WOW - הספר החדש של גיל פרץ

467

מקדמים

413,690

1241% מתקציב יעד של 33,333 ₪

0

ימים נותרו

הפרוייקט מומן בהצלחה

יום ראשון 15 ינואר 2017

הספר הראשון בעולם שממוקד ב"רגע הקסם", ה-WOW שעושה את ההבדל בהעברת מסרים. עשרות טכניקות ודוגמאות, כולל שיתוף רעיונות מחוכמת ההמונים של חלק מהתומכים.

המתנות לבחירתך

קידום של 95

313 מקדמים

ספר + הופעה ברשימת התומכים: אני שמח להעניק לך ולשלוח אליך עותק "חם מהתנור" של הספר החדש שלי, WOW, במהדורת השקה מיוחדת לתומכים. בנוסף - אשלב אותך ברשימת התומכים בהשקה בישראל, שתופיע בספר. הספר WOW הוא ספר ראשון מסוגו בעולם, הכולל עשרות רעיונות, דוגמאות וטכניקות איך להפוך מסר רגיל ל"מסר בולט באופן בלתי רגיל" בקלות ובמהירות כדי לרתק אנשים, לרגש, להשפיע, ללמד, למכור ולהניע לפעולה. ניתן להשתמש ברעיונות בעבודה ובבית, ובכלל בחיים. (ניתן להוסיף 38 ש"ח למשלוח לחו"ל)

מועד אספקה משוער:  יוני 2017

קידום של 477

7 מקדמים

ספר + אתר למקצוענים + הופעה ברשימת התומכים: אני מזמין אותך לנצל את ההשקה ולהצטרף בהנחה משמעותית כחבר מייסד באתר Wow-Wow-We-Wow שאני מקים עבור קהילת ה-WOW בישראל כהרחבה לספר (שווי החברות 1875 ש"ח). באתר יהיו קטעי וידיאו והדרכות מתקדמות שלי כדי לתת עוד ערך ורעיונות באופן שוטף, דוגמאות ורעיונות שהחברים בקהילה ישתפו + הרחבות לספר. בנוסף לחברות תקבל עותק מ"מהדורת ההשקה" של הספר WOW , וכמובן הופעה ב"רשימה התומכים" שתופיע בספר. נתראה בקרוב באתר קהילת מקצועני ה-WOW!

מועד אספקה משוער:  יוני 2017

קידום של 495

5 מקדמים

אלוף החשבון - איך לגרום לילדיך לאהוב מתמטיקה ולהצליח בלימודים? נילי ואני נשתף במפגש-ערב להורים (4 שעות), איך לפתח מיומנויות למידה כדי לסייע לילדיך לאהוב ללמוד, לאהוב מדעים ואתגרי חשיבה ולהצליח. נלמד גישות לפתרון בעיות חשיבה, איך להתמודד עם טעויות ו"כשלונות" שלהם, או אמונות שגויות כמו "אני לא טוב בחשבון". נחלוק "סודות משפחתיים" וידע נרחב מתחום האימון, ה-NLP, ומחקרים חדשים מתחום מדעי המוח, וניתן כלים שמונעים תסכולים ובעיות בכיתות הגבוהות. כמובן, תקבלו את הספר WOW, כי תוכלו להשתמש בו גם בבית!

מועד אספקה משוער:  יוני 2017

קידום של 595

2 מקדמים

כרטיס זוגי למפגש-ערב "אלוף החשבון - איך לגרום לילדיך לאהוב מתמטיקה ולהצליח בלימודים?" אתם מקבלים שני כרטיסים למפגש (4 שעות) + עותק של הספר WOW במתנה. מתאים במיוחד לזוג הורים ששניהם מחוייבים להצלחה בלימודים של הילדים. בין אם יש לכם ילדים בתחילת בית הספר היסודי, ובין אם הם כבר בחטיבה או בתיכון, תקבלו "טונות" של תובנות וכלים להתמודד עם מצבים שונים, מתוך מטרה אחת: לסייע להם להצליח במיוחד במקצועות שנחשבים "קשים" יותר. ואם לא הצטיינתם בעצמכם במתימטיקה, אל תפספסו את ההזדמנות הזו. יהיה WOW!

מועד אספקה משוער:  יוני 2017

קידום של 997

13 מקדמים   נותרו 33 מתוך 45

"WOW כפול 5": האם כדאי להשתמש בהומור בהרצאות? רק אם תרצה שיזמינו אותך שוב! קבל גישה מיידית (מייד בתום ההשקה) לקורס הדיגיטלי “50 גוונים של הומור: כיצד לשלב הומור בהרצאות, מצגות והדרכות”. הקורס שפותח על ידי ביחד עם נילי, כולל יותר מ-50 דרכים לגרום לקהל לצחוק, מבלי לספר בדיחות :) בהמשך תקבל גם את כל ה"חבילה" הקודמת: כרטיס לסמינר WOW שלי + חברות באתר ה-WOW + עותק מהספר שלי ב"מהדורת ההשקה" + הופעה ברשימת התומכים + הזדמנות לשלב דוגמת WOW שלך בספר או באתר ה-WOW. בקיצור - 5 מתנות והטבות בבת אחת.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 1458

8 מקדמים   נותרו 2 מתוך 10

"הסודות של הכרישים": איך לחדור עם השירותים שלך לארגונים ולעסקים הגדולים בישראל וליצור זרם הכנסות קבוע ורווחי במיוחד, אפילו אם אינך אוהב למכור. מומלץ למנחי סדנאות, מרצים, מאמנים עסקיים, יועצים ארגוניים, עצמאים ועוד. קורס אינטרנטי החושף ב-7 מודולים את השיטה לפיצוח הדרך לעבוד עם כל ארגון, כי ארגונים יכולים לשלם יותר והפוטנציאל אדיר. סודות שלי ושל יועצים ו"מומחים-כרישים" מובילים בעולם, כדי שתוכל להרוויח יותר. (50% הנחה בהשקה, במקום 2995 ש"ח)+הספר+כרטיס לסמינר WOW. (עד 3 תשלומים)

מועד אספקה משוער:  מרץ 2017

קידום של 1497

2 מקדמים   נותרו 22 מתוך 24

רוצה להתייעץ איתי באופן מיידי? יש לך מצגת חשובה, ראיון עבודה, מו"מ על שכר או מטרה אחרת? קבל שיחת ייעוץ איתי, ברבע מהעלות הרגילה שלי. 45 דקות בטלפון או Skype. אני מעניק לך גם מתנה אישית להשתתף בסמינר WOW שלי בישראל + חברות בחינם באתר קהילת ה-WOW + עותק של הספר ממהדורת ההשקה + הופעתך ברשימת "תומכי הזהב" שבספר וגם באתר ה-WOW. יש לך גם זכות להגיש הצעה לשילוב סיפור/דוגמה של WOW שלך בספר או באתר, ולקבל קרדיט כמובן. ניתן לחלק ל-3 תשלומים.

