפות בקורס האינטרנטי "הסודות של הכרישים: איך לחדור עם השירותים שלך לארגונים ולעסקים הגדולים בישראל". וכמובן, קבל את הספר WOW + כרטיס לסמינר WOW והופעה ברשימת תומכי הזהב + אפשרות להציע דוגמת WOW שלך לחשיפה בספר. (עד 3 תשלומים). שים לב - במסגרת ההשקה בלבד - המשתתפים בסמינר "כיצד להרצות בעוצמה ולהפוך למרצה מבוקש" (ראה המתנה הבאה) מקבלים את כל החבילה הזו במתנה!

מועד אספקה משוער:  מרץ 2017

קידום של 4975

9 מקדמים   נותרו 36 מתוך 45

"סמינר הדגל" שלנו + סמינר TED במתנה: אני מזמין אותך להשתתף בסמינר שלנו להכשרת מרצים מבוקשים: "כיצד להרצות בעוצמה, להפוך למרצה מבוקש, ולהשתמש בהרצאות לשיווק השירותים שלך". זהו מחזור 10 של סמינר "משנה חיים", והיוקרתי ביותר בישראל. יומיים מ-9 בבוקר עד 9 בערב בקיץ 2017, כל הסודות להצלחה. מתנה: כרטיס אישי לסמינר "איך להכין הרצאה בסגנון TED תוך יום אחד"! וגם תקבל כרטיס לסמינר WOW שלי + חברות באתר ה-WOW + הספר + הופעת שמך ב"רשימת תומכי הזהב" + אפשרות להגיש הצעה לדוגמת WOW שלך בספר/באתר.עד 6 תשלומים!

מועד אספקה משוער:  אפריל 2017

קידום של 18660

1 מקדמים   נותרו 16 מתוך 18

חבילת "כמעט הכל כלול": כרטיס VIP להשתתפות אישית שלך בכל הסמינרים, האירועים, והסדנאות שלנו בקיץ 2017 (לא כולל כנס ה-HR) + ייעוץ "חופשי חודשי" למשך 6 חודשים מהרגע שנתחיל! נוסיף עוד כמה מתנות עם ערך רב: פגישת ייעוץ 1:1 איתי בתל-אביב + שיחת ייעוץ נוספת בטלפון/סקייפ + קורס אינטרנטי של "50 גוונים של הומור". וכמובן, כל הבונוסים האחרים: חברות באתר ה-WOW + עותק של הספר עם הקדשה + הופעת שמך ב"רשימת תומכי הזהב" + הזדמנות להציע דוגמה לספר. (עד 6 תשלומים).

מועד אספקה משוער:  יוני 2017

קידום של 23750

1 מקדמים

250 ספרים לארגון אחד + בונוס הרצאה של גיל פרץ או מיני סדנה ( 3-4 שעות) שמותאמת לצרכים של הארגון, במטרה לייצר מקסימום תוצאות בזמן קצר. ניתן לתאם גם סדנה או הרצאה שתועבר בשידור חי מארה"ב לכל מקום בעולם. במידה ובהרצאה משתתפים יותר מ-250 מנהלים או עובדים, ניתן להזמין בנפרד עוד ספרים בהנחה של 30%.

מועד אספקה משוער:  יולי 2017

קידום של 48000

3 מקדמים   המתנה אזלה

חבילת "PLATINUM": ליווי במשך שנה הכולל 10 פגישות ייעוץ אישיות (1:1 ו/או בסקייפ/טלפון). כל פגישה נמשכת כשעה. בין הפגישות יש לך יעוץ חופשי באימייל למשך כל שנת 2017 + זכות להשתתף כמרצה בכנס הקיץ למנהלי הדרכה ומשאבי אנוש + "מנוי VIP" להשתתפותך ב-5 השנים הבאות, בכל סמינר או ארוע עיסקי שלי בארץ ללא שום הגבלה (כולל השתתפות חוזרת כי אני מוסיף תכנים עדכניים בכל סמינר). את הספר WOW תקבל עם הקדשה אישית, חברות באתר ה-WOW, והופעה ברשימת "תומכי הזהב". תמיכה זו מותנת בקבלת אישור לאחר שיחה מוקדמת איתי.

מועד אספקה משוער:  יוני 2017
 
 

אורלי וסרמן

לפני 10 חודשים

מקדם 1 פרויקטים

אליהו ויצמן

לפני 10 חודשים

מקדם 1 פרויקטים

Noam Jacoby

לפני 10 חודשים

מקדם 2 פרויקטים

Anat Friedman Nadir

לפני 10 חודשים

מקדם 1 פרויקטים

יואב אספיס

לפני 10 חודשים

מקדם 9 פרויקטים

צילה יהודה

לפני 10 חודשים

מקדם 1 פרויקטים

ornita al

לפני 10 חודשים

מקדם 1 פרויקטים

יונית הורן

לפני 10 חודשים

מקדם 1 פרויקטים

גיא כרמל

לפני 10 חודשים

מקדם 1 פרויקטים

מוטי הוברמן

לפני 10 חודשים

מקדם 1 פרויקטים

Buli Eizenstien-dayan

לפני 10 חודשים

מקדם 1 פרויקטים

אלי הרמן

לפני 10 חודשים

מקדם 1 פרויקטים

Iris Grinshpon

לפני 10 חודשים

מקדם 2 פרויקטים

Bahina Eidelman

לפני 10 חודשים

מקדם 6 פרויקטים

Marina Lord Ziegel

לפני 10 חודשים

מקדם 3 פרויקטים

בת שבע צור

לפני 10 חודשים

מקדם 3 פרויקטים

עינת להב

לפני 10 חודשים

מקדם 2 פרויקטים

Ruth Mutsafi

לפני 10 חודשים

מקדם 1 פרויקטים

Yael Kerem

לפני 10 חודשים

מקדם 2 פרויקטים

פדות רוטנמר

לפני 10 חודשים

מקדם 1 פרויקטים

ועוד 36 מקדמים אנונימיים...
טוען עמוד...
 

מערכת התגובות מיועדת למקדמים בלבד. את תגובתך האישית ניתן לשלוח ישירות אל היוצר: שלח הודעה

אליהו ויצמן לפני 10 חודשים

נשמע מפרויקט מעולה, גיל נראה בחור אותנטי שיש לו הרבה מאוד מה לתת, ישר כוח!!

