החברים של ראובן

345

מקדמים

76,383

35% מתקציב יעד של 216,000 ₪

0

ימים נותרו

הפרוייקט מומן בהצלחה

יום רביעי 14 דצמבר 2016

ראובן נשוי באושר לאתי אב לאלון ונועם. חולה סרטן כיליה, מטופל בתרופה ביולוגית חצי שנה עלותה 36000 שח לחודש. הטיפול עובד בהצלחה. ברצוני לממן עי מתנות מתחום האימון

המתנות לבחירתך

קידום של 29

27 מקדמים   נותרו 1 מתוך 30

תכנית אודיו דיגיטלית הכוללת 4 תהליכים אשר יאפשרו לכם לחוות העצמה אישית יומיומית, באמצעות 5 מפתחות לאושר פנימי מתחדש שנמצאו אצל האנשים המוצלחים ביותר. 1.שינוי מצב נפשי קשה -כמו בדידות,כבדות ותסכול למוטיבציה , אנרגיה, שמחה והתלהבות על ידי תזוזה בהליכה וטכניקת נשימה מיוחדת. 2. הגברת אהבה עצמית לבטחון עצמי והערכה עצמית גבוהה. 3.שינוי חשיבה שלילית לא מודעת הכוללת ביקורת עצמית- לחשיבה חיובית ומעצימה. 4.דמיון מודרך להשגת מטרות על ידי מתן פחימה ומור שגיא מנחים מוסמכים בשיטת NLP ודימיון מודרך.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 29

4 מקדמים

בוקר הגשמת חלומות הזדמנות ללמוד דרך יישומית להתחיל להגשים את החלומות שלך למציאות במפגש מרתק המשלב כלים מעולם ה-NLP בסדנה המשלבת טכניקות NLP ,הפעלות ועקרונות ברורים תפתח אפשרות לשינוי אמיתי בחייכם, ותקרב להגשמת חלומותיכם. תלמדו מהם 7 העקרונות של האנשים המצליחים ביותר לניסוח כל מטרה או חלום כדי שיהיה בר השגה וסוף סוף - יהפוך למציאות. תלמדו כיצד ליישם את מפתחות ההצלחה של האנשים המצליחים ביותר. ע"י מתן פחימה ומור שרגא.מנחים מוסמכים בשיטת NLP ודמיון מודרך בעין כרם ירושלים 30/12/16 ו 3/2/1

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 30

0 מקדמים   נותרו 200 מתוך 200

סיפורים ומוסיקה מהווי שכונות ועדות בישראל מופע צבעוני, מרתק ומצחיק בהנחיית מיכל פורת ובשיתוף אמנים מספרים, נגנים וזמרים. עבור מבוגרים ונוער. 18/1/17 שעה 20:30 באולם מרכז קהילתי מק"ד תל חי 68ב כפר סבא כל האמנים יופיעו בהתנדבות.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 60

108 מקדמים   נותרו 1473 מתוך 1600

ספר זרעים של הערכה עצמית מהי הערכה עצמית, באיזו מידה ביכולתנו להשפיע ולשנות את עתידנו, עתידם של אלה בהם אנו מטפלים(ילדים, תלמידים, מטופלים), ושל אלה אתם אנחנו עובדים (מעסיקים, מועסקים ועמיתים). ד"ר ברוקס מסביר את ההשלכות של דימוי וערך עצמי על קביעת עתידו של הילד, מציג מסגרת ואסטרטגיות לטיפוח הערכה עצמית אצל תלמידים ומלמד כיצד לשלב הערכה עצמית עם שאר המקצועות שבתוכנית הלימודים.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 120

5 מקדמים   נותרו 23 מתוך 30

טיול לעכו: גבעת נפוליאון, אולמות האבירים, השוק, מנהרת הטמפלרים, המרכז הסופי שבבניה . ולסיום מפגש בכליל עם תושב המקום שהוא גם מורה דרך. הטיול הוא יום שלם. המחיר לא כולל כניסה לאולמות האבירים. תאריך 11/3/17. בהדרכת רותי גושן מורת דרך מוסמכת מנוסה מתמחה בנצרות, ארכיאולוגיה והיסטוריה.

מועד אספקה משוער:  מרץ 2017

קידום של 175

27 מקדמים   נותרו 169 מתוך 200

כנס בנושא ADHD – מרצים ראובן סדן ורבקה ארוטשס - עקרונות ניהול זמן, דחיינות מפתח הדחיינות, טיפים וכלים לקידום היכולת לניהול זמן , בניית הרגלים יעילים לניהול זמן.

מועד אספקה משוער:  פברואר 2017

קידום של 200

0 מקדמים   נותרו 2 מתוך 2

מבדק moxo להערכת הפרעת קשב עם פענוח במכון "נתיב ללב" בירושלים מכון מוכר ע"י חברת נוירוטק לפענוח בכיר המבדק יערך בירושלים. בתיאום עם המכון, על בסיס זמן פנוי. מבדק moxo הוא מבדק ממוחשב להערכת הפרעות קשב, בהתאמה לכל גיל. מבדק ה-moxo הוא החדשני ביותר בתחום. ומותאם לפרמטרים ישראליים עדכניים.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 225

5 מקדמים   נותרו 45 מתוך 50

סשן אימון בסקייפ בנושא ניהול זמן-מיפוי אישי בתחום ניהול הזמן, ראובן סדן ייתן לכם טיפים וכלים ויסייע לכם בבניית מפת דרכים לארגון זמן בצורה אופטימלית וליצירת הרגלים שיסייעו בהשגת המטרות השונות בחייכם.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 230