מועד אספקה משוער:  יוני 2017

קידום של 1997

15 מקדמים   נותרו 49 מתוך 64

סמינר למקצוענים: "איך להכין הרצאה מרתקת בסגנון TED תוך יום אחד" (בשווי 2945 ש"ח) שיערך בקיץ 2017. בסיום הסמינר תצא עם כל הכלים לתכנון מדויק של הרצאה מרתקת שלך "בסגנון TED" כדי שתוכל להרצות בשיטות של המרצים הטובים ביותר. בנוסף, אני מעניק לך כרטיס לסמינר WOW שלי + חברות באתר ה-WOW + הספר + הופעה ב"רשימת תומכי הזהב" + הזדמנות להציע דוגמת WOW שלך לספר ולאתר. (עד 3 תשלומים)

מועד אספקה משוער:  אפריל 2017

קידום של 2017

4 מקדמים   נותרו 8 מתוך 12

Power Breakfast: אני מזמין אותך למפגש בוקר עוצמתי ואקסקלוסיבי ל-12 משתתפים בלבד, עם נילי ואיתי בתל אביב (9:00-13:00). נפתח בארוחת בוקר בקומת העסקים במלון הרודס, ונעבור להתייעצות בשיטת MASTERMIND כדי לתת למשתתפים פתרונות חכמים, ללמוד אחד מהשני, ולפתח שיתופי פעולה. בונוסים נוספים: מילגה ל"50 גוונים של הומור" + השתתפות שלך בסמינר WOW + חברות באתר ה-WOW + הספר עם הקדשה + הופעת שמך ב"רשימת תומכי הזהב" של הספר + הזדמנות להגיש הצעה לשלב דוגמת WOW שלך בספר או באתר. (3 תשלומים)

מועד אספקה משוער:  יוני 2017

קידום של 2499

5 מקדמים

חבילת חיסכון למקצוענים שרוצים לנפץ השנה את תקרת הזכוכית המקצועית שלהם: השתתפות בסמינר "איך להכין הרצאה מרתקת בסגנון TED תוך יום אחד" + השתתפות בקורס האינטרנטי "הסודות של הכרישים: איך לחדור עם השירותים שלך לארגונים ולעסקים הגדולים בישראל". וכמובן, קבל את הספר WOW + כרטיס לסמינר WOW והופעה ברשימת תומכי הזהב + אפשרות להציע דוגמת WOW שלך לחשיפה בספר. (עד 3 תשלומים). שים לב - במסגרת ההשקה בלבד - המשתתפים בסמינר "כיצד להרצות בעוצמה ולהפוך למרצה מבוקש" (ראה המתנה הבאה) מקבלים את כל החבילה הזו במתנה!

מועד אספקה משוער:  מרץ 2017

קידום של 4975

9 מקדמים   נותרו 36 מתוך 45

"סמינר הדגל" שלנו + סמינר TED במתנה: אני מזמין אותך להשתתף בסמינר שלנו להכשרת מרצים מבוקשים: "כיצד להרצות בעוצמה, להפוך למרצה מבוקש, ולהשתמש בהרצאות לשיווק השירותים שלך". זהו מחזור 10 של סמינר "משנה חיים", והיוקרתי ביותר בישראל. יומיים מ-9 בבוקר עד 9 בערב בקיץ 2017, כל הסודות להצלחה. מתנה: כרטיס אישי לסמינר "איך להכין הרצאה בסגנון TED תוך יום אחד"! וגם תקבל כרטיס לסמינר WOW שלי + חברות באתר ה-WOW + הספר + הופעת שמך ב"רשימת תומכי הזהב" + אפשרות להגיש הצעה לדוגמת WOW שלך בספר/באתר.עד 6 תשלומים!

מועד אספקה משוער:  אפריל 2017

קידום של 18660

1 מקדמים   נותרו 16 מתוך 18

חבילת "כמעט הכל כלול": כרטיס VIP להשתתפות אישית שלך בכל הסמינרים, האירועים, והסדנאות שלנו בקיץ 2017 (לא כולל כנס ה-HR) + ייעוץ "חופשי חודשי" למשך 6 חודשים מהרגע שנתחיל! נוסיף עוד כמה מתנות עם ערך רב: פגישת ייעוץ 1:1 איתי בתל-אביב + שיחת ייעוץ נוספת בטלפון/סקייפ + קורס אינטרנטי של "50 גוונים של הומור". וכמובן, כל הבונוסים האחרים: חברות באתר ה-WOW + עותק של הספר עם הקדשה + הופעת שמך ב"רשימת תומכי הזהב" + הזדמנות להציע דוגמה לספר. (עד 6 תשלומים).

מועד אספקה משוער:  יוני 2017

קידום של 23750

1 מקדמים

250 ספרים לארגון אחד + בונוס הרצאה של גיל פרץ או מיני סדנה ( 3-4 שעות) שמותאמת לצרכים של הארגון, במטרה לייצר מקסימום תוצאות בזמן קצר. ניתן לתאם גם סדנה או הרצאה שתועבר בשידור חי מארה"ב לכל מקום בעולם. במידה ובהרצאה משתתפים יותר מ-250 מנהלים או עובדים, ניתן להזמין בנפרד עוד ספרים בהנחה של 30%.

מועד אספקה משוער:  יולי 2017

קידום של 647

48 מקדמים   המתנה אזלה

"WOW כפול 4": אני מזמין אותך להשתתף בסמינר LIVE WOW שלי בתל-אביב + לקבל חברות באתר קהילת ה-WOW + עותק של הספר מ"מהדורת ההשקה" + הופעתך ברשימת התומכים בספר. בונוס: יש לך הזדמנות להציע דוגמת WOW שלך לספר או לאתר הקהילה, וזו ההזדמנות שלך לחשיפה אישית ושדרוג של המותג האישי שלך! כל דוגמא שתשולב כוללת קרדיט מלא! חלק מהדוגמאות יופיעו גם במהדורה באנגלית! כפוף לשיקולי העורך/עורכת.

מועד אספקה משוער:  אפריל 2017

קידום של 48000

3 מקדמים   המתנה אזלה

חבילת "PLATINUM": ליווי במשך שנה הכולל 10 פגישות ייעוץ אישיות (1:1 ו/או בסקייפ/טלפון). כל פגישה נמשכת כשעה. בין הפגישות יש לך יעוץ חופשי באימייל למשך כל שנת 2017 + זכות להשתתף כמרצה בכנס הקיץ למנהלי הדרכה ומשאבי אנוש + "מנוי VIP" להשתתפותך ב-5 השנים הבאות, בכל סמינר או ארוע עיסקי שלי בארץ ללא שום הגבלה (כולל השתתפות חוזרת כי אני מוסיף תכנים עדכניים בכל סמינר). את הספר WOW תקבל עם הקדשה אישית, חברות באתר ה-WOW, והופעה ברשימת "תומכי הזהב". תמיכה זו מותנת בקבלת אישור לאחר שיחה מוקדמת איתי.

מועד אספקה משוער:  יוני 2017
 
 

אורלי וסרמן

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

אליהו ויצמן

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Noam Jacoby

לפני 4 שנים

מקדם 2 פרויקטים

Anat Friedman Nadir

לפני 4 שנים

מקדם 3 פרויקטים

יואב אספיס

לפני 4 שנים

מקדם 15 פרויקטים

צילה יהודה

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

ornita al

לפני 4 שנים

מקדם 3 פרויקטים

יונית הורן

לפני 4 שנים

מקדם 2 פרויקטים

גיא כרמל

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

מוטי הוברמן

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Buli Eizenstien-dayan

לפני 4 שנים

מקדם 2 פרויקטים

אלי הרמן

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Iris Grinshpon

לפני 4 שנים

מקדם 2 פרויקטים

Bahina Eidelman

לפני 4 שנים

מקדם 6 פרויקטים

Marina Lord Ziegel

לפני 4 שנים

מקדם 4 פרויקטים

בת שבע צור

לפני 4 שנים

מקדם 3 פרויקטים

עינת להב

לפני 4 שנים

מקדם 4 פרויקטים

Ruth Mutsafi

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Yael Kerem

לפני 4 שנים

מקדם 2 פרויקטים

פדות רוטנמר

לפני 4 שנים

מקדם 1 פרויקטים

ועוד 36 מקדמים אנונימיים...
טוען עמוד...
 