Anat Friedman Nadir לפני 10 חודשים

פשוט כל הכבוד למבצע השקה יחיד ומיוחד

צילה יהודה לפני 10 חודשים

מאמינה מאוד ברושם הראשוני ובמציאת חן ושכל טוב בעיני אלוקים ואדם.

גיא כרמל לפני 10 חודשים

גיל כל הכבוד! השקה מדהימה. שתמשיך להוביל ולעשות WOW

אורן מגן לפני 10 חודשים

גיל היקר, אתה מקור של שפע, בהצלחה!

Buli Eizenstien-dayan לפני 10 חודשים

לחיי פרץ מתמיד של WOW

Iris Grinshpon לפני 10 חודשים

גיל יקר, נתת לי את הבטחון הראשוני לעלות על במה ולכבוש אותה, תודה לך!!

Ruth Mutsafi לפני 10 חודשים

גיל, תודה על הערך הרב שאתה נותן. מחכה כבר לקרוא את הספר החדש!!!

שוניה פכט לפני 10 חודשים

שאפו

Yuval Raveh לפני 10 חודשים

איזה כיף לקחת חלק בפרוייקט ה-WOW הזה שאין לי ספק שיקפיץ אותי ועוד רבים אחרים הכי רחוק ו-WOW שאפשר

נילי דור האלה לפני 10 חודשים

תודה רבה והמון הצלחה!

איילת רוזנפלד לפני 10 חודשים

יישר כח גיל. מחכה להפגש ולהכיר :-)

debbie mayo לפני 10 חודשים

אוהבת אותכם ושמחה שהספקתי בדקה ה90 להביע את תמיכתי בפרויקט הwow שלכם

Dvir Zohar לפני 10 חודשים

מצפים לספר, בטוחים שיהיה WOW

אביעד רודן לפני 10 חודשים

WOWW - זה כל העניין בשגרת חיי. אני חייב את ה- WOWW שלי כדי להדליק ולתדלק את עצמי ואת סובביי.

תמי זייף לפני 10 חודשים

wow הוא בדיוק הדבר שמצאתי בעצמי בתוכי , ולא הייתי מודעת לו.

דגנית בנימין לפני 10 חודשים

גיל היקר, שפע של הצלחה, הייתי בסמינר שלך פשוט מדהים. ממליצה בחום. בברכה, דגנית אור לצמוח מתוך בחירה נומרולוגית ויועצת לדרך בגישה חיובית 050-7100487

זהר עמיהוד לפני 10 חודשים

כאשר גיל עולה על הבמה, הוא: מרתק, מלהיב, מעניין ותמיד יש ממנו מה ללמוד והכול עם חיוך :-) אני מחכה כבר לקרוא את הספר הזה.

Anat Hanna Eshet לפני 10 חודשים

בטוחה שיהיה wow

Hila Aharony adv. לפני 10 חודשים

פרויקט מלא WOW מעניין ומלמד. שמחתי על השתתפותי בקבוצת הפייסבוק, למדתי המון. אני סבורה ובטוחה שגם מה- W0W כפול 5 אלמד עוד המון דברים חדשים. תודה על הרעיון המדהים והחשיפה הלא מובנת מאליה. הילה

Ronit Liran-Shaked Adv לפני 10 חודשים

גאה להיות חלק מפרוייקט ה- WOW

רון קשת לפני 10 חודשים

בהצלחה

Ella Vanger לפני 10 חודשים

מחכה לספר כנראה רוב חיי :-) שמחה שהרמת את הכפפה :-) מאחלת המון ברכה והצלחה. תודה ענקית :-)

נתי הורנשטיין לפני 10 חודשים

גיל, רעיון מבורך, כל הכבוד על כתיבת וריכוז כל החומר שעזרו לך ועכשיו יוכלו לעזור גם לאחרים - ישר כוח !!

רונית בנארי לפני 10 חודשים

מאז התחלתי ללמוד אצל גיל לפני 4 שנים השתנו חיי המקצועיים. מעבר להיותו חדשני, יצירתי ומקצוען מאין כמותו, גיל הוא נשמה גדולה. חשוב לו באמת שמי שלומד אצלו גם יצליח. על כן גיל ממשיך לשלוח עדכונים, חומרים, הרצאות עושה מעל ומעבר למען הצלחת הלקוחות שלו. תענוג לעקוב אחריו ואחר הצלחותיו, תענוג גדול מאד ללמוד ממנו, להבין מה עשה (הרבה פעמים הוא גם מספר מה הוא עשה) וליישם בעסקים שלנו. גיל - אין כמוך.

Ran Hay לפני 10 חודשים

כל הכבוד, שיהיה בהצלחה

דבורה זינגר לפני 10 חודשים

בהצלחה רבה

גבע גזית לפני 10 חודשים

גבע גזית - סוחר ומומחה להכשרת סוחרים בשוק ההון ובחוזים עתידיים מפתח שיטת המסחר 3D TRADING ליצירת רווחים בתלת מימד. http://www.gevatrade.info

תמר מלר לפני 10 חודשים

שמחה להיות חלק מהשקה מעולה! פרוייקט מדהים ומעורר השראה!

Ilanit Efraim לפני 10 חודשים

גיל היקר, אני מחכה בכליון עיניים לספר, בטוחה שיהיה בו המון WOW מעולם העברת המסרים וההשפעה עולם שאתה בהחלט WOW גדול בצמרתו. בהצלחה ענקית מכול הלב, שמחה להיות חלק.

Ronna Tzadik לפני 10 חודשים

בהצלחה. שמחה להצטרף ל-wow

טל שרב לפני 10 חודשים

גיל היקר BIG WOW, בהצלחה :)

Ori Israel לפני 10 חודשים

שמח ומאושר לתמוך בפרוייקט המקסים שלך, לומד ממך הרבה ואתה ללא ספק השראה בעיניי, שרק תצליח

ענת קלו-לברון לפני 10 חודשים

אם יש מישהו ששווה ללמוד ממנו על הרצאות ועל היכולת שלנו לעשות wow זה גיל פרץ. לא משנה אם באחד על אחד או באחד על הרבה או באחד על המון או בקריאה, ראייה והקשבה, מה שהוא ראה ולמד במהלך עשרות השנים שהוא על במות אף אחד בארץ לא עשה והערך הראשון שלו שזה לתת מלא מלא מלא ערך מבטיח שזה שנקבל מהספר הרבה יותר ממה שנדמה לנו.