0 מקדמים   נותרו 4 מתוך 4

משחק "בקצב הלב"- משחק ייחודי למטפלים ומאמנים. המשחק כולל סדרת שאלות עוצמתיות, הנוגעות לעולמם הפנימי של ילדים ומתבגרים, יחסיהם עם בני משפחתם, חבריהם ושאר הסובבים אותם, השאלות עוסקות ברגשותיהם של הילדים במצבים שונים, מחשבותיהם, הערכים החשובים להם, והתנהגותם בהווה ובעתיד. המטרה היא להרחיב את נקודות המבט לגבי הנושאים השונים ולאפשר מיקוד והעלאה למודע של זוויות ראיה אופטימיות יותר. מכיל : 25 קלפים "מחשבותי ורגשותי" 25 קלפים "אני והאנשים סביבי" 25 קלפים "ההתנהגויות שלי" ועוד.. של דר איריס בירקוז

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 250

0 מקדמים   נותרו 10 מתוך 10

מתחילים להבין וליישם- סדנת פייסבוק – מירב שביט סדנת פייסבוק – קידום ממומן סדנה בה נלמד ליצור קהלים שמתאימים לנו כלקוחות. סדנה שבה ניצור קמפיין ונראה תוצאות שמוכרות כל החידושים כבר כאן- נעדכן בכל מה שרלוונטי וחובה לדעת. למי הסדנה מיועדת: מיועד לבעלי עסקים עם דף עסקי בפייסבוק וניסיון בסיסי בקידום לומדים דרך הידיים: מפגש של 4 שעות ממוקד ומעשי בכיתת מחשבים לימוד בקבוצה קטנה עם יחס אישי - עד 10 איש בלבד במפגש המקום: שילת (ליד מודיעין). חניה בשפע ודרכי גישה נוחים

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 350

11 מקדמים   נותרו 38 מתוך 50

אימון אישי בנושא ניהול זמן - באימון של שעה ראובן סדן יחקור אתכם את ניהול הזמן בחייכם, ייתן לכם טיפים ויסייע בבניית תכנית אישית לארגון זמן בצורה שתאפשר לכם לשלב תחומים שונים בחייכם בצורה אופטימלית וביצירת הרגלים שיסייעו בהשגת המטרות השונות.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 350

1 מקדמים   נותרו 2 מתוך 3

שיחת אימון אישי עם ניר קראוזה באורך שעה ליציאה מתקיעות ולשחרור רגשי. יחד נחקור תחום בחייך שתקוע וגורם סבל. ניצור חווית חיים חדשה ומלאת עוצמה.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 350

2 מקדמים   נותרו 3 מתוך 5

סיגל שביט טראוב יועצת ארגונית בעלת ניסיון רב, עובדת עם מנהלים הרוצים להוביל את הארגון להצלחות עסקיות ופיתוח מיומנויות ניהול ומנהיגות. בעבר הייתה יועצת ארגונית בבית ספר לפיתוח מנהיגות בצה"ל והיום מלווה ויועצת למנהלים בכירים. בסשן יעוצי אחד אל אחד של שעה, נמפה סוגיה ניהולית מרכזית המהווה צוואר בקבוק להצלחה עסקית. במפגש נגבש אלטרנטיבות חדשות לפתרון ונבנה תוכנית ישומית למימוש. ינתנו טיפים וכלים פרקטים מנסיונם הניהולי של מנהלים אחרים המתמודדים עם סוגיות דומות.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 350

0 מקדמים   נותרו 1 מתוך 1

שיחת אימון אישי עם ניר קראוזה באורך שעה ליציאה מתקיעות ולשחרור רגשי. יחד נחקור תחום בחייך שתקוע וגורם סבל. ניצור חווית חיים חדשה ומלאת עוצמה.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 500

0 מקדמים   נותרו 5 מתוך 5

להגשים עכשיו קורס אינטרנטי של ערן שטרן 1.כל מה שתרצו כבר קיים החוק החשוב ביותר בעולם. הכל הוא אנרגיה כיצד להשתמש בכח החזק בעולם (תת המודע) לטובתנו 2.הסוד להשגת היעדים שלנו, כיצד להתחמק מ”מלכודת הנוחות” שמשתקת אותנו כיצד בוחרים ומגדירים את היעדים שנכונים לנו . 3.הנוסחה להגשמה אישית וכלכלית 4.כלים ליצירת הצלחה מתמשכת איך להימנע פעם אחת ותמיד מ”פער הביצוע” כיצד להשאר תמיד בפעולה מתמדת. בכל שיעור תקבלו בנוסף: שיעור וידאו מצולם,הקלטה של שאלות ותשובות ,חוברת עבודה מצורפת להורדה

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 600

0 מקדמים   נותרו 5 מתוך 5

מגנט הכסף: תכנית של ערן שטרן 1. חשיבה ממגנטת כסף - תטמיעו הרגלי חשיבה חדשים שמקדמים משיכת כסף וממגנטים כסף אליכם. 2.חוקי הכסף- תזרים הכסף הנכון שיאפשר לכם חיים של רווחה ושגשוג כלכלי. 5 מרכיבי החופש הכלכלי, ו 3 האסטרטגיות שניתן לפעול על פיהן כדי ליצור עוד כסף 3.כלים מעשיים למשיכת כסף -מספר כלים, אסטרטגיות ושיטות לפתח את עוצמת מגנט הכסף שלכם, למשוך עוד כסף לחייכם, כיצד לפתח באופן תמידי עוד רעיונות ליצירת כסף וכן הרגלים חדשים שיקדמו את מצבכם הכלכלי.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 975