מערכת התגובות מיועדת למקדמים בלבד. את תגובתך האישית ניתן לשלוח ישירות אל היוצר: שלח הודעה

אליהו ויצמן לפני 4 שנים

נשמע מפרויקט מעולה, גיל נראה בחור אותנטי שיש לו הרבה מאוד מה לתת, ישר כוח!!

Anat Friedman Nadir לפני 4 שנים

פשוט כל הכבוד למבצע השקה יחיד ומיוחד

צילה יהודה לפני 4 שנים

מאמינה מאוד ברושם הראשוני ובמציאת חן ושכל טוב בעיני אלוקים ואדם.

גיא כרמל לפני 4 שנים

גיל כל הכבוד! השקה מדהימה. שתמשיך להוביל ולעשות WOW

אורן מגן לפני 4 שנים

גיל היקר, אתה מקור של שפע, בהצלחה!

Buli Eizenstien-dayan לפני 4 שנים

לחיי פרץ מתמיד של WOW

Iris Grinshpon לפני 4 שנים

גיל יקר, נתת לי את הבטחון הראשוני לעלות על במה ולכבוש אותה, תודה לך!!

Ruth Mutsafi לפני 4 שנים

גיל, תודה על הערך הרב שאתה נותן. מחכה כבר לקרוא את הספר החדש!!!

שוניה פכט לפני 4 שנים

שאפו

Yuval Raveh לפני 4 שנים

איזה כיף לקחת חלק בפרוייקט ה-WOW הזה שאין לי ספק שיקפיץ אותי ועוד רבים אחרים הכי רחוק ו-WOW שאפשר

נילי דור האלה לפני 4 שנים

תודה רבה והמון הצלחה!

איילת רוזנפלד לפני 4 שנים

יישר כח גיל. מחכה להפגש ולהכיר :-)

debbie mayo לפני 4 שנים

אוהבת אותכם ושמחה שהספקתי בדקה ה90 להביע את תמיכתי בפרויקט הwow שלכם

Dvir Zohar לפני 4 שנים

מצפים לספר, בטוחים שיהיה WOW

אביעד רודן לפני 4 שנים

WOWW - זה כל העניין בשגרת חיי. אני חייב את ה- WOWW שלי כדי להדליק ולתדלק את עצמי ואת סובביי.

תמי זייף לפני 4 שנים

wow הוא בדיוק הדבר שמצאתי בעצמי בתוכי , ולא הייתי מודעת לו.

דגנית בנימין לפני 4 שנים

גיל היקר, שפע של הצלחה, הייתי בסמינר שלך פשוט מדהים. ממליצה בחום. בברכה, דגנית אור לצמוח מתוך בחירה נומרולוגית ויועצת לדרך בגישה חיובית 050-7100487

זהר עמיהוד לפני 4 שנים

כאשר גיל עולה על הבמה, הוא: מרתק, מלהיב, מעניין ותמיד יש ממנו מה ללמוד והכול עם חיוך :-) אני מחכה כבר לקרוא את הספר הזה.

Anat Hanna Eshet לפני 4 שנים

בטוחה שיהיה wow

Hila Aharony adv. לפני 4 שנים

פרויקט מלא WOW מעניין ומלמד. שמחתי על השתתפותי בקבוצת הפייסבוק, למדתי המון. אני סבורה ובטוחה שגם מה- W0W כפול 5 אלמד עוד המון דברים חדשים. תודה על הרעיון המדהים והחשיפה הלא מובנת מאליה. הילה

Ronit Liran-Shaked Adv לפני 4 שנים

גאה להיות חלק מפרוייקט ה- WOW

רון קשת לפני 4 שנים

בהצלחה

Ella Vanger לפני 4 שנים

מחכה לספר כנראה רוב חיי :-) שמחה שהרמת את הכפפה :-) מאחלת המון ברכה והצלחה. תודה ענקית :-)

נתי הורנשטיין לפני 4 שנים

גיל, רעיון מבורך, כל הכבוד על כתיבת וריכוז כל החומר שעזרו לך ועכשיו יוכלו לעזור גם לאחרים - ישר כוח !!

רונית בנארי לפני 4 שנים

מאז התחלתי ללמוד אצל גיל לפני 4 שנים השתנו חיי המקצועיים. מעבר להיותו חדשני, יצירתי ומקצוען מאין כמותו, גיל הוא נשמה גדולה. חשוב לו באמת שמי שלומד אצלו גם יצליח. על כן גיל ממשיך לשלוח עדכונים, חומרים, הרצאות עושה מעל ומעבר למען הצלחת הלקוחות שלו. תענוג לעקוב אחריו ואחר הצלחותיו, תענוג גדול מאד ללמוד ממנו, להבין מה עשה (הרבה פעמים הוא גם מספר מה הוא עשה) וליישם בעסקים שלנו. גיל - אין כמוך.

Ran Hay לפני 4 שנים

כל הכבוד, שיהיה בהצלחה

דבורה זינגר לפני 4 שנים

בהצלחה רבה

גבע גזית לפני 4 שנים

גבע גזית - סוחר ומומחה להכשרת סוחרים בשוק ההון ובחוזים עתידיים מפתח שיטת המסחר 3D TRADING ליצירת רווחים בתלת מימד. http://www.gevatrade.info

תמר מלר לפני 4 שנים

שמחה להיות חלק מהשקה מעולה! פרוייקט מדהים ומעורר השראה!

Ilanit Efraim לפני 4 שנים

גיל היקר, אני מחכה בכליון עיניים לספר, בטוחה שיהיה בו המון WOW מעולם העברת המסרים וההשפעה עולם שאתה בהחלט WOW גדול בצמרתו. בהצלחה ענקית מכול הלב, שמחה להיות חלק.

Gali Skye לפני 4 שנים

בהצלחה. שמחה להצטרף ל-wow

טל שרב לפני 4 שנים

גיל היקר BIG WOW, בהצלחה :)

Ori Israel לפני 4 שנים

שמח ומאושר לתמוך בפרוייקט המקסים שלך, לומד ממך הרבה ואתה ללא ספק השראה בעיניי, שרק תצליח

ענת קלו-לברון לפני 4 שנים

אם יש מישהו ששווה ללמוד ממנו על הרצאות ועל היכולת שלנו לעשות wow זה גיל פרץ. לא משנה אם באחד על אחד או באחד על הרבה או באחד על המון או בקריאה, ראייה והקשבה, מה שהוא ראה ולמד במהלך עשרות השנים שהוא על במות אף אחד בארץ לא עשה והערך הראשון שלו שזה לתת מלא מלא מלא ערך מבטיח שזה שנקבל מהספר הרבה יותר ממה שנדמה לנו.

ארז פורת לפני 4 שנים

בהצלחה גיל ולכולנו!

Dael Shalev לפני 4 שנים

בהצלחה גיל! האנרגיה שלך מדבקת והיא היתה חלק משמעותי במסלול ההמראה שלי.