ארז פורת לפני 10 חודשים

בהצלחה גיל ולכולנו!

Dael Shalev לפני 10 חודשים

בהצלחה גיל! האנרגיה שלך מדבקת והיא היתה חלק משמעותי במסלול ההמראה שלי.

ליאורה זפרני לפני 10 חודשים

wow הינו שפה בינ"ל למסר נטמע שהשיג את יעדו וייעודו. wow היא ההוכחה לכך שההרצאה/ההדרכה/הקמפיין או כל תרגיל אחר עבר את המבחן וכמו במטה קסמים הפך את קהל היעד שלך לחבר אוהד וידיד למסר אותו העברת.

יוכי ציון לפני 10 חודשים

זו זכות להכיר אותך, המשך להרעיף מטובך על כמה שיותר אנשים. בהצלחה!

איילת גלוברמן לפני 10 חודשים

בהצלחה גיל!

גילעד אבוהב לפני 10 חודשים

מצפה לספר

ronit gatnio לפני 10 חודשים

גיל יקר, כל הרצאה, ספר ומאמר והרצאה שאתה חתום עליהם מהווים עבורי השראה למצויינות ברמה הגבוהה ביותר שיש. תדע, גם אחרי שנים.. מקפידה להרצאות שלי בנושא פרזנטציה, מצויידת בספר הנפלא שלך ושל נילי. מחכה ל"וואו" הבא, בטוחה שכמו תמיד הקונספט והתוכן יהיו מעולים!!

ציפי ברנוי לפני 11 חודשים

WOW, זו הכרות של הרבה שנים עם מרצה מהשורה הראשונה. כשבני האמצעי נולד ב-1975 ושערו היה אדמוני, ג'ינג'י בלשון העם, אמרו לי אנשים, שבצבע זה ישנם רק אנשי קצוות, מוצלחים ביותר, ולא מוצלחים. בתחילת שנות ה-90 פגשתי את גיל בהרצאה, והוא הוכיח פעם נוספת, שג'ינג'י זה לא רק צבע, זה WOW!!!

סבין יעקובוביץ לפני 11 חודשים

גיל היקר ! כהרגלך, אתה מפתיע, סוחף, מלהיב ומעצים ! תודה לך על האנרגיה החשמלית שהנך מזרים לנו ובנו ועל הרחבת האופקים. האמנת והנה זה קורה, ב WOW יש הרצאות מרתקות על תרבות צרפת !

alon108 לפני 11 חודשים

כל הכבוד גיל מאז הספר הראשון שלך, אתה ממשיך לצמוח ולהשפיע אתה ונילי מהוים השראה להרבה אנשים - כל הכבוד אלון

רם לוי לפני 11 חודשים

כמי שמכיר את גיל פרץ כ 30 שנה אני יכול להעיד שכבר אז ידעתי שיגיע רחוק. יכולותיו הורבליות כמו גם התכנים הקולעים מעצימים את המסרים ומהווים השראה לקהל המאזינים. עד היום סדנאות שעברתי איתו ותקצירי הביזנס קלאס מהווים חלק חשוב בהתפתחות העיסקית שלי. תודה. רם לוי רחובות

דרור אוברמן לפני 11 חודשים

שיהיה בהצלחה רבה!

Merav Kargman לפני 11 חודשים

אין כמוך גיל! הפרוייקט מבורך ונותן ערך אדיר, שכל מי שעומד מול קהל, חייב לדעת!!! נהניית מכל מה שאתה יוצר - יישר כוח! באהבה, מרב קרגמן (מרב בכל מצב, עוזרת לאנשים עסוקים להגיע לגוף חטוב ובריאות בקלות!)

Lia Oshra לפני 11 חודשים

בהצלחה!

משה הורוביץ לפני 11 חודשים

ממתין לספרך בהתרגשות!

גל כהן לפני 11 חודשים

מצפה ללא פחות מ-WOW, כמו שרגילים לקבל מההרצאות של גיל :-)

אלי גלבוע לפני 11 חודשים

זיכרו לא להגזים עם הוואו, תישארו אמיתיים, מדויקים, אמינים, ואוטנטיים, השימוש בוואו רק למסרים העיקריים, ולמנוע מהאנשים להירדם או לחלום.

ofir peer לפני 11 חודשים

רעיון נפלא.

Anat Mandel לפני 11 חודשים

בהצלחה עם ה- WOW הבא :)

Iris Avgil לפני 11 חודשים

קיבלתי המלצות רבות על הסמינר שלך ושל נילי. מצפה להשתתף בו בקיץ!

בועז נחמד לפני 11 חודשים

גיל היקר - תמשיך לחדש, להופיע, לרענן - בדיוק כמו שאתה ושלעולם לא תפסיק!!!!! בועז נחמד, תל אביב

אייל גלברג לפני 11 חודשים

שיהיה המון בהצלחה למדתי להכיר קצת את ה WOW מקרוב בזכותך. יש כאן ללא ספק ספר מדהים אבל לא פחות חשוב, אתה, מר גיל פרץ, אדם מדהים.

Etgar Shpivak לפני 11 חודשים

בהצלחה! מחכה לספר

Eleanor Mishan לפני 11 חודשים

שיהיה בהצלחה! מחכה לקבל את הספר :)

keren Caspin-Wagner לפני 11 חודשים

WOW על גיוס ההמונים המוצלח. בהצלחה בכתיבת הספר

Lobo Wizner לפני 11 חודשים

גיל, כל מה שאתה עושה זה wow.