5 מקדמים   נותרו 5 מתוך 10

3 מפגשי אימון לניהול זמן- בשלושת המפגשים ראובן סדן יחקור אתכם את ניהול הזמן בחייכם, ייתן לכם טיפים ויסייע בבניית תכנית אישית לארגון זמן בצורה שתאפשר לכם לשלב את התחומים השונים בחייכם בצורה אופטימלית, ביצירת הרגלים שיסייעו בהשגת המטרות השונות ובהטמעת ההרגלים בחייכם.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 990

1 מקדמים   נותרו 2 מתוך 3

תכנית אימון-מוחי לשיפור הזיכרון והקוגניציה. התכנית מותאמת לכל אחד ע"פ אבחון קצר המתבצע אונליין. התכנית נמשכת שישה חודשים וניתן להיכנס אליה בכל זמן וללא הגבלה בכמות התרגילים. מתאים לבני 55 פלוס המעוניינים לשפר את הזיכרון ו/או למנוע נסיגתו. התוכנה של אטנגו פרטים באתר www.attengo.co.il

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 1700

4 מקדמים   נותרו 6 מתוך 10

הרצאה בחוג בית בנושא הערכה עצמית-ראובן סדן יגיע אליכם להרצאה אינטימית בחוג בית בנושא הערכה עצמית, מהי הערכה עצמית, דרכים לפתח הערכה עצמית אצל ילדים בני נוער ומבוגרים ותפקידה של חמלה עצמית בפיתוח הערכה עצמית. בנוסף תקבלו 15 עותקים מהספר זרעים של הערכה עצמית.

מועד אספקה משוער:  פברואר 2017

קידום של 1700

1 מקדמים   נותרו 9 מתוך 10

קבוצת אימון – מנחה ראובן סדן קבוצת אימון על פי מודל שפותח ע"י ראובן סדן הקבוצה תיפגש 10 פגישות בנות שעתיים בהן יציבו המשתתפים מטרות אישיות ובעזרת הידע, הכלים של המנחה וההפריה ההדדית של המשתתפים יפעלו להשגת המטרות.

מועד אספקה משוער:  פברואר 2017

קידום של 1700

0 מקדמים   נותרו 10 מתוך 10

סדנת הורים לילדים עם ADHD מנחה רבקה ארוטשס מטרות הסדנא : שיפור האקלים המשפחתי שיפור הדימוי העצמי של ההורים והילד תחושת סיפוק עצמי של כל בני הבית במהלך הסדנא ילמדו ההורים: • להכיר, לדעת ולהבין את הפרעת ADHD . • לסלוח לילדים, לעצמם, ולסביבה. • לזהות את הערכים שלהם, צרכיהם, רצונותיהם, יכולותיהם ואת נקודות החוזק והחולשה שלהם. • להציב לעצמם ולילדם מטרות ריאליות ולפעול בהתמדה להשגתם. • כלים להתמודדות יעילה בבית. 12 מפגשים בני שעתיים

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 1800

0 מקדמים   נותרו 2 מתוך 2

אבחון דידקטי לגילאי בית ספר יסודי עד סטודנטים, על ידי בתיה ניר מאבחנת מקצועית ומנוסה. האבחון יתקיים באזור קדימה. לפרטים 0505563079.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 3600

0 מקדמים   נותרו 1 מתוך 1

8 מפגשים של טיפול זוגי או משפחתי, בו ניתן יהיה לעבוד על קשיים מסוגים שונים במטרה לשפר את איכות החיים ואת היחסים הזוגיים והמשפחתיים.. הטיפול יינתן ע"י ד"ר אסתר אפק פסיכולוגית קלינית וחינוכית ומטפלת זוגית ומשפחתית מומחית בכירה. הטיפול יתקיים בקליניקה בעיר ימים נתניה.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 39

18 מקדמים   המתנה אזלה

יומן רגשות יומן רגשות למילוי יומי – לזיהוי שיום וניטור החוויה הרגשית של הילד במהלך השבוע. באמצעות היומן יוכל המטפל להיחשף לרגשותיו של הילד במהלך השבוע. היומן נועד למילוי יומיומי על ידי הילד או הוריו. בדפי היומן מצוירים פרצופים ריקים מהבעה בתוכם ניתן לאייר בסוף כל יום את מצב הרוח היומי של הילד. מבית מוצריה של שלי זאנטקרן.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 69

10 מקדמים   המתנה אזלה

ספרוני לפעמים -שמונה ספרוני רגשות המיועדים לעבודה טיפולית בנושא וויסות רגשי: ספרון 'האדם הקדמון ואני', ספרון 'הלפעמים' וספרוני רגשות ספציפיים: שמחה, עצב, כעס, פחד, בושה וקנאה. הספרונים מתאימים לשימוש עבור מטפלים ובכלל זה : פסיכולוגים, פסיכותרפיסטים, מטפלים באומנות, עו"ס ,מאמנים, יועצים ומנחי קבוצות לילדים הספרונים מיועדים לעבודה על כל רגש בנפרד והכרות עם כל חלקי החוויה הרגשית דרך ציור או כתיבה . הספרונים כוללים זיהוי מצבים מקשים, חיבור לתחושות, מחשבות והתנהגות, והתייחסות לכוחות.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 75

19 מקדמים   המתנה אזלה

עיצוב התנהגות בעזרת טבלת כוכבים מגנטית טבלת כוכבים מגנטים צבעונית לעיצוב התנהגות נאותה. "טבלאות כוכבים" הינן שיטה שנוסתה ונבחנה בהצלחה לעידוד התנהגות נאותה והרגלים טובים תוך שהילדים צוברים כוכבים כתגמול על התנהגות טובה.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 100