ליאורה זפרני לפני 4 שנים

wow הינו שפה בינ"ל למסר נטמע שהשיג את יעדו וייעודו. wow היא ההוכחה לכך שההרצאה/ההדרכה/הקמפיין או כל תרגיל אחר עבר את המבחן וכמו במטה קסמים הפך את קהל היעד שלך לחבר אוהד וידיד למסר אותו העברת.

יוכי ציון לפני 4 שנים

זו זכות להכיר אותך, המשך להרעיף מטובך על כמה שיותר אנשים. בהצלחה!

איילת גלוברמן לפני 4 שנים

בהצלחה גיל!

גילעד אבוהב לפני 4 שנים

מצפה לספר

ronit gatnio לפני 4 שנים

גיל יקר, כל הרצאה, ספר ומאמר והרצאה שאתה חתום עליהם מהווים עבורי השראה למצויינות ברמה הגבוהה ביותר שיש. תדע, גם אחרי שנים.. מקפידה להרצאות שלי בנושא פרזנטציה, מצויידת בספר הנפלא שלך ושל נילי. מחכה ל"וואו" הבא, בטוחה שכמו תמיד הקונספט והתוכן יהיו מעולים!!

ציפי ברנוי לפני 5 שנים

WOW, זו הכרות של הרבה שנים עם מרצה מהשורה הראשונה. כשבני האמצעי נולד ב-1975 ושערו היה אדמוני, ג'ינג'י בלשון העם, אמרו לי אנשים, שבצבע זה ישנם רק אנשי קצוות, מוצלחים ביותר, ולא מוצלחים. בתחילת שנות ה-90 פגשתי את גיל בהרצאה, והוא הוכיח פעם נוספת, שג'ינג'י זה לא רק צבע, זה WOW!!!

סבין יעקובוביץ לפני 5 שנים

גיל היקר ! כהרגלך, אתה מפתיע, סוחף, מלהיב ומעצים ! תודה לך על האנרגיה החשמלית שהנך מזרים לנו ובנו ועל הרחבת האופקים. האמנת והנה זה קורה, ב WOW יש הרצאות מרתקות על תרבות צרפת !

alon108 לפני 5 שנים

כל הכבוד גיל מאז הספר הראשון שלך, אתה ממשיך לצמוח ולהשפיע אתה ונילי מהוים השראה להרבה אנשים - כל הכבוד אלון

רם לוי לפני 5 שנים

כמי שמכיר את גיל פרץ כ 30 שנה אני יכול להעיד שכבר אז ידעתי שיגיע רחוק. יכולותיו הורבליות כמו גם התכנים הקולעים מעצימים את המסרים ומהווים השראה לקהל המאזינים. עד היום סדנאות שעברתי איתו ותקצירי הביזנס קלאס מהווים חלק חשוב בהתפתחות העיסקית שלי. תודה. רם לוי רחובות

דרור אוברמן לפני 5 שנים

שיהיה בהצלחה רבה!

Merav Kargman לפני 5 שנים

אין כמוך גיל! הפרוייקט מבורך ונותן ערך אדיר, שכל מי שעומד מול קהל, חייב לדעת!!! נהניית מכל מה שאתה יוצר - יישר כוח! באהבה, מרב קרגמן (מרב בכל מצב, עוזרת לאנשים עסוקים להגיע לגוף חטוב ובריאות בקלות!)

Lia Oshra לפני 5 שנים

בהצלחה!

משה הורוביץ לפני 5 שנים

ממתין לספרך בהתרגשות!

גל כהן לפני 5 שנים

מצפה ללא פחות מ-WOW, כמו שרגילים לקבל מההרצאות של גיל :-)

אלי גלבוע לפני 5 שנים

זיכרו לא להגזים עם הוואו, תישארו אמיתיים, מדויקים, אמינים, ואוטנטיים, השימוש בוואו רק למסרים העיקריים, ולמנוע מהאנשים להירדם או לחלום.

ofir peer לפני 5 שנים

רעיון נפלא.

Anat Mandel לפני 5 שנים

בהצלחה עם ה- WOW הבא :)

Iris Avgil לפני 5 שנים

קיבלתי המלצות רבות על הסמינר שלך ושל נילי. מצפה להשתתף בו בקיץ!

בועז נחמד לפני 5 שנים

גיל היקר - תמשיך לחדש, להופיע, לרענן - בדיוק כמו שאתה ושלעולם לא תפסיק!!!!! בועז נחמד, תל אביב

אייל גלברג לפני 5 שנים

שיהיה המון בהצלחה למדתי להכיר קצת את ה WOW מקרוב בזכותך. יש כאן ללא ספק ספר מדהים אבל לא פחות חשוב, אתה, מר גיל פרץ, אדם מדהים.

Etgar Shpivak לפני 5 שנים

בהצלחה! מחכה לספר

Eleanor Mishan לפני 5 שנים

שיהיה בהצלחה! מחכה לקבל את הספר :)

keren Caspin-Wagner לפני 5 שנים

WOW על גיוס ההמונים המוצלח. בהצלחה בכתיבת הספר

Lobo Wizner לפני 5 שנים

גיל, כל מה שאתה עושה זה wow.

Gabriel Hayon לפני 5 שנים

אני עוקב אחרי גיל כבר שני תריסרי שנים. מימי התקצירים, קלטות האודיו והשיווק האינטימי. נפגשנו פנים אל פנים ובסמינרים למרצים. למדתי ולקחתי מספר שיעורים חשובים מגיל. ביניהם הנדיבות בנתינה, אומנות הסיפור ושיטות תמחור דיפרנציאלי. בזכותו, העזתי והוספתי לתאריי גם "מרצה בינלאומי" אני משוכנע שגם הפרויקט הנוכחי ייתן ה מ ו ן. אבל המון ערך לקוראים. בהצלחה נילי וגיל!

יפעת יפה גיל לפני 5 שנים

מאמינה ב-WOW חושבת WOW אוהבת את ה-WOW חיה את ה-WOW .ותמיד מחפשת את ה-WOW הבא . י.ג.יפעת

yaarit levy לפני 5 שנים

המון בהצלחה!

אבנר בן אפרים לפני 5 שנים

וואו נדרש בכל תחום, גם בתחומי הסייבר, שאני מרצה עליהם.

אלירן קרן לפני 5 שנים

שמח לתמוך בפרויקט של גיל - איש נפלא, נדיב ומקצוען שנותן המון ערך וכלים לקהל המרצים בארץ ובעולם.

סיגל ושמשון יעקבי לפני 5 שנים

מחכה בשקיקה ל-WOW

ISRAEL WAISMEL-MANOR לפני 5 שנים

בעולם רווי מתחרים אתם חייבים משהו שיבדל אתכם מכל האחרים. אתם לבטח טובים אך גם המתחרים מעולים. מהכרות של שנים עם גיל אני יודע שבין דפי הספר תמצאו את ה-WOW שיציב אתכם מעל האחרים. תשקיעו בעצמכם כי זאת ההשקעה הכי נבונה.

Marina Kraitzer לפני 5 שנים

'waiting with excitement for 'wow

ליאת משען לפני 5 שנים

השליחות שלך כל כך ברורה וגדולה שהיא אפשר להשאר אדישים. תודה על נתינה יוצאת דופן.

Ami Markowitz לפני 5 שנים

Good Luck!