Gabriel Hayon לפני 11 חודשים

אני עוקב אחרי גיל כבר שני תריסרי שנים. מימי התקצירים, קלטות האודיו והשיווק האינטימי. נפגשנו פנים אל פנים ובסמינרים למרצים. למדתי ולקחתי מספר שיעורים חשובים מגיל. ביניהם הנדיבות בנתינה, אומנות הסיפור ושיטות תמחור דיפרנציאלי. בזכותו, העזתי והוספתי לתאריי גם "מרצה בינלאומי" אני משוכנע שגם הפרויקט הנוכחי ייתן ה מ ו ן. אבל המון ערך לקוראים. בהצלחה נילי וגיל!

יפעת יפה גיל לפני 11 חודשים

מאמינה ב-WOW חושבת WOW אוהבת את ה-WOW חיה את ה-WOW .ותמיד מחפשת את ה-WOW הבא . י.ג.יפעת

yaarit levy לפני 11 חודשים

המון בהצלחה!

אבנר בן אפרים לפני 11 חודשים

וואו נדרש בכל תחום, גם בתחומי הסייבר, שאני מרצה עליהם.

אלירן קרן לפני 11 חודשים

שמח לתמוך בפרויקט של גיל - איש נפלא, נדיב ומקצוען שנותן המון ערך וכלים לקהל המרצים בארץ ובעולם.

סיגל ושמשון יעקבי לפני 11 חודשים

מחכה בשקיקה ל-WOW

ISRAEL WAISMEL-MANOR לפני 11 חודשים

בעולם רווי מתחרים אתם חייבים משהו שיבדל אתכם מכל האחרים. אתם לבטח טובים אך גם המתחרים מעולים. מהכרות של שנים עם גיל אני יודע שבין דפי הספר תמצאו את ה-WOW שיציב אתכם מעל האחרים. תשקיעו בעצמכם כי זאת ההשקעה הכי נבונה.

Marina Kraitzer לפני 11 חודשים

'waiting with excitement for 'wow

ליאת משען לפני 11 חודשים

השליחות שלך כל כך ברורה וגדולה שהיא אפשר להשאר אדישים. תודה על נתינה יוצאת דופן.

Ami Markowitz לפני 11 חודשים

Good Luck!

Orit Arkus לפני 11 חודשים

בהחלט וואוווו של קמפיין! לומדת ממך המון!

Yossi Sassi לפני 11 חודשים

מרצה מדהים ואדם יוצא דופן. מומלץ בחום!

ארז קדם לפני 11 חודשים

אתה תותח על!!

Evyatar Nassie לפני 11 חודשים

היות וטרם קראתי את הספר במועד הקידום, החלטתי להצטרף לרשימת הקידום בעקבות היכרותי עם גיל, והשתתפות במספר סמינרים שלו (ואיתו). גיל - עלה והצלח !! אני בטוח שהספר יהיה הצלחה מסחררת !! אביתר

אורלי בר קימה לפני 11 חודשים

בהצלחה רבה גיל, רעיון מגניב! שמחה לתמוך ולקחת חלק בפרויקט.

טלי יחיה לפני 11 חודשים

אשמח לקבל הקדשה בספר מגיל אם זה מקובל לבקש :-)

אמיר צוקר לפני 11 חודשים

גיל, אני שמח לקדם את הספר ומשוכנע שהוא יהיה להיט! אמיר

אבישי בשן לפני 11 חודשים

בהצלחה!

Alon Zukerman לפני 11 חודשים

יישר כוח לשימוש בחוכמת העמונים

David Dekel לפני 11 חודשים

מהיכרותי את גיל ופועלו במשך השנים, אין לי ספק שמדובר בספר חדשני ופורץ דרך, שבעצמו יהיה WOW. בהצלחה בהשקה ואיחולי הנאה לקוראים

דקלה הרוניאן לפני 11 חודשים

השאיפה ל"וואו " בכל דבר שאנו עושים ובכל תחום בו אנו נוגעים הופכת את הדברים למהנים, מרגשים ושמחים -וגם לאפקטיביים יותר! שמחה להיות חלק מזה! דקלה הרוניאן

שרון שקד לפני 11 חודשים

לגיל המיוחד שלא עוצר לרגע. וואו של הצלחה, בהערכה, שרון

Hila Halutzy לפני 11 חודשים

גאה ושמחה הן לתמוך והן לקחת חלק בפרויקט היחודי של גיל. שיהיה ואו בהצלחה!

אשר רז לפני 11 חודשים

כמי שהשתתף בסמינרים והדרכות קודמות של גיל ונילי וקרא את הספרים הקודמים שגיל ונילי הוציאו- אני אולי קצת משוחד ובטוח במאת האחוזים שהתוכן שלו שווה זהב טהור. היופי הוא שבכל פעם גיל מוכיח מחדש שניתן להשתפר עוד ועוד. גיל משתף וחולק בנדיבות עם תלמידיו-מעריציו את תובנותיו ונסיונו בשטח ובכך מאפשר לקצר את עקומת הלמידה - ולכבוש במהירות ובבטחה פסגות חדשות - תודה גיל והמשך שגשוג

Nathali Avisar לפני 11 חודשים

בהצלחה בהשקת הספר ובכנסים!!!

Nathali Avisar לפני 11 חודשים

בהצלחה בהשקת הספר ובכנסים!!!

נועם אבישי לפני 11 חודשים

תודה רבה גיל יקר על השיתוף בתובנות - כל הכבוד לך !!!

שרון אייזן לפני 11 חודשים

גילי היקר :), בשעה טובה לרגל השקת הספר WOW כיאה למר WOW בכבודו ובעצמו. אין לי ספק שהספר הזה יעשה WOW להמון אנשים, תמשיך לעורר השראה ולהמשיך בעשיה המבורכת שלך ולהפיץ כ"כ הרבה אור, ידע ותובנות. כיף בכל פעם מחדש לפגוש את היצירתיות שלך, את הניצוץ הג'נג'י שלא מפסיק לחדש ולסחוף כ"כ הרבה אנשים. תמשיך בדרכך הייחודית, ותודה על כל מה שאתה מביא איתך בהמון אהבה ונתינה שעושה WOW בכל פעם מחדש...

רוברט פישר לפני 11 חודשים

הדס - מחכה להשתתף בקיץ הקרוב בסדנת WOW ולקרוא את ספר, להשתתף במפגש אלוף החשבון - איך לגרום לילדיך לאהוב מתמטיקה ולהצליח בלימודים? ולקבל את הכלים הנפלאים שנילי וגיל יחלקו - יהיה בהחלט WOW !!!