51 מקדמים   המתנה אזלה

הפכים נפגשים מאת אדיר כהן הספר הקטן גדול של האוקסימורונים לראשונה בעברית ספר מקיף ויסודי העוסק באוקסימורונים תוך הדגמת אלפים מהם,הארתם, ניתוחם ושילובם בשיח הממלא את כל תחומי חיינו. האוקסימורון בנוי על צירוף של הפכים, אמירה אבסורדית, פרדוקס. אך אם נתבונן בו נראה כי נפתחת ממנו פילוסופיה מעמיקה, הבנה פסיכולוגית עשירה, העזה יצירתית והארה רב כיוונית של כל הבטי הקיום, החברה, התרבות המדע והרוח.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 120

5 מקדמים   המתנה אזלה

הספר ADHD להכיר ולהצליח ספר שיעשה לכם סדר בכל התחומים הקשורים להפרעת קשב וריכוז והיפראקטיביות: מהי ההפרעה, כיצד היא באה לידי ביטוי ומהן השלכותיה. בספר מובאת הדרכה מפורטת להורים, למורים ולאלה המתמודדים בעצמם עם קשיי קשב וריכוז והיפראקטיביות. המחבר הרב אהרון לרנר הינו מחובשי בית המדרש ואמון על שיטות חינוך המקובלות מדורי דורות.עבודתו נעשית מתוך התבוננות מעמיקה בכל פונה בפני עצמו, ובהתחשב בגירויים האופייניים לדורנו אנו.באמצעות ארגז כלים מקצועי ונרחב זכה המחבר בסייעתא דשמיא מרובה לעזור למאות אנשים.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 149

20 מקדמים   המתנה אזלה

קלפי "המרפא שבי" הערכה כוללת 78 קלפים בכל אחד מאתנו קיים מרפא פנימי אז מהו סוד קיסמו של המרפא שבי במה הוא מעצים אותי כיצד כוחותיו יכולים לאפשר לי לייצר שינוי צמיחה וריפוי בחיי ולהרחיב את השפע בעולמי "בכל יום אני מחדשת את החוזה ביני לבין המרפא שבי" בערכת קלפי המרפא שבי נמצא תמונות מרחיבות לב ומסרים תומכי דרך, המזכירים לנו במקום שיש בו אהבה מתרחש ריפוי קלפים אלו מוקדשים באהבה רבה לאחותי חנה רייזמן ז"ל איציק שמולביץ

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 180

4 מקדמים   המתנה אזלה

סדנת ליבוד בואו להתנסות במלאכה עתיקת יומין ותצאו עם תכשיט יחודי בעיצובכם. נכין חרוזים בליבוד רטוב ונעטר אותם בליבוד מחט וברקמה. הסדנה תארך שעתיים וחצי.מקסימום חמישה משתתפים בסטודיו ברמת השרון. מחיר הסדנה כולל חומרים וכלים. אין צורך בנסיון קודם. לפרטים ושאלות רק על סדנה זאת בלבד אפשר להתקשר ל 0584689254

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 180

5 מקדמים   המתנה אזלה

סדנת ליבוד בואו להתנסות במלאכה עתיקת יומין ותצאו עם תכשיט יחודי בעיצובכם. נכין חרוזים בליבוד רטוב ונעטר אותם בליבוד מחט וברקמה. הסדנה תארך שעתיים וחצי.מקסימום חמישה משתתפים בסטודיו ברמת השרון. מחיר הסדנה כולל חומרים וכלים. אין צורך בנסיון קודם. לפרטים ושאלות רק על סדנה זאת בלבד אפשר להתקשר ל 0584689254

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 200

24 מקדמים   המתנה אזלה

הרגש שלי ואני – מסע לניהול רגשות ערכה הכוללת : חוברת עבודה לוויסות רגשי, כרטיסיות מגוונות לעבודה, 4 משחקים המחולקים ל4 נושאים: רגשות, תחושות, מחשבות והתנהגויות. פיתוח שלי זאנטקרן.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 200

11 מקדמים   המתנה אזלה

הרגש שלי ואני – מסע לניהול רגשות ערכה הכוללת : חוברת עבודה לוויסות רגשי, כרטיסיות מגוונות לעבודה, 4 משחקים המחולקים ל4 נושאים: רגשות, תחושות, מחשבות והתנהגויות. פיתוח שלי זאנטקרן.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 250

5 מקדמים   המתנה אזלה

מפגש אימון לאסטרטגיות למידה עם בתיה ניר, מורה לאסטרטגיות למידה והתארגנות, מאמנת מתבגרים ומבוגרים עם הפרעות קשב וריכוז ולקויי למידה מנוסה ומקצועית.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 443

3 מקדמים   המתנה אזלה

קורס מיינדפולנס ומדיטציה להפחתת מתחים אינטרנטי עם ניר קראוזה. שיטת המיינדפולנס היא השיטה המובילה בעולם להתמודדות עם המתח והכאבים בעולם המודרני. אלפי מחקרים מדעיים מוכיחים את יעילותה. ב 8 שעורים אינטרנטיים תלמדו ליישם את שיטת המיינדפולנס בחייכם. הקורס כולל מדיטציות מונחות לתרגול יום יומי וסרטוני הסבר. הקורס ניתן בהנחה לנרשמים דרך הקמפיין הזה. מחיר: 443 ומעלה (הנחה של 50 ש"ח).