Orit Arkus לפני 5 שנים

בהחלט וואוווו של קמפיין! לומדת ממך המון!

Yossi Sassi לפני 5 שנים

מרצה מדהים ואדם יוצא דופן. מומלץ בחום!

ארז קדם לפני 5 שנים

אתה תותח על!!

Evyatar Nassie לפני 5 שנים

היות וטרם קראתי את הספר במועד הקידום, החלטתי להצטרף לרשימת הקידום בעקבות היכרותי עם גיל, והשתתפות במספר סמינרים שלו (ואיתו). גיל - עלה והצלח !! אני בטוח שהספר יהיה הצלחה מסחררת !! אביתר

אורלי בר קימה לפני 5 שנים

בהצלחה רבה גיל, רעיון מגניב! שמחה לתמוך ולקחת חלק בפרויקט.

טלי יחיה לפני 5 שנים

אשמח לקבל הקדשה בספר מגיל אם זה מקובל לבקש :-)

אמיר צוקר לפני 5 שנים

גיל, אני שמח לקדם את הספר ומשוכנע שהוא יהיה להיט! אמיר

אבישי בשן לפני 5 שנים

בהצלחה!

Alon Zukerman לפני 5 שנים

יישר כוח לשימוש בחוכמת העמונים

David Dekel לפני 5 שנים

מהיכרותי את גיל ופועלו במשך השנים, אין לי ספק שמדובר בספר חדשני ופורץ דרך, שבעצמו יהיה WOW. בהצלחה בהשקה ואיחולי הנאה לקוראים

דקלה הרוניאן לפני 5 שנים

השאיפה ל"וואו " בכל דבר שאנו עושים ובכל תחום בו אנו נוגעים הופכת את הדברים למהנים, מרגשים ושמחים -וגם לאפקטיביים יותר! שמחה להיות חלק מזה! דקלה הרוניאן

שרון שקד לפני 5 שנים

לגיל המיוחד שלא עוצר לרגע. וואו של הצלחה, בהערכה, שרון

Hila Halutzy לפני 5 שנים

גאה ושמחה הן לתמוך והן לקחת חלק בפרויקט היחודי של גיל. שיהיה ואו בהצלחה!

אשר רז לפני 5 שנים

כמי שהשתתף בסמינרים והדרכות קודמות של גיל ונילי וקרא את הספרים הקודמים שגיל ונילי הוציאו- אני אולי קצת משוחד ובטוח במאת האחוזים שהתוכן שלו שווה זהב טהור. היופי הוא שבכל פעם גיל מוכיח מחדש שניתן להשתפר עוד ועוד. גיל משתף וחולק בנדיבות עם תלמידיו-מעריציו את תובנותיו ונסיונו בשטח ובכך מאפשר לקצר את עקומת הלמידה - ולכבוש במהירות ובבטחה פסגות חדשות - תודה גיל והמשך שגשוג

Nathali Avisar לפני 5 שנים

בהצלחה בהשקת הספר ובכנסים!!!

Nathali Avisar לפני 5 שנים

בהצלחה בהשקת הספר ובכנסים!!!

נועם אבישי לפני 5 שנים

תודה רבה גיל יקר על השיתוף בתובנות - כל הכבוד לך !!!

שרון אייזן לפני 5 שנים

גילי היקר :), בשעה טובה לרגל השקת הספר WOW כיאה למר WOW בכבודו ובעצמו. אין לי ספק שהספר הזה יעשה WOW להמון אנשים, תמשיך לעורר השראה ולהמשיך בעשיה המבורכת שלך ולהפיץ כ"כ הרבה אור, ידע ותובנות. כיף בכל פעם מחדש לפגוש את היצירתיות שלך, את הניצוץ הג'נג'י שלא מפסיק לחדש ולסחוף כ"כ הרבה אנשים. תמשיך בדרכך הייחודית, ותודה על כל מה שאתה מביא איתך בהמון אהבה ונתינה שעושה WOW בכל פעם מחדש...

רוברט פישר לפני 5 שנים

הדס - מחכה להשתתף בקיץ הקרוב בסדנת WOW ולקרוא את ספר, להשתתף במפגש אלוף החשבון - איך לגרום לילדיך לאהוב מתמטיקה ולהצליח בלימודים? ולקבל את הכלים הנפלאים שנילי וגיל יחלקו - יהיה בהחלט WOW !!!

Tamara Samson לפני 5 שנים

רעיון נהדר, מתוך היכרות עם המחבר, אני פשוט יודעת שהפרוייקט יהיה ממש וואוו ענק לכל מי שיש לו מגע איתו.

צביקה ברגמן לפני 5 שנים

מומלץ בחום. החומרים של גיל תמיד פותחים חלון למחשבה חדשה.

יוחנן הראל לפני 5 שנים

יופי של רעיון ובטח יהיה יופי של ספר

אסתר דיאמנט לפני 5 שנים

גיל היקר , כל הכבוד על היוזמה והפעילות הברוכה לרכז בספר אחד את כל הרעיונות WOW שלך ושל מומחים בהעברת מסרים ... שזהו סוד ההצלחה הבסיסי תקשורת והעברת מסרים ולהעביר אותו הלאה , שמחה לשתף פעולה ולתרום מניסיוני

Shuky Peleg לפני 5 שנים

מצפה להפתעות, מצפה לחידושים, מצפה להברקות קצרות וקליטות שיכולות לעשות שינוי. לאור ניסיון העבר, משוכנע שזה מה שיהיה.

OFIRA ELIAV לפני 5 שנים

רעיון נפלא ליצור את אוסף רעיונות ה-WOW !!!! כל הכבוד.

רינה שינברג לפני 5 שנים

היי גיל, להיות אמיתי. זה כל הסיפור. להיות אוטנטיים ובאינטגרטי, לא להעצר על ידי מה יגידו ומה יחשבו. זה כל העניין. מנסיון זה מה שיוצר וואו. תודה על התזכורת.

לימור זמיר לפני 5 שנים

גיל היקר! בארבע הופעות של שלמה ארצי(אהובי) הייתי בקיץ האחרון ובעוד אחת ענקית-שלך! הרשה לי להכתיר אותך שלמה ארצי של המרצים- מלא קסם, אנרגיה ובעיקר wow :) תודה על הערך הרב שנתת בסמינר של יומיים (וממשיך לתת גם הרבה אחרי...),על שחשפת בפנינו אחורי קלעים עשיר ומגוון, על האמונה בכל משתתף, על האכפתיות ועל חוויה מעצימה ויוצאת דופן! מצפה כבר לרגעי ה-wow החדשים!!!

גיל היקר, כמו תמיד מציינת שאני חייבת לך בערך....הכל. בזכות הwow שלך הפכתי להיות אחת המרצות הטובות בתחום השיווק. נילי וגיל המדהימים תודה על ההזדמנ\ות לעשות שינוי. נהנית כ פעם מחדש מהיצירה שלכם.