Tamara Samson לפני 11 חודשים

רעיון נהדר, מתוך היכרות עם המחבר, אני פשוט יודעת שהפרוייקט יהיה ממש וואוו ענק לכל מי שיש לו מגע איתו.

צביקה ברגמן לפני 11 חודשים

מומלץ בחום. החומרים של גיל תמיד פותחים חלון למחשבה חדשה.

יוחנן הראל לפני 11 חודשים

יופי של רעיון ובטח יהיה יופי של ספר

אסתר דיאמנט לפני 11 חודשים

גיל היקר , כל הכבוד על היוזמה והפעילות הברוכה לרכז בספר אחד את כל הרעיונות WOW שלך ושל מומחים בהעברת מסרים ... שזהו סוד ההצלחה הבסיסי תקשורת והעברת מסרים ולהעביר אותו הלאה , שמחה לשתף פעולה ולתרום מניסיוני

Shuky Peleg לפני 11 חודשים

מצפה להפתעות, מצפה לחידושים, מצפה להברקות קצרות וקליטות שיכולות לעשות שינוי. לאור ניסיון העבר, משוכנע שזה מה שיהיה.

OFIRA ELIAV לפני 11 חודשים

רעיון נפלא ליצור את אוסף רעיונות ה-WOW !!!! כל הכבוד.

רינה שינברג לפני 11 חודשים

היי גיל, להיות אמיתי. זה כל הסיפור. להיות אוטנטיים ובאינטגרטי, לא להעצר על ידי מה יגידו ומה יחשבו. זה כל העניין. מנסיון זה מה שיוצר וואו. תודה על התזכורת.

לימור זמיר לפני 11 חודשים

גיל היקר! בארבע הופעות של שלמה ארצי(אהובי) הייתי בקיץ האחרון ובעוד אחת ענקית-שלך! הרשה לי להכתיר אותך שלמה ארצי של המרצים- מלא קסם, אנרגיה ובעיקר wow :) תודה על הערך הרב שנתת בסמינר של יומיים (וממשיך לתת גם הרבה אחרי...),על שחשפת בפנינו אחורי קלעים עשיר ומגוון, על האמונה בכל משתתף, על האכפתיות ועל חוויה מעצימה ויוצאת דופן! מצפה כבר לרגעי ה-wow החדשים!!!

גיל היקר, כמו תמיד מציינת שאני חייבת לך בערך....הכל. בזכות הwow שלך הפכתי להיות אחת המרצות הטובות בתחום השיווק. נילי וגיל המדהימים תודה על ההזדמנ\ות לעשות שינוי. נהנית כ פעם מחדש מהיצירה שלכם.

נויה אור יהב לפני 11 חודשים

את גיל פרץ איש העולם הגדול אני מכירה כבר שנתיים וחצי. מעולם לא ראיתי אדם עם נתינה אינסופית אכפתיות, אהבה לאנשים ומתן ערך גדול להם. כל כך שמחתי להשתתף בפרויקט האדיר הזה שאין לי ספק שהוא יתרום רבות לכל המשתתפים בו. אני כל כך גאה בגיל על הדרך שעבר, על האישיות הנפלאה והמיוחדת שלו שהיא בלתי ניתנת לרכישה. אני רואה את הפרויקט הזה וכולי מתמלאת באושר אני ממש שמחה ונפעמת שתוך זמן קצר השיג הישג אדיר ביותר. אני מאחלת לגיל את ההצלחה הכי גדולה בעולם כי כך כך מגיע לו. גיל הוא באמת חבר אמיתי שאומר תמיד את האמת בפנים אז תודה רבה על לגיל על השיחה החשובה ביותר שהעניק לי השבוע כי השיחה הזאת גרמה לי לדחיפה ענקית בקריירה המופלאה שלי. כן ירבו אנשים כמו גיל בארץ ובעולם.

אביטל חורב לפני 11 חודשים

מחכה לספר בכליון עיניים, מאחר וכל מפגש שלי איתך ועם נילי בעבר היה בהחלט WOW !!!

Ariel Tamir לפני 11 חודשים

שמח לעזור לתת ולקבל הרבה הצלחה

נעמי גורדון-חן לפני 11 חודשים

נפלה בחלקי זכות להכיר את גיל ואני שמחה לתמוך בספר ה WOW שלו. מכל הלב, נעמי גורדון-חן

Niso Misistrano לפני 11 חודשים

גיל היקר, אתה איש מדהים, ומקסים ומוכשר. מאחל לך הצלחה גם במיזם הזה. עלה והצלח

רוברט פישר לפני 11 חודשים

הדס ואני נרגשים לקראת הסדנה. בטוחים שיהיה WOW. תודה על התמיגה והפירגון (: מעבר לערך הרב שאתה נותן, אתה איש עם אינטגרטי שמדבר ועושה את מה שאתה מאמין בו ובדרך זו אתה מעורר השראה ומצליח לרתק אליך המונים. שמחים שאנחנו חלק מקהילת ה WOW ובטוחים שזו תלך ותגדל עוד יותר.

רוברט פישר לפני 11 חודשים

הדס ואני נרגשים לקראת הסדנה. בטוחים שיהיה WOW. תודה על התמיגה והפירגון (: מעבר לערך הרב שאתה נותן, אתה איש עם אינטגרטי שמדבר ועושה את מה שאתה מאמין בו ובדרך זו אתה מעורר השראה ומצליח לרתק אליך המונים. שמחים שאנחנו חלק מקהילת ה WOW ובטוחים שזו תלך ותגדל עוד יותר.

רוברט פישר לפני 11 חודשים

הדס ואני נרגשים לקראת הסדנה. בטוחים שיהיה WOW. תודה על התמיגה והפירגון (: מעבר לערך הרב שאתה נותן, אתה איש עם אינטגרטי שמדבר ועושה את מה שאתה מאמין בו ובדרך זו אתה מעורר השראה ומצליח לרתק אליך המונים. שמחים שאנחנו חלק מקהילת ה WOW ובטוחים שזו תלך ותגדל עוד יותר.