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 443

3 מקדמים   המתנה אזלה

קורס מיינדפולנס ומדיטציה להפחתת מתחים אינטרנטי עם ניר קראוזה. שיטת המיינדפולנס היא השיטה המובילה בעולם להתמודדות עם המתח והכאבים בעולם המודרני. אלפי מחקרים מדעיים מוכיחים את יעילותה. ב 8 שעורים אינטרנטיים תלמדו ליישם את שיטת המיינדפולנס בחייכם. הקורס כולל מדיטציות מונחות לתרגול יום יומי וסרטוני הסבר. הקורס ניתן בהנחה לנרשמים דרך הקמפיין הזה. מחיר: 443 ומעלה (הנחה של 50 ש"ח).

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 900

1 מקדמים   המתנה אזלה

מפגשים אישיים לייעוץ שיווקי אישי, פנים אל פנים, במשרדינו. תכנית הייעוץ נתפרת בדיוק לפי הצורך. מותאם במיוחד לעוסקים בקשת מקצועות הטיפול - על כל גווניהם מפגשי הייעוץ ייערכו עם אפרת אביסרור בעלת מעל עשרים שנות ניסיון בייעוץ שיווקי, מיתוג והובלת פרוייקטים בשיווק, עם התמחות בתחומי הטיפול השונים 3 מפגשים בני שעה וחצי כל אחד.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 1100

1 מקדמים   המתנה אזלה

אבחון דידקטי על ידי רבקה מרגלית מאבחנת ותיקה ומנוסה מאד. MA. לשאלות טל 0544793633. האבחון ניתן לילדים מגיל יסודי ועד סטודנטים. מקום האבחון רחובות.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 3500

1 מקדמים   המתנה אזלה

10 מפגשי טיפול רגשי ממוקד בשיטת EMDR או CBT. נושאים עליהם אפשר לעבוד בטיפול הם: פחדים וחרדות, טראומות, דכאון, בעיות התנהגות, ויסות רגשי, פוביות למיניהן, ועוד... הטיפול ינתן ע"י שמעון רביד, עובד סוציאלי ומאמן בעל נסיון של 10 שנים, המתמחה בשיטות טיפול: CBT, ו- EMDR

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017

קידום של 3500

1 מקדמים   המתנה אזלה

10 מפגשים של טיפול זוגי במסגרתם ניתנת תשומת לב לצרכים השונים של בני הזוג (כולל adhd) ונלמדים כלים לתקשר בצורה מתאימה יותר, לשלוט בסימפטומים מפריעים ולהכיל אחד את צרכי השני. נעמי רביד, פסיכותרפיסטית, עובדת סוציאלית קלינית, מאמנת ומדריכה, מנהלת מכון רביד בחדרה, מתמחה בטיפול פרטני, זוגי ומשפחתי. הטיפול יינתן בקליניקה בחדרה.

מועד אספקה משוער:  ינואר 2017
 

כנס: הפרעת קשב - זה לא משחק ילדים: ארבע הרצאות מרתקות ומופע אותנטי אחד יתנו לנו את התשובות!

לפני 5 שנים

 

הפרעת קשב - זה לא משחק ילדים:  

ארבע הרצאות מרתקות ומופע אותנטי אחד יתנו לנו את התשובות!

אנחנו שמחים להציג מבוגרים(ADHD)במעגלי החיים: על ניהול זמן, הורות לילדים, זוגיות, הערכה עצמית וצחוק כטיפול עצמי. עם מיטב המרצים

בית השחמט, טאגור 26 רמת אביב

יום ד' 4-1-2017, ו' בטבת תשע"ז

14:30-15:00  התכנסות, הרשמה וכיבוד קל

15:00-15:45  "זמן הוא הנכות הכמעט בלתי נראית הפוקדת את אלו עם ADHD" בארקלי

אחד הגורמים החשובים להצלחתנו הוא ניהול זמן. בהרצאה נבין את הקשיים בניהול זמן אצל אנשי הADHD, נלמד על עקרונות לניהול זמן, טיפים וכלים

ויצירת הרגלים לניהול זמן.

מרצה – ראובן סדן, מנהל מיקוד להצלחה – אימון ADHD, מנהל ICA בית ספר להכשרת מאמנים לADHD. מאמן אישי למתבגרים, מבוגרים, ויזמים עסקיים עם  ADHD מנחה קבוצות אימון ומרצה.

15:45-16:30 קשיים ודרכי התמודדות עם האתגרים של הורות לילדים עם ADHD

להיות הורה זה קשה, להיות הורה לילדים עם ADHD זה יותר קשה, להיות הורים עם ADHD לילדים עם ADHD זה יכול להיות....

מרצה – גב' רבקה ארוטשס, מאמנת יועצת ומנחת קבוצות מתבגרים מבוגרים והורים לADHD, מיסדת עמותת ביחד הורים לילדים עם ADHD .

16:30-17:00 הפסקה וכיבוד קל

17:00-17:45  על נשים גברים ומה שביניהם

בהרצאה יוצגו מוקשים אפשריים אצל זוגות כפרשנות לא נכונה של התנהגויות ADHDיות, דפוסים מרעילים של האשמה ושיפוט, או "חסר אונים ומציל". הבדל בין גברים ונשים ותפיסת הקשר הזוגי בעיניהם. מה שמשמעותי, הוא איך הזוג בוחר להתמודד עם הקשיים. יוצגו  אסטרטגיות היכולות לעזור למבוגרים עם ADHD ובני זוגם, להתמודד עם יחסים בין אישיים חשובים.

מרצה – גב' נעמי  רביד, פסיכותרפיסטית, עו"ס קלינית ומאמנת, מטפלת ומדריכה מוסמכת בEMDR, מטפלת זוגית ומשפחתית, מומחית בטיפול בילדים מתבגרים ומבוגרים, מטפלת ומנחה לטיפול בADHD, מנהלת מכון רביד בחדרה.