נויה אור יהב לפני 5 שנים

את גיל פרץ איש העולם הגדול אני מכירה כבר שנתיים וחצי. מעולם לא ראיתי אדם עם נתינה אינסופית אכפתיות, אהבה לאנשים ומתן ערך גדול להם. כל כך שמחתי להשתתף בפרויקט האדיר הזה שאין לי ספק שהוא יתרום רבות לכל המשתתפים בו. אני כל כך גאה בגיל על הדרך שעבר, על האישיות הנפלאה והמיוחדת שלו שהיא בלתי ניתנת לרכישה. אני רואה את הפרויקט הזה וכולי מתמלאת באושר אני ממש שמחה ונפעמת שתוך זמן קצר השיג הישג אדיר ביותר. אני מאחלת לגיל את ההצלחה הכי גדולה בעולם כי כך כך מגיע לו. גיל הוא באמת חבר אמיתי שאומר תמיד את האמת בפנים אז תודה רבה על לגיל על השיחה החשובה ביותר שהעניק לי השבוע כי השיחה הזאת גרמה לי לדחיפה ענקית בקריירה המופלאה שלי. כן ירבו אנשים כמו גיל בארץ ובעולם.

אביטל חורב לפני 5 שנים

מחכה לספר בכליון עיניים, מאחר וכל מפגש שלי איתך ועם נילי בעבר היה בהחלט WOW !!!

Ariel Tamir לפני 5 שנים

שמח לעזור לתת ולקבל הרבה הצלחה

נעמי גורדון-חן לפני 5 שנים

נפלה בחלקי זכות להכיר את גיל ואני שמחה לתמוך בספר ה WOW שלו. מכל הלב, נעמי גורדון-חן

Niso Misistrano לפני 5 שנים

גיל היקר, אתה איש מדהים, ומקסים ומוכשר. מאחל לך הצלחה גם במיזם הזה. עלה והצלח

רוברט פישר לפני 5 שנים

הדס ואני נרגשים לקראת הסדנה. בטוחים שיהיה WOW. תודה על התמיגה והפירגון (: מעבר לערך הרב שאתה נותן, אתה איש עם אינטגרטי שמדבר ועושה את מה שאתה מאמין בו ובדרך זו אתה מעורר השראה ומצליח לרתק אליך המונים. שמחים שאנחנו חלק מקהילת ה WOW ובטוחים שזו תלך ותגדל עוד יותר.

רוברט פישר לפני 5 שנים

הדס ואני נרגשים לקראת הסדנה. בטוחים שיהיה WOW. תודה על התמיגה והפירגון (: מעבר לערך הרב שאתה נותן, אתה איש עם אינטגרטי שמדבר ועושה את מה שאתה מאמין בו ובדרך זו אתה מעורר השראה ומצליח לרתק אליך המונים. שמחים שאנחנו חלק מקהילת ה WOW ובטוחים שזו תלך ותגדל עוד יותר.

רוברט פישר לפני 5 שנים

הדס ואני נרגשים לקראת הסדנה. בטוחים שיהיה WOW. תודה על התמיגה והפירגון (: מעבר לערך הרב שאתה נותן, אתה איש עם אינטגרטי שמדבר ועושה את מה שאתה מאמין בו ובדרך זו אתה מעורר השראה ומצליח לרתק אליך המונים. שמחים שאנחנו חלק מקהילת ה WOW ובטוחים שזו תלך ותגדל עוד יותר.

Yossi Manor לפני 5 שנים

הגיל והיופי חשובים אך ה WOW שלך חשוב יותר .

orly chen לפני 5 שנים

שמחה להשתתף בחזון ובחלום הWOW ! בטוחה שתקרין עוד ועוד מהאנרגיה ומהWOW שלך לעולם!!! ותודה , תודה לך !

Ruth Assis לפני 5 שנים

גיל WOW של רעיון. כשחיים WOW, מהווים מודל והשראה לאחרים. וזה WOW של ייעוד. תבורך. רותי עסיס "אישור להמריא"

Tal Shezaf לפני 5 שנים

בהצלחה גילי!!!!!!

Rami Nakash לפני 5 שנים

! Be the Change you want to see in the world ! Life is a Big WOW ! Love it

אורית בר לפני 5 שנים

הרבה הצלחה . כולי תקווה שהספר יעשה וואו להרבה אנשים ויוסיף שמחה לתהליכי למידה.

Ofer Ilan לפני 5 שנים

מעניין ומסקרן

אייל בירב לפני 5 שנים

בהצלחה!

Orit Wolf לפני 5 שנים

אחד הפרוייקטים היותר מרתקים ומסקרנים של גיל פרץ. איש שכולו פרץ של עוצמה, יצירתיות וחותם. אני כבר לא יכולה לחכות לקרוא ולהנות וגם לתת אינפוט קטן משלי.. יישר כוח ואלף ברכות גיל על הצלחה אדירה ועשייה מבורכת עם שליחות חברתית גדולה!

שירי אשכנזי לפני 5 שנים

גיל, האנרגיה שלך להמשיך ליצור תוך התכתבות עם מגמות השוק מעוררת השראה. ד"ש שירי אשכנזי

עופר מלמד לפני 5 שנים

מי כמוך גיל פרץ! מרגיש WOW בלב לקחת חלק

Iris Kempler לפני 5 שנים

ג'ינג'י היית WOW מאז ימי התיכון ..גאה בך

Hezi Bahry לפני 5 שנים

בהצלחה לאיש שמצליח להתמיד ב-WOW

אופירה עזריאלי לפני 5 שנים

גיל הוא מלך ה-WOW !!!! ובהמשך עוד תראו כמה צדקתי. אני מכירה ומלווה את גיל כ-25 שנה, כמעט מתחילת דרכו המקצועית, הן כידידה והן כאשת יחסי הציבור שלו. גיל לא מפסיק להפתיע ולייצר תמיד בעוד דברים מקוריים ויצירתיים, וכפי שכתבתי כבר, מלך ה-WOW !! בטוחה כי מי שייצמד אליו בדרכו, "ידבק" מגיל בתכונות אלו ויצליח בתוכניותיו העסקיות. גיל גם נדיב וברוחב ליבו משתף את סובביו בידע שלו, בנסיון שצבר ובטיפים מעולים. אמרתי כבר מלך???

Lior Zoref לפני 5 שנים

בהצלחה יקירי :)

DAN MOVSHOVICH לפני 5 שנים

נהדר- בהצלחה !!!

Ronnen Weinberger לפני 5 שנים

בהצלחה גיל ! אני מחכה בסקרנות ללמוד wow - ים חדשים !

יניב זייד לפני 5 שנים

בהצלחה, גיל! כל הכבוד. חבר אמיתי, תותח על ומודל לחיקוי. אוהב אותך. יניב

ליאת גוטמן לפני 5 שנים

גיל הלא רגיל, פרץ של רעיונות אתה!

אבי אמיתי לפני 5 שנים

גכעגכעגכ

Ilanit Hasday לפני 5 שנים

גיל ונילי היקרים מתרגשת מהמפגש פריצת דרך איתכם , באהבה אילנית חסדאי

Rita Baaltaxa לפני 5 שנים

התשלום בגין 2 אנשים

בת-חן שפירא לפני 5 שנים

וואווו... פרוייקט מעורר השראה :)

אביגייל פרי לפני 5 שנים

פרויקט גאוני גיל פרץ !

Hilla S לפני 5 שנים

Wow!!! תודה לך גם הפעם!! כר-גיל אתה אלוף של ממש!! תמיד זה משמח לעקוב מקרוב אחר פועלך להתרשם ובעיקר לחוות את הוואוו שאתה מנגיש לכולם בגובה העיניים!!

Tesfahun Zaro לפני 5 שנים

פרוייקט מדהים

Adit Romano לפני 5 שנים

כל הכבוד גיל היקר ובהצלחה!!