Yossi Manor לפני 11 חודשים

הגיל והיופי חשובים אך ה WOW שלך חשוב יותר .

orly chen לפני 11 חודשים

שמחה להשתתף בחזון ובחלום הWOW ! בטוחה שתקרין עוד ועוד מהאנרגיה ומהWOW שלך לעולם!!! ותודה , תודה לך !

Ruth Assis לפני 11 חודשים

גיל WOW של רעיון. כשחיים WOW, מהווים מודל והשראה לאחרים. וזה WOW של ייעוד. תבורך. רותי עסיס "אישור להמריא"

Tal Shezaf לפני 11 חודשים

בהצלחה גילי!!!!!!

Rami Nakash לפני 11 חודשים

! Be the Change you want to see in the world ! Life is a Big WOW ! Love it

אורית בר לפני 11 חודשים

הרבה הצלחה . כולי תקווה שהספר יעשה וואו להרבה אנשים ויוסיף שמחה לתהליכי למידה.

Ofer Ilan לפני שנה

מעניין ומסקרן

אייל בירב לפני שנה

בהצלחה!

Orit Wolf לפני שנה

אחד הפרוייקטים היותר מרתקים ומסקרנים של גיל פרץ. איש שכולו פרץ של עוצמה, יצירתיות וחותם. אני כבר לא יכולה לחכות לקרוא ולהנות וגם לתת אינפוט קטן משלי.. יישר כוח ואלף ברכות גיל על הצלחה אדירה ועשייה מבורכת עם שליחות חברתית גדולה!

שירי אשכנזי לפני שנה

גיל, האנרגיה שלך להמשיך ליצור תוך התכתבות עם מגמות השוק מעוררת השראה. ד"ש שירי אשכנזי

עופר מלמד לפני שנה

מי כמוך גיל פרץ! מרגיש WOW בלב לקחת חלק

Iris Kempler לפני שנה

ג'ינג'י היית WOW מאז ימי התיכון ..גאה בך

Hezi Bahry לפני שנה

בהצלחה לאיש שמצליח להתמיד ב-WOW

אופירה עזריאלי לפני שנה

גיל הוא מלך ה-WOW !!!! ובהמשך עוד תראו כמה צדקתי. אני מכירה ומלווה את גיל כ-25 שנה, כמעט מתחילת דרכו המקצועית, הן כידידה והן כאשת יחסי הציבור שלו. גיל לא מפסיק להפתיע ולייצר תמיד בעוד דברים מקוריים ויצירתיים, וכפי שכתבתי כבר, מלך ה-WOW !! בטוחה כי מי שייצמד אליו בדרכו, "ידבק" מגיל בתכונות אלו ויצליח בתוכניותיו העסקיות. גיל גם נדיב וברוחב ליבו משתף את סובביו בידע שלו, בנסיון שצבר ובטיפים מעולים. אמרתי כבר מלך???

Lior Zoref לפני שנה

בהצלחה יקירי :)

DAN MOVSHOVICH לפני שנה

נהדר- בהצלחה !!!

Ronnen Weinberger לפני שנה

בהצלחה גיל ! אני מחכה בסקרנות ללמוד wow - ים חדשים !

יניב זייד לפני שנה

בהצלחה, גיל! כל הכבוד. חבר אמיתי, תותח על ומודל לחיקוי. אוהב אותך. יניב

ליאת גוטמן לפני שנה

גיל הלא רגיל, פרץ של רעיונות אתה!

אבי אמיתי לפני שנה

גכעגכעגכ

Ilanit Hasday לפני שנה

גיל ונילי היקרים מתרגשת מהמפגש פריצת דרך איתכם , באהבה אילנית חסדאי

Rita Baaltaxa לפני שנה

התשלום בגין 2 אנשים

בת-חן שפירא לפני שנה

וואווו... פרוייקט מעורר השראה :)

אביגייל פרי לפני שנה

פרויקט גאוני גיל פרץ !

Hilla S לפני שנה

Wow!!! תודה לך גם הפעם!! כר-גיל אתה אלוף של ממש!! תמיד זה משמח לעקוב מקרוב אחר פועלך להתרשם ובעיקר לחוות את הוואוו שאתה מנגיש לכולם בגובה העיניים!!

Tesfahun Zaro לפני שנה

פרוייקט מדהים

Adit Romano לפני שנה

כל הכבוד גיל היקר ובהצלחה!!

דיקלה מור לפני שנה

איזה יופי של פרויקט, כמו הספרים הקודמים שלך, גיל, אני בטוחה שזה יהיה wow בריבוע. מחכה בקוצר רוח...

שרה ברקאי לפני שנה

גיל ונילי יקרים , זכות גדולה להיות חלק מה...ואו !!! מחכה לראות ללמוד ולחוות את הספר . חיבוק גדול !

שרה ברקאי לפני שנה

גיל ונילי יקרים , זכות גדולה להיות חלק מה...ואו !!! מחכה לראות ללמוד ולחוות את הספר . חיבוק גדול !

שרה ברקאי לפני שנה

גיל ונילי יקרים , זכות גדולה להיות חלק מה...ואו !!! מחכה לראות ללמוד ולחוות את הספר . חיבוק גדול !

Vered Peled Warshai לפני שנה

כל הכבוד גיל על ההשקה כבר מחכה לקרוא את הספר

Orli Haker לפני שנה

גיל היקר , מרגישה זכות שיצא לי להכיר אותך . אתה בן אדם (וואחד ג'ינג'י :) ) עם אנרגיות ונתינה מעומק הלב שלא נפגשתי הרבה זמן , משהו שלא מובן מאליו. החוויה שעברתי בקיץ האחרון בסמינר שלך , זו אחת החוויות שאנצור לעד בליבי , אותך ואת נילי המדהימה שלצידך. חווית wow אחת גדולה מהחיים. שמחה מאוד לתמוך בספר שלך ותודה שנתת לנו את הזכות להעניק לך בחזרה. אוהבת ומעריכה אורלי הקר

טל פרנק בן משה לפני שנה

WOW הספר וההשקה :)