17:45-18:30  מסוגלות עצמית וערך עצמי – המתנות הגדולות לבעלי הפרעת קשב

ערך עצמי (Self Esteem  ) ומסוגלות עצמית (Self Efficacy ) הם משתנים הקשורים זה לזה ומהוויים מנגנון של חוסן נפשי. אדם בעל ערך עצמי ומסוגלות עצמית גבוהים חווה שביעות רצון במישורים השונים בחייו (תעסוקה, זוגיות) ותחושת אושר גדולה יותר מבעלי ערך עצמי ותחושת מסוגלות עצמית נמוכים. בהרצאה נלמד להבחין בין שני המושגים, נבהיר את הקשר ביניהם, ונלמד טכניקות חדשות ויעילות, שיש בהן כדי לסייע בטיפוחם של שני מרכיבים אלה.

מרצה - ד"ר נעמי אפל , עו"ס, מנהלת מכון שיטות, מנהלת המגמה לטיפול הורי, זוגי ומשפחתי, בתוכנית הארצית להכשרה ב – CBT בתל השומר. מרצה בפקולטה לרפואה באוניברסיטת ת"א. כתבה מאמרים ופרסמה חמישה ספרים. ספרה השישי: "כוחו של CBT בטיפול זוגי" נמצא בימים אלו בהדפסה

.18:30-18:45 הפסקה וכיבוד קל

18:45-19:30  מופע – "נזרקת לצדדים"

שחקנית - גלי שני, גלי שני     Bedבחינוך ובהוראת תיאטרון, מאמנת אישית ילדים ומבוגרים, מתמחה בהפרעת קשב שחקנית   ויוצרת המופע "נזרקת לצדדים" בימוי מיכל ורד

לשאלות אפשר להתקשר לראובן סדן 0502516709

 

מערכת התגובות מיועדת למקדמים בלבד. את תגובתך האישית ניתן לשלוח ישירות אל היוצר: שלח הודעה

 

Edi Afremov

לפני 6 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Pnina Abramovitz

לפני 6 שנים

מקדם 1 פרויקטים

שלומית בוכניק

לפני 6 שנים

מקדם 1 פרויקטים

ציפי מילוא

לפני 6 שנים

מקדם 5 פרויקטים

מאיר רכניצר

לפני 6 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Tamar HURVITZ

לפני 6 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Gili Drori

לפני 6 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Yaakov Shaharabani

לפני 6 שנים

מקדם 1 פרויקטים

תמר אלישיב

לפני 6 שנים

מקדם 2 פרויקטים

Barak Knafo

לפני 6 שנים

מקדם 1 פרויקטים

רעיה אופיר

לפני 6 שנים

מקדם 1 פרויקטים

שרה ריינר

לפני 6 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Tsur Ben-David

לפני 6 שנים

מקדם 1 פרויקטים

שירי נוימן

לפני 6 שנים

מקדם 1 פרויקטים

אושרת הררי כספי

לפני 6 שנים

מקדם 2 פרויקטים

רונן לפיד

לפני 6 שנים

מקדם 1 פרויקטים

נורית השמשוני יפה

לפני 6 שנים

מקדם 1 פרויקטים

שרי גלמן

לפני 6 שנים

מקדם 1 פרויקטים

Nimrod Rosenbaum

לפני 6 שנים

מקדם 1 פרויקטים

דוד דנחי

לפני 6 שנים

מקדם 1 פרויקטים

ועוד 40 מקדמים אנונימיים...
טוען עמוד...
 

מערכת התגובות מיועדת למקדמים בלבד. את תגובתך האישית ניתן לשלוח ישירות אל היוצר: שלח הודעה

שלומית בוכניק לפני 6 שנים

180 = 10 פעמים חי. בריאות שלמה לראובן מאלדד ושלומית

Gili Drori לפני 6 שנים

לבריאות ולכל טוב

תמר אלישיב לפני 6 שנים

בריאות אור ואהבה

Tsur Ben-David לפני 6 שנים

בהצלחה מכל הלב

אושרת הררי כספי לפני 6 שנים

רפואה שלמה ובהצלחה רבה :-)

שרי גלמן לפני 6 שנים

בהצלחה! ורפואה שלמה

ליאת אפרים לפני 6 שנים

רפואה שלמה לאיש יקר!

עדה בראון לפני 6 שנים

רפואה שלמה ובריאות טובה.

תמנת ירון לפני 6 שנים

הרבה בריאות

אלונה אורן לפני 6 שנים

איש יקר שנותן כל כך הרבה לאחרים, אמן שתגייס את הכסף ותזכה לבריאות מלאה וטובה ולאריכות ימים

Sagi Golan לפני 6 שנים

בהצלחה. רפואה שלמה

Raviv Aizen לפני 6 שנים

פרוייקט מקסים בריאות ואושר

Asaf Akler לפני 6 שנים

רפואה שלמה ראובן, המון בהצלחה בפרוייקט, בטוח שתגיע ליעד גם אם לא במועד הסיום הראשוני. בחרת בדרך שכלכך מאפיינת אותך על מנת לעזור לעצמך והיא לעזור לאחרים!

עירית גולני לפני 6 שנים

ראובן היקר, מאחלת לך רפואה שלמה. יש רק אופציה אחת והיא בריאות

דפנה גל-פיפר לפני 6 שנים

ראובן יקר מאחלת לך רפואה שלמה! נהניתי מאוד לקרוא את הפוסטים שלך, מצפה לעוד רבים בהמשך. אתה מעורר השראה! דפנה גל פיפר

מינה אורט לפני 6 שנים

הלוואי שתבריא ותתחזק

מיקי שי לפני 6 שנים

פרויקט מדהים מקווה שתצליח לאסוף כמה שיותר כסף עבור התרופות .. אם תשלח אלי לפייסבוק אוכל להפיץ .. שבת שלום מיקי

מרב ברונשטיין לפני 6 שנים

בהצלחה רבה לראובן!!