דיקלה מור לפני 5 שנים

איזה יופי של פרויקט, כמו הספרים הקודמים שלך, גיל, אני בטוחה שזה יהיה wow בריבוע. מחכה בקוצר רוח...

שרה ברקאי לפני 5 שנים

גיל ונילי יקרים , זכות גדולה להיות חלק מה...ואו !!! מחכה לראות ללמוד ולחוות את הספר . חיבוק גדול !

שרה ברקאי לפני 5 שנים

גיל ונילי יקרים , זכות גדולה להיות חלק מה...ואו !!! מחכה לראות ללמוד ולחוות את הספר . חיבוק גדול !

שרה ברקאי לפני 5 שנים

גיל ונילי יקרים , זכות גדולה להיות חלק מה...ואו !!! מחכה לראות ללמוד ולחוות את הספר . חיבוק גדול !

Vered Peled Warshai לפני 5 שנים

כל הכבוד גיל על ההשקה כבר מחכה לקרוא את הספר

Orli Haker לפני 5 שנים

גיל היקר , מרגישה זכות שיצא לי להכיר אותך . אתה בן אדם (וואחד ג'ינג'י :) ) עם אנרגיות ונתינה מעומק הלב שלא נפגשתי הרבה זמן , משהו שלא מובן מאליו. החוויה שעברתי בקיץ האחרון בסמינר שלך , זו אחת החוויות שאנצור לעד בליבי , אותך ואת נילי המדהימה שלצידך. חווית wow אחת גדולה מהחיים. שמחה מאוד לתמוך בספר שלך ותודה שנתת לנו את הזכות להעניק לך בחזרה. אוהבת ומעריכה אורלי הקר

טל פרנק בן משה לפני 5 שנים

WOW הספר וההשקה :)

איציק לביא לפני 5 שנים

גם אני שמח להיות חלק מה- WOW

אורלי אלמגור לפני 5 שנים

שמחה להיות חלק מחבורת ה- wow

Esti Arnon לפני 5 שנים

כולנו יכולים ללמוד הרבה מאוד מגיל פרץ. אני לומדת כבר שנים ויש בי הסקרנות להמשיך ללמוד עוד ועוד על כל הדרכים בהם אפשר להעביר מסר טוב יותר ולוודא שנקלט. כל הכבוד גילי על היכולת האינסופית שלך ליצור. תודה. אסתי ארנון

Yossi Behar לפני 5 שנים

גיל היקר. בהצלחה. כל הכבוד

Yoni Dror לפני 5 שנים

גיל פרץ. הייתה לי הזכות לעבור כמה סדנאות של גיל. הוא מקצוען, חד ובעיקר יודע להפריד טפל מעיקר. יש לו זכות ראשונים והשפעה גדולה על צאת ספרי " סודות התמונה המנצחת" ובאנגלית "visual secerts" , תודה גיל. מחכה לספר. ואין שם יותר ממתאים לתאר אותו ואותך לחלוטין WOW

ענת שפרן אור לפני 5 שנים

איש של וואוו

Dorit Vaknin לפני 5 שנים

שמחה לתמוך בפרוייקט ה-"WOW". לעוד ידע והשראה. תודה גיל. בהצלחה רבה!!!

Sara Arbel לפני 5 שנים

גיל יקר, אתה תמיד עובד בהתמדה ממוקדת כדי להגיע ליעדים שלך, מעריצה אותך, בהצלחה הכי ראוייה. שרה ארבל

רינה שינברג לפני 5 שנים

אין כמוך גיל, ביצירתיות, בשכל ובדוגמא שאתה נותן. מאחלת לי להיות כמוך, עסקית.

אהרן דרמון לפני 5 שנים

בהצלחה, גיל!

לאה פסרמן לפני 5 שנים

גיל היה ועודנו ענק. מצפה בכליון עיניים לסמינרים שלו

Sharon Mark לפני 5 שנים

תודה גיל ובהצלחה! מחכה בציפייה לקיץ 2017.

Dorit Sher לפני 5 שנים

בהצלחה!! עוקבת ולומדת המון.

Yosi Bet-Yosef לפני 5 שנים

עוד מיזם גדול מבית היוצר של גיל תוך חשיבה מחוץ לקופסא שעושה וואו לכל מי ששיווק זה חלק מחייו ומי לא בעצם !

דבורי וקשטוק לפני 5 שנים

בהחלט WOW!

יורם רייך לפני 5 שנים

גיל מצליח להמציא עצמו מחדש בקצב בלתי רגיל. הפרויקט הזה מביא ערך חדש רק בלהתבונן מהצד בתהליך. אני בטוח שגם הספר יהיה מוצלח.

פלורי גורייבסקי לפני 5 שנים

גיל פרץ הוא אדם נדיר, אני מכירה אותו הרבה שנים! הוא תמיד דואג לתת ערך מוסף, רגיש, אישי, גורם לך להרגיש שאתה האדם הכי חשוב לו בעולם, קשוב, מתעניין ותמיד מנסה לעזור מכל הלב! כל פרויקט שלו וכל סמינר שלו הוא תענוג! הוא תמיד חושב איך לתת ערך מוסף ולתת עוד ועוד!!!! בסמינר שלו איך להיות מרצה מבוקש הוא עזר לי בפריצת דרך אישית! הבנתי מה יש לי לתת מה יש בי מיוחד ועליתי על הבמה והצלחתי לגעת ברגש שלי וברגש של כל אחד שהיה באולם. כל זה בזכות גיל פרץ!!!! ממליצה בחום על כל סמינר, מפגש פנים מול פנים וכל דבר שיש לגיל לתת, תמיד אפשר לדעת שתקבלו יותר!!! שולחת לגיל הרבה חום ואהבה! והמון תודה!!!

Vered Lahav לפני 5 שנים

מרתק!

חנן גזית לפני 5 שנים

גיל ונילי היקרים, WOW אתם משחקים אותה, כיף גדול להצטרף GAME-ON!

לימור זמיר לפני 5 שנים

גיל, אתה דוגמא לנתינה אינסופית בערך שאתה נותן, בוואו שאתה עושה, ובמתנות איתן אתה מפתיע... הוואו הזה הוא המשך טבעי וישיר לסמינר שעברתי איתך ועם נילי בקיץ. תבורכו על כל הטוב שאתם מביאים איתכם. בהצלחה!!!

אלדד אראל לפני 5 שנים

כיף לתמוך בפרוייקט אנרגטי, מלהיב שהוא נתינה והעצמה של הקהל. בהצלחה, גיל!!

מיכל ואילת שרגא לפני 5 שנים

בהצלחה!

אריה פישביין לפני 5 שנים

גיל הוא אדם מיוחד מלא כשרון וידע. בכל פגישה לומדים משהו חדש . אין ספק שהספר החדש יוכל לסייע לכל אחד לשפר את יכולותיו קורא לכולם להצטרף

נתי יעקובי לפני 5 שנים

גיל, כמו גיל, עושה הכל בשמחה ובכישרון. אדם עם אנרגיה של פתיחות ואוקיינוס של כישרון. ממתין לספר בקוצר רוח:-)

רוברט פישר לפני 5 שנים

שמח לתמוך בפרוייקט שלך שבזכותך הפך לפרוייקט בו מעורבת קהילת ה WOW... מחכה לספר ולהמשיך להדביק אחרים באנרגיות ובהתלהבות של הפרוייקט הנפלא הזה.