איציק לביא לפני שנה

גם אני שמח להיות חלק מה- WOW

אורלי אלמגור לפני שנה

שמחה להיות חלק מחבורת ה- wow

Esti Arnon לפני שנה

כולנו יכולים ללמוד הרבה מאוד מגיל פרץ. אני לומדת כבר שנים ויש בי הסקרנות להמשיך ללמוד עוד ועוד על כל הדרכים בהם אפשר להעביר מסר טוב יותר ולוודא שנקלט. כל הכבוד גילי על היכולת האינסופית שלך ליצור. תודה. אסתי ארנון

Yossi Behar לפני שנה

גיל היקר. בהצלחה. כל הכבוד

Yoni Dror לפני שנה

גיל פרץ. הייתה לי הזכות לעבור כמה סדנאות של גיל. הוא מקצוען, חד ובעיקר יודע להפריד טפל מעיקר. יש לו זכות ראשונים והשפעה גדולה על צאת ספרי " סודות התמונה המנצחת" ובאנגלית "visual secerts" , תודה גיל. מחכה לספר. ואין שם יותר ממתאים לתאר אותו ואותך לחלוטין WOW

ענת שפרן אור לפני שנה

איש של וואוו

Dorit Vaknin לפני שנה

שמחה לתמוך בפרוייקט ה-"WOW". לעוד ידע והשראה. תודה גיל. בהצלחה רבה!!!

Sara Arbel לפני שנה

גיל יקר, אתה תמיד עובד בהתמדה ממוקדת כדי להגיע ליעדים שלך, מעריצה אותך, בהצלחה הכי ראוייה. שרה ארבל

רינה שינברג לפני שנה

אין כמוך גיל, ביצירתיות, בשכל ובדוגמא שאתה נותן. מאחלת לי להיות כמוך, עסקית.

אהרן דרמון לפני שנה

בהצלחה, גיל!

לאה פסרמן לפני שנה

גיל היה ועודנו ענק. מצפה בכליון עיניים לסמינרים שלו

Sharon Mark לפני שנה

תודה גיל ובהצלחה! מחכה בציפייה לקיץ 2017.

Dorit Sher לפני שנה

בהצלחה!! עוקבת ולומדת המון.

Yosi Bet-Yosef לפני שנה

עוד מיזם גדול מבית היוצר של גיל תוך חשיבה מחוץ לקופסא שעושה וואו לכל מי ששיווק זה חלק מחייו ומי לא בעצם !

דבורי וקשטוק לפני שנה

בהחלט WOW!

יורם רייך לפני שנה

גיל מצליח להמציא עצמו מחדש בקצב בלתי רגיל. הפרויקט הזה מביא ערך חדש רק בלהתבונן מהצד בתהליך. אני בטוח שגם הספר יהיה מוצלח.

גיל פרץ הוא אדם נדיר, אני מכירה אותו הרבה שנים! הוא תמיד דואג לתת ערך מוסף, רגיש, אישי, גורם לך להרגיש שאתה האדם הכי חשוב לו בעולם, קשוב, מתעניין ותמיד מנסה לעזור מכל הלב! כל פרויקט שלו וכל סמינר שלו הוא תענוג! הוא תמיד חושב איך לתת ערך מוסף ולתת עוד ועוד!!!! בסמינר שלו איך להיות מרצה מבוקש הוא עזר לי בפריצת דרך אישית! הבנתי מה יש לי לתת מה יש בי מיוחד ועליתי על הבמה והצלחתי לגעת ברגש שלי וברגש של כל אחד שהיה באולם. כל זה בזכות גיל פרץ!!!! ממליצה בחום על כל סמינר, מפגש פנים מול פנים וכל דבר שיש לגיל לתת, תמיד אפשר לדעת שתקבלו יותר!!! שולחת לגיל הרבה חום ואהבה! והמון תודה!!!

Vered Lahav לפני שנה

מרתק!

חנן גזית לפני שנה

גיל ונילי היקרים, WOW אתם משחקים אותה, כיף גדול להצטרף GAME-ON!

לימור זמיר לפני שנה

גיל, אתה דוגמא לנתינה אינסופית בערך שאתה נותן, בוואו שאתה עושה, ובמתנות איתן אתה מפתיע... הוואו הזה הוא המשך טבעי וישיר לסמינר שעברתי איתך ועם נילי בקיץ. תבורכו על כל הטוב שאתם מביאים איתכם. בהצלחה!!!

אלדד אראל לפני שנה

כיף לתמוך בפרוייקט אנרגטי, מלהיב שהוא נתינה והעצמה של הקהל. בהצלחה, גיל!!

בהצלחה!

אריה פישביין לפני שנה

גיל הוא אדם מיוחד מלא כשרון וידע. בכל פגישה לומדים משהו חדש . אין ספק שהספר החדש יוכל לסייע לכל אחד לשפר את יכולותיו קורא לכולם להצטרף

נתי יעקובי לפני שנה

גיל, כמו גיל, עושה הכל בשמחה ובכישרון. אדם עם אנרגיה של פתיחות ואוקיינוס של כישרון. ממתין לספר בקוצר רוח:-)

רוברט פישר לפני שנה

שמח לתמוך בפרוייקט שלך שבזכותך הפך לפרוייקט בו מעורבת קהילת ה WOW... מחכה לספר ולהמשיך להדביק אחרים באנרגיות ובהתלהבות של הפרוייקט הנפלא הזה.

שרון מנדלבאום לפני שנה

גיל, הדרך שלך להשקת הספר היא וואו בפני עצמו.. כל הכבוד לך!! בהצלחה

Avishag Ravid לפני שנה

בהצלחה!

רמות רמות לפני שנה

מחכה בהתרגשות ובסקרנות

אורנה בת דוד לפני שנה

זו ההשקה הכי מדהחמה שאי פעם ראיתי ויש לי העונג להשתתף בה. גיל -תודה על הכל!

ימית הוניקמן לפני שנה

משוכנעת שמדובר בספר מדהים ומרתק אפקטיבי לכל מי שרוצה להצליח להעביר מסרים ולסחוף אנשים מהבמה. מתרגשת, מחכה ומצפה לקבלת הספר והשתתפות בסמינרים :) בהצלחה!