מיכל גרינולד לפני 6 שנים

רפואה שלמה!!

עופרה רוזנפלד לפני 6 שנים

הרבה בריאות. יודעת את חשיבות הנושא. מעריכה את מלחמתך ויצא לי להפגש בהנאה בתכניך. כחברה לתחום , אני פסיכותרפיסטית ומנחת NLP שמחה לתת כתף. כל טוב!!!!

חיי בן דוד לפני 6 שנים

ראובן היקר, חזק ואמץ! מאחלת לך בריאות!

Rami Gertler לפני 6 שנים

ראובן יקר, כל הכבוד על פועלך החשוב עד כה, ולרוח הלחימה שלך שמעוררת השראה וכבוד. בהצלחה.

Judith Elata לפני 6 שנים

בהצלחה

שוש מעוז-אריה לפני 6 שנים

ראובן יקר, מאחלת לך מעומק ליבי, החלמה מהירה!

דפנה שרף-דוידוביץ' לפני 6 שנים

פרויקט מדהים ראובן!!!! כל הכבוד לך ולמשפחתך. בעלי אובחן לפני כמה חודשים כחולה סרטן והפרויקט שלך משרה עלינו תקווה רבה!!! יישר כח ורפואה שלמה

חגי שלו לפני 6 שנים

בהצלחה רבה!

ענבל הרועה דרור לפני 6 שנים

היה בריא ומאושר

אסתר אטלס לפני 6 שנים

שמחה לעזור רק בריאות והצלחה איש יקר

rut wiscott לפני 6 שנים

רפואה שלמה ומהירה

ענת רפאל לפני 6 שנים

בהצלחה

Yael Goraly לפני 6 שנים

יש לי בעיה בנגישות להרבה מקומות אז בחרתי מתנה שלא דורשת אירוע שצריך לנסוע. חשוב לרשום איפה ומתי כל אירוע לידיעה. תודה ובריאות

ניצה גורן לפני 6 שנים

אני מאחלת לך החלמה מהירה. אתה מופיע בעבודה המאסטר שלי כדוגמה להצלחה של אדם עם ADHD.

Ifat Keren Ben-Shachar לפני 6 שנים

רק רק רק בריאות!!!!

עדית בן פורת לפני 6 שנים

בריאות ואושר.

עפרי ספקטור לפני 6 שנים

רעיון מקסים. שמחתי לקחת חלק בפרויקט שלך, רק בריאות..אין יותר חשוב מזה.

Anat Aboutbul לפני 6 שנים

תבורכו על היוזמה, והרבה בריאות לראובן

רונית נבון לפני 6 שנים

בהצלחה ורפואה שלמה.

איתן שקד לפני 6 שנים

מתוך שיחה עם ראובן, התרשמתי מאמנו עמוקות כאדם עם עומק בתי רגיל ויכולת לתרומה משמעותית לזולת. הפרויקט חשוב ביותר!

פנינה ויזניצר לפני 6 שנים

מאחלת לך בריאות והצלחה

דבי קנדלי לפני 6 שנים

בריאות ורפואה שלמה

Orna Nahmani לפני 6 שנים

בהצלחה ,אנחנו מאחריך ...

יעל שגב לפני 6 שנים

רק בריאות...

מיכל טחן לפני 6 שנים

בהצלחה ורק בריאות

meir levy לפני 6 שנים

המשך את חייך כאילו המחלה אינה קיימת, טפל במחלה בידיעה שהחיים עוד לפניך..............

בריאות שלמה והחלמה מהירה!

נורית לרנר לפני 6 שנים

בהצלחה רבה מכל הלב

אפרת בונה שחם לפני 6 שנים

בריאות רבה לאיש בעל אישיות יוצאת דופן!

Eran Heller לפני 6 שנים

יוזמה מאוד יפה! המון בריאות ראובן

Oranit Senderov לפני 6 שנים

רפואה שלמה בע"ה

Or Robas לפני 6 שנים

רעיון מצויין, רפואה שלמה! בהצלחה !!

Sharon Sagie לפני 6 שנים

בהצלחה ורק בריאות.

דפנה נבו לפני 6 שנים

רפואה שלימה!

Kobi Rabi לפני 6 שנים

ראובן, אתה אדם מרגש ומעורר השראה. תודה לך.

רעות קמחי לפני 6 שנים

המון בריאות

לירון פורת לפני 6 שנים

הרבה בריאות וחיבוק גדול

הדס שליט צפריר לפני 6 שנים

מקווה שתצליח לגייס את כל הסכום. הרבה בריאות!

גיל בלובר לפני 6 שנים

פרויקט מדהים , כל הכבוד

Ricky Simon לפני 6 שנים

בהצלחה רבה

Hila Kraus לפני 6 שנים

בהצלחה!

ליאור קורן לפני 6 שנים

לא ניתן לשלם דרך הסמארטפון

Tia Barak לפני 6 שנים

בהצלחה

חיים כהן לפני 6 שנים

מאחלת לך החלמה מהירה דפנה

Harel Moshe לפני 6 שנים

ראובן סדן הוא חבר כאח לנו, להראל משה ושרה איוניר אנו נוטלים חלק בפרוייקט של תקווה ומרימים תרומה למען מטרה נעלה. בואו והצטרפו גם אתם חברי היקרים לפרוייקט חשוב זה.