שרון מנדלבאום לפני 5 שנים

גיל, הדרך שלך להשקת הספר היא וואו בפני עצמו.. כל הכבוד לך!! בהצלחה

Avishag Ravid לפני 5 שנים

בהצלחה!

רמות רמות לפני 5 שנים

מחכה בהתרגשות ובסקרנות

אורנה בת דוד לפני 5 שנים

זו ההשקה הכי מדהחמה שאי פעם ראיתי ויש לי העונג להשתתף בה. גיל -תודה על הכל!

ימית הוניקמן לפני 5 שנים

משוכנעת שמדובר בספר מדהים ומרתק אפקטיבי לכל מי שרוצה להצליח להעביר מסרים ולסחוף אנשים מהבמה. מתרגשת, מחכה ומצפה לקבלת הספר והשתתפות בסמינרים :) בהצלחה!

רינה בן חמו לפני 5 שנים

המון בהצלחה , בטוחה שהספר wow אחד גדול

Asaf Oz לפני 5 שנים

כבוד הוא לי להכיר אדם מקסים, מוכשר וגאון כמו גיל פרץ. הכרתי את גיל לפני עשרים שנה בהיותי חייל שהיה גם ייזם צעיר ואנרגטי. גיל היה לי מורה רוחני ומעשי ונתן לי המון השראה, טיפים ועצות שעזרו לי במהלך השנים ומלווים אותי עד היום. (גיל הבחור הג׳ינג׳י האנרגטי עד היום) היה גם המרצה שלי בלימודי מנהל עסקים ובלימודי פרסום ושיווק מטעם איגוד המפרסמים והטכניון. גיל הוא אישיות מיוחדת והצלחה שכל מי שיכול לקבל ממנו טיפים ועצות רק ירוויח. אסף עוז - מצלמות אבטחה

ערן שטרן לפני 5 שנים

ברכות לספר החדש גיל. מצפה לו!

אריאנה שלם לפני 5 שנים

פרויקט וואוו :)

גינת רוגל לפני 5 שנים

גיל יקר, איזה התרגשות על הוצאת ספרך החדש!! בטוחה שהוא יהיה WOW כמו כל דבר שאתה נוגע בו, מלא ערך, מקצועי ומרגש, שמחה להיות חלק מהמסע שלך, אתה מדהים!! ממליצה בחום לכל אחד לרכוש את הספר ולהצטרף להשקה, הרווח כולו שלנו!

Hava Lurya לפני 5 שנים

וואו גדול ליוצר והמפיק של הספר גיל פרץ!!!

Tomer Hamou לפני 5 שנים

בהצלחה גיל! מחכה בכיליון עיניים לקרוא את הספר.

מיכל כהן חי לפני 5 שנים

זכות והתרגשות להיות חלק מהפרוייקט שלך גילי היקר. כמו בכל דבר שאתה עושה - אתה עושה אותו בגדול, הכי מקצועי ומלא נתינה. לומדת ממך המון, בכל מפגש, בכל סמינר. אוהבת אתכם, נילי וגילי, בהצלחה רבה!

Avi Barssessat לפני 5 שנים

גיל ריגשת אותי!!! כל הכבוד לך ובהצלחה גדולה!

meirav BOUKRIS לפני 5 שנים

פרוייקט מבורך

uzi peretz לפני 5 שנים

אח שלי בהצלחה ענקית חיבוק

Karin Ramot לפני 5 שנים

Wow!

יעל גרינברג לפני 5 שנים

בהצלחה. מדהים. מחכים בכיליון עיניים לספר

Michal Gan לפני 5 שנים

כל הכבוד גיל, תמיד מצליח להפתיע ולעשות את זה עם הרבה wow

Michal Gan לפני 5 שנים

כל הכבוד גיל, תמיד מצליח להפתיע ולעשות את זה עם הרבה wow

איילה בירן לפני 5 שנים

איזה פרוייקט מלהיב עם קהילה כל כך גדולה ומכובדת של משתתפים, אין ספק שההשקה הזאת היא משהו מיוחד וחדש ומרגש ביותר ! מחכה כבר לספר....

רונית בנארי לפני 5 שנים

מחכה ומצפה לספר. מכירה את גיל ואת הידע שהוא מעביר. הספר יהיה שימושי ביותר לכל מי שישקיע בו.

Emil Capone לפני 5 שנים

בהצלחה...

אייל זהר לפני 5 שנים

WOW ! . שוב הגיל עושה את שלו... ומפתיע אותנו. גאה לתרום לקידום הספר ואין מתאים יותר מגיל לשתף אותנו בתובנות ובטיפים שיכולים לקדם כל אחד ולהביא לתוצאות בכל תחומי העבודה והחיים.

נטלי אבישר לפני 5 שנים

בהצלחה!

רותי אבירי לפני 5 שנים

קראתי את כל הספרים שלך והסמינר היה WOOW בפני עצמו! שמחה לתרום דוגמא ל-WOOW משלי שיופיע בספר ושיהיה בהצלחה לכולם..

זוהר בן-שוהם לפני 5 שנים

בהצלחה!!

אפרת דודיאן לפני 5 שנים

מצטרפת באהבה רבה לתומכי הפרויקט של גיל פרץ! עוקבת באדיקות רבה אחרי העשייה שלו, נוכחת בסמינרים המקצועיים שלו ואין לי ספק שכישורי הפרזנטציה שלי, שהיום אני מאוד גאה בהם, נבנו והתחזקו היטב הודות לקסמים של גיל. תודה גיל ונילי על המתנה הWOW הזאת שאתם מביאים לעולם!

Chezky Portowicz לפני 5 שנים

גיל היקר. אתה בעצמך wow ענק המעורר את כולנו לעשות כמיטב יכולתנו לחיות חיים של wow

אודליה גולדמן לפני 5 שנים

בהצלחה רבה בטוחני כי זו תהיה הצלחה מסחררת גיל!

דני וידיסלבסקי לפני 5 שנים

גיל היקר, כל הכבוד על עוד פרוייקט מדהים ופורץ דרך. אתה מדהים.

Ehud Shapira לפני 5 שנים

בהצלחה למשפחת פרץ שמוציאה את הספר במלוא המרץ יחד עם קבוצת חברים שמזיזים יחדיו גבעות והרים שהגיוס יסתיים במתיקות כמו קקאו ויהיה לכם יופי של WOW ! מבקי ואהוד שפירא

דגנית סלנט לפני 5 שנים

בהצלחה גיל היקר wow על החדשנות וההתחדשות המתמדת

shalom shlomi zigdon לפני 5 שנים

וואוו=גיל בגימטריה קטנה

Ronit Liran-Shaked Adv לפני 5 שנים

מר WOW העולמי. ללא ספק! אני מצטרפת ותומכת בשמחה - ממליצה בחום לכולם.

מושי אשר לפני 5 שנים

גיל, אתה מוסיף הרבה גיל והתלהבות לחיים המקצועיים, כיאה לג'ינג'י אמיתי! עלה והצלח! מושי אשר יועץ ארגוני, עיסקי ושיווקי

ענת אילון לפני 5 שנים

בהצלחה כי מגיע לך הכי

גדי טל אלון לפני 5 שנים

רעיון מדהים שלך גיל, בהצלחה ענקית!

דניאל שטרן לפני 5 שנים

בהצלחה, מחכה לספר שלך, גיל. קראתי לפני 15 שנה את "שיווק אינטימי" וזה עשה לי וואו בפני עצמו.