רינה בן חמו לפני שנה

המון בהצלחה , בטוחה שהספר wow אחד גדול

Asaf Oz לפני שנה

כבוד הוא לי להכיר אדם מקסים, מוכשר וגאון כמו גיל פרץ. הכרתי את גיל לפני עשרים שנה בהיותי חייל שהיה גם ייזם צעיר ואנרגטי. גיל היה לי מורה רוחני ומעשי ונתן לי המון השראה, טיפים ועצות שעזרו לי במהלך השנים ומלווים אותי עד היום. (גיל הבחור הג׳ינג׳י האנרגטי עד היום) היה גם המרצה שלי בלימודי מנהל עסקים ובלימודי פרסום ושיווק מטעם איגוד המפרסמים והטכניון. גיל הוא אישיות מיוחדת והצלחה שכל מי שיכול לקבל ממנו טיפים ועצות רק ירוויח. אסף עוז - מצלמות אבטחה

ערן שטרן לפני שנה

ברכות לספר החדש גיל. מצפה לו!

אריאנה שלם לפני שנה

פרויקט וואוו :)

גינת רוגל לפני שנה

גיל יקר, איזה התרגשות על הוצאת ספרך החדש!! בטוחה שהוא יהיה WOW כמו כל דבר שאתה נוגע בו, מלא ערך, מקצועי ומרגש, שמחה להיות חלק מהמסע שלך, אתה מדהים!! ממליצה בחום לכל אחד לרכוש את הספר ולהצטרף להשקה, הרווח כולו שלנו!

Hava Lurya לפני שנה

וואו גדול ליוצר והמפיק של הספר גיל פרץ!!!

Tomer Hamou לפני שנה

בהצלחה גיל! מחכה בכיליון עיניים לקרוא את הספר.

מיכל כהן חי לפני שנה

זכות והתרגשות להיות חלק מהפרוייקט שלך גילי היקר. כמו בכל דבר שאתה עושה - אתה עושה אותו בגדול, הכי מקצועי ומלא נתינה. לומדת ממך המון, בכל מפגש, בכל סמינר. אוהבת אתכם, נילי וגילי, בהצלחה רבה!

Avi Barssessat לפני שנה

גיל ריגשת אותי!!! כל הכבוד לך ובהצלחה גדולה!

meirav BOUKRIS לפני שנה

פרוייקט מבורך

uzi peretz לפני שנה

אח שלי בהצלחה ענקית חיבוק

Karin Ramot לפני שנה

Wow!

יעל גרינברג לפני שנה

בהצלחה. מדהים. מחכים בכיליון עיניים לספר

Michal Gan לפני שנה

כל הכבוד גיל, תמיד מצליח להפתיע ולעשות את זה עם הרבה wow

Michal Gan לפני שנה

כל הכבוד גיל, תמיד מצליח להפתיע ולעשות את זה עם הרבה wow

איילה בירן לפני שנה

איזה פרוייקט מלהיב עם קהילה כל כך גדולה ומכובדת של משתתפים, אין ספק שההשקה הזאת היא משהו מיוחד וחדש ומרגש ביותר ! מחכה כבר לספר....

רונית בנארי לפני שנה

מחכה ומצפה לספר. מכירה את גיל ואת הידע שהוא מעביר. הספר יהיה שימושי ביותר לכל מי שישקיע בו.

Emil Capone לפני שנה

בהצלחה...

אייל זהר לפני שנה

WOW ! . שוב הגיל עושה את שלו... ומפתיע אותנו. גאה לתרום לקידום הספר ואין מתאים יותר מגיל לשתף אותנו בתובנות ובטיפים שיכולים לקדם כל אחד ולהביא לתוצאות בכל תחומי העבודה והחיים.

נטלי אבישר לפני שנה

בהצלחה!

רותי אבירי לפני שנה

קראתי את כל הספרים שלך והסמינר היה WOOW בפני עצמו! שמחה לתרום דוגמא ל-WOOW משלי שיופיע בספר ושיהיה בהצלחה לכולם..

זוהר בן-שוהם לפני שנה

בהצלחה!!

אפרת דודיאן לפני שנה

מצטרפת באהבה רבה לתומכי הפרויקט של גיל פרץ! עוקבת באדיקות רבה אחרי העשייה שלו, נוכחת בסמינרים המקצועיים שלו ואין לי ספק שכישורי הפרזנטציה שלי, שהיום אני מאוד גאה בהם, נבנו והתחזקו היטב הודות לקסמים של גיל. תודה גיל ונילי על המתנה הWOW הזאת שאתם מביאים לעולם!

Chezky Portowicz לפני שנה

גיל היקר. אתה בעצמך wow ענק המעורר את כולנו לעשות כמיטב יכולתנו לחיות חיים של wow

אודליה גולדמן לפני שנה

בהצלחה רבה בטוחני כי זו תהיה הצלחה מסחררת גיל!

דני וידיסלבסקי לפני שנה

גיל היקר, כל הכבוד על עוד פרוייקט מדהים ופורץ דרך. אתה מדהים.

Ehud Shapira לפני שנה

בהצלחה למשפחת פרץ שמוציאה את הספר במלוא המרץ יחד עם קבוצת חברים שמזיזים יחדיו גבעות והרים שהגיוס יסתיים במתיקות כמו קקאו ויהיה לכם יופי של WOW ! מבקי ואהוד שפירא

דגנית סלנט לפני שנה

בהצלחה גיל היקר wow על החדשנות וההתחדשות המתמדת

shalom shlomi zigdon לפני שנה

וואוו=גיל בגימטריה קטנה

Ronit Liran-Shaked Adv לפני שנה

מר WOW העולמי. ללא ספק! אני מצטרפת ותומכת בשמחה - ממליצה בחום לכולם.

מושי אשר לפני שנה

גיל, אתה מוסיף הרבה גיל והתלהבות לחיים המקצועיים, כיאה לג'ינג'י אמיתי! עלה והצלח! מושי אשר יועץ ארגוני, עיסקי ושיווקי

ענת אילון לפני שנה

בהצלחה כי מגיע לך הכי

גדי טל אלון לפני שנה

רעיון מדהים שלך גיל, בהצלחה ענקית!

דניאל שטרן לפני שנה

בהצלחה, מחכה לספר שלך, גיל. קראתי לפני 15 שנה את "שיווק אינטימי" וזה עשה לי וואו בפני עצמו.