אסתר בוירסקי לפני 6 שנים

מצפה ומחכה

עינת מזרחי לפני 6 שנים

החלמה מהירה ורפואה שלמה ומלאה !!

איריס קולטוצ'ניק לפני 6 שנים

הרבה בריאות בהצלחה

גיל פרץ לפני 6 שנים

מאחל לך ולמשפחה בריאות ואריכות חיים.

עדנה מימון לפני 6 שנים

פרוייקט מבורך. אמליץ עליו בחום. בהצלחה ובבריאות!

תמר אלבוחר- הובנה לפני 6 שנים

בהצלחה ורפואה שלמה

נחמה קניג לפני 6 שנים

לראובן אתה בן אדם מיוחד. שולחת לך בירכת רפואה שלמה ומהירה.

Doron Raz לפני 6 שנים

תודה על הזכות ובהצלחה!

ענת אימבר לפני 6 שנים

רפואה שלמה כהרף עין! אמן.

אביבה גלמן לפני 6 שנים

ראובן, מאחלת לך בהצלחה! הרבה שנים של בריאות ואנרגיות ורעיונות מיוחדים! חביבה

רחל פריד לפני 6 שנים

החלמה מהירה ראובן!

לימור חן לפני 6 שנים

אנחנו לא מכירים. התרגשתי לקרוא. קניתי. מאחלת רפואה שלמה והמון בהצלחה !

זהר ברק לפני 6 שנים

בהצלחה!

טובה כץ לפני 6 שנים

רעיון מרגש

Joshua Weiss לפני 6 שנים

אדם מדהים שיש המון מה ללמוד ממנו. אני אישית עשיתי סשן איתו לפני שנים ועכשיו לקחתי את ההזדמנות הזאת לרכוש סשן לבן שלי.

עירית ענבר לפני 6 שנים

פרויקט מדהים ומרגש . יש המון בריאות ובריאה בפרויקט הזה - יישר כח ובריאות שלמה

Yair Erlich לפני 6 שנים

יאללה! כולם לפתוח את הלב והארנק ולעשות מה שניתן.

Israela Orenstein לפני 6 שנים

בהצלחה בפרויקט ראובן ובריאות שלמה!

עדי גלבוע לפני 6 שנים

רפואה שלמה !!

Hagit Gaon לפני 6 שנים

מאחלת לך הצלחה בפרויקט איסוף הכספים והחלמה מהירה!

סני גורדון בר לפני 6 שנים

דרך ההתמודדות שלך מעוררת השראה

שרון ורך לפני 6 שנים

בהצלחה!

Tirza Netzer לפני 6 שנים

המון בריאות פרויקט יצירתי ומעורר השראה

hadas geron לפני 6 שנים

ראובן יקר, שרק תהיה לנו בריא

יפעת מכוריש לפני 6 שנים

רפואה שלמה ראובן היקר

eran yarkoni לפני 6 שנים

בהצלחה בפרויקט איש יקר - רק בריאות

ענת ברק לפני 6 שנים

הרבה בריאות ובהצלחה

Shlomzion Landau Hallegua לפני 6 שנים

עזרת לכל כך הרבה, ואתה תמשיך לעזור לכל כך הרבה. רפואה שלמה ומהירה!

המוהל פישר לפני 6 שנים

ראובן אדם מדהים, האנושות חייבת לך יותר ממה שהיא תוכל אי פעם להחזיר

Yael Cohen לפני 6 שנים

פרוייקט מרגש ומכובד מאוד, המון בריאות והצלחה יעל כהן

אריה טבעון לפני 6 שנים

כל הכבוד וההערכה לך ראובן. הרבה בריאות. אריה ט

Orit Katzin לפני 6 שנים

לראובן, מאחלת לך החלמה מלאה.

אוריאל הרצוג לפני 6 שנים

רפואה שלימה ומהירה בע"ה!

טליה גלאון לפני 6 שנים

מאחלת בריאות והמשך יצירה

נגה עמית לפני 6 שנים

הדרך בה אתה הופך את האתגר האישי למתנה עבור הכלל, היא השראה גדולה. מאחלת לך (ולכולנו) בריאות שלמה.

אלה שנהב לפני 6 שנים

בהצלחה איש יקר!

Avichai Jackson לפני 6 שנים

אלוף אתה ראובן

נועה כהן-אורלוב לפני 6 שנים

רפואה שלמה. כל הכבוד שהפעלת את הכלי הזה של מימון המונים למטרה כל כך מוצדקת

Lilach Tsur לפני 6 שנים

בהצלחה ראובן! והרבה בריאות!

אורלי אטיאס לפני 6 שנים

רפואה שלמה!!!

Any Cohen לפני 6 שנים

ראובן סדן איש יקר ומדהים, תמיד עזר לכולם, כאת הזמן לתמוך בפרויקט שלו, בהצלחה!

אילנה מרון לפני 6 שנים

תודה על המתנות בעלות הערך. רפואה שלמה! אילנה

Ehud Shapira לפני 6 שנים

בריאות טובה ובהצלחה ראובן!

ברוך רצון לפני 6 שנים

מאחל לך רפואה שלמה ראובן

רותי דפנה לפני 6 שנים

מאחלת רפואה שלימה, והצלחה במימוש הפרוייקט החשוב.

Yair D. Gramse לפני 6 שנים

ראובן הרבה בריאות, ובהצלחה

נילי אור לפני 6 שנים

לראובן! הרבה בריאות והצלחה

בטי שרייבר לפני 6 שנים

רעיון קסום. החלמה מהירה